Warszawa 08.06.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.06 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -2.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
2 2 e 1 12.43 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -2.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
3 3 e 1 12.47 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -2.0 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 135
4 4 e 1 12.57 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -2.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 5 e 1 12.63 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -2.0 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 128
6 6 e 1 12.70 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -2.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
7 9 e 1 12.98 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ -2.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
8 10 e 1 13.02 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -2.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 7 e 2 12.59 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.9 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
2 8 e 2 12.67 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ -1.9 II BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
3 11 e 2 13.11 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ -1.9 III GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
4 12 e 2 13.28 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -1.9 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
5 14 e 2 13.59 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -1.9 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
6 17 e 2 13.63 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -1.9 IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
7 19 e 2 13.86 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ -1.9 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
1 13 e 3 13.01 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -1.8 III WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
2 16 e 3 13.20 FEDYNA Natalia UKS Victoria Józefów 05 U16 MZ -1.8 III PODRAŻKO Marian DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/3866/19 , 2019 LDK!
3 18 e 3 13.55 LASOTA Patrycja UKS Technik Radom 04 U16 MZ -1.8 IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/3623/18 2019 BEZ LDK!
4 20 e 3 13.61 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
5 21 e 3 13.63 NEUMANN Sophia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.8 IV GAWENDA Andrzej # Z/4187/19 2019 LDK!
6 22 e 3 13.72 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -1.8 IV B.D. Z/2864/19 2019
7 24 e 3 13.81 GRZESZEK Elwira UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -1.8 V KUBIK Ilona Z/1180/18 2019 5
8 25 e 3 13.91 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -1.8 V B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
1 29 e 4 14.18 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -0.9 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
2 30 e 4 14.38 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.9 V GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
3 31 e 4 14.44 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
4 33 e 4 14.51 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- OBROCKI Bogdan Z/1482/17 2019 5
5 35 e 4 14.66 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
6 36 e 4 14.68 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019 LDK!
7 40 e 4 15.19 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -0.9 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2019 LDK!
8 42 e 4 15.56 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
1 23 e 5 13.77 ADAMSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5569/18 2019 5 LDK!
2 28 e 5 14.13 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ -1.6 V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2019 3 LDK!
3 32 e 5 14.45 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -1.6 V GAWENDA Andrzej # Z/3464/18 2019 4 LDK!
4 37 e 5 14.80 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
5 38 e 5 15.09 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.6 -- DMP U20 B.D. Z/0370/19 2019 54
6 39 e 5 15.12 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 15 e 6 13.16 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -1.2 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
2 26 e 6 14.00 IWANICKA Anna AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.2 -- DMP U20 B.D. Z/0702/19 2019 75
3 27 e 6 14.09 KANDYBOWICZ Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -1.2 V MIERZEJEWSKI Marek Z/3521/19 2019 LDK!
4 34 e 6 14.61 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -1.2 -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2019 4
5 41 e 6 15.46 LESZCZYŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -1.2 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3196/19 2019
1 f 1 12.17 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -1.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
2 f 1 12.43 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
3 f 1 12.58 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.0 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 130
4 f 1 12.68 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -1.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 f 1 12.70 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -1.0 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 125
6 f 1 12.79 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.0 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
7 f 1 13.40 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ -1.0 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
8 f 1 13.66 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
200 m K
1 1 s 1 24.50 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.3 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 s 1 25.37 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.3 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
3 3 s 1 25.39 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.3 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 25.61 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +1.3 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
5 5 s 1 26.33 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
6 6 s 1 26.33 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.3 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
7 7 s 1 26.36 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.3 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
1 s 2 26.86 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -0.3 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
2 s 2 27.19 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.3 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
3 s 2 27.49 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -0.3 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
4 s 2 27.60 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -0.3 IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
5 s 2 27.87 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -0.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2019 3
6 s 2 28.18 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ -0.3 IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2019 3 LDK!
7 s 2 28.24 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.3 IV B.D. Z/0757/15 2019 2
1 s 3 26.48 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2019 3
2 s 3 28.24 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 3 28.75 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- B.D. Z/0567/19 2019
4 s 3 30.68 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 59.66 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
2 s 1 59.87 SĘKOWSKA Natalia Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U18 MZ III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0524/16 , 2019 LDK!
3 s 1 60.21 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2019 3
4 s 1 61.15 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
5 s 1 61.38 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ III JADCZAK Bożena B.D. Z/3159/15 2019
6 s 1 62.11 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV ŁATKO Barbara Z/3627/18 2019 BEZ
7 s 1 62.55 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3 95
8 s 1 68.59 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 s 2 59.48 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 s 2 61.89 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ III B.D. Z/3546/19 2019
3 s 2 63.26 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
4 s 2 64.31 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
5 s 2 65.27 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
6 s 2 65.61 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:19.06 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
2 2 s 1 2:19.06 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:19.68 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/2293/19 2019
4 6 s 1 2:24.21 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ III B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
5 10 s 1 2:32.29 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ 79
6 12 s 1 2:39.91 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
7 13 s 1 2:48.44 SOBIECH Alicja OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2760/19 2019 60
  s 1 DQ MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:22.43 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
2 5 s 2 2:22.60 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK! 108
3 7 s 2 2:24.42 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3 52
4 8 s 2 2:25.55 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
5 9 s 2 2:26.25 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK! 97
6 11 s 2 2:34.70 MODZELEWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U18 MZ -- B.D. Z/3560/19 2019
3000 m K
1 1 s 1 9:50.55 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82 Masters PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/1542/14 2019 1
2 2 s 1 10:08.40 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2019 2
80 pł K
1 1 e 1 12.38 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ -0.6 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 2 e 1 13.16 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ -0.6 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 3 e 1 13.75 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.6 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
4 4 e 1 14.38 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.6 V WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 LDK!
1 f 1 12.08 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ -0.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 12.95 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ -0.2 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 13.87 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.2 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
4 f 1 14.20 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.2 V WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.35 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -1.0 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 e 1 15.60 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
3 e 1 15.86 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
4 e 1 20.92 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -1.0 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
1 f 1 15.25 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.5 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 f 1 15.48 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
3 f 1 15.80 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.5 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.67 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.7 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 2 e 1 14.07 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.7 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 3 e 1 14.10 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD -0.7 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1 133
4 4 e 1 14.62 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -0.7 II DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019 113
5 5 e 1 15.10 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -0.7 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
6 6 e 1 17.54 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -0.7 IV DMP U20 GOS Piotr Z/4756/18 2019 3 75
  e 1 DNF JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.7 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
1 f 1 13.83 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.3 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
2 f 1 14.04 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +0.3 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1 136
3 f 1 14.49 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +0.3 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019 118
4 f 1 14.91 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.3 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
5 f 1 15.34 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.3 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
400 m pł K K
1 1 s 1 61.90 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
2 2 s 1 65.44 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3 124
3 3 s 1 70.00 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
4 4 s 1 72.25 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 75.06 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0779/15 2019 4
3000 m prz K
1 1 s 1 12:07.21 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
2 2 s 1 12:34.28 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
3 3 s 1 12:41.43 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
4 4 s 1 13:25.49 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
Wzwyż K
1 f 1 1.60 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2019 2
2 f 1 1.60 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK! 115
3 f 1 1.55 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
4 f 1 1.45 GRABOWSKA Urszula UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ IV KUBIK Ilona Z/1179/18 2019 4
5 f 1 1.45 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.50 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
2 f 1 3.40 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2019 1 LDK! 150
3 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK! 140
4 f 1 3.10 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 94 135
5 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
6 f 1 2.80 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
7 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
8 f 1 2.60 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2019 3 LDK!
8 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2019 4
10 f 1 2.50 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
W dal K
1 f 1 5.42 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.6 II DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 87
2 f 1 5.40 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.1 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 f 1 5.24 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.3 III DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3 100
4 f 1 4.81 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.2 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
5 f 1 4.72 KANDYBOWICZ Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ +0.8 V MIERZEJEWSKI Marek Z/3521/19 2019 LDK!
6 f 1 4.68 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.7 -- B.D. Z/0757/15 2019 2
7 f 1 4.61 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +3.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
8 f 1 4.09 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.21 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.1 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019 110
2 f 1 11.15 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.8 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
3 f 1 10.22 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.4 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 13.87 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 11.66 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2019 4
3 f 1 11.27 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.47 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1 123 152
2 f 1 35.96 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
3 f 1 35.42 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
Młot (3) K
1 f 1 53.03 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 140
2 f 1 40.47 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 95
3 f 1 37.10 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 41.08 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 114
2 f 1 40.16 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 30.54 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
4 f 1 29.32 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U18 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2019 4
Oszczep (600) K
1 f 1 41.67 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 f 1 36.70 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2019 4
3 f 1 36.56 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
100 m M
1 1 e 1 11.19 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -2.4 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2 87
2 2 e 1 11.46 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -2.4 III ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
3 7 e 1 11.67 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -2.4 III B.D. B.D. # Z/0849/12 2019 3
4 5 e 1 11.67 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -2.4 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
5 6 e 1 11.67 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -2.4 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
6 8 e 1 11.75 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -2.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 98
7 9 e 1 11.79 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ -2.4 IV PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
8 12 e 1 11.84 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -2.4 IV WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
9 18 e 1 12.25 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -2.4 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
1 4 e 2 11.53 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.8 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
2 10 e 2 11.80 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.8 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 96
3 11 e 2 11.81 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -1.8 IV NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 14 e 2 12.09 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.8 IV BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
5 16 e 2 12.10 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.8 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
6 15 e 2 12.10 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.8 -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
7 22 e 2 12.40 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -1.8 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
8 37 e 2 12.93 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -1.8 -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2019 5 LDK!
1 13 e 3 11.97 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -0.8 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
2 19 e 3 12.30 GRABOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -0.8 -- KOZERA Piotr Z/0481/19 2019
3 21 e 3 12.32 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.8 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
4 24 e 3 12.43 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.8 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
5 25 e 3 12.47 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
6 26 e 3 12.51 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.8 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2019 4
7 27 e 3 12.52 FALKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 04 U16 MZ -0.8 V B.D. B.D. , Z/3565/19 , 2019
8 32 e 3 12.60 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ -0.8 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
1 3 e 4 11.48 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.4 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
2 23 e 4 12.43 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
3 28 e 4 12.52 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
4 31 e 4 12.60 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -1.4 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
5 33 e 4 12.68 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -1.4 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2019 LDK!
6 35 e 4 12.71 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.4 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
7 39 e 4 13.10 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ -1.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
8 40 e 4 13.34 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- B.D. Z/0271/19 2019
9 42 e 4 13.64 TUCHARZ Patryk UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -1.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2075/19 2019
1 17 e 5 12.14 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.4 IV BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
2 20 e 5 12.31 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ -1.4 -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0611/17 , 2019 BEZ LDK!
3 29 e 5 12.55 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -1.4 V BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
4 30 e 5 12.56 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.4 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3933/19 2019
5 34 e 5 12.70 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
6 36 e 5 12.74 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -1.4 V BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
7 38 e 5 13.06 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -1.4 -- JENDRYCH Marek Z/1926/18 2019 BEZ
8 41 e 5 13.35 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
9 43 e 5 13.68 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.4 -- B.D. Z/2516/19 2019
10 44 e 5 14.53 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2019 2 LDK!
1 f 1 11.17 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -1.0 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
2 f 1 11.41 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 115
3 f 1 11.51 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -1.0 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
4 f 1 11.52 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.0 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
5 f 1 11.56 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -1.0 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
6 f 1 11.60 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -1.0 III B.D. B.D. # Z/0849/12 2019 3
7 f 1 11.62 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 104
200 m M
1 1 s 1 22.66 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +1.2 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
2 2 s 1 22.69 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +1.2 II KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
3 3 s 1 22.72 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ +1.2 II B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
4 4 s 1 22.78 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
5 5 s 1 23.13 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ +1.2 III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
6 11 s 1 24.05 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.2 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
1 6 s 2 23.33 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -0.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3
2 7 s 2 23.43 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ -0.4 III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
3 8 s 2 23.45 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
4 10 s 2 23.89 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -0.4 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
5 12 s 2 24.09 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -0.4 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
6 13 s 2 24.13 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
1 9 s 3 23.79 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -1.2 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1028/17 , 2019 3 LDK!
2 14 s 3 24.58 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
3 16 s 3 24.88 SKROBIŃSKI Jakub PTT Delta Płock 02 U18 MZ -1.2 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3014/19 2019
4 21 s 3 25.75 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.2 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2019 5 LDK!
1 15 s 4 24.84 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.6 -- BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
2 17 s 4 25.28 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -1.6 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
3 18 s 4 25.45 GRABOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -1.6 -- KOZERA Piotr Z/0481/19 2019
4 19 s 4 25.45 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
5 20 s 4 25.47 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
400 m M
1 s 1 49.37 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
2 s 1 50.93 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ III B.D. Z/0546/19 2019
3 s 1 51.00 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
4 s 1 52.01 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK! 109
5 s 1 54.38 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
6 s 1 60.27 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
1 s 2 52.14 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/1364/18 2019
2 s 2 54.71 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK! 85
3 s 2 55.05 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
4 s 2 57.01 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa # 93 Sen MZ -- B.D.
5 s 2 57.60 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
6 s 2 58.67 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:54.65 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019 87
2 2 s 1 1:57.34 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
3 3 s 1 1:59.85 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
4 4 s 1 2:00.05 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019 107
5 5 s 1 2:00.56 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
6 6 s 1 2:01.31 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
7 8 s 1 2:06.25 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
8 9 s 1 2:06.33 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
1 7 s 2 2:05.77 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
2 10 s 2 2:07.13 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4 74
3 11 s 2 2:08.91 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
4 12 s 2 2:09.16 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
5 13 s 2 2:09.38 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
6 14 s 2 2:14.52 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
7 15 s 2 2:17.60 OLSZEWSKI Wojciech MUKS Płock 03 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2711/19 2019
8 16 s 2 2:30.50 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 3:59.75 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 124
2 2 s 1 4:01.41 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 3 s 1 4:05.49 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2019 2
4 4 s 1 4:06.03 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2 52
5 5 s 1 4:06.75 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
6 6 s 1 4:07.30 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2 49 109
7 7 s 1 4:25.21 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
8 8 s 1 4:28.47 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 74
9 9 s 1 4:32.57 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
3000 m M
1 1 s 1 9:51.38 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna ROSZKO Damian , Z/0664/17 , 2019 4 LDK!
  s 1 DNF SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2019 5
  s 1 DNF MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
110 m pł J MŁ M
1 3 e 1 15.76 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
2 5 e 1 19.98 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.2 -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
  e 1 DNF BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 f 1 16.24 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.2 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
2 f 1 16.39 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.2 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 89
3 f 1 16.54 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
4 f 1 19.11 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.57 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.2 II NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
2 e 1 16.37 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +0.2 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 1 14.65 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -0.2 II NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
2 f 1 16.59 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -0.2 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
110 m pł M
1 e 1 14.24 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.2 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
1 f 1 14.16 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -0.2 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 55.56 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
2 3 s 1 58.43 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK! 105
3 4 s 1 60.73 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
4 6 s 1 63.63 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
5 7 s 1 64.67 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
400 m pł M
1 1 s 1 54.83 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 2 s 1 61.74 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ IV DMP U20 LDK! 90
3000 m prz M
1 1 s 1 9:37.18 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
2 2 s 1 10:09.72 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
  s 1 DNF WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2019
Wzwyż M
1 f 1 2.05 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.85 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 91 Sen LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
3 f 1 1.75 KOZIOŁ Kacper UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV B.D. Z/1114/19 2019
4 f 1 1.40 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
5 f 1 1.25 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
Tyczka M
1 1 f 1 4.00 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2 74 122
2 2 f 1 3.20 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019 92
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
W dal M
1 f 1 7.42 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +2.0 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 121
2 f 1 6.98 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.2 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
3 f 1 6.67 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +2.1 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
4 f 1 6.58 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +2.3 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
5 f 1 6.30 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.8 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 94
6 f 1 5.65 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +2.0 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1018/17 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.92 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.5 -- B.D. Z/2516/19 2019
Trójskok M
1 f 1 14.35 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.7 III DMP DMP U20 SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2 88 127
Kula (5) M
1 f 1 12.09 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
2 f 1 10.97 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 10.94 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
4 f 1 10.31 WYPCHŁO Mateusz UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1557/19 2019 LDK!
5 f 1 10.02 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 16.11 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
2 f 1 15.53 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
3 f 1 14.72 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 128
Dysk (1) M
1 f 1 47.57 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2019 3
2 f 1 29.09 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.05 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 161
2 f 1 40.36 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
3 f 1 35.78 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV B.D. Z/4856/18 2019 4
4 f 1 35.74 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
  f 1 NM CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.31 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 166
2 f 1 46.66 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
Dysk (2) M
  f 1 NM KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk 99 U23 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 61.60 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 f 1 53.10 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 f 1 51.87 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 115
4 f 1 49.36 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
5 f 1 36.14 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 53.95 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 132
2 f 1 50.76 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
Młot (7.26) M
1 f 1 69.28 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 158
2 f 1 59.73 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 125
3 f 1 53.00 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (600) M
1 f 1 30.23 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5100/18 2019 BEZ
2 f 1 26.72 KACA Klaudiusz RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1093/19 2019
3 f 1 26.56 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 45.93 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK! 94
2 f 1 43.03 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK! 87
3 f 1 41.03 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
4 f 1 37.43 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
5 f 1 36.80 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 30.18 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
7 f 1 28.62 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.028372049332 sekund