Spała 15.02.2003
60 m K
1 s 1 7.65 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA --
2 s 1 7.75 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -- #
3 s 1 7.80 WACHOWIAK Karolina TS Olimpia Poznań # 80 Sen WP --
200 m K
1 s 1 24.44 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA I
2 s 1 25.09 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP II #
1 s 2 24.73 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ I
2 s 2 25.74 RADOSZEWSKA Anna RKS Skra Warszawa # 81 U23 MZ II
1 s 3 24.91 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS II
2 s 3 25.09 WACHOWIAK Karolina TS Olimpia Poznań # 80 Sen WP II
400 m K
1 s 1 57.55 STOKOWSKA Dominika SKS Start Łódź # 82 U23 LD II
2 s 1 57.58 GRAD-RYBIŃSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS II
1000 m K
1 2:50.01 GOŚLIŃSKA Karolina AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
2 2:51.46 GIŻYŃSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
60 m pł K K
1 8.55 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS --
2 8.56 ORŁOWSKA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS --
2 8.87 SZCZEPAN Joanna KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS --
4 9.00 JAKONIS Agata KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS --
5 9.19 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM --
8 9.43 PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 82 U23 PM --
Wzwyż K
1 1.90 WIDAWSKA Anna niest. Wrocław # 83 U23 DS M
2 1.80 PRAŻMOWSKA Leonarda LLKS Osowa Sień # 82 U23 LB I
3 1.75 KACZOCHA Alina KS Stal Ostrów Wlkp. # 79 Sen WP I
4 1.70 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM I
5 1.70 PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 82 U23 PM I
6 1.70 ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
Tyczka K
1 4.20 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot 81 U23 PM M #
2 4.00 WIELGUS Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM M
3 3.90 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
4 3.80 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP M #
4 3.80 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA M #
6 3.80 WIERZBICKA Katarzyna KL Gdynia 84 U20 PM M
7 3.40 KASPRZAK Róża AZS-AWFiS Gdańsk # 82 U23 PM I
W dal K
1 6.15 ŚWITAŁA Aldona MUKS Kadet Rawicz # 81 U23 WP I
2 6.15 KLISOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I
3 5.93 TRZCIŃSKA Bożena RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ I
4 5.43 FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL II
Trójskok K
1 13.49 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD M LIPIŃSKI Zdzisław # M
2 12.34 BUJNOWICZ Katarzyna LLKS Osowa Sień # 78 Sen LB I
3 12.03 JANKOWSKA Agnieszka SKS Start Łódź # 83 U23 LD I
60 m M
3 e 1 6.94 LATKOWSKI Mariusz WKS Śląsk Wrocław # 82 U23 DS --
4 e 1 7.04 NIEMYJSKI Michał AZS Łódź # 84 U20 LD --
1 e 2 6.86 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa # 77 Sen MZ -- #
1 e 3 6.82 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź # 75 Sen LD --
2 e 3 6.83 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS -- #
1 f 6.79 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA --
2 f 6.81 PILARCZYK Ryszard OŚ AZS Poznań # 75 Sen WP -- B.D.
3 f 6.83 FORGHEIM Adam WKS Śląsk Wrocław # 78 Sen DS --
200 m M
1 s 1 21.79 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA I
1 s 2 22.03 TRĄBCZYŃSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa # 81 U23 SL II
2 s 2 22.32 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK II #
1 s 3 21.34 PILARCZYK Ryszard OŚ AZS Poznań # 75 Sen WP M B.D.
2 s 3 22.34 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 U23 WP II PTAK Krzysztof 1
400 m M
1 s 1 47.79 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 U23 WP I B.D. # BEZ
2 s 1 48.33 BOCIAN Jacek WKS Śląsk Wrocław # 76 Sen DS I
3 s 1 49.90 WALENCZAK Artur KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS II
1 s 2 48.41 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 U23 DS I
2 s 2 49.01 MILCZAREK Artur KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS II
800 m M
1 1:53.13 KULIK Dawid KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA II
60 m pł M M
1 8.08 MEHLICH Krzysztof AZS-AWF Katowice 74 Sen SL --
2 8.19 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -- #
3 8.29 MAŁACHOWSKI Daniel KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS --
4 8.32 WÓJCICKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS --
5 8.42 MAŁACHOWSKI Michał TS Olimpia Poznań # 78 Sen WP -- B.D. 2
6 8.66 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS -- B.D. Z/1227/20 2020
7 8.82 POKORSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS --
Wzwyż M
1 2.10 KACZOCHA Marcin KS Stal Ostrów Wlkp. # 77 Sen WP I #
2 2.00 PIECHOWSKI Dawid KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ II
3 1.90 ROSZAK Piotr MKL Szczecin 86 U18 ZP III
Tyczka M
1 5.20 KOLASA Adam MKS Start Lublin # 75 Sen LU M B.D. M
2 4.80 WŁUKA Jacek AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM I
3 4.70 GRUBECKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85465097427368 sekund