Zamość 01 - 02.06.2019
Mistrzostwa Polski LZS [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.48 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -3.2 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 100 135
2 6 e 1 12.51 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -3.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 12 e 1 13.23 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -3.2 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
4 14 e 1 13.44 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -3.2 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
5 15 e 1 13.44 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -3.2 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK!
6 18 e 1 13.80 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN -3.2 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2019 4
7 21 e 1 14.68 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U18 WN -3.2 -- TYKARSKI Marek Z/0479/17 2019 4
1 2 e 2 12.35 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP -2.3 II B.D. Z/2210/19 2019
2 4 e 2 12.49 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -2.3 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
3 9 e 2 13.09 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK -2.3 III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
4 10 e 2 13.11 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -2.3 III SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
5 16 e 2 13.62 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -2.3 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
6 19 e 2 14.20 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U18 WN -2.3 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0421/17 2019 4 LDK!
1 1 e 3 11.97 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +2.5 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
2 5 e 3 12.51 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +2.5 II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
3 7 e 3 12.70 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +2.5 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
4 8 e 3 12.93 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +2.5 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
5 11 e 3 13.14 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +2.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
6 13 e 3 13.44 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U18 WN +2.5 IV TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2019 4 LDK!
7 17 e 3 13.70 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U18 WN +2.5 IV TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2019 3 LDK!
8 20 e 3 14.40 KOŁODZIEJCZYK Monika KS Agros Zamość # 03 U18 LU +2.5 -- PILIPIEC Tomasz Z/3891/16 2019 5
1 1 e 4 12.10 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +3.4 I DMP U20 FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 152
2 3 e 4 12.18 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +3.4 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 148
3 7 e 4 12.84 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +3.4 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
4 8 e 4 13.37 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +3.4 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
1 2 e 5 12.10 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.6 I DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK! 123 152
2 4 e 5 12.39 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +1.6 II DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2 139
3 5 e 5 12.45 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN +1.6 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
4 6 e 5 12.51 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.6 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
5 9 e 5 13.52 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.6 IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
1 f 1 12.04 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB 0.0 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
2 f 1 12.07 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP 0.0 I B.D. Z/2210/19 2019
3 f 1 12.15 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 120 150
4 f 1 12.17 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK 0.0 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
5 f 1 12.34 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP 0.0 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
6 f 1 12.65 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU 0.0 II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
7 f 1 12.79 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP 0.0 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
8 f 1 13.05 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU 0.0 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
1 f 2 12.10 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.3 I DMP U20 FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 152
2 f 2 12.11 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.3 I DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK! 122 151
3 f 2 12.37 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +0.3 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 140
4 f 2 12.48 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +0.3 II DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2 135
5 f 2 12.50 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN +0.3 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
6 f 2 12.63 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.3 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
7 f 2 12.92 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
8 f 2 13.42 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.3 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
400 m K
1 1 s 1 57.23 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 57.44 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
3 5 s 1 60.44 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
4 9 s 1 61.25 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK! 104
1 4 s 2 59.64 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
2 6 s 2 60.73 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
3 7 s 2 61.07 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
4 12 s 2 62.13 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
5 14 s 2 62.42 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
6 16 s 2 64.19 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4 83
1 7 s 3 61.07 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/3773/19 2019
2 11 s 3 62.13 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV GRZESIAK Sylwia GRZESIAK Sylwia Z/1492/16 2019 3 LDK!
3 13 s 3 62.32 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
4 17 s 3 64.85 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
5 20 s 3 69.57 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2019 5 LDK!
  s 3 DQ SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2019 5 LDK!
1 3 s 4 59.25 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
2 10 s 4 61.66 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
3 15 s 4 62.53 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2019 4 LDK!
4 18 s 4 65.04 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
5 21 s 4 70.74 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 5 56.26 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
2 2 s 5 57.37 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2019 1
3 4 s 5 59.48 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2 118
4 6 s 5 60.35 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2 111
5 7 s 5 60.77 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
6 10 s 5 64.57 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
1 3 s 6 58.97 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2
2 5 s 6 59.90 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III WARDASZKA Andrzej Z/2839/15 2019 3
3 8 s 6 61.95 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
4 9 s 6 62.75 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
5 11 s 6 64.78 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
1 1 s 7 61.55 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
2 2 s 7 63.08 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 99 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
3 3 s 7 66.29 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 97 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
1500 m K
1 s 1 4:49.37 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD III GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
2 s 1 4:58.98 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
3 s 1 4:59.42 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3
4 s 1 5:05.37 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
5 s 1 5:19.19 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
6 s 1 5:25.71 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
7 s 1 5:26.76 DUDEK Aleksandra MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LDK!
8 s 1 5:28.19 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK! 70
9 s 1 5:45.01 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
1 s 2 4:35.82 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
2 s 2 4:35.90 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2019 2
3 s 2 4:38.54 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK! 129
4 s 2 4:39.64 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2
5 s 2 4:43.62 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK II JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
6 s 2 4:44.84 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
7 s 2 4:46.79 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM III CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
8 s 2 4:48.27 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
9 s 2 4:50.00 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2019 3 112
10 s 2 4:50.03 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2019 4 62 112
11 s 2 4:57.68 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
12 s 2 5:11.59 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2019 3
13 s 2 5:28.67 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
14 s 2 5:58.47 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2019 BEZ 56
  s 2 DNF GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
1 s 3 4:30.93 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 s 3 4:36.17 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
3 s 3 4:39.37 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2019
4 s 3 4:46.14 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
5 s 3 5:10.36 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2019 1
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.12 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.3 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK! 157
2 6 e 1 15.01 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +2.3 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
3 8 e 1 15.23 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +2.3 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
4 10 e 1 15.72 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +2.3 II DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2 124
5 12 e 1 15.86 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +2.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK!
6 15 e 1 16.09 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U18 LB +2.3 III WISZ Dariusz Z/0517/17 2019 2 LDK!
  e 1 DQ CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 03 U18 KP +2.3 -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2019 5 LDK!
1 1 e 2 13.81 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.6 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 3 e 2 14.44 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +0.6 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
3 11 e 2 15.75 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.6 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 124
4 13 e 2 16.04 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.6 III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2019 2 LDK! 118
5 17 e 2 16.39 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.6 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK!
6 18 e 2 16.63 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.6 III DMP U20 SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 106
1 4 e 3 14.48 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.2 I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 5 e 3 14.49 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +0.2 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
3 7 e 3 15.23 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +0.2 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
4 9 e 3 15.45 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.2 II DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2 130
5 14 e 3 16.08 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +0.2 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
6 16 e 3 16.29 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.2 III BIERŁA Dawid Z/0705/17 2019 3
1 f 1 13.50 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.9 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 f 1 14.06 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.9 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK! 159
3 f 1 14.22 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +1.9 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
4 f 1 14.26 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +1.9 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
5 f 1 14.37 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +1.9 I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
6 f 1 14.64 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +1.9 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
7 f 1 14.80 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.9 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
8 f 1 15.32 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.9 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 2 e 1 14.59 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +1.5 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 147
2 4 e 1 15.18 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.5 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 136
3 6 e 1 17.12 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +1.5 IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
4 9 e 1 18.12 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +1.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
1 1 e 2 13.90 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.3 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 142 166
2 3 e 2 14.67 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +0.3 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 5 e 2 16.48 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.3 III DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK! 56 112
4 7 e 2 17.12 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB +0.3 IV DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3386/16 2019 2 94
5 8 e 2 17.71 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP +0.3 IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2019 2 LDK!
1 e 3 15.62 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP +1.5 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
1 f 1 13.78 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.8 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 147 169
2 f 1 14.45 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +1.8 I MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 f 1 14.55 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +1.8 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 148
4 f 1 14.95 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.8 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 140
5 f 1 16.57 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.8 III DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK! 54 110
6 f 1 17.10 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +1.8 IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
7 f 1 17.23 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB +1.8 IV DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3386/16 2019 2 90
8 f 1 17.40 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP +1.8 IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2019 2 LDK!
1 f 2 15.71 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP +1.9 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
2 f 2 17.50 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +1.9 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
1500 m prz K
1 s 1 5:16.94 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM III B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
2 s 1 5:28.46 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
3 s 1 5:31.13 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
4 s 1 5:34.24 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK III KUBIEC Dawid Z/0162/18 2019 4
5 s 1 5:35.06 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK! 96
2000 m prz K
1 s 1 7:13.44 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK II WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
2 s 1 7:14.50 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2 130
3 s 1 7:28.10 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
4 s 1 7:31.91 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
5 s 1 8:05.36 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
  s 1 DQ WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0493/15 2019 3
3000 m prz K
1 s 1 11:47.61 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
2 s 1 12:28.69 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U23 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
Wzwyż K
1 f 1 1.76 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK! 126 153
2 f 1 1.70 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS I PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2019 2 LDK!
3 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
4 f 1 1.62 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2019 3 LDK!
5 f 1 1.59 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2019 3 LDK!
6 f 1 1.59 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2019 3 LDK!
7 f 1 1.59 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM III GRECKA Ewa # Z/5282/18 2019 5
8 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
9 f 1 1.50 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
9 f 1 1.50 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/3303/16 2019 4 92
11 f 1 1.50 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2535/17 , 2019 3 LDK!
12 f 1 1.45 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
13 f 1 1.45 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2540/17 , 2019 4 LDK!
14 f 1 1.45 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD IV DMP U20 FIRLIT Roman Z/0470/16 2019 BEZ 75
15 f 1 1.35 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
1 f 2 1.62 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2019 3 85 121
2 f 2 1.62 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN II MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
3 f 2 1.59 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2019 3 LDK! 112
4 f 2 1.59 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
5 f 2 1.55 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2019 4 103
1 f 3 1.55 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
W dal K
1 f 1 5.42 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.3 II BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
2 f 1 5.41 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.5 II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
3 f 1 5.35 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -0.3 III DMP DMP U20 DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK! 82 110
4 f 1 5.10 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.1 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
5 f 1 5.05 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +1.2 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
6 f 1 5.05 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.3 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
7 f 1 5.02 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
8 f 1 4.93 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD +0.6 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
9 f 1 4.92 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.6 IV KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
10 f 1 4.84 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD -0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.83 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
12 f 1 4.74 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 4.69 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.4 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
14 f 1 4.67 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +0.1 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
15 f 1 4.54 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
16 f 1 4.46 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -0.6 -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
17 f 1 4.39 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN +0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2019 4
18 f 1 4.32 PACAŁATY Julia STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP -0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3065/16 2019 BEZ
19 f 1 4.23 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB +0.3 -- RADZEWICZ Małgorzata WOŹNIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2019 4 LDK!
20 f 1 4.19 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -0.2 -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
21 f 1 4.16 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
1 f 2 5.86 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +0.9 I PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2019 1
2 f 2 5.81 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.1 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
3 f 2 5.51 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP 0.0 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
4 f 2 5.12 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -0.1 III WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2019 2 LDK!
5 f 2 5.09 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.1 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019
6 f 2 4.66 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
7 f 2 4.60 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.5 -- KUŚ Tomasz Z/1959/17 2019
1 f 3 5.36 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
2 f 3 5.15 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ +0.2 III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
3 f 3 4.63 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +0.7 -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
Dysk (1) K
1 f 1 40.33 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
2 f 1 33.83 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2019 3
3 f 1 30.64 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
4 f 1 27.46 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
5 f 1 24.11 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2019 2
6 f 1 22.99 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
7 f 1 19.74 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2019 1
1 f 2 35.35 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
2 f 2 35.34 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
3 f 2 32.69 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 108
4 f 2 32.58 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III ZIELIŃSKI Sylwester LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2019 3 LDK!
5 f 2 32.49 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
6 f 2 32.10 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
7 f 2 31.10 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/4000/17 2019 4 103
8 f 2 28.69 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
9 f 2 27.21 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/3812/17 2019 4
10 f 2 27.03 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK! 87
11 f 2 26.90 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK!
12 f 2 25.20 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
13 f 2 23.54 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3343/16 2019 4 LDK!
  f 2 NM RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
1 f 3 45.20 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN I PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
2 f 3 43.12 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
3 f 3 35.72 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 58.42 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP I DMP U20 JANKOWSKA Anna # Z/6533/15 2019 1 LDK! 151
2 f 1 56.80 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK! 147
3 f 1 48.85 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU II DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 124
4 f 1 48.40 JAGIEŁKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/3375/16 2019 2
5 f 1 47.73 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
6 f 1 45.89 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 114
7 f 1 45.71 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK! 113
8 f 1 45.06 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP III DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2019 3 LDK! 111
9 f 1 40.37 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ IV SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
10 f 1 39.42 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5 92
11 f 1 37.40 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 87
12 f 1 31.93 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/6529/15 2019 4 76
13 f 1 27.90 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
14 f 1 23.74 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2019 3 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 53.81 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
2 f 1 46.42 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2019 2 139
3 f 1 46.00 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2019 1
4 f 1 44.12 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK! 133
5 f 1 42.57 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 128
6 f 1 41.19 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2019 2 80 124
7 f 1 38.76 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2019 3
8 f 1 37.89 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/1721/16 2019 4
9 f 1 24.80 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
1 f 2 64.63 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 174
2 f 2 61.18 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
Chód 5 km K
1 s 1 28:44.90 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP III B.D. BIERŁA Dawid , Z/0007/18 , 2019 2 LDK!
2 s 1 29:25.45 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2019 3 LDK! 97
3 s 1 30:15.13 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2019 4 LDK!
4 s 1 33:06.31 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2019 5
5 s 1 34:09.55 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5211/18 2019 5
6 s 1 34:56.24 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0699/17 2019 3
7 s 1 34:56.93 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3052/17 , 2019 BEZ LDK!
1 s 2 27:13.56 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2019 3 LDK!
2 s 2 28:03.28 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
3 s 2 32:23.91 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2019 2
4 s 2 34:18.27 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2019 BEZ
1 s 3 30:43.67 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 97 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
100 m M
1 s 1 12.15 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP +1.7 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2019 BEZ
1 2 e 1 11.24 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +3.2 II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
2 4 e 1 11.38 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +3.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
3 7 e 1 11.50 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +3.2 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
4 9 e 1 11.54 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +3.2 III SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2019 3
5 13 e 1 11.72 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +3.2 III JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
6 14 e 1 11.77 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 03 U18 WN +3.2 IV MAKOWSKI Leszek Z/3346/18 2019 4
1 1 e 2 10.91 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.6 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 110 143
2 8 e 2 11.54 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.6 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
3 12 e 2 11.69 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.6 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3 101
4 15 e 2 11.78 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.6 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
5 16 e 2 11.81 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.6 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
6 17 e 2 11.90 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.6 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
1 3 e 3 11.29 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
2 5 e 3 11.40 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +0.5 III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 72 115
3 6 e 3 11.50 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +0.5 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5446/18 2019 4 LDK!
4 10 e 3 11.59 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.5 III MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4
5 11 e 3 11.60 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +0.5 III PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
6 18 e 3 12.06 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
7 19 e 3 12.15 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.5 IV PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
1 1 e 4 10.80 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.7 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 2 e 4 10.89 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.7 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
3 3 e 4 11.00 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.7 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
4 8 e 4 11.11 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
5 12 e 4 11.33 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.7 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2019 2 77 119
6 14 e 4 11.45 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.7 III DMP U20 SASKA Tomasz Z/0486/16 2019 1 LDK! 112
7 15 e 4 11.45 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.7 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
8 18 e 4 11.62 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.7 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3 104
1 4 e 5 11.09 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -1.0 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
2 11 e 5 11.30 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -1.0 II DMP U20 KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2 121
3 13 e 5 11.43 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -1.0 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
4 16 e 5 11.54 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.0 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
5 19 e 5 11.74 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB -1.0 III DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2825/16 2019 2 99
6 20 e 5 11.76 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -1.0 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2019 3
7 21 e 5 11.90 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -1.0 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
8 22 e 5 11.90 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP -1.0 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/2243/17 2019 4
1 5 e 6 11.09 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +1.7 II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 133
1 5 e 6 11.09 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +1.7 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/2333/16 2019 133
3 7 e 6 11.11 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM +1.7 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
4 9 e 6 11.15 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +1.7 II B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2019 3
5 10 e 6 11.24 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.7 II NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4
6 17 e 6 11.62 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.7 III BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
  e 6 DQ WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +1.7 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
1 f 1 11.03 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.1 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 100 136
2 f 1 11.12 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +2.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
3 f 1 11.34 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +2.1 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
4 f 1 11.35 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +2.1 III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 76 118
5 f 1 11.38 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +2.1 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
6 f 1 11.44 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +2.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
7 f 1 11.50 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +2.1 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
8 f 1 11.53 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +2.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5446/18 2019 4 LDK!
1 f 2 10.74 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.9 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
2 f 2 10.78 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.9 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 f 2 10.87 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP +0.9 I KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
4 f 2 10.98 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
5 f 2 11.05 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +0.9 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/2333/16 2019 135
6 f 2 11.06 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.9 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
7 f 2 11.06 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.9 II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 135
8 f 2 11.17 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM +0.9 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
400 m M
1 1 s 1 49.31 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
2 2 s 1 49.33 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK! 138
3 3 s 1 50.12 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS II GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
4 4 s 1 50.31 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD II DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2 84 128
5 6 s 1 51.68 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
1 5 s 2 51.58 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
2 7 s 2 51.91 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
3 8 s 2 52.15 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1028/17 , 2019 3 LDK!
4 9 s 2 52.85 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK! 102
5 10 s 2 53.25 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD IV FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0032/17 , 2019 LDK!
6 11 s 2 53.28 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2019 5 LDK!
1 12 s 3 53.44 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
2 13 s 3 54.19 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2019 BEZ LDK!
3 14 s 3 54.32 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/4078/17 2019 LDK!
4 15 s 3 54.85 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 16 s 3 55.60 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK! 78
6 17 s 3 56.72 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- DMP U20 FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ 72
1 18 s 4 52.48 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB III SASKA Tomasz Z/0234/19 2019
2 16 s 4 53.60 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV B.D. Z/4126/19 2019
3 17 s 4 54.08 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
4 11 s 4 55.07 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- DMP U20 MYDLARZ Jerzy B.D. , Z/4811/18 , 2019 BEZ 82
5 19 s 4 55.46 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
1 1 s 5 49.76 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II JAROS Marek Z/2537/16 2019 2
2 2 s 5 50.04 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
3 4 s 5 50.11 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
4 5 s 5 50.40 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
5 6 s 5 50.54 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
6 8 s 5 51.55 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1
1 3 s 6 50.11 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
2 7 s 6 51.43 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
3 9 s 6 52.07 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB III DMP U20 SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3 109
  s 6 DQ SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- DMP U20 SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
  s 6 DQ LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/5536/15 2019 3
1 10 s 7 52.11 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2039/15 2019 3
2 12 s 7 52.57 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP III NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3
3 13 s 7 52.58 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN III NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2019 4
4 14 s 7 53.04 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 15 s 7 53.38 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3664/18 2019 4
6 20 s 7 57.05 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2019 4
1 s 8 49.45 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
2 s 8 49.63 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
3 s 8 49.71 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
4 s 8 51.28 PĘDZIWIATR Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/0930/17 2019
1500 m M
1 s 1 4:14.38 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP IV DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 s 1 4:16.72 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3 28 92
3 s 1 4:19.75 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2019 4 LDK!
4 s 1 4:23.02 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
5 s 1 4:24.04 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
6 s 1 4:25.45 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
7 s 1 4:25.77 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- DMP DMP U20 KLESZCZEWSKA Joanna ROSZKO Damian , Z/0664/17 , 2019 4 LDK! 15 77
8 s 1 4:28.49 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2019 3 LDK!
9 s 1 4:30.28 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
10 s 1 4:43.53 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK! 67
11 s 1 5:00.25 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2019 5 LDK!
1 s 2 4:05.89 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 112
2 s 2 4:06.11 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
3 s 2 4:07.09 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
4 s 2 4:08.47 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2019 3
5 s 2 4:08.75 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ROSZKO Damian Z/2034/15 2019 2
6 s 2 4:09.18 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
7 s 2 4:10.43 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM III DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK! 103
8 s 2 4:12.20 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
9 s 2 4:13.00 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
10 s 2 4:13.67 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4
11 s 2 4:19.01 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3 88
12 s 2 4:27.54 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U20 LU -- DMP SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2019 4 13
13 s 2 4:28.11 WIECZOREK Mikołaj UMLKS START Wieruszów 01 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3234/17 2019 4
14 s 2 4:35.40 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2019 4
15 s 2 4:36.92 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
1 s 3 4:01.19 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
2 s 3 4:13.41 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
3 s 3 4:25.53 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
5000 m M
1 s 1 15:55.27 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2019 4
2 s 1 15:59.99 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U23 PM III B.D. # Z/1917/17 2019 4
3 s 1 16:07.42 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
4 s 1 16:44.55 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2019 3
5 s 1 17:17.00 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.49 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +1.1 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
2 3 e 1 14.96 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +1.1 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
3 5 e 1 15.74 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.1 III KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2019 4 LDK!
4 6 e 1 15.91 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.1 IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
5 7 e 1 16.14 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP +1.1 IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek Z/4023/17 2019 LDK!
6 10 e 1 16.42 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.1 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 88
7 12 e 1 16.66 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.1 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2019 3
8 14 e 1 17.51 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +1.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2019 3 LDK!
1 2 e 2 14.73 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -0.2 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 4 e 2 15.66 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.2 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
3 8 e 2 16.28 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -0.2 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
4 9 e 2 16.38 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -0.2 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
5 11 e 2 16.46 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -0.2 IV WISZ Dariusz Z/0720/17 2019 2 LDK!
6 13 e 2 17.17 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -0.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
7 15 e 2 17.52 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -0.2 -- PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
1 f 1 14.28 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +1.8 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 14.56 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +1.8 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
3 f 1 14.95 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +1.8 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 15.14 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.8 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
5 f 1 16.02 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP +1.8 IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek Z/4023/17 2019 LDK!
6 f 1 16.07 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.8 IV KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2019 4 LDK!
7 f 1 16.08 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.8 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
8 f 1 17.55 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.8 -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.09 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 e 1 14.67 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.5 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2 148
3 e 1 15.52 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +0.5 II DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 129
4 e 1 15.60 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2019 3
5 e 1 15.77 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.5 III DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 122
6 e 1 16.02 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.5 III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 115
1 f 1 13.77 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 f 1 14.53 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.5 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2 152
3 f 1 15.17 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.5 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 137
4 f 1 15.67 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.5 II DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 125
5 f 1 26.70 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +0.5 -- DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 0
  f 1 DNF ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2019 3
110 m pł M
  e 1 DNF DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok # 98 U23 PD +0.5 -- DMP SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
2000 m prz M
1 s 1 6:11.13 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/1469/17 2019 2 121
2 s 1 6:13.83 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK III WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
3 s 1 6:20.02 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
4 s 1 6:22.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
5 s 1 6:26.63 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
6 s 1 6:34.57 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
7 s 1 6:47.65 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
8 s 1 6:49.33 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/3631/16 2019 BEZ
9 s 1 6:52.27 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2019 4
10 s 1 6:57.69 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK! 76
11 s 1 7:16.51 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2019 70
12 s 1 7:19.94 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
13 s 1 7:22.10 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2019 5
14 s 1 7:28.56 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0527/17 2019 4 LDK!
3000 m prz M
1 s 1 9:24.10 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2019 1
2 s 1 9:47.92 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
3 s 1 10:16.56 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2019 4
4 s 1 10:19.91 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
5 s 1 11:16.52 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
1 s 2 9:15.79 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
2 s 2 9:24.26 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019 84
3 s 2 9:31.82 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
4 s 2 9:47.04 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
5 s 2 10:00.17 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2019 3
6 s 2 10:03.50 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2019 3
  s 2 DNF KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 2.03 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.99 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK! 97 132
3 f 1 1.91 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP III CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2019 3 LDK!
4 f 1 1.91 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
5 f 1 1.82 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
6 f 1 1.79 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
6 f 1 1.79 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 1.79 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
9 f 1 1.79 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
10 f 1 1.75 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2019 4
11 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
  f 1 NM MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
  f 1 NM NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
1 f 2 1.97 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
2 f 2 1.95 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
3 f 2 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2 125
4 f 2 1.75 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP IV KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
1 f 3 1.91 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2019 2
W dal M
1 f 1 6.42 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +0.5 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
2 f 1 6.40 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +0.6 III MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
1 f 2 7.03 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.2 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 93 131
2 f 2 6.95 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.2 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 88 127
3 f 2 6.63 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U20 KP +0.5 III DMP U20 PROKOP Wojciech Z/0020/15 2019 2 LDK! 111
4 f 2 6.57 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
5 f 2 6.52 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +0.6 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
6 f 2 6.45 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -0.1 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
7 f 2 6.43 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -0.1 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 101
8 f 2 6.41 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.6 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
9 f 2 6.25 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.5 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
10 f 2 6.21 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP 0.0 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
11 f 2 6.19 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.8 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ 44 89
12 f 2 6.09 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP +0.6 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2019 4
13 f 2 6.00 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.9 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
14 f 2 5.89 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/2243/17 2019 4
15 f 2 5.85 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +0.4 -- GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
16 f 2 5.81 JAKÓBCZAK Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +0.3 -- DMP U20 FIRLIT Roman Z/3549/18 2019 BEZ 73
17 f 2 4.73 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ -0.2 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
1 f 3 6.67 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +0.8 III DMP DMP U20 BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK! 70 113
2 f 3 6.48 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP +2.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2019 3 LDK!
3 f 3 6.40 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP +1.5 III DMP U20 JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK! 99
4 f 3 6.34 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.6 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
5 f 3 6.25 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +1.7 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
6 f 3 6.21 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.3 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
7 f 3 6.17 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2019
8 f 3 6.12 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.7 IV DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4 86
9 f 3 5.93 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +2.7 IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/3631/19 2019
10 f 3 5.88 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +2.3 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
11 f 3 5.86 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP -0.9 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
12 f 3 5.80 STELMASIK Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -0.4 -- B.D. Z/3034/19 2019
13 f 3 5.71 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.2 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
14 f 3 5.71 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +1.9 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
15 f 3 5.70 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +1.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5446/18 2019 4 LDK!
16 f 3 5.47 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
17 f 3 5.40 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.6 -- DMP U20 KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019 63
18 f 3 5.37 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.6 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.65 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 154
2 f 1 49.20 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 47.27 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK! 133
4 f 1 43.49 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK! 121
5 f 1 41.75 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2531/17 2019 3 115
6 f 1 41.27 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2 114
7 f 1 40.19 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK! 110
8 f 1 38.56 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2019 2
9 f 1 37.61 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
10 f 1 34.50 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- B.D. Z/4856/18 2019 4
11 f 1 32.93 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2019 2
  f 1 NM KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.77 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
2 f 1 54.51 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 157
3 f 1 52.61 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
4 f 1 48.89 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU II B.D. Z/4325/15 2019 1
5 f 1 47.92 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
6 f 1 47.65 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
7 f 1 46.88 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
8 f 1 46.00 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2724/15 2019 2 132
9 f 1 43.72 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
10 f 1 40.63 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
11 f 1 38.42 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2019 2
12 f 1 31.76 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/5938/15 2019 3
Dysk (2) M
1 f 1 46.52 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 f 1 45.66 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
3 f 1 41.50 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
4 f 1 41.12 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2019 1
5 f 1 41.02 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2019 2
6 f 1 37.96 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U23 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 58.39 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2019 2
2 f 1 56.30 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
3 f 1 56.09 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3 124
4 f 1 52.76 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2019 3
5 f 1 48.02 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
6 f 1 45.84 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2019 3 LDK!
7 f 1 45.62 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2019 5 LDK! 103
8 f 1 41.87 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
9 f 1 35.98 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 26.39 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2019 2
  f 1 NM ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2019 4 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 65.27 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2019 1
2 f 1 58.81 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
3 f 1 55.60 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2019 2 136
4 f 1 46.01 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 59.58 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 125
2 f 1 55.63 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2019 2
3 f 1 51.21 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Chód 10 km M
1 s 1 52:03.01 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0682/16 2019 4 LDK! 109
2 s 1 53:03.42 ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP IV WYDUBA Roman Z/3242/16 2019 4
3 s 1 53:35.08 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/3310/16 2019 4
4 s 1 55:16.63 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2019 4 LDK!
5 s 1 58:19.85 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2019 3
6 s 1 59:11.03 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3245/16 2019 BEZ
7 s 1 61:59.38 KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/2673/16 2019 BEZ
8 s 1 65:20.71 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4133/19 2019
9 s 1 66:35.63 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2019
1 s 2 46:09.68 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2019 1
2 s 2 50:43.68 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1990/15 2019 2 LDK! 116
3 s 2 51:55.53 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2019 3
4 s 2 52:24.06 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK! 108
1 s 3 49:31.34 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 Sen MZ III MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2019 2 LDK!
2 s 3 50:45.91 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU III B.D. Z/1243/14 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.736984968185 sekund