Supraśl 06 - 07.04.2019 12. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym [DMP] [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
Bieg 24-godzinny K | |||||||||||||||||||||
1 | 223000 | RAJDA Aneta | TL Pogoń Ruda Śląska | 1976 | Masters | SL | MM | B.D. | Z/2161/15 | 2024 | MM | ||||||||||
2 | 201776 | NEJFELD Hanna | Wieliszew Heron Team | 1976 | Masters | MZ | M | B.D. | Z/5531/18 | 2022 | 1 | ||||||||||
3 | 198529 | LORENC Joanna | KS Endorfiny Wąsosz | 1982 | Masters | DS | M | B.D. | Z/0865/18 | 2020 | M | ||||||||||
4 | 183307 | BEREZNOWSKA Patrycja | Wieliszew Heron Team | 1975 | Masters | MZ | I | B.D. | Z/1823/13 | 2024 | |||||||||||
5 | 173687 | CZICHY Barbara | WKB Meta Lubliniec | 1966 | Masters | SL | II | B.D. | Z/0650/14 | 2024 | 2 | ||||||||||
6 | 166208 | CHOJNACKA Katarzyna | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1991 | Sen | WP | II | B.D. | Z/2289/19 | 2024 | |||||||||||
7 | 156470 | KUBISZ Dorota | WKB Meta Lubliniec | 1977 | Masters | SL | III | B.D. | Z/1488/11 | 2024 | 2 | ||||||||||
8 | 153331 | KARKOSZKA Małgorzata | KBKS Radomsko # | 1980 | Masters | LD | III | B.D. # | Z/2917/16 | 2021 | 3 | ||||||||||
9 | 137176 | KASIERSKA Ewa | WKB Meta Lubliniec | 1948 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/5102/11 | 2024 | BEZ | ||||||||||
10 | 129632 | MOTYLSKA Aleksa | MKS Inowrocław | 1995 | Sen | KP | -- | ||||||||||||||
Bieg 24-godzinny M | |||||||||||||||||||||
1 | 255499 | PIOTROWSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków | 1983 | Masters | MA | MM | GOLEC Paulina # | Z/5736/18 | 2024 | 1 | ||||||||||
2 | 251196 | BASA Przemysław | TL Pogoń Ruda Śląska | 1973 | Masters | SL | MM | ||||||||||||||
3 | 246379 | BRĄCZYK Krzysztof | MGLKS Grom Więcbork | 1971 | Masters | KP | MM | B.D. | Z/5042/18 | 2024 | M | ||||||||||
4 | 242097 | WERESZCZAK Andrzej | UKS Czwórka Żory | 1977 | Masters | SL | MM | ||||||||||||||
5 | 236658 | KOT Rafał | KS Zamek Kurzętnik # | 1979 | Masters | WN | MM | B.D. # | Z/2247/19 | 2022 | |||||||||||
6 | 225911 | MAŁYSZEK Leszek | KS AZS AWF Katowice # | 1981 | Masters | SL | M | B.D. | Z/4871/18 | 2024 | MM | ||||||||||
7 | 215761 | STYPUŁKOWSKI Dariusz | Wieliszew Heron Team | 1964 | Masters | MZ | M | B.D. | Z/2301/19 | 2023 | |||||||||||
8 | 213977 | SEKRETARCZYK Tadeusz | SST Gminy Pszczółki | 1963 | Masters | PM | I | B.D. | Z/4601/18 | 2022 | 1 | ||||||||||
9 | 208725 | DUCHNOWSKI Łukasz | LKS Korab Olecko | 1984 | Masters | WN | I | ||||||||||||||
10 | 202758 | MIELCZAREK Dawid | LKS Olymp Błonie | 1982 | Masters | MZ | II | ŻUKIEWICZ Maciej | Z/2414/19 | 2021 | |||||||||||
11 | 190897 | GRANAT Zbigniew | KS AZS AWF Warszawa # | 1959 | Masters | MZ | II | B.D. | Z/1978/16 | 2024 | 2 | ||||||||||
12 | 188518 | GULBIERZ Marek | LKS Korab Olecko | 1961 | Masters | WN | II | B.D. | Z/5196/11 | 2022 | |||||||||||
13 | 180847 | KUJAWIŃSKI Artur | OŚ AZS Poznań | 1976 | Masters | WP | III | ||||||||||||||
14 | 179224 | MARCZUK Norbert | LKS Korab Olecko | 1991 | Sen | WN | III | GRZONKA Paweł # | Z/5039/18 | 2024 | BEZ | ||||||||||
15 | 174233 | ŁUCZKOWSKI Zygmunt | BKS Bydgoszcz | 1950 | Masters | KP | III | ||||||||||||||
16 | 170142 | ŚLEZIAK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 1977 | Masters | SL | III | B.D. | Z/2520/18 | 2024 | |||||||||||
17 | 158417 | SZMYTKIEWICZ Krzysztof | KS Team Baryła Gorzów | 1983 | Masters | LB | -- | B.D. | Z/4955/18 | 2021 | 2 | ||||||||||
18 | 155211 | PUŁAWSKI Kazimierz | MKL Myszyniec # | 1963 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/2226/19 | 2024 | |||||||||||
19 | 149390 | WRÓBLEWSKI Andrzej | CWKS Resovia Rzeszów | 1966 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/1651/14 | 2020 | BEZ | ||||||||||
20 | 146139 | TARTANUS Andrzej | LKS Maków Mazowiecki # | 1978 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1842/17 | 2021 | BEZ | ||||||||||
21 | 142797 | CZAPIEWSKI Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 1996 | Sen | PM | -- | ||||||||||||||
DNF | SZCZEPANIAK Mateusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 1991 | Sen | DS | -- | SZAŁEK Andrzej | Z/1984/19 | 2024 | ||||||||||||
DNF | KUDŁAK Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/4892/18 | 2023 | 2 | |||||||||||
DNF | MUZA Marcin | Ultra Way Rumia # | 1986 | Sen | PM | -- | B.D. | Z/3500/22 | 2023 | ||||||||||||
DNF | KOZYRA Paweł | AZS UMCS Lublin | 1996 | Sen | LU | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||||||
DNF | KUBISZ Tomasz | WKB Meta Lubliniec # | 1976 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1487/11 | 2024 | BEZ | |||||||||||
DNF | STODULSKI Krzysztof | UKS Dziewiątka Kutno # | 1978 | Masters | LD | -- | |||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.5951569080353 sekund |