Łódź 24 - 26.05.2019
Akademickie Mistrzostwa Polski [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 23.60 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +4.2 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 2 s 1 23.67 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +4.2 M ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
3 3 s 1 23.86 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +4.2 M DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1 147
1 4 s 2 23.87 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.9 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019 147
2 5 s 2 24.23 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +2.9 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
3 8 s 2 24.38 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +2.9 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
4 10 s 2 24.45 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +2.9 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 13 s 2 24.51 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.9 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
1 7 s 3 24.35 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +2.1 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 9 s 3 24.40 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +2.1 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
3 11 s 3 24.47 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.1 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
4 12 s 3 24.47 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +2.1 I DMP B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1 129
5 17 s 3 24.85 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U23 SL +2.1 I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
1 14 s 4 24.66 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.5 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2 123
2 15 s 4 24.74 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.5 I DMP U20 ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK! 151
3 16 s 4 24.84 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +1.5 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
4 18 s 4 25.00 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM +1.5 II HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
5 45 s 4 26.99 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa 96 Sen SL +1.5 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
1 19 s 5 25.19 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.3 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
2 20 s 5 25.19 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.3 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
3 21 s 5 25.31 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +1.3 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
4 35 s 5 26.21 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.3 II REJEWSKI Robert B.D. Z/0349/16 2019 2
1 22 s 6 25.45 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD +4.4 II DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK! 102 137
2 23 s 6 25.49 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +4.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2019 2
3 24 s 6 25.57 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +4.4 II BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
4 27 s 6 25.68 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +4.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
5 28 s 6 25.77 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +4.4 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
6 57 s 6 27.99 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA +4.4 -- B.D.
1 24 s 7 25.57 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD +4.1 II DUDEK Bartosz B.D. # Z/2671/16 2019
2 26 s 7 25.58 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +4.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
3 29 s 7 25.78 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +4.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2019 2
4 42 s 7 26.81 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +4.1 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
1 6 s 8 24.35 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +3.2 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 30 s 8 25.81 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +3.2 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK!
3 32 s 8 26.07 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +3.2 II GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
4 34 s 8 26.11 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD +3.2 II DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 86
5 36 s 8 26.41 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK +3.2 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
6 49 s 8 27.44 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN +3.2 -- NIESTATEK Szymon B.D. Z/0045/14 2019 2
1 31 s 9 25.94 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U23 PD +2.3 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/4521/15 2019 90
2 33 s 9 26.09 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +2.3 II WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK!
3 37 s 9 26.48 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK +2.3 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 47 s 9 27.19 BARAŃSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA +2.3 III
5 53 s 9 27.86 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD +2.3 -- B.D. B.D. , Z/4678/18 , 2018 BEZ
6 54 s 9 27.87 BUDNIK Natalia SKLA Sopot # 96 Sen PM +2.3 -- B.D. 3
7 65 s 9 29.04 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +2.3 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2018 3
1 38 s 10 26.64 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD +3.2 III BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5
2 56 s 10 27.98 CHARIDZA Natalie niest. Łódź 99 U23 LD +3.2 -- B.D.
3 69 s 10 29.57 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U23 LD +3.2 -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2019 BEZ
1 44 s 11 26.92 PROKOPSKA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 98 U23 PK +2.0 III MAZUR Janusz
2 46 s 11 27.13 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +2.0 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0650/15 2019
3 50 s 11 27.50 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD +2.0 IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3 58 99
4 51 s 11 27.74 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN +2.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
5 63 s 11 28.88 WĘGRZYN Magdalena MLUKS Tarnów 95 Sen MA +2.0 -- SŁUPSKA Agnieszka 3
1 39 s 12 26.70 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +2.7 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
2 40 s 12 26.72 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD +2.7 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
3 41 s 12 26.76 KACZMAREK Magdalena MKS Baszta Szamotuły 98 U23 WP +2.7 III ZIELIŃSKA Janina B.D. B.D.
4 52 s 12 27.77 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +2.7 -- JADCZAK Bożena B.D. Z/3159/15 2019
5 55 s 12 27.95 PODKAŃSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +2.7 -- DMP B.D. B.D. Z/1707/16 2019 BEZ 50
6 60 s 12 28.25 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U18 LD +2.7 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2019 4 LDK! 89
7 61 s 12 28.30 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice 97 U23 DS +2.7 -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
8 67 s 12 29.50 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 Sen LD +2.7 -- B.D.
1 48 s 13 27.41 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U23 LU +2.7 -- B.D.
2 58 s 13 28.08 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg # 98 U23 WN +2.7 -- B.D.
3 59 s 13 28.18 KAPUŚNIAK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +2.7 -- KĘDRA Stanislaw Z/3317/19 2019
4 62 s 13 28.72 DUSZA Izabela niest. Warszawa 95 Sen MZ +2.7 -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
5 64 s 13 28.89 JEDYNAK Dominika niest. Kraków 99 U23 MA +2.7 -- B.D.
6 72 s 13 29.81 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 Sen MA +2.7 -- B.D. BEZ
7 75 s 13 30.70 ŁĄCZNA Daria UKS Sportowiec Borowo 98 U23 WP +2.7 -- B.D. BEZ
1 43 s 14 26.85 ŁYJAK Katarzyna niest. Warszawa 95 Sen MZ +4.1 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
2 67 s 14 29.50 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U23 MA +4.1 -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/2392/17 2018
3 70 s 14 29.62 LITKIEWICZ Aleksandra UKS Kmicic Unisław # 99 U23 KP +4.1 -- WASIELEWSKI Michał B.D.
4 71 s 14 29.68 ZAKASZEWSKA Angelika WAT Warszawa 97 U23 MZ +4.1 -- B.D.
5 74 s 14 30.28 WRONA Natalia WAT Warszawa 98 U23 MZ +4.1 -- B.D.
6 76 s 14 31.02 KONARSKA Daria niest. Kraków 99 U23 MA +4.1 -- B.D.
1 66 s 15 29.25 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U23 ZP +3.6 -- B.D.
2 73 s 15 30.02 OLCOŃ Ksenia UKS Gimpel Nowy Targ 99 U23 MA +3.6 -- B.D.
3 77 s 15 31.10 CICHAWA Dominika niest. Łódź 98 U23 LD +3.6 -- B.D.
Trójskok K
1 f 1 13.60 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +1.7 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M 167
2 f 1 13.06 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +1.6 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2019 1 147
3 f 1 12.43 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +1.7 I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 124
4 f 1 12.41 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 Sen WP +3.9 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
5 f 1 12.33 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +1.9 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019 121
6 f 1 12.13 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +3.3 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
7 f 1 12.05 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +4.0 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 110
8 f 1 12.04 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.3 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019 110
9 f 1 11.85 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +1.6 II MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
10 f 1 11.77 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +1.7 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
11 f 1 11.75 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.8 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2019 2 98
12 f 1 11.60 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.5 II DMP KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019 91
  12.30 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 Sen WP +1.3 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
Dysk (1) K
1 f 1 57.92 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M DMP B.D. SUSKI Witold B.D. , Z/4129/11 , 2019 167
2 f 1 54.33 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2019 M 153
3 f 1 52.50 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
4 f 1 49.86 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019 137
5 f 1 48.17 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
6 f 1 47.76 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
7 f 1 42.49 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2 107 141
8 f 1 40.85 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2019 1
9 f 1 40.58 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
10 f 1 27.55 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
  f 1 NM DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2019 2
  f 1 NM PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- B.D.
Młot (4) K
1 f 1 64.26 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 173
2 f 1 60.87 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 162
3 f 1 59.71 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 158
4 f 1 57.61 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 95 Sen WP I DMP B.D. PAWLAK Przemysław , Z/3234/11 , 2019 1 151
5 f 1 52.97 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019 130
6 f 1 49.01 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 Sen KP I B.D. BEZ
7 f 1 48.58 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 Sen KP I HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
8 f 1 42.77 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019 86
9 f 1 42.03 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2019 83
10 f 1 40.20 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 Sen ZP III B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
11 f 1 37.45 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III RUSZEL Piotr B.D. Z/1365/13 2018 2
12 f 1 35.42 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- B.D. BEZ
13 f 1 34.45 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2019 M
14 f 1 32.32 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98 U23 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/5175/15 2017
15 f 1 26.82 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 98 U23 LD -- SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/4274/15 2018 BEZ
  f 1 NM BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław 99 U23 DS -- B.D. LDK!
200 m M
1 1 s 1 20.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +3.2 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019 155
2 2 s 1 21.05 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +3.2 M OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
3 4 s 1 21.30 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU +3.2 M DMP B.D. B.D. Z/0103/14 2019 139
4 5 s 1 21.38 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +3.2 M MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
5 14 s 1 22.07 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP +3.2 II DMP REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2019 1 107
1 9 s 2 21.79 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.9 I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1 118
2 12 s 2 21.81 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +1.9 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2 117
3 18 s 2 22.36 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM +1.9 II HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
4 24 s 2 22.53 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +1.9 II PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
5 30 s 2 22.66 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +1.9 II GIZA Andrzej Z/0148/11 2019 1
6 43 s 2 23.18 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +1.9 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
1 3 s 3 21.27 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +2.3 M DMP OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1 140
2 8 s 3 21.65 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +2.3 I ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
3 9 s 3 21.79 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.3 I ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
4 20 s 3 22.41 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD +2.3 II DMP KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019 94
5 46 s 3 23.32 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL +2.3 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
1 6 s 4 21.58 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +2.7 I RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
2 7 s 4 21.65 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS +2.7 I B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
3 13 s 4 21.96 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +2.7 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4 33 s 4 22.74 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +2.7 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
5 56 s 4 23.73 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U23 WP +2.7 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
  s 4 DNF JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU +2.7 -- WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1
1 11 s 5 21.81 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +1.7 I JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019
2 16 s 5 22.22 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.7 II GIZA Andrzej B.D. Z/5037/15 2019 2
3 22 s 5 22.49 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +1.7 II B.D.
4 26 s 5 22.55 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD +1.7 II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
5 27 s 5 22.56 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 Sen KP +1.7 II B.D. B.D. 2
  s 5 DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +1.7 -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
1 19 s 6 22.39 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +0.8 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2 95
2 21 s 6 22.42 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD +0.8 II DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3 94 132
3 35 s 6 22.76 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2019 2
1 25 s 7 22.54 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 Sen WP +1.3 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
2 28 s 7 22.61 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +1.3 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
3 31 s 7 22.73 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +1.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
4 34 s 7 22.76 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.3 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
5 40 s 7 23.05 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +1.3 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
6 41 s 7 23.13 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +1.3 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
1 17 s 8 22.30 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.3 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
2 23 s 8 22.50 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U23 ZP +2.3 II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
3 29 s 8 22.64 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD +2.3 II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
4 32 s 8 22.74 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD +2.3 II DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK! 123
5 49 s 8 23.41 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD +2.3 III WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2019 3
6 53 s 8 23.59 CHISTOWSKI Maciej niest. Gdańsk 96 Sen PM +2.3 III SKIBICKI Jarosław # BEZ
7 61 s 8 24.21 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U23 LD +2.3 -- B.D.
1 15 s 9 22.12 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +4.1 II MOTYL Edward Z/3182/17 2019
2 37 s 9 22.89 ORZEŁ Arkadiusz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 Sen PM +4.1 III JASKUŁKA Teresa KLESZOWSKI Leszek Z/3461/11 2014 3
3 44 s 9 23.19 PĘDZIWIATR Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD +4.1 III KUŚ Tomasz B.D. Z/0930/17 2019
4 57 s 9 23.75 STANEK Jakub niest. Kielce 98 U23 SK +4.1 -- B.D. B.D.
5 60 s 9 23.87 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno # 97 U23 LD +4.1 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
1 36 s 10 22.86 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +2.7 III DMP KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3 79
2 38 s 10 22.93 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 Sen PM +2.7 III B.D. 3
3 39 s 10 22.97 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 Sen KP +2.7 III B.D. 3
4 50 s 10 23.43 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U18 LD +2.7 III BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2019 4 LDK!
5 54 s 10 23.61 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +2.7 -- LEWANDOWSKI Jacek REJEWSKI Robert B.D.
6 67 s 10 24.69 ANTONIK Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 98 U23 ZP +2.7 -- GIZA Zdzislaw GRENDA Jan Z/0740/14 2017
1 42 s 11 23.13 WOKURKA Mateusz KKB MOSiR Krosno 98 U23 PK +3.5 III B.D. BEZ
2 47 s 11 23.37 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99 U23 PD +3.5 III ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/2277/16 2017
3 48 s 11 23.41 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +3.5 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
4 51 s 11 23.48 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +3.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
5 62 s 11 24.21 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 Sen LD +3.5 -- MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
6 71 s 11 25.29 BENDOWSKI Karol SP Duszniki 98 U23 WP +3.5 -- B.D.
1 45 s 12 23.28 WAWRZYNIAK Michał niest. Poznań 96 Sen WP +4.1 III GRENDA Jan BEZ
2 55 s 12 23.68 SIKORSKI Bartosz niest. Lublin # 96 Sen LU +4.1 -- B.D.
3 58 s 12 23.81 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +4.1 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
4 59 s 12 23.84 FRANCZAK Marcin niest. Łódź 94 Sen LD +4.1 -- B.D. BEZ
5 65 s 12 24.54 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 Sen SL +4.1 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2019 BEZ
1 52 s 13 23.50 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD +2.2 III B.D.
2 63 s 13 24.43 SKWARA Alexander niest. Poznań 98 U23 WP +2.2 -- B.D.
3 64 s 13 24.51 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U18 LD +2.2 -- DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/3972/17 2019 5 86
4 66 s 13 24.59 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U23 SL +2.2 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
5 69 s 13 24.97 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
6 74 s 13 25.57 JANDURA Dawid niest. Kraków # 94 Sen MA +2.2 -- B.D. BEZ
1 68 s 14 24.84 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.2 -- B.D. BEZ
2 70 s 14 25.28 WRONA Maciej WAT Warszawa 96 Sen MZ +1.2 -- B.D.
3 75 s 14 26.27 OLCZYK Mariusz niest. Łódź 95 Sen LD +1.2 -- B.D. BEZ
4 77 s 14 26.40 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +1.2 -- B.D.
1 72 s 15 25.39 KAPELA Wojciech niest. Białystok 99 U23 PD +2.2 -- B.D.
2 73 s 15 25.40 ZACHAREJKO Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 99 U23 SL +2.2 -- B.D.
3 76 s 15 26.35 LABAR Aliaksiei niest. Białystok 99 U23 PD +2.2 -- B.D.
  s 15 DNF STATKEVYTCH Oleksandr niest. Poznań 99 U23 WP +2.2 -- B.D. BEZ
Trójskok M
1 f 1 15.54 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.8 I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1 128
2 f 1 15.26 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD +1.9 I DMP SADACH Aneta Z/4506/11 2019 1 118
3 f 1 14.60 POLYPCHUK Oleksander niest. Kielce 96 Sen SK +3.4 II KALWAT Marek 3
4 f 1 14.43 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD +2.0 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
5 f 1 14.37 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +1.7 III DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1475/13 2019 3 89
6 f 1 14.17 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD +1.6 III DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! 83 123
7 f 1 14.06 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.9 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
8 f 1 14.01 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +3.8 III KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
9 f 1 13.75 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +1.7 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 70
10 f 1 13.41 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.4 III B.D. B.D. Z/0485/14 2019
  f 1 NM SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ 0.0 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
Dysk (2) M
1 f 1 60.61 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M 166
2 f 1 57.61 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 151
3 f 1 57.19 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS M DMP SZWARC Zygmunt Z/4822/11 2019 M 149
4 f 1 50.61 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
5 f 1 45.03 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2019 1
6 f 1 43.52 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 Sen LD II B.D. TOMCZAK Dominika # 2
7 f 1 42.38 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U23 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
8 f 1 42.14 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2019 1
9 f 1 37.74 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
10 f 1 37.08 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS III B.D. B.D. Z/0306/12 2019
Młot (7.26) M
1 f 1 69.26 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 Sen WP M DMP BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2019 1 158
2 f 1 58.91 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019 123
3 f 1 55.47 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 Sen LD I SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
4 f 1 54.18 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
5 f 1 51.38 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
6 f 1 47.05 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U23 KP II HULISZ Robert B.D. PIĄTEK Mirosław Z/1409/13 2016
7 f 1 32.22 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki 92 Sen WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.2935969829559 sekund