Zamość 01 - 02.06.2019
Mistrzostwa Polski LZS [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.64 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.2 I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK! 153
2 2 s 1 24.97 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 25.04 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.2 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 25.17 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.2 II B.D. Z/2210/19 2019
5 6 s 1 25.55 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.2 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
1 5 s 2 25.20 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +1.1 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
2 8 s 2 26.28 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
3 9 s 2 26.32 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +1.1 III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
4 10 s 2 26.41 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.1 III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/3773/19 2019
5 12 s 2 26.64 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +1.1 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
1 7 s 3 25.96 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.0 II MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
2 11 s 3 26.48 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
3 13 s 3 27.01 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP +1.0 III GRZESIAK Sylwia GRZESIAK Sylwia Z/1492/16 2019 3 LDK!
4 14 s 3 27.01 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN +1.0 III PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2019 4
5 16 s 3 27.78 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
1 15 s 4 27.02 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP +0.4 III DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2019 4 LDK! 106
2 17 s 4 27.79 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP +0.4 IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2019 4 LDK!
3 18 s 4 28.47 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.4 IV BIERŁA Dawid Z/0705/17 2019 3
4 19 s 4 28.65 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.4 -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
1 1 s 5 24.94 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
2 2 s 5 25.02 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
3 3 s 5 25.33 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.1 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
4 5 s 5 25.50 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK -0.1 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2019 1
1 4 s 6 25.38 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.9 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
2 6 s 6 25.66 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +0.9 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK!
3 7 s 6 25.92 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.9 II DMP U20 JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3 127
4 9 s 6 26.28 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK +0.9 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
5 10 s 6 26.29 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN +0.9 III MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
6 14 s 6 27.78 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +0.9 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
1 8 s 7 26.21 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +0.1 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
2 11 s 7 26.43 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.1 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
3 12 s 7 26.58 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU +0.1 III HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
4 13 s 7 26.58 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +0.1 III DMP DMP U20 WARDASZKA Andrzej Z/2839/15 2019 3 76 114
5 15 s 7 27.83 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +0.1 IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
6 16 s 7 27.97 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP +0.1 IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2019 2 LDK!
1 17 s 8 28.14 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.2 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
2 18 s 8 28.51 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.2 -- DMP KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4 41
3 19 s 8 28.86 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP +0.2 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
4 20 s 8 28.97 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U20 MA +0.2 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2019 BEZ LDK!
1 1 s 9 27.57 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.2 -- JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
2 2 s 9 27.79 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 99 U23 KP +0.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/0245/15 2019
800 m K
1 1 s 1 2:14.24 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:15.34 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 2:19.38 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 2:20.13 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 2:20.95 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U18 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2019 2 LDK!
6 6 s 1 2:21.81 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
7 10 s 1 2:31.44 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
1 7 s 2 2:25.07 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
2 8 s 2 2:28.10 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
3 9 s 2 2:29.45 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK! 87
4 11 s 2 2:33.09 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
5 12 s 2 2:33.97 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
  s 2 DNF GOCAŁEK Martyna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3215/16 2019 BEZ
1 1 s 3 2:11.70 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
2 2 s 3 2:14.01 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
3 3 s 3 2:14.89 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD II URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
4 4 s 3 2:16.24 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2019 3
5 5 s 3 2:16.39 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
6 7 s 3 2:19.43 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
7 8 s 3 2:19.61 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
8 11 s 3 2:19.87 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
1 6 s 4 2:18.72 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2
2 9 s 4 2:19.66 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
3 10 s 4 2:19.69 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
4 12 s 4 2:21.10 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
5 13 s 4 2:22.88 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA III GRECH Halina Z/1358/16 2019 4 LDK!
6 14 s 4 2:24.19 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
7 15 s 4 2:26.33 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
8 16 s 4 2:28.17 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2019 4
9 17 s 4 2:32.79 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
1 s 7 2:13.05 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 s 7 2:14.82 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
3 s 7 2:17.09 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97 U23 WP II B.D. WIŚNIEWSKI Paweł , Z/0442/13 , 2019 2
4 s 7 2:19.33 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019 71
5 s 7 2:40.08 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
3000 m K
1 s 1 10:04.22 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
2 s 1 10:09.47 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD II GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
3 s 1 10:11.64 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2019
4 s 1 10:14.90 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
5 s 1 10:20.40 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
6 s 1 10:45.78 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM III B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
7 s 1 11:03.45 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2019 1
8 s 1 11:07.25 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
9 s 1 11:12.29 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2019 4
10 s 1 11:13.41 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2019 3
11 s 1 11:15.12 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 80 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2019 BEZ
12 s 1 11:34.31 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
13 s 1 11:45.25 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
14 s 1 11:49.81 WOLF Paulina PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1574/17 2019 5
15 s 1 11:50.04 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
16 s 1 11:54.17 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
17 s 1 12:07.22 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
18 s 1 12:26.92 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
  s 1 DNF KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DMP U20 DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2
400 m pł K K
1 1 s 1 61.78 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK! 148
2 2 s 1 62.72 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
3 3 s 1 64.28 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 66.57 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U18 WP III KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/3408/16 2019 4 LDK!
5 5 s 1 66.74 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
6 10 s 1 69.33 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP IV B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2019 3 LDK!
1 6 s 2 67.69 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK! 70 111
2 7 s 2 67.76 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
3 8 s 2 68.64 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
4 9 s 2 68.82 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/1954/16 2019 3
  s 2 DNF NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. # Z/0083/17 2019 2 LDK!
1 12 s 3 70.38 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech Z/3303/16 2019 4
2 13 s 3 71.52 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
3 16 s 3 72.97 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
4 17 s 3 76.10 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4
5 18 s 3 83.05 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2019 BEZ LDK! 59
1 11 s 4 69.58 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU IV DMP DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK! 58 102
2 14 s 4 71.59 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU IV DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK! 93
3 15 s 4 72.26 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
1 1 s 5 63.41 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
2 2 s 5 63.81 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
3 3 s 5 64.18 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP DMP U20 ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2 96 132
4 4 s 5 64.60 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
1 5 s 6 67.56 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
2 6 s 6 73.01 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
3 7 s 6 74.67 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
1 s 7 64.60 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP II BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2019 2
3 s 7 69.99 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
4x100 m K
1 s 1 48.86 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
ŚNIADKOWSKA Gabriela
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00
01
01
01
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
Z/2041/15
Z/2836/15
, Z/2747/15
Z/0596/16
2019
2019
, 2019
2019
2
2
4
1
2 s 1 49.79 FRĄCKOWIAK Oliwia
JANKOWSKA Martyna
NOWAK Zuzanna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 01
00
01
00
U20 WLP -- ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
Z/1639/15
Z/6373/15
Z/1653/15
Z/1648/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
1
1 s 2 48.75 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 03
02
02
02
U18 WLP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław
B.D.
, Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
Z/2210/19
, 2019
2019
2019
2019
3
4
1

2 s 2 49.68 MAGRYTA Katarzyna
SZELIGA Martyna
OLESZCZYŃSKA Amelia
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 02
03
03
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/2700/16
Z/3852/18
Z/0023/17
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
2
3 s 2 50.38 MASIEJCZYK Aleksandra
MILEWSKA Elżbieta
JANKOWSKA Aleksandra
IWANIUK Magdalena
KS Podlasie Białystok 02
03
02
02
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/0830/16
Z/3129/17
Z/0448/16
Z/3773/19
2019
2019
2019
2019
4
3
1

4 s 2 51.13 CARUK Anna
PAWŁOW Nina
KWIATKOWSKA Adrianna
MISTOŃ Zuzanna
MLKS Agros Żary 03
02
02
02
U18 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
Z/0517/17
Z/0485/16
Z/0494/16
Z/0441/16
2019
2019
2019
2019
2
2
3
2
5 s 2 53.13 TYKARSKA Adrianna
WROŃSKA Laura
FAFIŃSKA Emilia
UZARSKA Julia
LKS Lubawa 02
03
03
03
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/3339/16
Z/0421/17
Z/0423/17
Z/0420/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
4
3
4
4x400 m K
1 2 s 1 4:04.77 MAGRYTA Katarzyna
WASILUK Agata
CIUPEK Sylwia
JASTRZĄB Izabela
MKS Agros Chełm 02
00
00
00
U20 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
HODUN Rafał
ROLAK Dorota
JAROS Kazimierz
Z/2700/16
Z/0973/15
Z/5722/15
Z/4184/18
2019
2019
2019
2019
3
2

2
2 3 s 1 4:08.56 KAMIEŃ Wiktoria
ŚMIETANKA Olga
KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
MKS Unia Hrubieszów 02
03
02
01
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
KAMIEŃ Mirosław
MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
Z/3000/16
Z/3073/17
Z/3086/16
Z/0576/15
2019
2019
2019
2019
3
3
4
1
3 5 s 1 4:12.40 KOŁODZIEJCZYK Lidia
MAŁECKA Katarzyna
WIŚNIEWSKA Katarzyna
WOLAK Wiktoria
ULKS MOSiR Sieradz 00
00
00
02
U20 LDZ -- FIRLIT Roman
KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
Z/4999/15
Z/1959/17
Z/1958/17
Z/0470/16
2019
2019
2019
2019
2


BEZ
4 6 s 1 4:13.61 NAJBEREK Weronika
DRWAL Sara
JAWORSKA Oliwia
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów 03
01
01
01
U20 MLP -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D.
GOLEC Bartłomiej
GRECH Halina
GRECH Halina
Z/0083/17
Z/5361/15
Z/1358/16
Z/2094/15
2019
2019
2019
2019
2
BEZ
4
2
5 7 s 1 4:17.73 PACZYŃSKA Wiktoria
BEMBNISTA Martyna
ŚWIDERSKA Weronika
STRZELEWICZ Zuzanna
LUKS Start Nakło 99
02
00
02
U23 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
Z/0245/15
Z/3439/16
Z/0023/15
Z/0024/15
2019
2019
2019
2019

4
2
2
1 1 s 2 3:58.37 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
GUZOWSKA Martyna
LUKS Orkan Września 03
02
02
03
U18 WLP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
, Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
Z/4476/15
, 2019
2019
2019
2019
3
4
1
2
2 4 s 2 4:10.04 OLESZCZYŃSKA Amelia
SZELIGA Martyna
ZAWROTNIAK Urszula
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 03
03
03
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/0023/17
Z/3852/18
Z/4927/18
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
4
2
3 8 s 2 4:20.55 CZAPKA Oliwia
WELCZ Aleksandra
SZLENDAK Martyna
MIEDZIAK Natalia
KS Agros Zamość 03
03
02
02
U18 LBE -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
Z/0034/17
Z/0116/17
, Z/1731/16
Z/0344/16
2019
2019
, 2019
2019
3
4
4
BEZ
  s 2 DQ UZARSKA Julia
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra
WROŃSKA Laura
FAFIŃSKA Emilia
LKS Lubawa 03
03
03
03
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/0420/17
Z/0479/17
Z/0421/17
Z/0423/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
3
Trójskok K
1 f 1 11.70 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -1.1 II GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.35 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.8 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 10.95 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.9 III DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK! 102
4 f 1 10.86 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -1.3 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
5 f 1 10.80 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD -0.6 III KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
6 f 1 10.74 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.5 IV DMP U20 WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK! 96
7 f 1 10.57 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.6 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 10.55 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -0.5 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
9 f 1 9.93 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -2.7 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
10 f 1 9.76 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN -0.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2019 4
11 f 1 9.72 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -1.2 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
12 f 1 9.57 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
13 f 1 9.56 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 9.38 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
1 f 2 11.84 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -0.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
2 f 2 11.23 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -0.1 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2019 2 LDK! 110
3 f 2 11.19 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -0.5 III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2019 3
4 f 2 11.08 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.9 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019 106
5 f 2 11.06 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP -0.1 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
6 f 2 10.62 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.1 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
7 f 2 10.33 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.3 IV DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1959/17 2019 84
8 f 2 10.05 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.4 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
1 f 3 11.07 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -0.6 III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 14.63 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 144
2 f 1 13.65 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
3 f 1 13.56 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
4 f 1 13.12 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
5 f 1 12.16 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
6 f 1 11.92 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
7 f 1 11.80 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2019 3 LDK!
8 f 1 11.05 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
8 f 1 11.55 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/3299/16 2019 3 103
10 f 1 10.99 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
11 f 1 10.89 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
12 f 1 10.88 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK! 95
13 f 1 10.86 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
14 f 1 10.61 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
15 f 1 10.58 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/3812/17 2019 4
16 f 1 10.47 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
17 f 1 10.26 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD IV SIKORSKI Karol Z/2544/17 2019 1
18 f 1 10.17 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
19 f 1 10.12 BOCHAT Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz B.D. Z/3876/19 2019
20 f 1 10.03 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2539/17 2019 4 84
Kula (4) K
1 f 1 13.18 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 f 1 11.11 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
1 f 2 10.54 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
2 f 2 10.48 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
3 f 2 10.40 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
4 f 2 10.20 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
5 f 2 9.34 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
6 f 2 9.34 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
7 f 2 9.05 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
Oszczep (500) K
1 f 1 48.80 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2019 1
2 f 1 44.42 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB II BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
3 f 1 43.15 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK! 123
4 f 1 39.98 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 109
5 f 1 37.01 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4030/17 2019 BEZ 97
6 f 1 34.44 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
7 f 1 33.50 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3343/16 2019 4 LDK!
8 f 1 33.45 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 85
9 f 1 31.70 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
10 f 1 30.72 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3790/17 2019 4 LDK!
11 f 1 30.71 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK!
12 f 1 28.94 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
13 f 1 28.30 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
14 f 1 25.92 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4000/17 2019 4
15 f 1 25.32 KROPSKA Oliwia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- DMP U20 B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/0118/18 , 2019 BEZ LDK! 59
Oszczep (600) K
1 f 1 48.92 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK! 157
2 f 1 44.73 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
3 f 1 44.24 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ I WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
4 f 1 34.86 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
5 f 1 31.70 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 88
1 f 2 45.72 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 f 2 31.04 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN -- PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
3 f 2 23.67 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
200 m M
1 1 s 1 22.19 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.9 II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 22.78 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +1.9 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
3 3 s 1 22.84 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +1.9 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
4 7 s 1 23.29 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD +1.9 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
1 4 s 2 23.03 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.2 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
2 6 s 2 23.24 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
3 8 s 2 23.45 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.2 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
1 5 s 3 23.06 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS 0.0 III GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
2 9 s 3 23.61 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD 0.0 IV DMP U20 FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4 102
3 10 s 3 23.63 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD 0.0 IV WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
4 11 s 3 23.76 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK 0.0 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
5 15 s 3 24.36 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP 0.0 IV SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2019 3
1 12 s 4 24.25 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -0.9 IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2019 5 LDK!
2 13 s 4 24.26 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -0.9 IV DMP U20 KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK! 90
3 14 s 4 24.35 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 03 U18 WN -0.9 IV MAKOWSKI Leszek Z/3346/18 2019 4
4 16 s 4 24.41 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.9 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
5 17 s 4 24.92 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -0.9 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019
1 16 s 5 23.25 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ +2.3 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2019 3
2 22 s 5 23.75 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +2.3 IV B.D. Z/4126/19 2019
3 24 s 5 24.10 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +2.3 IV SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
4 25 s 5 24.12 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +2.3 IV BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
  s 5 DQ RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +2.3 -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2019 4
1 5 s 6 22.29 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +2.0 II FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
2 8 s 6 22.52 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +2.0 II KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
3 19 s 6 23.46 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +2.0 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019 105
1 1 s 7 21.59 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +1.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 7 s 7 22.45 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
3 10 s 7 22.64 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.3 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 126
4 15 s 7 23.09 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +1.3 III SASKA Tomasz Z/0486/16 2019 1 LDK!
1 2 s 8 21.96 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +1.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 3 s 8 22.20 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM +1.8 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
3 4 s 8 22.28 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.8 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3 99 135
4 6 s 8 22.31 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.8 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2 135
1 9 s 9 22.61 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +0.4 II URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
2 11 s 9 22.84 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ +0.4 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
3 12 s 9 22.94 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.4 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
4 13 s 9 23.03 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.4 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
5 14 s 9 23.05 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.4 III DMP U20 B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2019 3 115
1 17 s 10 23.29 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.3 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2039/15 2019 3 66 109
2 18 s 10 23.35 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2019 3
3 20 s 10 23.51 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.3 III SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3
4 21 s 10 23.60 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.3 III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 23 s 10 23.87 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 1 s 11 22.54 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD +1.5 II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
2 2 s 11 23.16 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +1.5 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
3 3 s 11 23.46 PĘDZIWIATR Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD +1.5 III KUŚ Tomasz B.D. Z/0930/17 2019
4 4 s 11 24.62 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP +1.5 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2019 BEZ
5 5 s 11 25.85 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U23 WP +1.5 -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2019 3
800 m M
1 1 s 1 1:55.40 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:56.66 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP II DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:57.06 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III NALEPA Marek Z/1469/17 2019 2
4 4 s 1 1:58.70 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3 113
5 5 s 1 2:01.63 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB III DMP U20 DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4 99
6 6 s 1 2:01.93 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
7 7 s 1 2:03.45 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
8 9 s 1 2:05.91 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
1 8 s 2 2:05.65 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
2 10 s 2 2:06.24 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna ROSZKO Damian , Z/0664/17 , 2019 4 LDK!
3 11 s 2 2:07.28 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
4 12 s 2 2:09.78 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0032/17 , 2019 LDK!
5 13 s 2 2:15.60 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
6 14 s 2 2:16.55 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0527/17 2019 4 LDK!
7 15 s 2 2:18.92 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2019 5 LDK!
8 16 s 2 2:21.05 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2019 5
1 1 s 3 1:55.42 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS II DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3 128
2 2 s 3 1:56.82 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
3 3 s 3 1:57.13 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
4 4 s 3 1:57.81 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
5 6 s 3 1:59.19 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4 111
6 7 s 3 1:59.30 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKO Damian Z/2034/15 2019 2 54 110
7 8 s 3 1:59.88 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3
8 10 s 3 2:00.83 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
9 12 s 3 2:06.05 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU IV DMP DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3 22 79
1 5 s 4 1:58.64 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
2 9 s 4 2:00.21 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
3 11 s 4 2:02.14 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/2988/16 2019 4
4 13 s 4 2:06.24 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU IV FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
5 14 s 4 2:08.30 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2019 4
6 15 s 4 2:16.20 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1727/18 2019 BEZ
1 s 5 1:57.67 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
2 s 5 1:57.87 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
3 s 5 1:58.08 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
4 s 5 1:58.09 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
5 s 5 1:58.53 WRÓBEL Jakub ULKS MOSiR Sieradz 99 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2019
6 s 5 2:01.71 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
7 s 5 2:06.35 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
3000 m M
1 s 1 8:54.63 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP U20 ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3 116
2 s 1 9:06.86 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
3 s 1 9:19.70 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
4 s 1 9:29.07 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
5 s 1 9:32.83 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U20 LU IV DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2019 4 98
6 s 1 9:50.43 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU IV KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
7 s 1 10:48.98 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2019 4
  s 1 DNF DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2019 4 LDK!
1 s 2 8:52.54 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4650/15 2019 3 LDK!
2 s 2 8:56.57 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
3 s 2 9:25.65 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2019 4 LDK!
4 s 2 9:37.73 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
5 s 2 9:38.35 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
6 s 2 9:41.33 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB IV DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2019 4 LDK! 95
7 s 2 9:45.22 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
8 s 2 9:45.69 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
9 s 2 9:48.27 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2019 4 LDK!
10 s 2 9:51.35 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU IV DMP U20 KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK! 91
11 s 2 10:02.81 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2019 3 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.93 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK! 124
2 4 s 1 58.55 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
3 6 s 1 59.11 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK! 101
4 10 s 1 61.78 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- DMP U20 KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2019 3 85
1 3 s 2 57.59 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek Z/4023/17 2019 LDK!
2 5 s 2 59.01 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP IV DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2019 BEZ LDK! 102
3 8 s 2 60.13 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
4 14 s 2 63.33 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK! 74
5 18 s 2 69.05 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
1 9 s 3 61.40 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
2 11 s 3 62.08 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
3 12 s 3 62.17 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
4 16 s 3 66.54 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- DMP U20 BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2019 5 LDK! 65
  s 3 DQ RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
1 2 s 4 57.02 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
2 7 s 4 59.24 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK! 101
3 13 s 4 63.24 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
4 15 s 4 65.42 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 17 s 4 67.02 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.84 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU I DMP DMP U20 JAROS Marek Z/2537/16 2019 2 115 146
1 2 s 1 54.56 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
2 3 s 1 56.54 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 122
3 4 s 1 57.33 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
4 5 s 1 58.55 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP III LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
1 1 s 2 54.43 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ I B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
1 2 s 2 56.45 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3 83 123
2 6 s 2 61.51 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3 91
3 7 s 2 62.45 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
4 8 s 2 63.22 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- DMP U20 LDK! 80
4x100 m M
1 s 1 42.44 WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00
00
01
00
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5230/15
Z/1507/18
Z/2121/17
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
2 s 1 43.30 GOŁĄB Jarosław
KĘDZIERSKI Mateusz
GAWRON Patryk
JAKÓBCZAK Mateusz
ULKS MOSiR Sieradz 00
00
01
01
U20 LDZ -- KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
Z/2244/18
Z/0259/19
Z/2333/16
Z/3549/18
2019
2019
2019
2019
2


BEZ
3 s 1 43.88 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
OSTAPOWICZ Daniel
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01
01
00
00
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
Z/3664/18
Z/2039/15
Z/2585/17
Z/2032/15
2019
2019
2019
2019
4
3
4
3
1 s 2 44.43 MAŁECKI Jakub
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
KORYCKI Jakub
MKS Bank BS Płońsk 03
02
02
02
U18 MAZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
, Z/1028/17
, Z/3105/16
, Z/2613/16
, Z/1029/17
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
3
4
3
4
2 s 2 45.34 DUTKIEWICZ Filip
PAPROCKI Mateusz
WŁODARCZAK Jacek
KABATA Filip
PLKS Gwda Piła 03
03
02
03
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
, Z/1986/19
Z/5446/18
Z/3565/16
Z/4078/17
, 2019
2019
2019
2019

4
3

3 s 2 46.04 SZAJNER Wojciech
GĘBCZYK Przemysław
BEDNARCZYK Kacper
KOLASIŃSKI Hubert
RLTL ZTE Radom 03
03
02
03
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur
WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
Z/5753/18
, Z/0386/17
, Z/2998/16
, Z/0379/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019
3
3
4
3
  s 2 DQ CIAPA Bartłomiej
GRZEGORZEWSKI Szymon
JASIAK Kacper
KRUPIŃSKI Dawid
ULKS MOSiR Sieradz 03
02
02
03
U18 LDZ -- KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
KUŚ Tomasz
Z/5163/18
Z/0258/19
Z/0471/16
Z/4078/18
2019
2019
2019
2019

4
BEZ
3
4x400 m M
1 s 1 3:24.89 PĘDZIWIATR Jakub
PAWŁOWSKI Patryk
WRÓBEL Jakub
MARUSZEWSKI Arkadiusz
ULKS MOSiR Sieradz 99
97
99
98
U23 LDZ -- KUŚ Tomasz B.D.
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
Z/0930/17
Z/1260/13
Z/1161/16
Z/3276/15
2019
2019
2019
2019



2
2 s 1 3:26.08 PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Bartosz
SOŁTYSIAK Daniel
RATAJCZYK Jakub
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
01
01
01
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
Z/5773/15
Z/0233/19
Z/0234/19
Z/0486/16
2019
2019
2019
2019
3


1
3 s 1 3:31.61 KĘDZIA Krzysztof
WIECZOREK Mikołaj
RUDNIK Piotr
SZCZEPANIAK Jakub
UMLKS START Wieruszów 00
01
00
03
U20 LDZ -- URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
Z/0174/17
Z/3234/17
Z/0175/17
Z/3273/17
2019
2019
2019
2019
3
4
4
2
4 s 1 3:32.97 ŻAMOJTUK Maciej
DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
WNOROWSKI Damian
KS Podlasie Białystok 01
01
01
00
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
B.D.
NAZARKIEWICZ Robert
ROSZKO Damian
Z/3664/18
Z/4126/19
Z/2039/15
Z/2034/15
2019
2019
2019
2019
4

3
2
5 s 1 3:36.89 BODURA Szymon
KRYŚ Kamil
TOMALAK Piotr
LASECKI Miłosz
LKS Orkan Ostrzeszów 02
03
01
01
U20 WLP -- NALEPA Marek
SOBIERAJ Dawid
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/1469/17
Z/4126/18
Z/2404/17
Z/2401/17
2019
2019
2019
2019
2
3
3
4
6 s 1 3:42.52 GĘBCZYK Przemysław
ANDRYSZCZYK Krystian
ORACZKO Denis
SZAJNER Wojciech
RLTL ZTE Radom 03
02
03
03
U18 MAZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
, Z/0386/17
Z/0385/17
, Z/0388/17
Z/5753/18
, 2019
2019
, 2019
2019
3
BEZ
3
3
Trójskok M
1 f 1 12.99 STELMASIK Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP +0.1 IV B.D. Z/3034/19 2019
2 f 1 12.91 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -0.2 IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 12.73 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2019 3 LDK!
4 f 1 12.69 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -1.2 IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
5 f 1 12.66 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -0.2 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK!
6 f 1 12.35 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -0.1 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
7 f 1 12.25 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.4 -- B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
8 f 1 11.91 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.7 -- KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
9 f 1 11.57 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.4 -- BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
10 f 1 11.51 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -0.8 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
  f 1 NM WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
1 f 2 14.70 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.1 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 135
2 f 2 13.93 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
3 f 2 13.68 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP -0.1 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
4 f 2 13.55 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.1 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
5 f 2 13.28 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP +0.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2019 4
6 f 2 13.12 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.7 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
7 f 2 13.12 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD 0.0 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4 53 100
8 f 2 12.57 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.4 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
1 f 3 13.66 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +0.4 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 68
Kula (5) M
1 f 1 15.56 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP II BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
2 f 1 15.20 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
3 f 1 14.98 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
4 f 1 14.56 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2019 2 111
5 f 1 14.20 MICHALAK Damian LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III ZIELIŃSKI Sylwester Z/3349/19 2019
6 f 1 13.94 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK!
7 f 1 13.83 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
8 f 1 13.64 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2146/19 , 2019 LDK! 103
9 f 1 13.15 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
10 f 1 12.98 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
11 f 1 12.36 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2019 3
12 f 1 12.30 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4939/18 2019 BEZ 92
13 f 1 12.07 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
14 f 1 11.64 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 10.80 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- B.D. Z/4856/18 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 18.38 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
2 f 1 18.04 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
3 f 1 17.95 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
4 f 1 17.77 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 159
5 f 1 17.72 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
6 f 1 16.69 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
7 f 1 16.38 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
8 f 1 15.43 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
9 f 1 15.39 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
10 f 1 11.96 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2019 3 97
  f 1 NM HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2724/15 2019 2
Kula (7.26) M
1 f 1 16.80 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 f 1 14.49 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
3 f 1 14.41 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
4 f 1 14.39 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
5 f 1 12.96 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
6 f 1 12.79 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U23 LB III SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2019 1
7 f 1 12.77 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2019 2
8 f 1 11.35 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2019 2
Oszczep (700) M
1 f 1 78.66 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP I DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0033/15 2019 1 LDK! 162
2 f 1 67.40 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/2940/16 2019 1 LDK! 136
3 f 1 59.23 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2019 2 LDK!
4 f 1 58.06 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019 118
5 f 1 53.36 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2019 3
6 f 1 52.13 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/4148/17 2019
7 f 1 49.74 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS IV DMP U20 B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2019 4 LDK! 101
8 f 1 41.61 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK! 83
9 f 1 41.34 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
10 f 1 40.90 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK! 80
11 f 1 40.59 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2536/17 , 2019 LDK! 79
12 f 1 40.32 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
13 f 1 37.27 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
  f 1 NM PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2
Oszczep (800) M
1 f 1 64.18 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2019 1
2 f 1 63.81 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2019
3 f 1 60.63 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
4 f 1 54.84 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U23 PM III WITEK Mirosław Z/4201/15 2019 1
5 f 1 44.76 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
1 f 2 64.31 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2049/16 2019 1 109 144
2 f 2 61.46 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U20 KP II DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0021/15 2019 1 137
3 f 2 60.62 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2019 2
4 f 2 54.82 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2019 3
5 f 2 53.73 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP III BOK Aleksandra Z/5938/15 2019 3
6 f 2 46.73 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2019 3 49 105
7 f 2 45.84 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.076333999634 sekund