Warszawa 21 - 22.06.2008
Mistrzostwa Warszawy juniorów mł.
100 m K
1 s 1 11.69 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ 0.0 M #
2 s 1 12.05 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ 0.0 I #
3 s 1 12.09 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL 0.0 I #
4 s 1 12.22 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ 0.0 II
5 s 1 12.42 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ 0.0 II
1 s 2 12.70 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ -1.2 II
1 s 3 12.27 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +0.6 II #
2 s 3 12.63 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ +0.6 II #
1 s 4 12.99 WŁODARCZYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ +0.5 III
1 f A 12.59 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ 0.0 II #
2 f A 12.64 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ 0.0 II
1 f B 12.32 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -2.7 II #
2 f B 12.34 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -2.7 II
3 f B 12.35 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ -2.7 II #
4 f B 12.37 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -2.7 II #
400 m K
1 s 1 53.89 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 s 1 55.40 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ I B.D. # 1 LDK!
3 s 1 55.63 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I
4 s 1 58.37 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ II B.D. B.D. # BEZ
5 s 1 58.92 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
6 s 1 58.93 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ II B.D. # 1
7 s 1 59.25 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 s 2 59.40 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U18 MZ III B.D. # 3
3 s 2 59.88 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. B.D. #
4 s 2 60.98 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III B.D. # 1
1 s 4 62.35 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV B.D. B.D. BEZ
2 s 4 64.39 WIADERNA Emilia AKL Ursynów Warszawa # 93 U16 MZ IV
1500 m K
1 4:37.63 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
2 4:43.40 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ II #
3 4:50.75 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III
4 4:52.62 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U16 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
8 5:00.32 WIŚNIEWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
9 5:01.72 KARPIŃSKA Milena UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV
100 m pł J MŁ K
3 f 16.37 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ -1.7 III #
1 15.78 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ -0.2 III #
1 w 16.31 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ -1.7 III
2 w 16.40 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ -1.7 III
4 w 17.47 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP -3.3 IV PTAK Krzysztof
100 m pł K
1 f 14.05 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -1.7 I #
2 f 14.60 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -1.7 II
4 f 17.11 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ -1.7 IV PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
1 13.32 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ -0.2 M #
2 13.85 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -0.2 I #
3 14.25 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -0.2 I
5 16.36 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ -0.2 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
1 w 15.37 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ -3.3 II #
2 w 15.83 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM -3.3 III #
3 w 16.51 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ -3.3 III #
Wzwyż K
1 w 1.74 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM I #
2 w 1.62 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II #
4 w 1.59 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
5 w 1.53 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ IV #
Tyczka K
1 3.40 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS I #
2 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ II
3 3.20 DZIWISZEK Sandra RKS Skra Warszawa # 94 U16 MZ II #
W dal K
1 5.34 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.8 III #
Kula (4) K
1 w 11.98 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II #
2 w 10.94 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
Młot (4) K
1 59.29 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
2 47.95 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II #
3 46.77 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ II #
4 44.41 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ II #
5 42.94 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ III
6 40.84 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ III #
7 39.61 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ III
8 39.59 JAROSZ Katarzyna RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ III
9 37.42 MIERZEJEWSKA Aleksandra RKS Skra Warszawa # 92 U18 MZ III
10 32.66 SAMORAJ Maria KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 30.74 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ IV
Chód 5 km K
1 29:58.06 GRUBEK Zuzanna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III
2 32:18.40 POGORZELSKA Krystyna MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ IV #
3 33:02.04 PRZĄDKA Klaudia MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ IV
4 33:34.89 POGORZELSKA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U16 MZ --
100 m M
1 s 1 11.22 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 89 U20 MZ -0.5 II #
2 s 2 11.39 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ -0.7 III #
1 s 3 10.86 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -1.2 I B.D. # Z/1716/13 2019 3
3 s 3 11.14 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -1.2 II
5 s 3 11.17 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -1.2 II #
4 s 5 11.80 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ +4.0 IV #
1 s 6 11.71 MARSZAŁEK Robert RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ +2.9 III
1 f A 11.38 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ -1.3 III #
1 f B 10.71 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -1.1 I B.D. # Z/1716/13 2019 3
2 f B 11.14 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -1.1 II
3 f B 11.21 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 89 U20 MZ -1.1 II #
400 m M
1 s 2 48.41 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
2 s 2 48.91 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ II B.D. BEZ
3 s 2 49.06 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 s 2 50.11 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
6 s 2 51.51 BYCZKOWSKI Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 91 U18 MZ III
7 s 2 54.92 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U16 MZ V
1 s 3 51.38 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U18 PD III B.D. 2
2 s 3 51.48 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
3 s 3 51.65 SADKOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 91 U18 MZ III
4 s 3 52.02 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U18 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
7 s 3 56.80 ODORCZYK Michał KS Orzeł Warszawa # 93 U16 MZ V
1 w 51.26 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
1500 m M
1 3:54.05 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U23 SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 3:54.26 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2015 3
3 3:58.98 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ II
5 4:02.83 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III #
9 4:06.98 AID Patryk MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ III #
Tyczka M
1 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 4.40 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ II #
3 4.40 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
4 4.40 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ II #
5 4.00 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ II BONTRUK Dariusz # Z/3899/11 2020 1
6 3.80 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III
6 3.80 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ III #
8 3.60 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U16 SL III #
8 3.60 TARNOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
10 3.60 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ III #
11 3.20 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
W dal M
1 7.05 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL -0.4 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019
2 6.68 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -0.4 III #
2 6.91 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.0 II #
3 6.49 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +1.4 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
3 6.80 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ +0.6 II
6 5.86 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk # 93 U16 MZ +1.5 V
1 w 6.50 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP +1.6 III B.D. # 3
1 w 6.58 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +3.7 III
2 w 6.44 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ +0.7 III #
3 w 6.32 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +2.7 III RZEPKA Marek # Z/4067/11 2019 MM
Kula (5) M
1 w 14.70 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa # 92 U18 MZ III #
2 w 14.24 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP III B.D. # 3
3 w 13.52 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III
Kula (6) M
1 w 13.54 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III
Młot (5) M
1 68.30 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ I #
2 45.26 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ IV
3 44.12 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2020 M
4 36.62 MICHALSKI Paweł KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ --
5 32.93 SZUBA Mariusz MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
6 29.69 ZAWADZKI Maciej MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ --
Młot (6) M
1 67.26 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU I #
2 47.43 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD III
Młot (7.26) M
1 52.01 KOZŁOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II
Oszczep (700) M
1 63.02 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
2 57.33 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U18 MZ II
3 51.42 SZYMCZAK Michał KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 57.45 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
1 75.97 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U20 ZP M B.D. # Z/2180/11 2017 1
2 72.58 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. 1
3 72.51 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna # 89 U20 SL I #
4 71.10 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 89 U20 PD I B.D. Z/2665/11 2020
5 70.44 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
6 67.24 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U20 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
7 63.54 LESZCZYŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
Chód 5 km M
1 22:46.99 ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ -- #
2 24:12.38 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock # 91 U18 MZ --
3 25:24.18 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -- #
4 26:29.00 KOZŁOWSKI Marcin MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.710382938385 sekund