Warszawa 21 - 22.06.2008
Mistrzostwa Warszawy juniorów mł.
200 m K
1 s 1 24.75 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -1.5 I
2 s 1 24.82 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD -1.5 I ROSIAK Zbigniew
3 s 1 25.40 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ -1.5 II #
4 s 1 25.42 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ -1.5 II
5 s 1 26.70 MˇDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ -1.5 III RˇCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 s 3 26.35 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ -0.6 III
1 s 4 26.43 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ -2.0 III #
2 s 4 26.69 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ -2.0 III #
1 s 5 26.43 PŁUGÓW Katarzyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 93 U16 PD -2.7 III
2 s 5 27.80 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ -2.7 IV #
800 m K
1 2:12.14 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU II B.D. B.D. # 1
2 2:12.23 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
3 2:12.49 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 89 U20 PD II #
4 2:12.91 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
5 2:13.84 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
6 2:16.09 GOSK Anna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/3112/11 2019 M
8 2:18.57 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. B.D. # BEZ
9 2:20.31 MIˇSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
3000 m K
1 10:08.79 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 87 U23 PD II B.D. BEZ
2 11:01.10 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ III #
3 11:23.73 ŁAZĘCKA Nina UKS Błyskawica Domaniewice # 91 U18 LD IV
5000 m K
1 18:51.47 ZIĘTEK Olga KS Warszawianka W-wa # 88 U23 MZ III
2 19:51.82 WOLF Helena AKL Ursynów Warszawa # 89 U20 MZ --
3 19:59.60 TOMASZEWSKA Grażyna LUKS Boguszyce 90 U20 LD -- #
400 m pł K K
1 s 2 66.50 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ III #
2 s 2 69.99 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa # 92 U18 MZ IV
3 s 2 70.90 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ IV GˇSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
1 59.24 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ M #
2 60.09 LITWINIUK Edyta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
3 62.10 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ I #
4 62.13 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U20 SK I
5 63.74 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ II B.D. # 1
6 64.31 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ II
7 65.67 KOWALCZYK Iga UKS Kusy Warszawa # 89 U20 MZ II
8 66.43 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III #
2000 m prz K
1 7:02.29 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
2 7:41.44 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ III B.D. #
3 8:25.63 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U18 LB -- #
4 8:51.59 GAWRYŃSKA Adrianna UKS MOSiR Działdowo # 92 U18 WN -- B.D.
W dal K
1 w 5.70 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM +1.7 II #
2 w 5.15 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ +0.9 III
3 w 5.10 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +1.5 III #
Trójskok K
1 12.10 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL +2.3 I #
2 11.40 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.6 III #
3 11.40 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.8 III #
4 10.82 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.6 III #
5 10.67 BRYLSKA Angelika MLKL Płock 91 U18 MZ +1.8 IV
Kula (3) K
1 12.32 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ III
Kula (4) K
1 13.63 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 10.78 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
Dysk (1) K
1 39.35 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U20 SL II #
2 33.89 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
3 31.84 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ IV #
4 30.53 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU IV #
7-bój J MŁ K
1 3939 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
2 3603 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ IV
3 3466 KRYSTKOWIAK Marta LKLA Krokus Astromal Leszno # 91 U18 WP IV PTAK Krzysztof
4 3272 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U18 DS IV #
5 3128 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ -- #
6 2938 MASZCZAK Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ -- B.D.
7 2900 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa # 93 U16 MZ -- #
8 2552 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
9 2353 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ --
7-bój K
  000 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM -- #
1 3622 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
2 3468 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ IV #
200 m M
2 s 1 24.18 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 93 U16 MZ -1.2 IV #
4 s 1 24.55 MARSZAŁEK Robert RLTL ZTE Radom 94 U16 MZ -1.2 V
5 s 1 24.94 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U16 MZ -1.2 V #
6 s 1 25.22 GOŁˇB Piotr MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ -1.2 -- #
7 s 1 25.44 DOMINIKA Konrad AZS-AWF Warszawa 92 U18 MZ -1.2 --
1 s 2 22.97 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL -2.2 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019
1 s 3 22.49 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 89 U20 PD -1.2 II
1 s 5 22.18 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ -1.7 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 s 6 22.08 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ -1.3 II #
800 m M
2 s 1 2:09.45 BRANICKI Norbert UKS G-8 Bielany Warszawa # 93 U16 MZ V
1 s 2 1:51.28 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ I MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 s 2 1:53.70 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 90 U20 PD II
3000 m M
3 9:17.44 WĘSEK Grzegorz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ IV
5000 m M
1 15:01.50 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2019 2
2 15:15.79 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ III
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.95 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ -3.2 II #
2 s 1 15.50 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA -3.2 III
3 s 1 15.71 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -3.2 III #
4 s 1 15.87 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -3.2 IV
5 s 1 16.02 DˇBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -3.2 IV
6 s 1 16.09 ZIENKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ -3.2 IV
1 s 1w 15.26 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ -1.1 III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
2 s 1w 15.76 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP -1.1 IV B.D. # 3
3 s 1w 16.20 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -1.1 IV RZEPKA Marek # Z/4067/11 2019 MM
1 s 2 14.82 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ -3.1 II #
2 s 2 15.70 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ -3.1 III #
3 s 2 15.95 ŻMIJEWSKI Jakub KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -3.1 IV
1 s 2w 15.24 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -1.3 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 s 2w 16.15 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ -1.3 IV
110 m pł M (99.1) M
1 15.01 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP -1.2 II B.D. BEZ
2 16.06 ŻERNACZUK Rafał KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD -1.2 III #
1 w 15.73 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ -2.1 III
2 w 16.18 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ -2.1 III
400 m pł J MŁ M
1 56.20 SADKOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 91 U18 MZ III
2 56.66 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III #
3 56.80 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna # 91 U18 DS III
4 56.97 LEWANDOWSKI Maciej UKS MOSiR Działdowo # 91 U18 WN III B.D. BEZ
400 m pł M
1 s 1 54.61 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP II B.D. BEZ
2 s 1 55.50 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
3 s 1 56.88 PIKUS Piotr AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ III
4 s 1 56.93 ANTOŃCZAK Marek KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ III
5 s 1 57.80 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ III #
6 s 1 59.41 CISZEWSKI Dawid MKS Durasan Płońsk # 90 U20 MZ IV
1 s 2 53.36 SULIMA Piotr KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I
2 s 2 53.55 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
3 s 2 55.18 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ II #
4 s 2 56.29 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II
Wzwyż M
1 2.10 BEDNAREK Sylwester RKS ŁódĽ 89 U20 LD I B.D. # Z/2877/11 2019 MM
1 w 1.83 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4067/11 2019 MM
Tyczka M
1 w 3.80 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
Trójskok M
1 15.65 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ +1.7 I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
3 14.69 MOSS Jason WKS Wawel Kraków # 79 Sen MA +3.4 II
4 13.22 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U18 MZ +1.0 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
5 12.99 RUKAT Cezary LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 92 U18 MZ +1.2 IV
6 12.72 SZOKA Mateusz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ +1.8 IV
Kula (5) M
1 16.07 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
2 15.91 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ II #
3 15.13 ULEWICZ Michał UKS LA Basket Warszawa 92 U18 MZ II
4 14.27 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa # 92 U18 MZ III #
Oszczep (700) M
1 w 49.01 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP IV B.D. # 3
2 w 47.33 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ IV 549
Oszczep (800) M
1 w 50.86 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
8-bój J MŁ M
  000 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
1 5147 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP II B.D. # 3
2 5009 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
3 4945 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ II RZEPKA Marek # Z/4067/11 2019 MM
4 4722 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ III #
5 4624 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ III #
6 4217 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ IV #
7 3990 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
8 3798 NAKIELSKI Piotr MKS Agros Chełm # 91 U18 LU -- B.D. BEZ
9 3666 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa # 92 U18 MZ -- #
10 3493 WYSOCKI Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ --
11 2944 KA¬MIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ --
10-bój JUN M
1 65.69 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ --
2 5407 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III #
3 3827 BERNARD Jacek KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ --
4 3491 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ --
10-bój M
  000 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ --
  000 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6074199676514 sekund