Warszawa 18.05.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.07 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.2 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 3 e 1 12.14 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.2 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
3 5 e 1 12.35 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.2 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
4 7 e 1 12.48 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ +0.2 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
5 10 e 1 12.81 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.2 III DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 120
6 13 e 1 12.97 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.2 III GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
7 14 e 1 13.02 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
8 16 e 1 13.19 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 21 e 2 13.60 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.2 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
2 23 e 2 13.79 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.2 IV B.D. Z/3633/18 2019
3 24 e 2 13.82 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.2 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
4 28 e 2 13.95 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
5 29 e 2 13.96 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
6 32 e 2 14.08 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
7 35 e 2 14.35 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.2 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
8 37 e 2 14.38 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +0.2 V B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
1 2 e 3 12.11 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN 0.0 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 4 e 3 12.20 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ 0.0 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
3 6 e 3 12.38 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
4 8 e 3 12.70 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
5 17 e 3 13.20 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ 0.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
6 38 e 3 14.48 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ 0.0 V B.D. Z/2108/19 2019
7 41 e 3 14.60 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ 0.0 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3282/17 2019 5
1 9 e 4 12.79 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.6 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
2 12 e 4 12.82 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -0.6 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
3 11 e 4 12.82 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.6 III SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
4 15 e 4 13.07 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.6 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
5 19 e 4 13.51 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ -0.6 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
6 25 e 4 13.85 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.6 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
7 27 e 4 13.92 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -0.6 -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
8 30 e 4 13.96 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.6 V DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK! 76
1 18 e 5 13.21 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
2 33 e 5 14.22 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ 0.0 V B.D. Z/2106/19 2019
3 34 e 5 14.32 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ 0.0 -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
4 39 e 5 14.59 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
5 42 e 5 14.71 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 05 U16 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2019 5 LDK!
6 43 e 5 15.04 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/0270/19 2019
7 44 e 5 15.11 SKALSKA Kamila UKS Otrębusy 05 U16 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2127/18 2019 BEZ LDK!
1 20 e 6 13.57 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.9 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
2 22 e 6 13.63 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.9 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
3 26 e 6 13.89 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.9 -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
4 31 e 6 13.97 JAWORSKA Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 06 U14 MZ +0.9 V B.D. Z/3909/19 2019
5 36 e 6 14.37 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
6 40 e 6 14.59 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.9 -- ŁASZCZYCH Waldemar # Z/0697/19 2019
7 45 e 6 15.39 POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +0.9 -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/1100/18 , 2019 BEZ LDK!
8 46 e 6 15.99 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +0.9 -- B.D. Z/3865/19 2019
1 f 1 12.75 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.2 II DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 123
2 f 1 12.86 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ +0.2 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
3 f 1 12.90 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.2 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
4 f 1 12.92 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.2 III GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
5 f 1 12.95 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.2 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
6 f 1 12.97 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
7 f 1 13.04 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 f 2 11.90 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 f 2 11.92 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.0 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
3 f 2 12.19 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +1.0 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 f 2 12.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.0 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
200 m K
1 1 s 1 24.23 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN 0.0 I DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1 162
2 2 s 1 24.51 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ 0.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 3 s 1 24.56 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB 0.0 I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK! 155
4 4 s 1 24.61 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 5 s 1 25.13 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ 0.0 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
6 6 s 1 25.34 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
7 8 s 1 26.18 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
8 9 s 1 26.31 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ 0.0 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
1 7 s 2 25.80 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.3 II SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
2 11 s 2 26.51 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +0.3 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
3 13 s 2 26.74 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.3 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
4 17 s 2 27.22 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
5 20 s 2 27.53 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ +0.3 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
6 21 s 2 27.54 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ +0.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2019 3
7 22 s 2 27.59 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ +0.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2019 3
8 24 s 2 27.93 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ +0.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2019 2
1 10 s 3 26.35 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.1 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
2 12 s 3 26.56 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.1 III B.D. Z/3062/15 2019
3 14 s 3 26.81 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.1 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
4 18 s 3 27.47 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
5 23 s 3 27.87 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.1 IV B.D. Z/3546/19 2019
6 25 s 3 28.34 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +0.1 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
7 28 s 3 28.93 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ +0.1 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
8 32 s 3 30.05 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.1 -- ŁASZCZYCH Waldemar # Z/0697/19 2019
1 15 s 4 27.08 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.1 III DMP U20 GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK! 105
2 16 s 4 27.22 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
3 19 s 4 27.52 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
4 26 s 4 28.39 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
5 27 s 4 28.73 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.1 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
6 29 s 4 29.07 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2260/18 2019 5 LDK!
7 30 s 4 29.64 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
8 31 s 4 29.86 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
400 m K
1 1 s 1 55.37 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
2 2 s 1 57.35 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
3 3 s 1 57.59 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
4 4 s 1 58.72 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
5 6 s 1 59.40 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III WARDASZKA Andrzej # Z/2839/15 2019 3
6 11 s 1 63.73 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
1 7 s 2 60.29 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
2 8 s 2 62.12 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
3 13 s 2 64.36 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
4 14 s 2 65.12 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
5 15 s 2 65.19 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
6 16 s 2 65.80 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
1 5 s 3 59.11 SAMORDAK Magdalena UKS Młodzik Warszawa # 98 U23 MZ III B.D. KĘDZIORA Robert , Z/1604/19 , 2019
2 9 s 3 62.34 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ IV B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
3 10 s 3 62.52 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1874/18 2019 4 LDK!
4 12 s 3 63.98 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV B.D. Z/2293/19 2019
5 17 s 3 66.78 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2019 3 LDK!
6 18 s 3 73.06 SOBIECH Alicja OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2760/19 2019
800 m K
1 s 1 2:12.57 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 II LEANDRO Jean Marc Z/2075/15 2019
2 s 1 2:17.26 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
3 s 1 2:21.56 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
4 s 1 2:32.63 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2019 3
5 s 1 2:38.31 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
6 s 1 2:39.39 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2019 5
7 s 1 2:39.78 IRACKA Weronika UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1214/17 2019 LDK!
8 s 1 2:56.26 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5211/18 2019 5
  s 1 DNF KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
3 3 e 1 15.52 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +3.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
5 5 e 1 16.26 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +3.0 III BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
3 f 1 15.81 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.77 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +3.0 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 2 e 1 13.93 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +3.0 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 141 165
4 4 e 1 16.08 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +3.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
6 6 e 1 17.58 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +3.0 IV DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK! 33 74
1 f 1 13.62 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.2 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 f 1 13.99 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.2 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 138 163
4 f 1 15.98 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
5 f 1 16.93 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.2 IV DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK! 46 100
400 m pł K K
3 3 s 1 62.82 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.70 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ I DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK! 141
2 f 1 1.50 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2019 2
3 f 1 1.25 PIOTROWSKA Aleksandra UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1456/18 2019 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 135 158
2 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK! 140
3 f 1 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
4 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 87 130
5 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2019 2 LDK! 130
6 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
7 f 1 2.60 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
8 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
9 f 1 2.60 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/0336/18 2019 3
9 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2019 4
  f 1 NM PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2019 3 LDK!
  f 1 NM LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019
  f 1 NM MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
W dal K
1 f 1 5.14 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.5 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
2 f 1 4.92 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -0.5 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
3 f 1 4.77 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.9 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
4 f 1 4.71 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.8 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
5 f 1 4.70 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ -0.6 -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
6 f 1 4.67 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.8 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
7 f 1 4.59 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +1.0 V B.D. Z/2106/19 2019
8 f 1 4.55 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -1.5 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
9 f 1 4.30 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ -1.3 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
10 f 1 4.26 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.4 -- GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK!
11 f 1 4.23 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2019 5 LDK!
12 f 1 4.22 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
13 f 1 4.06 KOWALSKA Magdalena MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.9 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.80 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +0.5 -- B.D. Z/0270/19 2019
  f 1 NM ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
1 f 2 5.48 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -1.1 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
2 f 2 5.47 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ -0.4 II KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
3 f 2 5.35 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.3 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
Kula (3) K
1 f 1 6.25 STELMASZCZYK Hanna UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/3752/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 33.17 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
2 f 1 11.51 SZYMAŃSKA Zuzanna niest. Warszawa 98 U23 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 39.85 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 93
Młot (4) K
1 f 1 66.24 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 179
Oszczep (400) K
1 f 1 10.13 SZYMAŃSKA Zuzanna niest. Warszawa 98 U23 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 30.69 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ V LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2019 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 39.82 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
2 f 1 26.59 KOZŁOWSKA Anna MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1759/15 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.88 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ 0.0 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 4 e 1 11.32 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ 0.0 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 6 e 1 11.44 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ 0.0 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
4 12 e 1 11.70 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ 0.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 101
5 13 e 1 11.79 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 96
6 16 e 1 11.94 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ 0.0 IV B.D. Z/2651/16 2019 3
7 17 e 1 12.01 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ 0.0 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
8 19 e 1 12.02 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
1 24 e 2 12.39 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +0.6 V B.D. Z/0387/19 2019
2 26 e 2 12.45 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ +0.6 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
3 27 e 2 12.54 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.6 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
4 28 e 2 12.55 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.6 V B.D. Z/3598/19 2019
5 29 e 2 12.56 KUKLA Jakub MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.6 -- B.D. Z/3368/19 2019
6 30 e 2 12.62 GRABOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/0481/19 2019
7 34 e 2 13.11 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.6 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2019 BEZ
8 38 e 2 13.27 KOZICKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.6 -- B.D. Z/3597/19 2019
1 2 e 3 11.02 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -0.8 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
2 3 e 3 11.16 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.8 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 5 e 3 11.40 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -0.8 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 9 e 3 11.52 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -0.8 III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 10 e 3 11.54 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.8 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
6 11 e 3 11.66 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.8 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
7 39 e 3 13.44 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- B.D. Z/0282/19 2019
8 40 e 3 13.50 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/0305/19 2019 BEZ
1 8 e 4 11.49 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -0.2 III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 66 110
2 14 e 4 11.84 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.2 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
3 15 e 4 11.94 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
4 18 e 4 12.01 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.2 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
5 20 e 4 12.28 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
6 21 e 4 12.31 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
7 22 e 4 12.36 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 76
8 25 e 4 12.40 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.2 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
1 33 e 5 12.85 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.5 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
2 37 e 5 13.17 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -1.5 -- B.D. Z/0271/19 2019
3 41 e 5 13.58 OLIWKOWSKI Piotr UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ -1.5 -- RONEK-GLIWA Aneta RĄCZKA Paweł , Z/4549/18 , 2019 BEZ LDK!
4 42 e 5 13.76 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -1.5 -- B.D. Z/2105/19 2019
5 43 e 5 13.80 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.5 -- B.D. Z/2516/19 2019
6 45 e 5 13.83 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -1.5 -- B.D. Z/2101/19 2019
7 44 e 5 13.83 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ -1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2908/19 2019 LDK!
1 7 e 6 11.45 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -1.4 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
2 23 e 6 12.38 KASJANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -1.4 -- B.D. Z/3789/19 2019
3 31 e 6 12.79 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ -1.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
4 32 e 6 12.81 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -1.4 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2019 LDK!
5 35 e 6 13.17 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- RADKE Karol Z/2016/19 2019 LDK!
6 36 e 6 13.17 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -1.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
7 46 e 6 13.95 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2019 BEZ LDK!
1 f 1 11.70 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 101
2 f 1 11.74 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
3 f 1 11.76 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 98
4 f 1 11.92 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.4 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
5 f 1 12.15 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.4 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 2 10.96 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.0 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
2 f 2 11.05 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.0 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 f 2 11.31 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +2.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 2 11.55 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +2.0 III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 63 107
5 f 2 11.92 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.0 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
200 m M
1 2 s 1 22.01 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
2 4 s 1 22.22 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 10 s 1 23.19 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.4 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
4 12 s 1 23.25 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
5 13 s 1 23.65 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
6 17 s 1 24.06 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +0.4 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
7 18 s 1 24.57 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
1 1 s 2 21.60 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 3 s 2 22.19 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.3 II DMP DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2 102 138
3 5 s 2 22.71 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ +0.3 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
4 7 s 2 22.82 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
5 11 s 2 23.23 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
6 14 s 2 23.67 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.3 IV BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
7 19 s 2 24.63 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4
8 22 s 2 25.11 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ +0.3 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
1 6 s 3 22.78 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -0.2 II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
2 8 s 3 23.02 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.2 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
3 9 s 3 23.12 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ -0.2 III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
4 20 s 3 24.69 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
5 26 s 3 25.89 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.2 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2019 BEZ
1 21 s 4 25.10 KASJANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/3789/19 2019
2 23 s 4 25.22 KUKLA Jakub MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/3368/19 2019
3 27 s 4 25.90 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ +0.9 -- RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
4 28 s 4 26.94 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/0282/19 2019
5 29 s 4 27.35 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.9 -- DMP U20 B.D. Z/2516/19 2019 58
1 15 s 5 23.82 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +0.4 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
2 16 s 5 24.06 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.4 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
3 24 s 5 25.57 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
4 25 s 5 25.63 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.25 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II B.D. B.D. Z/3078/15 2019
2 2 s 1 49.68 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II DMP SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2 94
3 3 s 1 50.83 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
4 5 s 1 50.99 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2 74 120
5 6 s 1 51.40 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
6 14 s 1 55.21 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- DMP DMP U20 WARDASZKA Andrzej # Z/2168/19 2019 27 81
1 8 s 2 52.14 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4 108
2 9 s 2 52.72 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2019 3
3 10 s 2 53.32 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
4 11 s 2 53.59 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2019 3
5 12 s 2 53.94 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
6 13 s 2 55.15 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
1 4 s 3 50.95 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ III B.D. Z/0546/19 2019
2 7 s 3 51.97 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1028/17 , 2019 3 LDK!
3 15 s 3 55.58 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
4 16 s 3 55.64 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 17 s 3 56.20 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
6 18 s 3 59.76 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2179/19 2019
800 m M
1 s 1 1:58.66 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2019 3 58 113
2 s 1 1:59.45 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
3 s 1 2:00.69 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
4 s 1 2:02.19 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ IV PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2019 4 LDK!
5 s 1 2:03.70 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
6 s 1 2:05.65 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3 80
7 s 1 2:05.75 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
8 s 1 2:07.55 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
9 s 1 2:11.82 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4 69
1 s 2 1:57.61 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
2 s 2 2:00.40 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019 105
3 s 2 2:02.89 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
4 s 2 2:03.43 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3 32 90
5 s 2 2:05.97 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 2:08.13 BARTOSZ Daniluk UKS Młodzik Warszawa 03 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4222/18 2019 5 LDK!
7 s 2 2:09.73 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
8 s 2 2:13.13 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2019 BEZ
9 s 2 2:14.61 SKWARSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4957/18 2019 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:54.70 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2019 2
2 2 s 1 3:59.22 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2 72
3 3 s 1 4:02.74 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
4 4 s 1 4:03.96 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 B.D. Z/0283/19 2019 116
5 5 s 1 4:04.57 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
6 6 s 1 4:16.53 ILIEV Michał niest. Warszawa 00 U20 MZ IV
7 7 s 1 4:16.93 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:21.27 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
9 9 s 1 4:24.28 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 79
10 10 s 1 5:12.61 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
  s 1 DNF BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.60 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3 LDK!
2 e 1 15.29 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.3 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 122
3 e 1 15.98 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.3 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 e 1 16.09 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.3 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 f 1 14.72 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.6 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3 LDK!
2 f 1 15.33 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.6 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 121
3 f 1 16.01 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 f 1 16.24 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.6 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
4 e 1 16.04 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.1 III DMP U20 WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2 114
5 e 1 16.96 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.1 IV DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 87
3 f 1 16.45 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.1 III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 102
  f 1 DNF CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.1 -- DMP U20 WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
110 m pł M
1 e 1 14.44 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.1 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 132
2 e 1 14.69 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.1 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 120
3 e 1 14.94 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek 94 Sen ZP +1.1 I B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. , Z/3696/11 , 2019
1 f 1 14.28 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.1 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 140
2 f 1 14.68 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.1 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 120
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.14 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
2 2 s 1 62.41 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
4 4 s 1 65.20 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 67.75 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.81 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ I BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 2 s 1 55.78 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
3 3 s 1 57.19 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
4 4 s 1 57.39 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.86 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 91 Sen LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
2 f 1 1.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 1 1.75 SZYMANIUK Rafał KU AZS Politechniki Warszawskiej 94 Sen MZ -- B.D. B.D. BEZ
4 f 1 1.45 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2908/19 2019 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.50 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019 106
2 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2 87 130
3 f 1 4.20 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2019 2 LDK! 130
4 f 1 4.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
5 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK! 114
6 f 1 3.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV DMP U20 GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2019 4 LDK! 92
7 f 1 3.00 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019 83
  f 1 NM SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2019
W dal M
1 f 1 6.68 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ -1.2 III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
2 f 1 6.62 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.4 III B.D. Z/2651/16 2019 3
3 f 1 6.32 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -0.6 III MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
4 f 1 6.13 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ -0.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
1 f 2 5.61 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +0.5 -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
2 f 2 5.52 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ 0.0 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1018/17 , 2019 BEZ LDK!
3 f 2 5.22 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/0387/19 2019
4 f 2 5.06 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2019 BEZ
5 f 2 4.86 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -0.3 -- B.D. Z/0271/19 2019
6 f 2 4.47 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.2 -- B.D. Z/2105/19 2019
7 f 2 4.41 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- B.D. Z/2101/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 14.15 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 f 1 12.16 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
3 f 1 10.46 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
Kula (6) M
1 f 1 18.12 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 162
2 f 1 15.22 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 134
3 f 1 14.40 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.96 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 158
2 f 1 38.76 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
3 f 1 33.39 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- B.D. Z/4856/18 2019 4
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.44 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 163
2 f 1 47.61 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 1 45.44 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U20 LU II B.D. Z/3002/16 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 54.22 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 120
2 f 1 50.82 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
3 f 1 49.16 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 46.61 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 70.72 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 162
2 f 1 56.41 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
Oszczep (500) M
1 f 1 40.98 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ -- KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 55.32 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019 112
Oszczep (800) M
1 f 1 70.39 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 f 1 63.51 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 106
3 f 1 50.84 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa 92 Sen MZ III
4 f 1 47.89 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
5 f 1 47.20 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2019 3 50 106

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.054091215134 sekund