Białystok 26 - 28.06.2010
Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 f 1 24.48 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 I #
2 f 1 25.03 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 f 1 25.07 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
4 f 1 25.12 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP 0.0 II B.D. # 1
5 f 1 25.15 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 U20 PD 0.0 II #
6 f 1 25.23 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD 0.0 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
7 f 1 25.24 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP 0.0 II #
8 f 1 25.42 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD 0.0 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
1 f 2 24.96 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.1 II
2 f 2 25.23 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.1 II B.D. # BEZ
3 f 2 25.73 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.1 II B.D. 3
4 f 2 25.77 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.1 II #
5 f 2 25.86 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.1 II B.D. # BEZ
6 f 2 25.94 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.1 II
7 f 2 25.97 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +0.1 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
1500 m K
1 5 s 1 4:43.91 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD II KOTOWSKI Jan # 2
2 6 s 1 4:43.97 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
3 7 s 1 4:45.03 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U20 WP III
4 9 s 1 4:47.25 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. BEZ
5 11 s 1 4:48.26 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
6 13 s 1 4:50.99 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
7 14 s 1 4:51.18 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
8 15 s 1 4:51.55 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
9 16 s 1 4:52.69 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
10 17 s 1 4:53.88 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB III
11 19 s 1 4:54.91 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA III B.D. 1
12 20 s 1 4:57.57 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV
1 1 s 2 4:36.13 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU II
2 2 s 2 4:36.66 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
3 3 s 2 4:39.01 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
4 4 s 2 4:41.59 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL II
5 8 s 2 4:46.27 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
6 10 s 2 4:47.41 GOŁAWSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III
7 12 s 2 4:48.40 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
8 18 s 2 4:54.34 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
9 21 s 2 4:58.06 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP IV
5000 m K
1 f 1 17:17.33 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
2 f 1 17:34.31 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
3 f 1 17:37.72 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL II B.D. Z/2341/11 2013 1
4 f 1 17:37.83 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 91 U20 KP II GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
5 f 1 17:49.48 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U20 PK II B.D.
6 f 1 17:59.06 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
7 f 1 18:26.03 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
8 f 1 18:26.94 SCHIEWE Michelle GLKS Świdnica 92 U20 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/1327/11 2011 2
9 f 1 18:27.60 SUCHAR Monika KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III B.D. BEZ
10 f 1 18:28.41 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
11 f 1 18:30.40 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP III
12 f 1 18:33.10 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III #
13 f 1 18:47.66 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
14 f 1 19:02.61 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL III B.D. 3
15 f 1 19:08.36 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
16 f 1 19:12.37 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
17 f 1 19:15.23 CZARNOTTA Jagoda GLKS Świdnica 92 U20 DS III
18 f 1 19:16.64 WINNICKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III B.D. # 3
19 f 1 19:18.01 DYBIKOWSKA Julita LKS Osuchów # 92 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
20 f 1 19:25.49 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
21 f 1 19:33.77 MAŚLOCH Patrycja SKB Kraśnik 92 U20 LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. # Z/0701/11 2018 BEZ
22 f 1 20:11.55 SERWATKA Bernadetta ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB --
100 m pł K
1 2 e 1 14.45 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +2.2 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 5 e 1 14.92 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +2.2 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
3 6 e 1 14.95 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +2.2 II #
4 13 e 1 15.47 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +2.2 II B.D. 3
5 14 e 1 15.49 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +2.2 II
6 16 e 1 15.63 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +2.2 II
7 19 e 1 15.79 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +2.2 III
1 3 e 2 14.50 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.9 I
2 4 e 2 14.86 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.9 II B.D. B.D. BEZ
3 9 e 2 15.11 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +0.9 II
4 10 e 2 15.15 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.9 II
5 11 e 2 15.27 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +0.9 II B.D. BEZ
6 17 e 2 15.65 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +0.9 II B.D.
7 18 e 2 15.78 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.9 III B.D. # BEZ
8 22 e 2 17.18 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ +0.9 IV B.D. # 3
1 1 e 3 14.42 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.6 I BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 7 e 3 14.99 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.6 II
3 8 e 3 15.06 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +1.6 II
4 12 e 3 15.33 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.6 II #
5 15 e 3 15.60 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +1.6 II B.D.
6 20 e 3 16.24 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU +1.6 III #
7 21 e 3 16.32 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.6 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
1 f 1 14.30 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 I BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 f 1 14.37 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
3 f 1 14.47 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.8 I
4 f 1 14.79 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.8 II B.D. B.D. BEZ
5 f 1 15.04 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.8 II
6 f 1 15.11 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +0.8 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
7 f 1 15.20 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.8 II
8 f 1 15.21 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.8 II #
1 f 2 14.84 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +2.1 II
2 f 2 15.09 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +2.1 II
3 f 2 15.18 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +2.1 II #
4 f 2 15.21 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +2.1 II B.D. BEZ
5 f 2 15.22 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +2.1 II
6 f 2 15.27 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +2.1 II B.D. 3
7 f 2 15.92 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +2.1 III
4x400 m K
1 1 s 1 3:51.62 SERAFIN Maria
LIS Katarzyna
JÓŹWIK Joanna
BAK Diana
KKS Victoria Stalowa Wola 91
91
91
91
U20 PDK --
B.D.
B.D.
Z/4322/11
2019
BEZ

2 2 s 1 3:52.36 MIĄSEK Agnieszka
KOWALSKA Agata
KALINOWSKA Paulina
KALINOWSKA Dominika
OKS Start Otwock 91
92
91
91
U20 MAZ -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
3
3
2
BEZ
3 3 s 1 3:54.75 WOLSKA Agnieszka
SĘK Marta
GAŁĄZKA Natalia
BANACH Joanna
UKS Kusy Warszawa 92
91
92
92
U20 MAZ -- GĄSIEWSKI Artur

B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/3720/11
Z/3686/11
2012
2019
2
BEZ
M
4 5 s 1 3:56.34 WRÓBLEWSKA Wioletta
ŚWIECA Katarzyna
STAWIŃSKA Agata
FURMAŃSKA Marta
UKS-MOS Opole 91
92
91
92
U20 OPL --
B.D. B.D.
JASIŃSKI Cyprian
Z/1731/18
2019
BEZ
M
5 6 s 1 3:58.13 ROSICKA Marika
POSZYTEK Paulina
CZERWIŃSKA Sandra
CHRAPIŃSKA Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92
91
91
92
U20 KPO --


6 11 s 1 4:13.83 ŚLIWA Sabina
SZCZĘK Aleksandra
CHILIŃSKA Milena
CAŁUCH Agnieszka
KS Agros Zamość 92
92
92
92
U20 LBE -- B.D.

B.D.
B.D.
BEZ

BEZ
1 4 s 2 3:55.05 MATUSIAK Aleksandra
LINKIEWICZ Małgorzata
GRZESZEK Dominika
DĄBROWSKA Karolina
MKS MOS Wrocław 92
92
91
92
U20 DOL --
ROŻEJ Marek

B.D.
Z/1295/11
2019
1
2
2 7 s 2 3:59.27 URBAN Justyna
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
JUREWICZ Irena
BOGUCKA Monika
KS Podlasie Białystok 91
92
91
92
U20 POD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D.
DĄBROWSKI Tomasz

Z/3187/11
Z/3113/11
2013
2019
2
M
3 8 s 2 4:05.22 SPADARZEWSKA Małgorzata
PECHCIN Olga
JAWORSKA Kinga
WITKOWSKA Justyna
MKS Polonia Warszawa 92
92
92
92
U20 MAZ -- B.D.


B.D. B.D.
1

4 9 s 2 4:08.07 BASZAK Natalia
ZŁOTEK Marzena
ŚLUSARCZYK Katarzyna
KACZMAREK Marta
SL GKS Olsza Olszyna 92
92
91
92
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0017/11
Z/0005/11
Z/0007/11
Z/0003/11
2012
2012
2011
2012
BEZ
4
BEZ
BEZ
5 10 s 2 4:08.53 NEŚCIOR Judyta
KULESA Monika
KOSSAKOWSKA Natalia
GÓRECKA Marta
KS AZS UWM Olsztyn 92
92
92
91
U20 WMZ --

B.D.
BEZ
6 12 s 2 4:16.58 ZABORSKA Edyta
WOLSZTYNIAK Olga
DOBROWOLSKA Renata
DOBROWOLSKA Beata
LLKS Osowa Sień 91
92
92
92
U20 LBU --


Trójskok K
  f 1 11.77 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.3 II
1 f 1 12.91 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.1 I
2 f 1 12.26 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.4 I #
3 f 1 12.12 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +1.5 I JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
4 f 1 11.99 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +3.1 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
5 f 1 11.97 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.1 II
6 f 1 11.61 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.3 II
7 f 1 11.50 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP 0.0 II
Dysk (1) K
1 f 1 47.92 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 f 1 47.29 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
3 f 1 46.17 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM I B.D. 1
4 f 1 41.49 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
5 f 1 39.72 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
6 f 1 39.53 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
7 f 1 39.27 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II #
8 f 1 38.97 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U20 PM II
9 f 1 37.18 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
10 f 1 34.00 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
200 m M
1 f 1 21.07 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +1.4 M B.D. 1
2 f 1 21.36 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +1.4 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
3 f 1 21.42 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.4 M
4 f 1 21.56 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +1.4 I #
5 f 1 21.91 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +1.4 II B.D. # BEZ
6 f 1 21.93 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.4 II #
7 f 1 22.23 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +1.4 II
1 f 2 21.93 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +1.6 II #
2 f 2 22.01 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.6 II
3 f 2 22.16 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.6 II B.D. B.D. # 3
4 f 2 22.24 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN +1.6 II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
5 f 2 22.38 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.6 II
6 f 2 22.57 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD +1.6 II
7 f 2 22.68 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +1.6 II
8 f 2 23.15 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.6 III
1500 m M
1 1 s 1 3:48.68 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
2 2 s 1 3:49.35 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
3 3 s 1 3:50.74 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
4 4 s 1 3:54.93 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
5 5 s 1 3:56.85 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS II
6 6 s 1 3:57.31 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # 2
7 7 s 1 3:58.22 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL II
8 9 s 1 3:59.64 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 2
9 10 s 1 3:59.86 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
10 11 s 1 4:00.40 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
11 14 s 1 4:01.49 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP II
12 18 s 1 4:03.40 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS III B.D. Z/1703/11 2019
13 21 s 1 4:05.14 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
14 23 s 1 4:05.46 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
15 27 s 1 4:07.23 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP III B.D. BEZ
16 28 s 1 4:07.86 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 U20 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
1 8 s 2 3:58.91 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP II
2 12 s 2 4:01.32 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP II
3 13 s 2 4:01.36 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
4 15 s 2 4:01.57 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP II
5 16 s 2 4:01.65 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
6 17 s 2 4:03.17 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
7 19 s 2 4:03.64 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU III B.D. # 2
8 20 s 2 4:03.85 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
9 22 s 2 4:05.45 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
10 24 s 2 4:06.07 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
11 25 s 2 4:06.20 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
12 26 s 2 4:06.81 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III CHYLIŃSKI Romuald # Z/4841/11 2019 3
13 29 s 2 4:09.04 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB III
14 30 s 2 4:14.23 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV #
5000 m M
1 1 s 1 15:06.28 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
2 2 s 1 15:14.73 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 3 s 1 15:19.91 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 4 s 1 15:26.30 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość 91 U20 LU III
5 5 s 1 15:30.99 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
6 6 s 1 15:33.78 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
7 7 s 1 15:34.35 SZEWCZYK Jan KS Agros Zamość 91 U20 LU III
8 8 s 1 15:35.11 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica 91 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/0094/11 2019 3
9 9 s 1 15:36.86 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
10 13 s 1 15:46.09 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP III #
11 14 s 1 15:46.20 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
12 16 s 1 15:52.34 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
13 20 s 1 16:12.79 CHODUN Piotr MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
14 22 s 1 16:27.56 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP IV TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
15 24 s 1 16:34.56 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień # 92 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
16 27 s 1 16:44.15 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD IV
17 29 s 1 17:01.98 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP IV B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
18 31 s 1 17:12.46 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. B.D. # BEZ
1 10 s 2 15:38.56 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U20 LU III BIAŁY Zbigniew B.D. # Z/0700/11 2019 1
2 11 s 2 15:44.38 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
3 12 s 2 15:45.84 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III
4 15 s 2 15:50.17 KĘPA Damian SKB Kraśnik 92 U20 LU III #
5 17 s 2 15:59.78 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL III #
6 18 s 2 16:01.53 DULSKI Daniel WKB Meta Lubliniec # 92 U20 SL III B.D. Z/3420/11 2018 3
7 19 s 2 16:08.91 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
8 21 s 2 16:27.01 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U20 LU IV B.D. 2
9 23 s 2 16:28.84 TREDER Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/4219/11 2011 3
10 25 s 2 16:36.26 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ IV #
11 26 s 2 16:38.31 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV #
12 28 s 2 16:56.95 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
13 30 s 2 17:07.77 PTAK Michał LUKS Podium Kup 92 U20 OP IV
14 32 s 2 18:01.69 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
110 m pł M (99.1) M
1 2 e 1 14.23 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.3 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 10 e 1 14.70 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -0.3 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
3 12 e 1 14.79 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -0.3 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
4 14 e 1 15.05 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.3 II #
5 24 e 1 15.52 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP -0.3 II B.D. 3
1 5 e 2 14.48 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ -0.1 I #
2 8 e 2 14.63 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.1 II
3 16 e 2 15.10 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.1 II
4 18 e 2 15.31 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -0.1 II #
5 22 e 2 15.43 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.1 II
6 26 e 2 15.62 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -0.1 II #
7 27 e 2 15.66 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -0.1 II
1 1 e 3 14.22 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.5 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 6 e 3 14.53 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.5 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 15 e 3 15.07 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.5 II
4 20 e 3 15.35 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.5 II #
5 21 e 3 15.36 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK +0.5 II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
6 30 e 3 15.81 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +0.5 III B.D. # 3
1 3 e 4 14.36 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.6 I B.D. BEZ
2 7 e 4 14.63 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK +0.6 II
3 9 e 4 14.68 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.6 II #
4 11 e 4 14.76 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +0.6 II #
5 19 e 4 15.33 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.6 II
6 25 e 4 15.54 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.6 II
7 32 e 4 16.55 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 IV
1 4 e 5 14.41 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 91 U20 PD +0.1 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0911/11 2011 BEZ
2 13 e 5 15.02 URBANOWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.1 II
3 17 e 5 15.15 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +0.1 II #
4 23 e 5 15.51 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.1 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
5 28 e 5 15.71 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP +0.1 III
6 29 e 5 15.78 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP +0.1 III
7 31 e 5 16.01 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.1 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 f 1 14.13 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.2 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 f 1 14.27 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 91 U20 PD -1.2 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0911/11 2011 BEZ
3 f 1 14.37 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ -1.2 I #
4 f 1 14.50 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.2 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
5 f 1 14.53 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.2 II B.D. BEZ
6 f 1 14.63 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK -1.2 II
7 f 1 14.88 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -1.2 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
8 f 1 15.02 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.2 II
1 f 2 14.31 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +2.0 I #
2 f 2 14.61 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +2.0 II #
3 f 2 14.74 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +2.0 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
4 f 2 14.81 URBANOWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +2.0 II
5 f 2 15.07 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM +2.0 II #
6 f 2 15.07 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +2.0 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
7 f 2 15.11 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.0 II
8 f 2 15.34 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +2.0 II
4x400 m M
1 1 s 1 3:17.16 FÓRMAŃSKI Mateusz
KARPIŃSKI Paweł
PODSIADŁO Kamil
FRYZE Tomasz
ZLKL Zielona Góra 91
92
91
92
U20 LBU -- B.D.


1
2 2 s 1 3:17.65 RUMIŃSKI Dawid
PAKULSKI Michał
FALKOWSKI Damian
CHMIELEWSKI Przemysław
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
91
91
92
U20 KPO --


3 5 s 1 3:21.02 WIERZBICKI Kamil
WAWRO Damian
SKRZYPIŃSKI Maciej
GORZELAŃCZYK Jakub
MKS MOS Wrocław 92
91
91
91
U20 DOL --

B.D.
B.D.
Z/1703/11
2019
BEZ

4 6 s 1 3:21.16 STACHOWSKI Rafał
KUJAWA Michał
DRZYMAŁA Dominik
KOWALCZYK Bartosz
PLKS Gwda Piła 91
92
92
92
U20 WLP -- MARMUR Stanisław B.D.


KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
Z/4333/11
Z/2851/11
2019
2017
2
BEZ
5 7 s 1 3:21.59 RUTKOWSKI Tomasz
KLAWIKOWSKI Jakub
DYBOWSKI Jacek
KOPICKI Paweł
KS Wejher Wejherowo 92
92
92
91
U20 POM --


6 10 s 1 3:24.81 SUSKA Łukasz
KOSZYK Hubert
DAC Marek
MARCZYK Andrzej
AZS UMCS Lublin 91
92
91
91
U20 LBE --

B.D. B.D. B.D.
B.D.
BEZ
2
7 11 s 1 3:25.60 SIÓDMIAK Andrzej
GNAT Krystian
DYKAS Paweł
WACHTA Bartłomiej
LKS Stal Mielec 92
91
92
92
U20 PDK -- B.D.



8 13 s 1 3:26.50 NAKLICKI Marcin
AID Patryk
NAKLICKI Michał
FIGURA Robert
MKS Polonia Warszawa 92
91
91
91
U20 MAZ --

B.D.
2
1 3 s 2 3:18.32 ZAGÓRSKI Mateusz
OLSZEWSKI Kamil
ZAWADZKI Mariusz
RONOWICZ Mateusz
MUKL Brodnica 91
92
91
91
U20 KPO --

B.D.
B.D. B.D.
2
3
2 4 s 2 3:18.52 SAWICKI Bogdan
KOSSAKOWSKI Grzegorz
SUPIŃSKI Kamil
ROSZKO Damian
KS Podlasie Białystok 91
91
92
91
U20 POD --
B.D.

CHYLIŃSKI Romuald
Z/0363/11
2019
2
2
3 8 s 2 3:23.73 ORZOŁ Rafał
JUSZKIEWICZ Marek
BIELA Sebastian
KONOPSKI Radosław
MKS Osa Zgorzelec 91
92
91
91
U20 DOL --


4 14 s 2 3:27.18 SZCZESIUL Kamil
DUDEK Bartosz
BRUSZEWSKI Kamil
SIELIWONIUK Rafał
MKS Juvenia Białystok 91
92
92
91
U20 POD -- MYDLARZ Adrian B.D.
DUDEK Bartosz
MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Jerzy
Z/2828/11
Z/3483/11
2012
2019
2

BEZ
3
5 17 s 2 3:30.08 FOSTIAK Krzysztof
MIERZEJEWSKI Mateusz
I O
LIPIŃSKI Samuel
AZS-AWFiS Gdańsk 91
91
92
92
U20 POM --


6 18 s 2 3:32.15 KOWALSKI Mariusz
BARCZAK Łukasz
MIKOŁAJEWSKI Jakub
GAJEWSKI Krzysztof
MKS Durasan Płońsk 92
91
92
92
U20 MAZ --


1 9 s 3 3:24.44 ZGODZIŃSKI Marcin
PIECZARKA Patryk
PAWLUK Mateusz
ANDRZEJEWSKI Paweł
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
92
92
92
U20 DOL --

B.D.
BEZ
2 12 s 3 3:26.38 MATYJA Piotr
KOWALSKI Dariusz
BARTOLEWSKI Piotr
KOZIEŁ Michał
CKS Budowlani Częstochowa 92
92
92
92
U20 SLK -- B.D.


1
3 15 s 3 3:27.96 KURZYK Rafał
BOROWIK Krzysztof
WAWRUCH Szymon
SZMIDT Radosław
UMLKS Pegaz Opoczno 91
91
91
91
U20 LDZ --


4 16 s 3 3:28.63 BORUCKI Łukasz
STEFANIEC Mateusz
WAGA Bartłomiej
WOŚ Zbigniew
KS Agros Zamość 91
91
91
91
U20 LBE --
B.D.

B.D.
3
2
5 19 s 3 3:33.51 RUTKOWSKI Łukasz
KIEDROWSKI Marcin
JANKOWSKI Michał
KNIACHNICKI Patryk
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 92
92
92
92
U20 POM --


Wzwyż M
1 f 1 2.16 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
2 f 1 2.08 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3142/11 2019 1
3 f 1 2.04 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP II
4 f 1 2.00 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
5 f 1 2.00 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II #
6 f 1 2.00 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II B.D. BEZ
7 f 1 2.00 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP II
8 f 1 1.95 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
9 f 1 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
10 f 1 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
11 f 1 1.90 CAŁKA Mateusz MKS Start Lublin 92 U20 LU III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4835/11 2012 3
12 f 1 1.90 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. 3
Tyczka M
1 f 1 5.15 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
2 f 1 4.70 LISEK Piotr OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
3 f 1 4.60 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I
4 f 1 4.60 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I #
5 f 1 4.50 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I #
6 f 1 4.50 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP I #
7 f 1 4.00 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
8 f 1 4.00 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
9 f 1 3.60 SZAFARZ Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
Trójskok M
  f 1 14.58 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD 0.0 II SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
1 f 1 15.82 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 I KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
2 f 1 15.62 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +3.0 I
3 f 1 15.41 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +0.9 I #
4 f 1 14.79 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +2.4 II SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
5 f 1 14.68 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 II OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
6 f 1 14.50 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +3.2 II #
7 f 1 14.27 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.1 III B.D. # 1
8 f 1 14.16 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +2.6 III
9 f 1 13.97 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin 91 U20 LU +2.7 III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
10 f 1 13.87 MOGIELNICKI Marek LKS Narew Kurpiewski Łomża 92 U20 PD +0.6 III
11 f 1 13.33 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
12 f 1 13.06 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU 0.0 IV KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
Dysk (1.75) M
  f 1 58.78 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
1 f 1 58.79 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
3 f 1 50.33 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
4 f 1 49.34 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
5 f 1 47.13 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
6 f 1 46.94 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
7 f 1 45.20 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
8 f 1 43.86 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U20 PM III B.D. BEZ
9 f 1 43.05 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
10 f 1 42.20 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK III WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
11 f 1 41.61 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
12 f 1 40.48 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 71.19 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
2 f 1 66.96 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
3 f 1 64.30 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U20 KP I
4 f 1 62.03 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK I #
5 f 1 58.71 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
6 f 1 55.54 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
7 f 1 54.88 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U20 LD II
8 f 1 53.20 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
9 f 1 52.02 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
10 f 1 51.55 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
11 f 1 50.35 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 91 U20 LD III
12 f 1 48.12 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
13 f 1 48.12 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP III
14 f 1 47.02 SKÓRSKI Wojciech KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III
15 f 1 46.51 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
16 f 1 45.88 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
17 f 1 45.07 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
18 f 1 39.58 DIEMIENTIEW Grzegorz LKS Jantar Ustka 91 U20 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9614751338959 sekund