Supraśl 06 - 07.04.2019
12. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym [DMP] [DMP U20]
Bieg 24-godzinny K
1 223000 RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76 Masters SL MM B.D. Z/2161/15 2019 MM
2 201776 NEJFELD Hanna Wieliszew Heron Team 76 Masters MZ M B.D. Z/5531/18 2019 1
3 198529 LORENC Joanna KS Endorfiny Wąsosz 82 Masters DS M B.D. Z/0865/18 2019 M
4 183307 BEREZNOWSKA Patrycja Wieliszew Heron Team 75 Masters MZ I B.D. Z/1823/13 2019
5 173687 CZICHY Barbara WKB Meta Lubliniec 66 Masters SL II B.D. Z/0650/14 2019 2
6 166208 CHOJNACKA Katarzyna SST Gminy Pszczółki 91 Sen PM II B.D. Z/2289/19 2019
7 156470 KUBISZ Dorota WKB Meta Lubliniec 77 Masters SL III B.D. Z/1488/11 2019 2
8 153331 KARKOSZKA Małgorzata UKS Orzeł Dobryszyce 80 Masters LD III B.D. Z/2917/16 2019 3
9 137176 KASIERSKA Ewa WKB Meta Lubliniec 48 Masters SL -- B.D. Z/5102/11 2019 BEZ
10 129632 MOTYLSKA Aleksa MKS Inowrocław 95 Sen KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5402/18 2019 2
Bieg 24-godzinny M
1 255499 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83 Masters MA MM B.D. Z/5736/18 2019 1
2 251196 BASA Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 73 Masters SL MM B.D. Z/1262/14 2019 M
3 246379 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71 Masters KP MM B.D. Z/5042/18 2019 M LDK!
4 242097 WERESZCZAK Andrzej UKS Czwórka Żory 77 Masters SL MM B.D. Z/2177/19 2019
5 236658 KOT Rafał PKS Gwardia Szczytno 79 Masters WN MM BUKOWIECKI Maciej # Z/2247/19 2019
6 225911 MAŁYSZEK Leszek AZS-AWF Katowice 81 Masters SL M B.D. Z/4871/18 2019 MM
7 215761 STYPUŁKOWSKI Dariusz Wieliszew Heron Team 64 Masters MZ M B.D. Z/2301/19 2019
8 213977 SEKRETARCZYK Tadeusz SST Gminy Pszczółki 63 Masters PM I B.D. Z/4601/18 2019 1
9 208725 DUCHNOWSKI Łukasz LKS Korab Olecko 84 Masters WN I B.D. Z/5041/18 2019 BEZ
10 202758 MIELCZAREK Dawid LKS Olymp Błonie 82 Masters MZ II ŻUKIEWICZ Maciej Z/2414/19 2019
11 190897 GRANAT Zbigniew AZS-AWF Warszawa 59 Masters MZ II B.D. Z/1978/16 2019 2
12 188518 GULBIERZ Marek LKS Korab Olecko 61 Masters WN II B.D. Z/5196/11 2019
13 180847 KUJAWIŃSKI Artur OŚ AZS Poznań 76 Masters WP III B.D. Z/1904/12 2019
14 179224 MARCZUK Norbert LKS Korab Olecko 91 Sen WN III B.D. Z/5039/18 2019 BEZ
15 174233 ŁUCZKOWSKI Zygmunt BKS Bydgoszcz 50 Masters KP III B.D. Z/5616/18 2019 3
16 170142 ŚLEZIAK Jakub AZS-AWF Katowice 77 Masters SL III B.D. Z/2520/18 2019
17 158417 SZMYTKIEWICZ Krzysztof KS Team Baryła Gorzów 83 Masters LB -- B.D. Z/4955/18 2019 2
18 155211 PUŁAWSKI Kazimierz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 63 Masters PD -- B.D. Z/2226/19 2019
19 149390 WRÓBLEWSKI Andrzej CWKS Resovia Rzeszów 66 Masters PK -- B.D. Z/1651/14 2019 BEZ
20 146139 TARTANUS Andrzej KS Maków Biega 78 Masters MZ -- B.D. Z/1842/17 2019 BEZ
21 142797 CZAPIEWSKI Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 96 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2522/19 2019
  DNF SZCZEPANIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica # 91 Sen DS -- SZAŁEK Andrzej Z/1984/19 2019
  DNF KUDŁAK Paweł KS AZS AWF Kraków # 88 Sen MA -- B.D. Z/4892/18 2019 2
  DNF MUZA Marcin GKS Żukowo # 86 Sen PM -- B.D. Z/2165/19 2019
  DNF KOZYRA Paweł AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -- B.D. B.D. B.D. , Z/2495/19 , 2019
  DNF KUBISZ Tomasz WKB Meta Lubliniec # 76 Masters SL -- B.D. Z/1487/11 2019 BEZ
  DNF STODULSKI Krzysztof UKS Dziewiątka Kutno # 78 Masters LD -- KUDŁA Jacek Z/2147/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1330440044403 sekund