Białystok 26 - 28.06.2010
Mistrzostwa Polski Juniorów
100 m K
1 s 1 12.37 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ +0.8 II
2 s 1 12.91 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.8 III #
3 s 1 13.12 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.8 III
4 s 1 13.66 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +0.8 IV
1 2 e 1 12.07 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.3 I SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 12 e 1 12.58 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 22 e 1 12.77 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.3 III B.D. B.D. BEZ
4 24 e 1 12.89 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.3 III #
5 26 e 1 13.03 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.3 III
6 28 e 1 13.14 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU +0.3 III B.D. # BEZ
1 4 e 2 12.09 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.6 I #
2 6 e 2 12.15 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +1.6 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
3 8 e 2 12.34 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.6 II
4 11 e 2 12.56 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.6 II B.D. 3
5 19 e 2 12.73 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.6 II #
6 25 e 2 12.94 MAKSIMOWICZ Agnieszka UKS 19 Bojary Białystok 91 U20 PD +1.6 III SUTYNIEC Hanna 2
7 27 e 2 13.09 RUTKOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 III B.D. # 2
8 30 e 2 52.71 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.6 --
1 1 e 3 12.05 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +1.2 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 5 e 3 12.14 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.2 I
3 7 e 3 12.16 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +1.2 II B.D. # 1
4 13 e 3 12.61 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.2 II
5 14 e 3 12.62 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.2 II B.D. # BEZ
6 15 e 3 12.63 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.2 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
7 16 e 3 12.65 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.2 II
8 21 e 3 12.75 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +1.2 II B.D. 3
1 3 e 4 12.07 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.3 I #
2 9 e 4 12.35 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.3 II B.D. # BEZ
3 10 e 4 12.48 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB +0.3 II #
4 17 e 4 12.68 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 II
5 18 e 4 12.70 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.3 II MAŃKOWSKI Bogumił 2
6 20 e 4 12.73 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.3 II #
7 23 e 4 12.81 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +0.3 III
8 29 e 4 13.16 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.3 III
1 f 1 12.05 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.3 I #
2 f 1 12.16 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.3 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
3 f 1 12.18 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.3 II #
4 f 1 12.21 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.3 II B.D. # 1
5 f 1 12.21 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.3 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
6 f 1 12.30 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.3 II
7 f 1 12.44 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.3 II
1 f 2 12.46 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.1 II B.D. # BEZ
2 f 2 12.51 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +0.1 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 f 2 12.56 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.1 II
4 f 2 12.60 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.1 II
5 f 2 12.63 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB +0.1 II #
6 f 2 12.72 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
7 f 2 12.77 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.1 III B.D. # BEZ
400 m K
1 s 1 59.19 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
2 s 1 60.99 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN III
3 s 1 61.33 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. BEZ
4 s 1 61.73 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
5 s 1 62.02 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
1 4 e 1 56.79 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 6 e 1 57.33 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
3 9 e 1 58.45 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
4 10 e 1 58.70 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # BEZ
5 12 e 1 59.32 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
1 2 e 2 56.46 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 3 e 2 56.73 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
3 5 e 2 57.17 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP II B.D. 3
4 11 e 2 58.83 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL II CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
5 14 e 2 59.69 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ III B.D. # 2
6 17 e 2 62.15 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U20 LU IV B.D. # BEZ
1 1 e 3 55.36 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 7 e 3 57.42 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
3 8 e 3 58.01 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
4 13 e 3 59.36 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
5 15 e 3 59.70 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III #
6 16 e 3 60.95 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
800 m K
1 2 e 1 2:11.49 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 6 e 1 2:13.21 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. BEZ
3 7 e 1 2:13.71 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
4 9 e 1 2:15.72 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
5 14 e 1 2:18.46 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
6 17 e 1 2:23.63 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U20 KP III B.D. BEZ
7 19 e 1 2:25.50 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. B.D. # 2
1 4 e 2 2:12.25 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II B.D. Z/4322/11 2019
2 5 e 2 2:13.06 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
3 8 e 2 2:14.04 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM II
4 13 e 2 2:17.34 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
5 15 e 2 2:21.46 DAJEK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
6 16 e 2 2:22.41 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. 3
7 20 e 2 2:26.12 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. # 3
1 1 e 3 2:10.86 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD II KOTOWSKI Jan # 2
2 3 e 3 2:12.12 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
3 10 e 3 2:16.26 ZABOROWSKA Ewa KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II WALCZAK Mariusz Z/0713/11 2013 1
4 11 e 3 2:16.34 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU II
5 12 e 3 2:16.86 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
6 18 e 3 2:24.39 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
7 21 e 3 2:26.83 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
3000 m K
1 f 1 9:46.36 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 91 U20 KP I GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
2 f 1 9:47.49 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 U20 PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
3 f 1 9:56.25 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
4 f 1 10:03.58 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II B.D. 1
5 f 1 10:03.70 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U20 PD II
6 f 1 10:05.20 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U20 PK II B.D.
7 f 1 10:12.56 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN II
8 f 1 10:20.65 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ II
9 f 1 10:28.26 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
10 f 1 10:28.67 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
11 f 1 10:34.36 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III B.D. B.D. BEZ
12 f 1 10:36.14 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III
13 f 1 10:36.85 GOŁAWSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III
14 f 1 10:44.66 SUCHAR Monika KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III B.D. BEZ
15 f 1 10:47.47 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
16 f 1 10:47.65 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne # 92 U20 SL III BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
17 f 1 10:55.78 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III
18 f 1 10:57.62 MAŚLOCH Patrycja SKB Kraśnik 92 U20 LU III BIAŁY Zbigniew B.D. # Z/0701/11 2018 BEZ
19 f 1 11:41.46 KUTA Patrycja LUKS Pomorzanin Serock 92 U20 KP -- KUTA Kazimierz B.D. KUTA Kazimierz # Z/0537/12 2013 BEZ
20 f 1 11:50.78 CHILIŃSKA Milena KS Agros Zamość 92 U20 LU -- B.D.
400 m pł K K
1 6 e 1 62.44 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 8 e 1 63.02 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # 3
3 11 e 1 63.46 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 91 U20 PD II SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/3187/11 2013 2
4 15 e 1 64.71 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
5 19 e 1 65.64 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II
6 21 e 1 66.96 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III
7 26 e 1 70.36 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN IV
1 1 e 2 61.05 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ I B.D. # 1 LDK!
2 2 e 2 61.20 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM I #
3 10 e 2 63.34 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II
4 13 e 2 64.38 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
5 14 e 2 64.61 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
6 24 e 2 68.18 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
1 3 e 3 61.62 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ I #
2 7 e 3 62.75 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU II B.D. 3
3 9 e 3 63.15 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
4 12 e 3 63.52 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
5 18 e 3 65.33 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ II GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
6 20 e 3 66.51 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
7 25 e 3 69.12 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS IV
1 4 e 4 61.90 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM I B.D. B.D. BEZ
2 5 e 4 62.24 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP I
3 16 e 4 65.00 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
4 17 e 4 65.04 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
5 22 e 4 67.67 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ III #
6 23 e 4 68.15 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
Wzwyż K
1 f 1 1.75 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
2 f 1 1.75 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
3 f 1 1.75 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
4 f 1 1.70 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I B.D. 2
4 f 1 1.70 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
6 f 1 1.65 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
7 f 1 1.60 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U20 DS III
8 f 1 1.60 IWANIUK Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
9 f 1 1.55 MARCISZONEK Anna UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/0910/11 2011 3
10 f 1 1.55 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
W dal K
1 1 e 1 6.01 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM 0.0 I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 3 e 1 5.67 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +1.1 II
3 4 e 1 5.64 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.1 II
4 5 e 1 5.61 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ 0.0 II
5 9 e 1 5.51 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ 0.0 II B.D. BEZ
6 12 e 1 5.42 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP 0.0 II
7 13 e 1 5.35 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA 0.0 III #
8 15 e 1 5.29 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 III
9 18 e 1 4.91 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 IV
1 2 e 2 5.87 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.8 I WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 6 e 2 5.60 DWORAKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.1 II B.D. 2
3 7 e 2 5.53 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.5 II B.D. BEZ
4 8 e 2 5.51 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
5 10 e 2 5.49 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP 0.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
6 11 e 2 5.47 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 II #
7 14 e 2 5.32 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.3 III
8 16 e 2 5.26 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ +0.5 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
9 17 e 2 5.21 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.2 III #
Kula (4) K
1 2 e 1 14.37 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
2 3 e 1 13.25 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 7 e 1 12.81 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
4 8 e 1 12.71 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 92 U20 PD I B.D. B.D. 3
5 10 e 1 11.95 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
6 13 e 1 11.42 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
7 14 e 1 11.36 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU III
8 17 e 1 11.16 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
9 18 e 1 11.11 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka 91 U20 PM III B.D. # 3
10 19 e 1 11.06 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
11 21 e 1 10.91 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM III B.D. 1
12 24 e 1 10.07 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
1 1 e 2 14.87 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 4 e 2 13.12 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
3 6 e 2 12.89 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
3 5 e 2 12.89 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
5 9 e 2 12.10 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
6 11 e 2 11.78 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk 92 U20 PM II #
7 12 e 2 11.52 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
8 15 e 2 11.35 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
9 16 e 2 11.22 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
10 20 e 2 11.01 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
11 22 e 2 10.86 FRĄTCZAK Magdalena LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
12 23 e 2 10.75 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
1 f 1 15.70 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 f 1 15.29 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
3 f 1 13.69 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
4 f 1 13.03 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
5 f 1 12.98 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
6 f 1 12.90 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
7 f 1 12.76 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
8 f 1 12.76 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I
9 f 1 12.62 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
10 f 1 12.43 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II B.D. B.D. 3
11 f 1 11.71 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
12 f 1 11.50 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
Młot (4) K
1 2 e 1 53.09 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 5 e 1 48.59 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U20 WP I B.D. # BEZ
3 6 e 1 48.02 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU I
4 7 e 1 47.56 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
5 9 e 1 45.16 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD II B.D. 3
6 11 e 1 44.18 FILIPKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II
7 13 e 1 42.10 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
8 16 e 1 37.71 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy 91 U20 LU III
9 17 e 1 36.31 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ IV
1 1 e 2 53.47 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
2 3 e 2 49.79 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
3 4 e 2 49.30 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I
4 8 e 2 46.72 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U20 WP II
5 10 e 2 44.20 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB II #
6 12 e 2 43.29 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
7 14 e 2 40.26 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
8 15 e 2 40.16 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
9 18 e 2 32.74 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM IV
Oszczep (600) K
1 1 e 1 46.48 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U20 PD I
2 5 e 1 43.13 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
3 6 e 1 42.07 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
4 7 e 1 39.64 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
5 8 e 1 39.45 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
6 9 e 1 39.40 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U20 PM III B.D. # BEZ
7 10 e 1 39.26 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
8 11 e 1 38.83 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
9 15 e 1 38.29 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
10 19 e 1 32.87 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
11 20 e 1 32.66 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
1 2 e 2 45.32 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2796/11 2013 2
2 3 e 2 44.88 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
3 4 e 2 43.31 MAKOWSKA Marta UKS Olimp Duszniki 92 U20 WP II
4 12 e 2 38.57 HOFFMAN Martyna ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB III
5 13 e 2 38.41 WIELOGÓRSKA Monika KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III B.D.
6 14 e 2 38.34 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM III
7 16 e 2 38.22 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
8 17 e 2 37.13 NOWAK Sandra AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
9 18 e 2 36.49 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
10 21 e 2 31.37 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
100 m M
1 s 1 10.83 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +0.9 I B.D. # 1
2 s 1 11.35 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +0.9 III
3 s 1 11.37 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.9 III #
4 s 1 11.40 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.9 III
5 s 1 11.60 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.9 III #
6 s 1 11.66 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.9 III #
7 s 1 11.89 APACKI Mateusz SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.9 IV B.D. # 2
1 s 2 11.47 DOBRUCKI Maciej SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.6 III #
2 s 2 11.61 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +0.6 III
3 s 2 11.64 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +0.6 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 s 2 11.71 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP +0.6 III #
5 s 2 11.76 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.6 IV
6 s 2 11.80 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.6 IV #
1 6 e 1 10.77 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP 0.0 I
2 7 e 1 10.88 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 I #
3 9 e 1 10.90 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM 0.0 I #
4 14 e 1 11.04 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP 0.0 II
5 19 e 1 11.25 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM 0.0 II #
6 23 e 1 11.37 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP 0.0 III
7 24 e 1 11.56 JARZĄBSKI Grzegorz UKS Czwórka Białystok 92 U20 PD 0.0 III
1 2 e 2 10.53 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.0 M B.D. 1
2 4 e 2 10.72 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.0 I B.D. M
3 13 e 2 11.00 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.0 II #
4 15 e 2 11.06 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +1.0 II
5 17 e 2 11.08 SUPIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.0 II
6 18 e 2 11.11 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.0 II
7 25 e 2 11.64 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.0 III
1 1 e 3 10.52 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +0.8 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 3 e 3 10.59 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +0.8 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
3 8 e 3 10.89 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +0.8 I #
4 11 e 3 10.98 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.8 II B.D. B.D. # 3
5 16 e 3 11.07 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.8 II
6 21 e 3 11.27 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD +0.8 II #
1 5 e 4 10.74 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +0.7 I B.D. 1
2 10 e 4 10.96 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.7 II #
3 12 e 4 10.99 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.7 II B.D. 2
4 20 e 4 11.26 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.7 II
5 22 e 4 11.37 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.7 III B.D. 1
1 f 1 10.38 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +1.2 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 f 1 10.55 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.2 M B.D. 1
3 f 1 10.58 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +1.2 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
4 f 1 10.61 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +1.2 M B.D. 1
5 f 1 10.63 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.2 M B.D. M
6 f 1 10.70 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.2 I
7 f 1 10.88 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.2 I #
8 f 1 10.89 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +1.2 I #
1 f 2 10.81 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.6 I #
2 f 2 10.92 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.6 II
3 f 2 10.94 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.6 II B.D. 2
4 f 2 10.96 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.6 II #
5 f 2 10.97 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 II B.D. B.D. # 3
6 f 2 11.10 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.6 II
400 m M
1 s 1 49.27 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD II B.D. # 1
2 s 1 50.83 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
3 s 1 51.49 KOPICKI Paweł KS Wejher Wejherowo 91 U20 PM III
4 s 1 52.07 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III #
5 s 1 52.59 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP III #
6 s 1 54.21 GAJEWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ IV
7 7 s 1 57.06 WILGOCKI Jacek KS Podlasie Białystok 93 U18 PD --
1 1 e 1 48.20 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I
2 5 e 1 49.12 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
3 6 e 1 49.19 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
4 10 e 1 49.75 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
5 14 e 1 50.29 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP II B.D. 3
6 17 e 1 50.76 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD III B.D. 2
7 21 e 1 51.09 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U20 PD III DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2019
1 8 e 2 49.46 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS II
2 11 e 2 49.92 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS II
3 18 e 2 50.85 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. BEZ
4 20 e 2 50.96 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
5 22 e 2 51.53 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
6 23 e 2 51.57 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL III
7 28 e 2 53.63 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 U20 LU IV #
1 3 e 3 48.43 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP I #
2 4 e 3 48.85 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD II #
3 9 e 3 49.48 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D.
4 16 e 3 50.54 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN III MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
5 19 e 3 50.85 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
6 24 e 3 52.52 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
7 27 e 3 53.12 FIRLIK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD IV #
1 2 e 4 48.39 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS I B.D. # 1
2 7 e 4 49.27 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # BEZ
3 12 e 4 50.15 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. B.D. # 3
4 13 e 4 50.16 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
5 15 e 4 50.33 MAURY Mateusz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II #
6 25 e 4 52.84 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
7 26 e 4 52.98 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ IV
800 m M
1 2 e 1 1:53.56 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 3 e 1 1:53.82 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II #
3 5 e 1 1:53.92 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP II
4 11 e 1 1:55.36 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
5 15 e 1 1:55.79 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II B.D. 2
6 19 e 1 1:56.29 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN II
7 26 e 1 1:58.11 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 91 U20 LU III #
8 30 e 1 1:58.51 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
9 31 e 1 1:58.67 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
10 34 e 1 2:01.23 PASIECZNY Ernest MKS Agros Chełm 92 U20 LU III #
1 8 e 2 1:54.78 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
2 10 e 2 1:55.34 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
3 16 e 2 1:55.85 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 2
4 18 e 2 1:56.29 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
5 20 e 2 1:56.58 RUTKOWSKI Tomasz KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
6 29 e 2 1:58.35 KLOSKOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III
7 32 e 2 1:58.89 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
8 35 e 2 2:01.93 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
1 7 e 3 1:54.77 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
2 12 e 3 1:55.51 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 13 e 3 1:55.59 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP II
4 21 e 3 1:56.82 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
5 23 e 3 1:57.38 DEC Michał UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
6 24 e 3 1:57.64 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
7 25 e 3 1:58.05 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
8 28 e 3 1:58.33 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA III B.D. BEZ
9 33 e 3 1:59.41 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
10 37 e 3 2:04.25 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA IV KOLODZIEJ Roman # BEZ
1 1 e 4 1:52.97 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 2
2 4 e 4 1:53.82 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP II B.D. BEZ
3 6 e 4 1:54.21 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
4 9 e 4 1:55.05 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD II B.D. BEZ
5 14 e 4 1:55.78 DYBOWSKI Jacek KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
6 17 e 4 1:56.21 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U20 KP II
7 22 e 4 1:57.08 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
8 27 e 4 1:58.22 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III
9 36 e 4 2:02.29 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB IV
3000 m M
1 1 s 1 8:21.16 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
2 2 s 1 8:21.45 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
3 3 s 1 8:24.57 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
4 4 s 1 8:27.26 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
5 5 s 1 8:38.04 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
6 6 s 1 8:46.35 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
7 7 s 1 8:48.30 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
8 9 s 1 8:53.60 KĘPA Damian SKB Kraśnik 92 U20 LU III #
9 10 s 1 8:55.35 KLAWIKOWSKI Jakub KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III
10 12 s 1 8:55.68 CHODUN Piotr MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
11 14 s 1 8:58.45 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
12 16 s 1 9:04.84 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP III
13 21 s 1 9:21.25 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN IV
14 22 s 1 9:22.80 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP IV
1 8 s 2 8:50.35 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
2 11 s 2 8:55.54 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość 91 U20 LU III
3 13 s 2 8:56.49 GACMAN Piotr LKS Znicz Biłgoraj 91 U20 LU III B.D. BEZ
4 15 s 2 8:58.58 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U20 LU III BIAŁY Zbigniew B.D. # Z/0700/11 2019 1
5 17 s 2 9:07.26 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
6 18 s 2 9:10.08 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA III B.D. # BEZ
7 19 s 2 9:11.12 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień # 92 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
8 20 s 2 9:12.04 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III
9 23 s 2 9:23.99 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD IV
10 24 s 2 9:24.56 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
400 m pł M
1 4 e 1 53.58 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP I B.D. M
2 7 e 1 53.81 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 10 e 1 54.20 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM I #
4 12 e 1 54.33 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS I
5 20 e 1 56.61 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
6 21 e 1 56.71 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
7 22 e 1 56.86 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP III #
8 27 e 1 58.16 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
1 3 e 2 53.20 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP I MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
2 11 e 2 54.31 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 13 e 2 54.88 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
4 15 e 2 55.38 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP II
5 23 e 2 57.00 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U20 MA III
6 25 e 2 57.78 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
7 26 e 2 57.99 LIPIŃSKI Samuel AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
1 5 e 3 53.71 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM I
2 6 e 3 53.78 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP I
3 9 e 3 54.18 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I #
4 16 e 3 56.15 PAŁKIEWICZ Piotr GLKS Świdnica 91 U20 DS II
5 17 e 3 56.49 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP II MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
6 24 e 3 57.74 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
7 29 e 3 74.39 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
1 1 e 4 52.95 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I #
2 2 e 4 53.05 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP I
3 8 e 4 54.15 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
4 14 e 4 55.07 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II
5 18 e 4 56.57 MIERZEJEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
6 19 e 4 56.60 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
7 28 e 4 58.47 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III #
W dal M
1 1 e 1 7.39 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP 0.0 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
2 2 e 1 7.14 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +1.7 II #
3 4 e 1 7.06 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP 0.0 II
4 7 e 1 7.01 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.7 II B.D. BEZ
5 11 e 1 6.90 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM 0.0 II DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
6 13 e 1 6.87 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.1 II B.D. BEZ
7 16 e 1 6.77 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III
8 18 e 1 6.68 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża 92 U20 PD 0.0 III
9 20 e 1 6.64 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK 0.0 III
10 22 e 1 6.60 ODOOM Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.2 III
11 23 e 1 6.43 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 92 U20 MZ 0.0 III B.D. Z/2830/11 2011 1
12 24 e 1 6.42 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.8 III
1 3 e 2 7.07 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 5 e 2 7.05 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II B.D. # BEZ
2 6 e 2 7.05 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 II B.D. # 1
4 8 e 2 6.97 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL 0.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
5 9 e 2 6.96 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ 0.0 II
6 10 e 2 6.94 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ 0.0 II
7 12 e 2 6.87 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA 0.0 II B.D. 3
8 14 e 2 6.85 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 II KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
9 15 e 2 6.84 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 II B.D. # 3
10 17 e 2 6.74 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ 0.0 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
11 19 e 2 6.68 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 91 U20 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
12 21 e 2 6.60 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP 0.0 III
13 25 e 2 6.34 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK 0.0 III
1 f 1 7.53 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP 0.0 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
2 f 1 7.50 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 I B.D. # 1
3 f 1 7.48 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +0.1 I ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
4 f 1 7.38 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +0.2 I #
5 f 1 7.26 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +2.4 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
6 f 1 7.16 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II B.D. # BEZ
7 f 1 7.10 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ +1.1 II
8 f 1 6.93 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ 0.0 II
9 f 1 6.92 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP 0.0 II
10 f 1 6.90 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.7 II B.D. BEZ
11 f 1 6.78 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.3 III B.D. 3
Kula (6) M
1 2 e 1 18.14 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 4 e 1 17.25 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 7 e 1 15.68 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 3
4 8 e 1 15.52 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4903/11 2011 1
5 9 e 1 15.46 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM II
6 10 e 1 15.34 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
7 13 e 1 14.79 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
8 14 e 1 14.69 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
9 16 e 1 14.65 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
10 19 e 1 14.48 ŚWIRSKI Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 92 U20 WN II
11 22 e 1 13.61 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
  3 e 2 17.51 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
1 1 e 2 18.58 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 5 e 2 16.59 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
4 6 e 2 16.28 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U20 OP I
5 11 e 2 14.95 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
6 12 e 2 14.89 SAKWIŃSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
7 15 e 2 14.67 BARSZCZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 92 U20 PD II
8 17 e 2 14.63 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
9 18 e 2 14.60 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
10 20 e 2 14.39 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
11 21 e 2 14.17 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
12 23 e 2 12.87 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # 3
  f 1 18.77 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
1 f 1 19.53 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 f 1 18.62 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
4 f 1 17.70 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
5 f 1 17.17 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
6 f 1 16.59 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U20 OP I
7 f 1 16.28 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ I STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 f 1 15.72 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4903/11 2011 1
9 f 1 15.21 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 3
10 f 1 15.09 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM II
11 f 1 14.96 SAKWIŃSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
12 f 1 14.90 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
Oszczep (800) M
1 1 e 1 65.79 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 3 e 1 63.01 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I #
3 5 e 1 60.99 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
4 8 e 1 60.28 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
4 9 e 1 60.28 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
6 10 e 1 60.13 GODLEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II
7 14 e 1 53.08 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB III
8 17 e 1 51.36 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
1 2 e 2 64.94 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
2 4 e 2 62.61 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
3 6 e 2 60.42 MALINOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II
4 7 e 2 60.37 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
5 11 e 2 60.05 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
6 12 e 2 56.29 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP II
7 13 e 2 55.76 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II
8 15 e 2 52.64 OMIELAN Krzysztof KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III #
9 16 e 2 52.23 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA III #
10 18 e 2 47.53 ŚWINIARSKI Damian MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8768930435181 sekund