Warszawa 02.06.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.43 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.3 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 137
2 3 e 1 12.51 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.3 II DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 134
3 5 e 1 12.66 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.3 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
4 6 e 1 12.73 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
5 7 e 1 12.77 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
6 9 e 1 12.89 WI¦NIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
7 10 e 1 12.97 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
1 8 e 2 12.86 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.7 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
2 11 e 2 13.01 MIZAK Justyna UMKS Junior Pionki 95 Sen MZ +1.7 III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 12 e 2 13.07 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ +1.7 III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 13 e 2 13.08 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +1.7 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
5 14 e 2 13.44 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +1.7 IV B.D. Z/3546/19 2019
1 2 e 3 12.44 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.4 II DMP BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2 102
2 4 e 3 12.58 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 15 e 3 13.65 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ +0.4 IV B.D. Z/0567/19 2019
4 16 e 3 13.98 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
5 17 e 3 14.35 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.4 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3944/15 2019
1 f 1 12.34 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.0 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 141
2 f 1 12.41 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.0 II DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 138
3 f 1 12.56 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
4 f 1 12.63 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +2.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
5 f 1 12.84 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +2.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
200 m K
1 s 1 25.59 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.9 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 134
2 s 1 26.00 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.9 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
3 s 1 26.51 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 96 Sen LD +0.9 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 s 1 26.64 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.9 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
5 s 1 26.74 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.9 III B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
6 s 1 27.08 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamo¶ć 99 U23 LU +0.9 III B.D.
7 s 1 27.42 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +0.9 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
8 s 1 27.97 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
1 s 2 25.66 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.7 II BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
2 s 2 26.72 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
3 s 2 27.27 WI¦NIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.7 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2019 4 LDK!
4 s 2 27.41 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.7 IV B.D. Z/3546/19 2019
5 s 2 27.79 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.7 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
6 s 2 28.13 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -0.7 IV ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
7 s 2 29.82 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
1 s 3 26.15 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 93 Sen MZ +1.1 II RˇCZKA Paweł Z/4149/19 2019
2 s 3 26.25 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.1 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK! 121
3 s 3 27.50 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
4 s 3 28.95 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.1 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3944/15 2019
5 s 3 30.15 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Masters MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2019 BEZ
1 s 4 25.28 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.4 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
2 s 4 26.76 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ +1.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
3 s 4 27.65 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +1.4 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
4 s 4 27.96 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ +1.4 IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
5 s 4 30.91 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 60.63 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
2 s 1 60.84 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
3 s 1 62.98 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV ŁATKO Barbara Z/3627/18 2019 BEZ
4 s 1 64.36 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
5 s 1 64.76 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
6 s 1 66.26 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
1 s 2 58.34 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2 127
2 s 2 67.12 IRACKA Weronika UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1214/17 2019 LDK!
3 s 2 69.46 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
4 s 2 69.66 RŻYSKO Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3165/19 2019
5 s 2 74.57 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2019 BEZ
800 m K
1 s 1 2:22.34 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DˇBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
2 s 1 2:27.06 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK! 94
3 s 1 2:27.19 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK! 94
4 s 1 2:40.93 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2019 BEZ
5 s 1 2:41.62 GAŁUZA Marta UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0564/19 2019
  s 1 DNF PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.20 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.6 III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
2 2 e 1 16.59 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -1.6 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
  e 1 DNF KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.6 -- B.D. Z/0757/15 2019 2
1 f 1 15.23 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
2 f 1 15.68 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.7 II B.D. Z/0757/15 2019 2
100 m pł K
1 e 1 14.22 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -1.0 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 e 1 14.49 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -1.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 e 1 15.17 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -1.0 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 e 1 18.80 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.0 -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
  e 1 DNF KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -1.0 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
  e 1 DNF KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -1.0 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
  e 1 DNF FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -1.0 -- GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
1 f 1 14.13 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.3 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
2 f 1 14.97 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.3 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 f 1 15.06 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.3 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 f 1 16.16 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +0.3 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
400 m pł K K
1 1 s 1 62.97 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
2 2 s 1 73.30 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.16 LANDOWSKA Zofia
WI¦NIEWSKA Oliwia
WI¦NIEWSKA Ewa
SOBCZYK Kamila
OKS Skra Warszawa 03
03
03
02
U18 MAZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
BALCERZAK Piotr
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
BALCERZAK Piotr
Z/2312/17
Z/4487/18
Z/2314/17
Z/0493/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
2
2 2 s 1 50.09 CZARNECKA Aleksandra
KUBICKA Julia
DOMURAT Wiktoria
BARASZKIEWICZ Julia
KS AZS UWM Olsztyn 02
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0154/16
Z/0055/16
Z/0802/16
Z/3089/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
3
4x400 m K
1 1 s 1 4:01.55 ZIÓŁEK Weronika
DOMURAT Wiktoria
CZARNECKA Aleksandra
KUBICKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 03
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/3856/16
Z/0802/16
Z/0154/16
Z/0055/16
, 2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
2 2 s 1 4:02.56 SZWARCZEWSKA Zofia
KANDER Paulina
NIEMOŃSKA Weronika
BˇK Zuzanna
OKS Start Otwock 02
03
02
02
U18 MAZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
Z/2182/16
Z/2941/17
Z/2179/16
Z/2743/16
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 1.70 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 108 141
3 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ II DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK! 130
4 f 1 1.60 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
5 f 1 1.55 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 103
6 f 1 1.45 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV B.D. Z/0757/15 2019 2
7 f 1 1.35 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
Tyczka K
1 f 1 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
2 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 87 130
3 f 1 3.00 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK! 130
4 f 1 2.20 STASZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/5371/19 2019
W dal K
1 f 1 5.73 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.8 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 f 1 5.72 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +4.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
3 f 1 5.53 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.6 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
4 f 1 5.50 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.6 II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 5.48 JÓ¬WICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +1.1 II DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 91
6 f 1 5.10 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.5 III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
7 f 1 4.86 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.4 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
8 f 1 4.85 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ +0.7 IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
9 f 1 4.75 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +0.5 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
10 f 1 4.35 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.47 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 13.15 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ II NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2019 3
3 f 1 11.83 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 6.93 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 12.46 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 12.46 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1 101
3 f 1 10.95 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 78
4 f 1 10.57 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 8.87 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
  f 1 NM ¦LEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- DMP OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
Dysk (1) K
1 f 1 44.35 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP KĘCKI Krzysztof Z/2531/15 2019 1 115
2 f 1 34.44 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 47.19 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 118
2 f 1 39.46 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 92
3 f 1 37.61 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5 87
Młot (4) K
1 f 1 61.53 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 164
2 f 1 58.37 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 154
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
Oszczep (500) K
1 f 1 40.91 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 36.23 PADZIK Weronika MUKS Płock 02 U18 MZ IV RÓJ Eugeniusz Z/2712/19 2019
3 f 1 27.82 MALINOWSKA Gabriela KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- DMP U20 ADAMOWICZ Małgorzata CZERNIAKOWSKI Wiesław , Z/4216/17 , 2019 5 LDK! 67
Oszczep (600) K
1 f 1 39.22 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2019 4
2 f 1 25.38 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
3 f 1 23.82 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
100 m M
1 1 e 1 10.88 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -1.6 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 112
2 2 e 1 10.90 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -1.6 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2 111
3 3 e 1 11.06 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 4 e 1 11.06 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ -1.6 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2019 2
5 5 e 1 11.28 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U23 ZP -1.6 II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
6 6 e 1 11.35 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.6 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
7 7 e 1 11.47 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -1.6 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
8 9 e 1 11.49 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.6 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 110
1 8 e 2 11.48 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -1.2 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
2 10 e 2 11.65 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -1.2 III DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2 57
3 11 e 2 11.72 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 01 U20 MZ -1.2 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2019 3
4 12 e 2 11.73 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 99
5 13 e 2 11.87 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -1.2 IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK! 93
6 14 e 2 11.95 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
7 15 e 2 11.97 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.2 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2019
8 16 e 2 12.00 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -1.2 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
1 17 e 3 12.09 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -1.5 IV B.D. Z/0546/19 2019
2 18 e 3 12.39 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.5 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3933/19 2019
3 19 e 3 12.47 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.5 -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
4 20 e 3 12.48 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -1.5 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
5 21 e 3 12.54 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.5 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 72
6 22 e 3 12.97 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.5 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
1 f 1 10.72 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.4 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 127
2 f 1 10.76 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +0.4 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2 123
3 f 1 11.09 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
4 f 1 11.10 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U23 ZP +0.4 II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
5 f 1 11.38 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.4 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
6 f 1 11.42 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.4 III DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2 71
7 f 1 11.46 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +0.4 III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK! 112
200 m M
1 1 s 1 21.78 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.9 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
2 5 s 1 22.35 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.9 II BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
3 6 s 1 22.50 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +2.9 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
4 8 s 1 22.59 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U23 ZP +2.9 II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
5 9 s 1 22.63 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.9 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
1 12 s 2 23.32 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.8 III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
2 13 s 2 23.47 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.8 III BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
3 14 s 2 24.14 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.8 IV RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 17 s 2 24.90 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.8 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
5 18 s 2 24.96 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ +1.8 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
6 19 s 2 25.01 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.8 -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
1 2 s 3 21.83 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +1.0 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
2 7 s 3 22.57 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN +1.0 II DMP U20 PODOLAK Irena Z/1837/17 2019 2 128
3 15 s 3 24.38 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.0 -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
4 20 s 3 26.28 KŁAKUS Igor UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +1.0 -- B.D. Z/0565/19 2019
5 21 s 3 27.07 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.0 -- DMP U20 B.D. Z/2516/19 2019 60
6 22 s 3 29.27 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Masters MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2019 BEZ
1 3 s 4 21.98 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +2.0 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2019 2
2 4 s 4 22.21 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +2.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
3 10 s 4 23.08 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +2.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK!
4 11 s 4 23.23 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +2.0 III B.D. Z/0546/19 2019
5 16 s 4 24.59 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.0 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
400 m M
1 1 s 1 49.87 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA II WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2019 3
2 4 s 1 50.64 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2019 2
3 5 s 1 50.97 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2019 2
4 7 s 1 53.41 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
5 8 s 1 54.19 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4
6 9 s 1 55.95 FRˇCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
3 6 s 2 51.35 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2019 3
4 10 s 2 56.12 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
6 12 s 2 57.62 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
800 m M
1 7 s 1 2:00.52 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2019 3
2 8 s 1 2:00.67 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
3 9 s 1 2:02.04 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ IV SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
4 10 s 1 2:03.92 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2019
5 11 s 1 2:04.15 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
1 1 s 2 1:55.48 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2019 2
2 2 s 2 1:55.50 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0519/15 2019 81
3 3 s 2 1:55.90 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
4 4 s 2 1:56.45 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3 74
5 5 s 2 1:59.10 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III DMP B.D. Z/1908/17 2019 4 56
6 6 s 2 1:59.33 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
7 12 s 2 2:05.16 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
8 13 s 2 2:20.47 BARTO¦ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
  s 2 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
1500 m M
1 1 s 1 4:04.33 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
2 2 s 1 4:19.31 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
3 3 s 1 4:19.60 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 4:25.18 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 78
5 5 s 1 4:29.58 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
6 6 s 1 5:01.01 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2019 BEZ
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
  s 1 DNF HELON Radosław MKL Szczecin 94 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. Z/1151/11 2019 2
3000 m M
1 1 s 1 8:31.14 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kra¶nik 92 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
2 2 s 1 8:51.08 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
3 3 s 1 8:52.01 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
4 4 s 1 8:55.23 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
5 5 s 1 9:22.39 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
  s 1 DNF WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2019
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.16 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -0.9 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 126
2 e 1 16.03 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 e 1 17.22 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
2 f 1 15.84 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 f 1 16.25 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ 0.0 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
3 e 1 16.26 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.9 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
  e 1 DNF BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.9 -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
1 f 1 15.58 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 1 16.10 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ 0.0 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.71 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
2 s 1 59.81 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
5 s 1 62.43 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
6 s 1 63.11 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2019 3 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.84 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP B.D. B.D. Z/3078/15 2019 129
2 2 s 1 53.96 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ I BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
5 5 s 1 65.45 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:26.00 JURAK Bartosz
LIKWIARZ Dawid
DUCHNOWSKI Igor
DˇBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 03
02
03
03
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
DˇBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/3643/16
Z/1589/17
Z/0987/17
2019
2019
2019
2019
3
3

2
2 s 1 3:28.43 KOZACKI Jakub
SOBÓL Damian
SKOMSKI Marcin
TUSZYŃSKI Krystian
KS AZS UWM Olsztyn 02
03
03
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/1477/16
, Z/2970/17
, Z/1096/17
Z/0178/19
2019
, 2019
, 2019
2019
3
2
2
BEZ
3 s 1 3:35.09 DˇBROWSKI Paweł
BORAWSKI Szymon
FOLGA Bartosz
KWIECIŃSKI Kuba
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 03
03
03
03
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
DˇBKOWSKI Przemysław
Z/4658/18
Z/4032/18
Z/0984/17
Z/1591/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 91 Sen LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
Tyczka M
1 f 1 4.40 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
2 f 1 4.20 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 f 1 4.00 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
4 f 1 3.80 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
4 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK! 114
5 f 1 3.00 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019 83
W dal M
1 f 1 6.72 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.6 III KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1
2 f 1 6.66 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ +1.9 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2019 2 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.04 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 f 1 12.45 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
3 f 1 11.82 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
4 f 1 10.67 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
5 f 1 9.87 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 14.63 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 50.32 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
2 f 1 50.09 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 112
3 f 1 48.12 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 56.01 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 137
Młot (7.26) M
1 f 1 69.72 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 159
Oszczep (700) M
1 f 1 47.10 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
2 f 1 39.59 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
3 f 1 39.30 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 34.71 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
5 f 1 31.91 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
6 f 1 30.90 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 64.13 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2019 M 109
2 f 1 62.45 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 103
3 f 1 39.92 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2892138957977 sekund