Warszawa 25 - 26.05.2019
Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.74 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 2 e 1 12.92 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +1.1 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 115
3 3 e 1 13.50 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.1 IV DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK! 92
4 6 e 1 13.76 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 05 U16 MZ +1.1 IV MIESZKOWSKI Piotr Z/0189/19 2019 LDK!
5 7 e 1 13.78 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +1.1 IV B.D. Z/3634/18 2019 5
6 8 e 1 13.84 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +1.1 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
1 4 e 2 13.62 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +0.4 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
2 10 e 2 14.29 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.4 V GAWENDA Andrzej Z/3465/18 2019 BEZ LDK!
3 11 e 2 14.36 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +0.4 V B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
4 12 e 2 14.45 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.4 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
5 16 e 2 15.09 MUSIAŁ Sabina AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ +0.4 -- B.D. OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0273/19 2019 LDK!
6 17 e 2 15.43 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ +0.4 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1998/19 2019 LDK!
1 5 e 3 13.70 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.5 IV GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
2 9 e 3 13.92 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +0.5 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
3 13 e 3 14.64 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.5 -- GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
4 14 e 3 14.86 ANDRZEJCZYK Marcelina AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.5 -- JENDRYCH Marek Z/3631/18 2019 BEZ
5 15 e 3 14.89 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +0.5 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2019 LDK!
1 22 e 4 13.21 WIŚNIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2019 4 LDK! 103
2 26 e 4 13.38 KOZIEŁ Aleksandra RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.1 IV JADCZAK Bożena Z/0384/17 2019 4 LDK!
3 30 e 4 13.72 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019 84
4 33 e 4 13.75 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.1 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
5 36 e 4 14.04 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +1.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
6 37 e 4 14.19 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.1 -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
6 38 e 4 14.19 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
8 39 e 4 14.47 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.1 -- OBROCKI Bogdan Z/1482/17 2019 5
1 8 e 5 12.60 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 11 e 5 12.70 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
3 15 e 5 12.99 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.0 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
4 18 e 5 13.07 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
5 19 e 5 13.08 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
6 27 e 5 13.49 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +1.0 IV BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
7 34 e 5 13.81 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ +1.0 -- B.D. Z/0567/19 2019
8 40 e 5 14.98 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.0 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3052/17 , 2019 BEZ LDK!
1 1 e 6 11.60 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.7 M RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 2 e 6 11.70 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.7 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
3 3 e 6 11.91 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.7 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
4 4 e 6 12.03 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.7 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
5 5 e 6 12.45 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.7 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
6 6 e 6 12.52 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.7 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
7 7 e 6 12.52 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.7 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 133
8 14 e 6 12.83 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.7 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
1 9 e 7 12.62 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.6 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 10 e 7 12.70 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.6 II OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2019 2
3 12 e 7 12.77 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
4 13 e 7 12.80 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.6 III KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
5 17 e 7 13.03 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
6 20 e 7 13.08 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.6 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
7 21 e 7 13.10 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
8 23 e 7 13.22 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +0.6 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
1 16 e 8 12.99 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -0.3 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
2 24 e 8 13.31 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -0.3 IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
3 25 e 8 13.32 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.3 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK! 99
4 28 e 8 13.60 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
5 29 e 8 13.70 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.3 IV B.D. Z/3546/19 2019
6 32 e 8 13.74 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -0.3 IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
7 31 e 8 13.74 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.3 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
8 35 e 8 13.84 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
1 f 1 12.71 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +2.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 f 1 12.96 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +2.0 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 114
3 f 1 13.54 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +2.0 IV DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK! 90
4 f 1 13.56 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +2.0 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
5 f 1 13.58 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +2.0 IV GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
6 f 1 13.71 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +2.0 IV B.D. Z/3634/18 2019 5
7 f 1 13.84 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +2.0 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
1 f 2 12.43 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.1 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
2 f 2 12.50 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.1 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 134
3 f 2 12.81 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.1 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
4 f 2 13.06 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
5 f 2 13.23 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.1 IV RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
6 f 2 13.34 WIŚNIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2019 4 LDK! 98
  f 2 DQ LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.1 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
1 f 3 11.58 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.8 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 f 3 11.66 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.8 M RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
3 f 3 11.81 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.8 M OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
4 f 3 11.94 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.8 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
5 f 3 12.53 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.8 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
6 f 3 12.83 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.8 III KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
7 f 3 12.94 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.8 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
1 f 4 12.53 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.7 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 f 4 12.53 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
3 f 4 12.60 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2019 2
4 f 4 12.73 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
5 f 4 12.88 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
6 f 4 13.16 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.7 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
7 f 4 13.46 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ +0.7 IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
8 f 4 13.73 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.7 IV B.D. Z/3546/19 2019
400 m K
1 1 s 1 54.15 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 2 s 1 55.05 LEMIESZ Aneta RK Athletics Warszawa 81 Masters MZ I JASZCZAK Stanisław Z/2805/17 2019
3 3 s 1 55.75 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ I MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
4 5 s 1 58.65 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK! 124
5 7 s 1 60.94 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
6 9 s 1 61.26 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3 104
7 10 s 1 61.29 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2019 2
8 13 s 1 62.00 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3 99
1 4 s 2 56.32 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ I ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2019
2 6 s 2 59.83 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
3 8 s 2 61.10 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ III KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
4 11 s 2 61.51 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ III B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
5 12 s 2 61.82 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2019 3 LDK!
6 14 s 2 64.72 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
7 15 s 2 65.70 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
1 s 3 60.29 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
2 s 3 61.39 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
3 s 3 61.72 SĘKOWSKA Natalia Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U18 MZ III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0524/16 , 2019 LDK!
4 s 3 63.03 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
5 s 3 65.06 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2260/18 2019 5 LDK!
6 s 3 67.86 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- ŁASZCZYCH Waldemar # Z/0697/19 2019
7 s 3 73.48 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
1 s 4 60.94 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
2 s 4 63.62 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV ŁATKO Barbara Z/3627/18 2019 BEZ
3 s 4 67.18 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3282/17 2019 5
4 s 4 67.32 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0060/18 , 2019 5 LDK!
5 s 4 68.60 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2019 BEZ
6 s 4 76.92 MULTAN Magdalena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2762/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 5:14.47 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2019 3
2 2 s 1 6:02.78 KOPCZYŃSKA Natalia SSA Legia 1926 Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2197/19 2019
80 pł K
1 1 s 1 12.20 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ +3.3 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 12.75 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +3.3 III GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 13.04 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +3.3 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 13.07 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +3.3 IV BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 14.66 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +3.3 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 14.86 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +3.3 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 LDK!
7 7 s 1 15.23 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +3.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 15.69 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 06 U14 MZ +3.3 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2019
400 m pł K K
1 1 s 1 66.79 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3 116
2 2 s 1 72.38 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
3 3 s 1 74.07 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.66 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.6 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
2 f 1 5.65 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +2.9 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
3 f 1 5.48 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +3.0 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
4 f 1 5.47 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +2.1 II DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 90
5 f 1 5.36 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ +1.1 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
6 f 1 5.30 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +1.0 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
7 f 1 5.10 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.8 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
8 f 1 4.88 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ +2.3 IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
9 f 1 4.82 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.6 IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 72
10 f 1 4.80 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.5 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
11 f 1 4.65 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.8 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
12 f 1 4.64 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +3.2 -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
13 f 1 4.25 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +3.4 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
14 f 1 4.15 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +2.1 -- B.D. Z/3634/18 2019 5
15 f 1 4.14 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +2.3 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław 4 LDK!
16 f 1 4.02 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +2.1 -- B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
17 f 1 3.98 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
18 f 1 3.80 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.9 -- OBROCKI Bogdan Z/1482/17 2019 5
19 f 1 3.20 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.9 -- OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
1 f 2 4.77 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.6 V GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 f 2 4.64 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.5 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
3 f 2 4.54 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +1.1 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
4 f 2 4.53 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +3.3 V GAWENDA Andrzej Z/3465/18 2019 BEZ LDK!
5 f 2 4.33 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +1.0 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
6 f 2 4.29 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.9 -- GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
7 f 2 4.28 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 05 U16 MZ +1.9 -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0189/19 2019 LDK!
8 f 2 4.19 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.70 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2019 3
2 f 1 12.24 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
3 f 1 12.05 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
4 f 1 10.83 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 10.16 NURCZYK Gabriela UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ IV BIENIEWICZ Joanna Z/2890/17 2019 5
6 f 1 10.16 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
7 f 1 9.62 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
8 f 1 9.13 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
9 f 1 8.98 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5
10 f 1 8.35 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
11 f 1 7.76 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
12 f 1 7.28 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 04 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2019 LDK!
13 f 1 6.28 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
14 f 1 5.58 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0404/17 2019 5 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.12 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U23 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2019 1
2 f 1 11.36 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
3 f 1 11.12 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 f 1 9.28 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
5 f 1 8.48 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U23 MZ -- PATLA Genowefa Z/2350/16 2019 4
Młot (3) K
1 f 1 55.07 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
2 f 1 52.83 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 139
3 f 1 40.08 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5 94
4 f 1 36.59 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
5 f 1 36.13 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2019 4
6 f 1 29.77 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 04 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2019 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 48.70 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2019 1 146
Oszczep (500) K
1 f 1 40.73 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 113
2 f 1 38.84 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 37.45 PADZIK Weronika MUKS Płock 02 U18 MZ III RÓJ Eugeniusz Z/2712/19 2019
4 f 1 27.96 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
5 f 1 25.91 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław 4 LDK!
6 f 1 25.56 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
7 f 1 24.09 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
8 f 1 22.60 WÓJCICKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- BIENIEWICZ Joanna Z/2893/17 2019 BEZ
9 f 1 16.43 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
10 f 1 10.96 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0404/17 2019 5 LDK!
  f 1 NM KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
Oszczep (600) K
1 f 1 44.00 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 42.77 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
3 f 1 36.20 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
4 f 1 35.62 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 27.90 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U23 MZ -- PATLA Genowefa Z/2350/16 2019 4
6 f 1 26.99 KOZŁOWSKA Anna MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1759/15 2019 BEZ LDK!
7 f 1 20.95 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
  f 1 NM HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
100 m M
1 1 e 1 12.13 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.3 IV GAWENDA Andrzej # Z/4109/18 2019 4 LDK!
2 2 e 1 12.24 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +0.3 V B.D. Z/0387/19 2019
3 3 e 1 12.63 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +0.3 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2019 LDK!
4 5 e 1 12.70 MISZCZUK Mateusz MUKS Płock 05 U16 MZ +0.3 V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0188/19 , 2019 LDK!
5 7 e 1 12.90 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
6 8 e 1 12.90 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
7 10 e 1 13.20 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
1 4 e 2 12.65 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +1.1 V LDK!
2 6 e 2 12.88 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ +1.1 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2019 LDK!
3 9 e 2 13.11 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +1.1 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
4 11 e 2 13.26 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +1.1 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2891/19 2019
5 12 e 2 13.62 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ +1.1 -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
6 13 e 2 13.78 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +1.1 -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
1 15 e 3 11.63 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.5 III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
2 16 e 3 11.64 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.5 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
3 19 e 3 11.76 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +1.5 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
4 21 e 3 11.89 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.5 IV SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2
5 22 e 3 11.92 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD +1.5 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2019 91
6 27 e 3 12.07 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.5 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
7 34 e 3 12.35 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD +1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2019 BEZ
1 25 e 4 11.98 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.7 IV BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
2 28 e 4 12.17 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.7 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 30 e 4 12.22 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.7 -- B.D. Z/3637/18 2019 4
4 32 e 4 12.28 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
5 33 e 4 12.35 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.7 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
6 35 e 4 12.47 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.7 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
1 9 e 5 11.40 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.9 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
2 20 e 5 11.89 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD +0.9 IV WASIAK Jarosław Z/1873/15 2019 4
3 23 e 5 11.93 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.9 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
4 24 e 5 11.98 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.9 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 29 e 5 12.17 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
6 31 e 5 12.25 KOŚCIELAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD +0.9 --
7 36 e 5 12.65 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- RADKE Karol Z/2237/18 2019 BEZ LDK!
1 4 e 6 10.98 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.2 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 26 e 6 12.01 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
3 37 e 6 12.71 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
4 38 e 6 13.18 MOKRZAŃSKI Julian UKS Kusy Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- KĘDZIORA Robert Z/2713/17 2019 BEZ LDK!
5 40 e 6 13.44 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- B.D. Z/2516/19 2019
6 39 e 6 13.44 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- B.D. Z/0282/19 2019
1 1 e 7 10.77 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.8 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 2 e 7 10.78 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.8 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
3 3 e 7 10.88 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.8 I BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
4 5 e 7 11.03 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.8 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2019 2
5 6 e 7 11.07 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.8 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
6 7 e 7 11.18 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.8 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
7 12 e 7 11.47 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ +0.8 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2019 3 LDK!
1 8 e 8 11.22 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
2 10 e 8 11.43 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 114
3 11 e 8 11.45 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
4 13 e 8 11.50 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.6 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
5 14 e 8 11.62 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.6 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
6 17 e 8 11.65 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 103
7 18 e 8 11.66 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.6 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
1 f 1 12.03 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +2.1 IV GAWENDA Andrzej # Z/4109/18 2019 4 LDK!
2 f 1 12.42 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +2.1 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2019 LDK!
3 f 1 12.61 MISZCZUK Mateusz MUKS Płock 05 U16 MZ +2.1 V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0188/19 , 2019 LDK!
4 f 1 12.72 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +2.1 V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
5 f 1 12.80 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +2.1 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
6 f 1 13.16 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 06 U14 MZ +2.1 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2019 LDK!
1 f 2 11.39 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 116
2 f 2 11.53 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 108
3 f 2 12.10 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.1 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 f 2 12.17 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +2.1 IV B.D. Z/3637/18 2019 4
5 f 2 12.25 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +2.1 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
6 f 2 12.31 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.1 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
1 f 3 10.72 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.3 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 f 3 10.79 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.3 I BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
3 f 3 10.81 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +2.3 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
4 f 3 10.89 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +2.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
5 f 3 10.99 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +2.3 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2019 2
6 f 3 10.99 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.3 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
7 f 3 11.13 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +2.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
1 f 4 11.11 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +2.2 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
2 f 4 11.37 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.2 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
3 f 4 11.44 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.2 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
4 f 4 11.55 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +2.2 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
5 f 4 11.58 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +2.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
6 f 4 11.70 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.2 III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
7 f 4 11.91 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +2.2 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
400 m M
1 1 s 1 48.72 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 3 s 1 50.04 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
3 5 s 1 50.42 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
4 6 s 1 50.71 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
5 8 s 1 51.24 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
6 10 s 1 51.59 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
7 16 s 1 53.13 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2019 2 LDK!
8 26 s 1 55.40 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
1 7 s 2 51.07 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
2 9 s 2 51.53 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4 115
3 11 s 2 51.71 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
4 12 s 2 52.07 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/1364/18 2019
5 17 s 2 53.49 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
6 18 s 2 53.62 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
7 20 s 2 53.90 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0611/17 , 2019 BEZ LDK!
8 24 s 2 55.20 BARTOSZ Daniluk UKS Młodzik Warszawa 03 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4222/18 2019 5 LDK!
1 4 s 3 50.18 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 13 s 3 52.16 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
3 14 s 3 52.87 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
4 22 s 3 54.09 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
5 23 s 3 54.71 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4
6 25 s 3 55.22 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK! 81
7 27 s 3 55.44 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
8 28 s 3 55.79 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
1 19 s 4 53.71 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2019 3
2 30 s 4 56.01 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
3 31 s 4 56.55 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
4 32 s 4 56.78 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0058/18 , 2019 5 LDK!
5 33 s 4 57.05 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
6 34 s 4 57.44 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2019 BEZ LDK!
7 35 s 4 57.94 OLSZEWSKI Wojciech MUKS Płock 03 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2711/19 2019
8 37 s 4 59.31 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- LDK!
1 2 s 5 49.85 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK! 133
2 15 s 5 53.01 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ IV RADKE Karol # Z/0761/15 2019 BEZ LDK!
3 21 s 5 54.06 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Masters MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
4 29 s 5 55.97 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
5 36 s 5 58.43 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
6 38 s 5 59.56 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:05.33 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 B.D. Z/0283/19 2019 113
2 2 s 1 4:06.27 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 3 s 1 4:08.71 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 106
4 4 s 1 4:09.53 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
5 5 s 1 4:15.85 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ IV PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2019 4 LDK!
6 6 s 1 4:21.15 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
7 7 s 1 4:25.75 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
8 8 s 1 4:30.17 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
9 9 s 1 4:32.93 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 72
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.52 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 59.93 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK! 97
3 3 s 1 62.27 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 63.95 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2019 3
5 5 s 1 64.20 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2019 3 LDK!
6 6 s 1 65.17 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 54.54 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 2 s 1 63.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- DMP U20 LDK! 78
3 3 s 1 64.54 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.70 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2019 3
1 f 1 1.70 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
3 f 1 1.70 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
4 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
5 f 1 1.55 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
Tyczka M
1 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 3.90 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK! 118
3 f 1 3.30 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
4 f 1 3.30 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
5 f 1 3.00 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019 83
6 f 1 2.00 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2019
7 f 1 2.00 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 06 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2019
W dal M
1 f 1 5.38 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +1.9 -- B.D. Z/0387/19 2019
2 f 1 5.23 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
3 f 1 5.09 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +1.1 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2891/19 2019
4 f 1 4.72 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +1.2 -- B.D. Z/0305/19 2019 BEZ
5 f 1 4.20 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.8 -- BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
1 f 2 7.16 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +2.1 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
2 f 2 7.14 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +3.6 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 101 137
3 f 2 6.54 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.7 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 106
4 f 2 6.11 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2019 4
5 f 2 5.93 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +2.0 IV BOROŃ Aldona Z/0342/17 2019 3 LDK!
6 f 2 5.55 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
7 f 2 5.53 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
8 f 2 5.30 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.8 -- B.D. Z/3637/18 2019 4
9 f 2 5.11 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -1.1 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
10 f 2 4.82 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.8 -- B.D. Z/2516/19 2019
11 f 2 4.76 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.1 -- DMP U20 B.D. Z/0282/19 2019 47
Kula (5) M
1 f 1 11.71 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
2 f 1 10.18 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
3 f 1 9.50 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/5570/18 2019
4 f 1 8.95 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
5 f 1 7.97 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
1 f 2 14.11 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
2 f 2 14.04 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
3 f 2 13.46 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
4 f 2 13.06 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK!
5 f 2 12.02 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
6 f 2 10.05 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
7 f 2 9.68 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
8 f 2 9.51 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 18.06 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
2 f 1 17.96 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 160
3 f 1 15.58 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
4 f 1 14.92 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
5 f 1 14.68 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 128
6 f 1 12.42 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
7 f 1 9.05 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 18.17 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
2 f 1 16.72 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 53.27 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2019 3
2 f 1 51.57 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
3 f 1 50.37 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 112
4 f 1 46.86 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
5 f 1 41.67 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
6 f 1 35.29 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
  f 1 NM RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 42.83 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2019 3
  f 1 NM RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 70.12 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 160
2 f 1 61.49 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 131
3 f 1 56.04 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
4 f 1 51.26 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (600) M
1 f 1 39.94 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ V JANCIK Mariusz # Z/5570/18 2019
2 f 1 24.18 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
3 f 1 23.04 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4492/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 45.18 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK! 93
2 f 1 44.84 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK! 92
3 f 1 42.06 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
4 f 1 37.09 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
5 f 1 35.86 BOGACZ Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/2884/17 2019 BEZ
6 f 1 33.61 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
7 f 1 29.95 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
8 f 1 29.61 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 51.96 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2019 3
2 f 1 40.86 SAWICKI Jan AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/3121/17 2019 BEZ
3 f 1 38.79 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
4 f 1 26.06 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2019 3
5 f 1 25.30 GUNERKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4058/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.956881046295 sekund