Białystok 26 - 28.06.2010
Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 4 e 1 24.96 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.1 II
2 7 e 1 25.02 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.1 II #
3 8 e 1 25.10 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD -0.1 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
4 18 e 1 26.26 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
5 20 e 1 26.32 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -0.1 III B.D. 3
6 24 e 1 28.36 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN -0.1 IV
1 2 e 2 24.81 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL +1.0 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 9 e 2 25.14 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.0 II
3 10 e 2 25.30 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +1.0 II B.D. # BEZ
4 15 e 2 25.87 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.0 II B.D. # BEZ
5 16 e 2 25.90 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.0 II
1 1 e 3 24.39 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.6 I #
2 5 e 3 24.99 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +1.6 II B.D. # 1
3 13 e 3 25.72 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.6 II B.D. 3
4 17 e 3 26.02 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.6 II #
5 21 e 3 26.34 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.6 III #
6 22 e 3 26.42 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +1.6 III
1 3 e 4 24.86 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.9 I #
2 6 e 4 25.00 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +1.9 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
3 11 e 4 25.67 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +1.9 II
4 12 e 4 25.70 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.9 II #
5 14 e 4 25.81 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +1.9 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
6 19 e 4 26.32 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +1.9 III
7 23 e 4 26.48 ŚWIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP +1.9 III B.D. B.D. BEZ
400 m K
1 f 1 54.80 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 f 1 54.98 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
3 f 1 55.62 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
4 f 1 56.88 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
5 f 1 57.25 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP II B.D. 3
6 f 1 58.04 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
7 f 1 58.56 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
1 f 2 57.54 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL II CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
2 f 2 57.70 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # BEZ
3 f 2 58.27 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ II B.D. # 2
4 f 2 58.68 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
5 f 2 58.85 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II #
6 f 2 59.12 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
7 f 2 59.18 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
8 f 2 60.50 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
800 m K
1 f 1 2:05.99 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 f 1 2:08.44 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD I KOTOWSKI Jan # 2
3 f 1 2:08.93 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
4 f 1 2:09.28 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
5 f 1 2:10.86 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
6 f 1 2:13.20 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM II
7 f 1 2:14.64 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. BEZ
8 f 1 2:16.63 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
400 m pł K K
1 f 1 61.36 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 f 1 61.37 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ I B.D. # 1 LDK!
3 f 1 62.90 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM II #
4 f 1 63.30 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
5 f 1 63.72 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # 3
6 f 1 65.07 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II B.D. B.D. BEZ
7 f 1 67.39 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU III B.D. 3
8 f 1 72.40 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ IV #
2000 m prz K
1 f 1 6:53.71 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP I
2 f 1 6:54.41 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB I
3 f 1 7:11.92 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
4 f 1 7:20.80 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
5 f 1 7:21.28 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II B.D. 3
6 f 1 7:22.80 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
7 f 1 7:23.45 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II
8 f 1 7:23.59 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL II B.D. 3
9 f 1 7:36.94 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
10 f 1 7:49.00 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
11 f 1 7:50.63 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
12 f 1 7:53.34 SERWATKA Bernadetta ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB III
13 f 1 7:54.81 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
14 f 1 8:09.20 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ III #
15 f 1 8:10.19 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U20 WP --
16 f 1 8:11.00 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U20 OP --
17 f 1 8:42.39 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
4x100 m K
1 1 s 1 48.16 MARCZYK Urszula
MAKSIMOWICZ Agnieszka
KONOPKO Klaudia
MALINOWSKA Magda
UKS 19 Bojary Białystok 92
91
92
92
U20 POD -- SUTYNIEC Hanna B.D.
SUTYNIEC Hanna
SUTYNIEC Hanna B.D.
SUTYNIEC Hanna B.D.
Z/0904/11
Z/0912/11
Z/0909/11
2013
2017
2016
BEZ
2
M
2
2 2 s 1 48.20 LINKIEWICZ Małgorzata
KORZENIECKA Martyna
GRZESZEK Dominika
KARPOWICZ Anna
MKS MOS Wrocław 92
92
91
91
U20 DOL -- ROŻEJ Marek


Z/1295/11
2019
1
3 3 s 1 48.42 SĘK Marta
GAŁĄZKA Natalia
BANACH Joanna
WOJCIECHOWSKA Karolina
UKS Kusy Warszawa 91
92
92
92
U20 MAZ --
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/3686/11
2019
BEZ
M
4 4 s 1 48.55 POSZYTEK Paulina
PIĄTKOWSKA Paula
CHRAPIŃSKA Katarzyna
ROSICKA Marika
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
92
92
U20 KPO --


5 5 s 1 48.96 RATAJCZYK Katarzyna
DRZYCIMSKA Martyna
CHOCIEJ Magdalena
BARTOSZCZYK Dorota
AZS-AWFiS Gdańsk 92
92
91
91
U20 POM -- B.D.
B.D. B.D.

BEZ
BEZ
1 6 s 2 49.75 TARKA Dominika
MARCHEWKA Angelika
GAUDYN Weronika
ROJOWSKA Maria
WKS Wawel Kraków 92
92
92
92
U20 MLP --


2 7 s 2 50.38 BRĄGIEL Wioletta
WALASZCZYK Anna
WOLSKA Natalia
CHOCHOŁEK Monika
ULKS Technik Trzcinica 92
92
91
92
U20 PDK --


3 8 s 2 52.48 ZŁOTEK Marzena
ŚLUSARCZYK Katarzyna
KACZMAREK Marta
BASZAK Natalia
SL GKS Olsza Olszyna 92
91
92
92
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0005/11
Z/0007/11
Z/0003/11
Z/0017/11
2012
2011
2012
2012
4
BEZ
BEZ
BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.90 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA M #
2 f 1 3.80 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
3 f 1 3.80 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS M #
4 f 1 3.70 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
5 f 1 3.30 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U20 PM I
6 f 1 3.20 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
7 f 1 3.10 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK II
8 f 1 3.00 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU II
9 f 1 2.80 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ III
10 f 1 2.60 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS IV MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
W dal K
  f 1 5.74 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +2.0 II
  f 1 6.12 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +1.6 I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
1 f 1 6.17 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +3.7 I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 f 1 6.11 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +2.7 I
3 f 1 6.04 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.8 I WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
4 f 1 5.76 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +0.4 II B.D. BEZ
5 f 1 5.66 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +3.4 II
6 f 1 5.65 DWORAKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +3.4 II B.D. 2
7 f 1 5.61 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.1 II #
8 f 1 5.60 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.9 II
9 f 1 5.52 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.4 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
10 f 1 5.52 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +0.6 II
11 f 1 5.39 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.2 III
Trójskok K
1 1 e 1 12.72 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.9 I
2 3 e 1 11.90 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP 0.0 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 4 e 1 11.87 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ 0.0 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
4 8 e 1 11.72 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.3 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
5 10 e 1 11.62 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP 0.0 II
5 9 e 1 11.62 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +3.0 II
7 11 e 1 11.58 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.6 II
8 15 e 1 11.05 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +2.3 III
9 16 e 1 11.04 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP +2.6 III B.D. 3
10 18 e 1 10.74 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U20 OP +1.1 IV
1 2 e 2 12.06 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 I #
2 5 e 2 11.87 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA 0.0 II #
3 7 e 2 11.73 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.1 II
3 6 e 2 11.73 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.6 II #
5 12 e 2 11.20 DWORAKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.1 III B.D. 2
6 13 e 2 11.08 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.3 III
7 14 e 2 11.08 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 III
8 17 e 2 10.99 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP 0.0 III
Dysk (1) K
1 3 e 1 41.58 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U20 PM II
2 4 e 1 41.29 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
3 6 e 1 39.38 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
4 9 e 1 38.24 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
5 12 e 1 37.34 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
6 13 e 1 37.29 SKOTNICKA Agata MKL Szczecin 91 U20 ZP II B.D. BEZ
7 15 e 1 36.99 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III #
8 16 e 1 36.50 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
9 18 e 1 34.80 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
10 22 e 1 33.75 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
11 23 e 1 32.78 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB III
1 1 e 2 43.88 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
2 2 e 2 42.32 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM II B.D. 1
3 5 e 2 41.16 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
4 7 e 2 39.09 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II #
5 8 e 2 38.48 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
6 10 e 2 38.22 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
7 11 e 2 37.51 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
8 14 e 2 37.15 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP II
9 17 e 2 35.46 KAMIŃSKA Magda LKS Jantar Ustka 91 U20 PM III B.D. # 3
10 19 e 2 34.34 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
11 20 e 2 33.95 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
12 21 e 2 33.90 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
Młot (4) K
1 f 1 55.13 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
2 f 1 55.12 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
3 f 1 52.60 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
4 f 1 51.53 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU I
5 f 1 49.66 KŁOSOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I
6 f 1 48.07 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U20 WP I B.D. # BEZ
7 f 1 46.43 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
8 f 1 46.00 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U20 WP II
9 f 1 45.10 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
10 f 1 44.66 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD II B.D. 3
11 f 1 42.54 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
12 f 1 38.76 FILIPKOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
Oszczep (600) K
1 f 1 51.11 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
2 f 1 50.69 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U20 PD I
3 f 1 43.95 LENCZEWSKA Żaneta RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2796/11 2013 2
4 f 1 43.79 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
5 f 1 42.84 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
6 f 1 42.56 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
7 f 1 39.51 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U20 PM II B.D. # BEZ
8 f 1 38.51 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
9 f 1 38.09 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
10 f 1 38.08 MAKOWSKA Marta UKS Olimp Duszniki 92 U20 WP III
11 f 1 37.85 HOFFMAN Martyna ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB III
12 f 1 37.69 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
Chód 10 km K
1 f 1 51:40.62 JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I #
2 f 1 52:04.29 KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP II
3 f 1 52:31.14 PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
4 f 1 54:23.54 LITWINIUK Agata AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III #
5 f 1 54:24.86 KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/4791/11 2014 BEZ
6 f 1 54:35.83 ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 91 U20 LU III
7 f 1 54:43.04 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK III #
8 f 1 55:31.97 STASIEWICZ Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U20 PM III B.D. STASIEWICZ Mirosław , Z/2629/11 , 2014 BEZ
9 f 1 56:34.09 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK III
10 f 1 56:50.41 KOLTERMAN Nina LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5057/11 3
11 f 1 57:07.25 GARDOCKA Marta KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4916/11 2011 BEZ
12 f 1 57:49.82 IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
13 f 1 61:28.80 ŻMUDZKA Agnieszka KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław BEZ
14 f 1 62:50.11 SZMIT Anna KS Agros Zamość 92 U20 LU --
15 f 1 64:05.83 MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU --
16 f 1 66:22.84 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK --
200 m M
1 2 e 1 21.76 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +1.3 I #
2 8 e 1 22.26 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +1.3 II
3 10 e 1 22.31 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +1.3 II #
4 17 e 1 23.34 JARZĄBSKI Grzegorz UKS Czwórka Białystok 92 U20 PD +1.3 III
1 6 e 2 21.95 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +1.7 II OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
2 12 e 2 22.42 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.7 II B.D. B.D. # 3
3 15 e 2 22.67 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.7 II
4 18 e 2 23.52 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.7 III #
1 3 e 3 21.77 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +0.6 I B.D. M
2 5 e 3 21.86 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +0.6 I #
3 9 e 3 22.30 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.6 II
4 13 e 3 22.44 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.6 II
5 16 e 3 23.13 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 III
1 1 e 4 21.74 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +1.0 I B.D. 1
2 4 e 4 21.82 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.0 I
3 7 e 4 21.95 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +1.0 II B.D. # BEZ
4 11 e 4 22.36 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN +1.0 II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
5 14 e 4 22.61 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD +1.0 II
400 m M
1 f 1 47.42 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS I B.D. # 1
2 f 1 48.19 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP I #
3 f 1 48.45 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I
4 f 1 49.03 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # BEZ
5 f 1 49.06 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS II
6 f 1 49.18 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
7 f 1 49.19 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
8 f 1 49.67 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD II #
1 f 2 49.30 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D.
2 f 2 49.70 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
3 f 2 50.10 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
4 f 2 50.15 MAURY Mateusz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II #
5 f 2 50.25 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
6 f 2 50.27 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP II B.D. 3
800 m M
1 f 1 1:52.65 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
2 f 1 1:52.71 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
3 f 1 1:52.85 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
4 f 1 1:53.19 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP II B.D. BEZ
5 f 1 1:53.96 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 2
6 f 1 1:54.56 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
7 f 1 1:55.72 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II #
8 f 1 1:57.32 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
400 m pł M
1 f 1 52.48 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP I MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
2 f 1 53.12 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM I
3 f 1 53.34 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP I
4 f 1 53.61 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I #
5 f 1 54.01 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP I
6 f 1 54.02 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP I B.D. M
7 f 1 54.57 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
8 f 1 55.91 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3000 m prz M
1 1 s 1 9:06.82 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
2 2 s 1 9:12.40 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
3 3 s 1 9:27.44 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica 91 U20 PK II WOJTAS Tomasz Z/0094/11 2019 3
4 4 s 1 9:33.26 SZEWCZYK Jan KS Agros Zamość 91 U20 LU II
5 5 s 1 9:34.60 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP II
6 6 s 1 9:35.79 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
7 7 s 1 9:36.46 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
8 8 s 1 9:39.20 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
9 9 s 1 9:40.87 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
10 10 s 1 9:42.06 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
11 11 s 1 9:50.01 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 2
12 13 s 1 9:54.68 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL III #
13 15 s 1 10:05.63 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
14 21 s 1 10:16.54 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
15 25 s 1 10:23.32 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK IV
1 12 s 2 9:54.17 GACMAN Piotr LKS Znicz Biłgoraj 91 U20 LU III B.D. BEZ
2 14 s 2 9:55.13 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP III
3 16 s 2 10:06.47 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
4 17 s 2 10:07.03 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
5 18 s 2 10:07.42 PAWŁOWSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
6 19 s 2 10:07.85 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U20 LU III B.D. 2
7 20 s 2 10:15.05 TREDER Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/4219/11 2011 3
8 22 s 2 10:17.73 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV #
9 23 s 2 10:19.07 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK IV
10 24 s 2 10:21.22 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA IV #
11 26 s 2 10:33.99 RAJKOWSKI Wojciech SKS Sokół Malbork 92 U20 PM IV B.D. 4
4x100 m M
1 1 s 1 41.58 HRYNIUK Łukasz
BIELA Sebastian
SILWANOWICZ Adrian
ORZOŁ Rafał
MKS Osa Zgorzelec 91
91
92
91
U20 DOL --


2 2 s 1 41.88 SKUBINA Paweł
CZYKIER Damian
SUPIŃSKI Kamil
KOSSAKOWSKI Grzegorz
KS Podlasie Białystok 92
92
92
91
U20 POD --
MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof

B.D.
Z/3159/11
2019
MM
2
3 3 s 1 42.00 STOLPNIEWSKI Cyryl
OWCZARZAK Łukasz
SZCZĘŚNIAK Artur
PAWŁOWSKI Adam
TS Olimpia Poznań 91
92
91
92
U20 WLP -- SZUDROWICZ Stanisław
MAĆKOWIAK Robert
B.D.
Z/0644/11
Z/1189/11
2011
2011
2
2
1
4 4 s 1 42.63 RÓŻALSKI Michał
ODOOM Dawid
FOSTIAK Krzysztof
I O
AZS-AWFiS Gdańsk 91
91
91
92
U20 POM --


5 5 s 1 42.83 MIKOŁAJEWSKI Jakub
BARCZAK Łukasz
RAJCZAK Kamil
KOWALSKI Mariusz
MKS Durasan Płońsk 92
91
91
92
U20 MAZ --


6 6 s 1 42.85 JANKOWSKI Przemysław
MASŁOWSKI Łukasz
PAKULSKI Michał
KAŹMIERCZAK Piotr
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92
91
91
91
U20 KPO --
B.D. B.D.

B.D.
Z/2174/11
2018
2
BEZ
7 11 s 1 43.93 SZCZESIUL Kamil
SAKOWICZ Daniel
BRUSZEWSKI Kamil
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 91
92
92
92
U20 POD -- MYDLARZ Adrian B.D.
MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian
DUDEK Bartosz
Z/2828/11
Z/3475/11
Z/3483/11
2012
2011
2019
2
2
BEZ

1 8 s 2 43.35 ŚWIDEREK Filip
KOWALCZYK Krystian
WISZNIEWSKI Rafał
KOCON Tomasz
UKS Kusy Warszawa 91
92
92
92
U20 MAZ --


2 9 s 2 43.39 JASZCZAK Bogusz
ZIMNIEWICZ Grzegorz
KURASZYK Kamil
MIKUŁA Eryk
UKS Achilles Leszno 91
91
91
92
U20 WLP --
GÓRSKI Dariusz

Z/3398/11
2019
M
3 10 s 2 43.73 KOZERA Patryk
DOLATA Paweł
FRYZE Tomasz
KARPIŃSKI Paweł
ZLKL Zielona Góra 92
92
92
92
U20 LBU --


4 13 s 2 43.96 KLICH Bartłomiej
LENTOWICZ Jarosław
WACHTA Bartłomiej
DYKAS Paweł
LKS Stal Mielec 92
92
92
92
U20 PDK --


5 15 s 2 44.32 TROJANOWICZ Radosław
KORALEWSKI Adam
BONDALSKI Paweł
STRÓŻEWSKI Michał
LKS Orkan Wlkp. Poznań 91
91
91
92
U20 WLP -- B.D.



6 16 s 2 44.37 SKWIERAWSKI Cezary
WESOŁOWSKI Maciej
RUTKOWSKI Łukasz
JANKOWSKI Michał
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 91
92
92
92
U20 POM --


7 17 s 2 44.45 MATYJA Piotr
KOWALSKI Dariusz
BARTOLEWSKI Piotr
KOZIEŁ Michał
CKS Budowlani Częstochowa 92
92
92
92
U20 SLK -- B.D.


1
8 19 s 2 45.24 SUSZCZYK Paweł
KOSZYK Hubert
CZAJKA Mateusz
MARCZYK Andrzej
AZS UMCS Lublin 91
92
92
91
U20 LBE --

B.D.
B.D.
BEZ
2
1 7 s 3 43.03 SADLAK Michał
BARTKOWIAK Radosław
KULA Michał
GADŻAŁA Paweł
UKS-MOS Opole 92
91
91
92
U20 OPL --

STANISLAWSKI Krzysztof
1
2 12 s 3 43.94 PAWLAK Dawid
BUJAK Damian
JANIAK Michał
KUBIAK Maciej
UKS 12 Kalisz 92
92
92
91
U20 WLP --


3 14 s 3 44.02 WAWRUCH Szymon
SZMIDT Radosław
STĘPNIEWSKI Damian
BOROWIK Krzysztof
UMLKS Pegaz Opoczno 91
91
92
91
U20 LDZ --

B.D. B.D.
BEZ
4 18 s 3 44.79 LIZAK Dawid
DZIURA Mateusz
BURY Dominik
KOZIK Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 92
92
92
92
U20 PDK --


Wzwyż M
1 2 e 1 2.00 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3142/11 2019 1
2 1 e 1 2.00 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II #
3 4 e 1 1.98 CAŁKA Mateusz MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4835/11 2012 3
4 9 e 1 1.95 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP II
5 17 e 1 1.90 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 91 U20 PM III B.D. # 3
6 18 e 1 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN III
7 16 e 1 1.90 BRYGOŁA Łukasz MKS Start Lublin 91 U20 LU III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4194/11 2012 2
8 15 e 1 1.90 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
9 19 e 1 1.85 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D.
10 20 e 1 1.85 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS III
1 6 e 2 1.98 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ II
1 7 e 2 1.98 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
3 5 e 2 1.98 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II B.D. BEZ
3 3 e 2 1.98 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
5 10 e 2 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
5 12 e 2 1.95 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. 3
5 13 e 2 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
8 14 e 2 1.95 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP II
9 8 e 2 1.95 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP II SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
10 11 e 2 1.95 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II
Trójskok M
1 5 e 1 14.44 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin 91 U20 LU 0.0 II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
2 6 e 1 14.40 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +1.1 II SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
3 9 e 1 14.22 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +2.2 III B.D. # 1
4 11 e 1 14.18 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.8 III
5 12 e 1 14.12 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU +3.1 III KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
6 13 e 1 14.11 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża 92 U20 PD 0.0 III
7 15 e 1 14.00 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U20 KP +4.3 III
8 16 e 1 13.82 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +0.5 III B.D. # BEZ
1 1 e 2 15.32 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.8 I KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
2 2 e 2 14.64 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +5.9 II #
3 3 e 2 14.49 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD +3.8 II
4 4 e 2 14.46 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +2.7 II OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
5 7 e 2 14.38 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS 0.0 III #
6 8 e 2 14.23 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.1 III
7 10 e 2 14.21 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU 0.0 III
8 14 e 2 14.07 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.0 III
9 17 e 2 13.49 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD 0.0 III B.D.
Dysk (1.75) M
  1 e 1 54.50 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
2 3 e 1 49.08 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
3 5 e 1 48.15 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 8 e 1 46.70 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
5 9 e 1 45.66 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
6 11 e 1 44.88 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP II #
7 12 e 1 44.87 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
8 13 e 1 44.51 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
9 15 e 1 43.94 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS III
10 16 e 1 43.69 BARSZCZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 92 U20 PD III
11 18 e 1 42.63 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III B.D. BEZ
12 23 e 1 37.95 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
1 2 e 2 52.08 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
2 4 e 2 48.38 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U20 PM II B.D. BEZ
3 6 e 2 47.03 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
4 7 e 2 47.01 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
5 10 e 2 44.91 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
6 14 e 2 44.46 ŁAZOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle # 92 U20 OP II
7 17 e 2 42.78 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
8 19 e 2 42.62 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
9 20 e 2 42.43 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK III KALWAT Marek # 2
10 21 e 2 41.26 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
11 22 e 2 40.55 CIEŚLOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
12 24 e 2 37.76 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV B.D. 3
Oszczep (800) M
1 f 1 66.05 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
2 f 1 65.83 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP I
3 f 1 65.77 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I #
4 f 1 64.94 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
5 f 1 64.33 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
6 f 1 64.21 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
7 f 1 62.29 GODLEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I
8 f 1 59.28 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
9 f 1 59.07 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
10 f 1 57.62 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
11 f 1 55.62 MALINOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II
12 f 1 41.15 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
Chód 10 km M
1 f 1 45:10.84 ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
2 f 1 45:13.88 STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
3 f 1 45:20.92 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
4 f 1 46:36.32 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II
5 f 1 47:00.82 ŁOBACZEWSKI Andrzej KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/4785/11 2015 BEZ
6 f 1 47:40.67 CZAJA Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
7 f 1 47:53.76 KUSZNERUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU II
8 f 1 51:13.95 BUKŁAHO Kamil KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
9 f 1 51:22.61 LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III #
10 f 1 52:00.34 KAIM Sebastian KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM IV
11 f 1 52:33.34 STAŃCZUK Adrian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD IV
12 f 1 54:13.13 KOWALSKI Artur LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV
13 f 1 54:26.75 KUĆ Jakub WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV
14 f 1 58:28.93 PIEŃKOWSKI Wiesław WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ --
15 f 1 58:58.10 RUSEK Karol KS Gwardia Piła 92 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.553612947464 sekund