Kraków 08 - 09.06.2019
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach [DMP] [DMP U20]
4x100 m K
1 10 s 1 51.19 DUL Zuzanna
LINOWSKA Rozalia
BORKOWSKA Wiktoria
JASTRZĘBSKA Klaudia
PTT Delta Płock 05
04
04
04
U16 MAZ -- KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
Z/0190/19
Z/2653/18
Z/0087/18
Z/3537/17
2019
2019
2019
2019

4
3
2
2 11 s 1 51.39 CYRULIŃSKA Oliwia
CICHOCKA Anastazja
¦PIEWAK Magdalena
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 05
04
05
05
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/3419/18
Z/2921/18
Z/3254/19
Z/2920/18
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
5
3 16 s 1 52.17 DUDA Julia
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 04
05
05
05
U16 SLK -- CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0815/18
, Z/0820/18
, Z/0818/18
Z/0814/18
2019
, 2019
, 2019
2019
3
3
4
4
  s 1 DQ BURLEWICZ Antonina
SUCHENEK Aleksandra
GRUNAS Maja
KO¦CIK Zofia
OKS Skra Warszawa 05
05
04
04
U16 MAZ -- SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej
GAWENDA Andrzej
GAWENDA Andrzej
GAWENDA Andrzej
, Z/3470/18
Z/3467/18
Z/2930/17
Z/0151/19
, 2019
2019
2019
2019
5
3
4

  s 1 DQ KOŁODZIEJCZUK Maria
MATY¦KIEWICZ Maja
MIELCZAREK Martyna
MIELCZAREK Zuzanna
UKS Czempion Bełchatów 04
04
05
05
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz
, Z/0755/19
, Z/0895/19
, Z/0889/19
, Z/0888/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019


5
5
1 3 s 2 50.36 DZIEMIDZIK Oliwia
DEJA Liwia
KOWALSKA Urszula
OSTROWSKA Anna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04
04
04
04
U16 KPO -- STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
Z/0895/18
Z/0894/18
Z/0896/18
Z/0168/18
2019
2019
2019
2019
4
3
4
4
2 6 s 2 50.73 TWARDOWSKA Julia
KUŁAKOWSKA Dominika
BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 04
05
04
04
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/2580/17
Z/1559/18
Z/3304/17
, Z/3311/17
, 2019
2019
2019
, 2019
3
5
3
3
3 12 s 2 51.63 BRĘCZEWSKA Zofia
DATTNER Emilia
DONAJ Jagoda
KRUPA Milena
KS AZS AWF Wrocław 04
04
04
04
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
B.D. SKRZYPACZ Adrian
Z/0853/18
Z/0855/18
Z/1201/18
, Z/0854/18
2019
2019
2019
, 2019
4
3
5
4
4 13 s 2 51.91 KOWALSKA Justyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
WIECZOREK Krystyna
MIELCZAREK Laura
UKS Herkules Sulejówek 04
04
04
04
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/2219/16
Z/2223/16
Z/1256/17
Z/2222/16
2019
2019
2019
2019
4
4
5
3
5 14 s 2 51.95 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
, Z/4612/17
Z/2407/17
Z/1563/18
Z/2410/17
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
3
1 1 s 3 49.29 PIASZCZYŃSKA Ewa
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
05
05
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2019
2019
2019
2019

4
4
3
2 2 s 3 50.31 KRZESZEWSKA Olga
SKIMINA Emilia
NAGIĘĆ Nikola
BINIEK Martyna
TS Wieliczanka Wieliczka 05
04
05
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Karolina GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
Z/3285/18
Z/0274/18
Z/3191/18
Z/0272/18
2019
2019
2019
2019
4
2
3
2
3 4 s 3 50.45 SMOROŃ Nadia
GLAZA Julia
SOBOLEWSKA Natalia
FALK Natalia
AZS-AWFiS Gdańsk 05
05
04
05
U16 POM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
RATAJCZAK Maciej B.D.
SĘKOWSKA Anna
, Z/4662/17
Z/0059/19
Z/0297/16
Z/4661/17
, 2019
2019
2019
2019
5
5

4
4 5 s 3 50.56 GONTARZ Małgorzata
HUK Oliwia
GRABOWSKA Hanna
RUMINKIEWICZ Zofia
AML Słupsk 04
04
05
04
U16 POM -- DIAK Mateusz CZUBAK Tomasz
B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta
CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
Z/4647/17
, Z/4648/17
, Z/0015/18
, Z/4649/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019
5
3
4
3
5 7 s 3 50.77 WODZIŃSKA Weronika
THEBLINE Elisa
KŁOSIŃSKA Sara
MOKROSIŃSKA Alicja
MKS Aleksandrów Łódzki 05
04
04
04
U16 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Paweł
B.D. TOMCZYK Kazimierz
KOWALSKI Robert
B.D. KOWALSKI Robert
Z/0295/18
, Z/2829/17
Z/2461/17
, Z/2462/17
2019
, 2019
2019
, 2019
3
4
3
2
6 8 s 3 50.81 WOJTASZEK Maria
BALAWAJDER Wiktoria
SMUTEK Magdalena
GAWEŁ Martyna
LKS Stal Mielec 05
05
04
04
U16 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
TORBA Tomasz ŻˇDŁO Magdalena
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
Z/4436/18
, Z/4747/18
Z/4392/17
, Z/3798/17
2019
, 2019
2019
, 2019
5
5
4
2
  s 3 DQ SITKO Julia
JAKUBOWSKA Alicja
HAJDUK Zuzanna
¦LIWIAK Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka 05
05
04
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
WÓJCIK Teodor
Z/1942/19
, Z/3189/18
, Z/2054/18
Z/2126/18
2019
, 2019
, 2019
2019
5
3
5
3
4x200 m K
1 1 s 1 1:38.13 PALUCH Paulina
PALUCH Justyna
DUCHNOWSKA Natalia
RĘBI¦ Kinga
AZS-AWF Warszawa 98
97
96
95
Sen MAZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D.
ZAMECZNIK Jacek B.D.
B.D. DZICZEK Szymon
BHEBHE Urszula B.D.
Z/0261/14
Z/1542/13
, Z/1273/13
Z/1971/11
2019
2019
, 2019
2019
2
2
1
2
2 2 s 1 1:39.46 CUBER Karolina
BRYZEK Justyna
KOZŁOWSKA Karolina
SICIARZ Klaudia
KS AZS AWF Kraków 97
98
97
98
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
¦LUSARCZYK Ewa B.D.
Z/1061/13
Z/0993/14
Z/1449/13
Z/0137/14
2019
2019
2019
2019
1
2
2
MM
3 3 s 1 1:40.31 PRUSIŃSKA Małgorzata
KUBICKA Julia
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 00
02
00
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/2103/15
Z/0055/16
Z/2426/15
Z/2957/15
2019
2019
2019
2019
2
2
2
1
4 4 s 1 1:40.60 MIERZYŃSKA Jagoda
KORCZUK Natalia
ZAJˇC Magdalena
CHOJKA Weronika
KS AZS AWF Wrocław 98
98
02
97
U23 DOL -- ROSTEK William B.D.
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPACZ Adrian
ROSTEK William B.D.
Z/0925/14
, Z/1634/14
Z/2474/18
Z/1561/13
2019
, 2019
2019
2019

2
3

5 5 s 1 1:43.34 PODWIKA Lena
SITEK Zuzanna
LÜDTKE Martyna
RODAK Weronika
MKS MOS Wrocław 02
03
03
00
U20 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/4785/18
Z/1920/17
Z/3446/17
Z/1609/15
2019
2019
2019
2019
4
3
4
2
  s 1 DNF BAŁDYS Magdalena
SYDORCHUK Anna
KAZEK Ilona
KUSTRA Zuzanna
KS Cracovia 1906 Kraków 03
02
89
02
Sen MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/4143/17
Z/1425/16
Z/2405/15
Z/4144/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
  s 1 DQ BINIEK Martyna
KRZESZEWSKA Olga
RYBKA Aleksandra
NAGIĘĆ Weronika
TS Wieliczanka Wieliczka 04
05
01
02
U20 MLP -- GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
Z/0272/18
Z/3285/18
Z/0389/16
Z/0239/16
2019
2019
2019
2019
2
4
3
1
1 1 s 2 1:39.29 ZAPORA Blanka
ZMARZŁA Weronika
JACHOREK Aleksandra
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 01
01
01
01
U20 POM -- LEWANDOWSKI Michał
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3200/17
Z/5436/15
Z/6243/15
Z/3543/18
2019
2019
2019
2019
2
2
2
2
2 2 s 2 1:40.06 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
00
U20 WMZ -- NIESTATEK Szymon
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/5539/15
Z/2103/15
Z/2426/15
Z/2957/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
1
3 3 s 2 1:42.66 ŻUROWSKA Julia
LIPIŃSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
SOKOŁOWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
01
01
00
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/1754/17
Z/2758/17
Z/2152/16
Z/2324/15
2019
2019
2019
2019
2
2
3

4x400 m MIX
1 1 s 1 3:43.27 RYBKA Aleksandra
PIETRZKO Jakub
FIC Renata
BABICZ Wiktor
TS Wieliczanka Wieliczka 01
00
00
01
U20 MLP -- GIZA Maciej
PA¦ Mariusz
PA¦ Mariusz
WÓJCIK Teodor
Z/0389/16
Z/2362/17
Z/3016/15
Z/2981/16
2019
2019
2019
2019
3


3
2 2 s 1 3:43.57 BARTKOWIAK Klaudia
KOGUT Andrzej
GOLANOWSKA Agata
PAWEŁCZYK Maciej
WLKS Wrocław 00
01
00
01
U20 DOL --
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
KOBIAŁKA Kamil
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/1613/15
Z/3310/15
Z/0693/18
2019
2019
2019
4
3
2
3 3 s 1 3:50.81 TUCKA Dominika
WÓJCIK Kacper
SKIBIŃSKA Karolina
SZASTAK Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
01
00
00
U20 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0903/15
Z/1297/19
Z/0900/15
Z/0896/15
2019
2019
2019
2019
3

2
3
1 1 s 2 3:36.82 KASZYŃSKI Dawid
FORC Wiktoria
KOGUT Zuzanna
RˇBKOWSKI Kacper
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
02
02
U18 KPO -- OLCZYK Stanisław B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester B.D.
Z/0089/15
Z/0082/16
Z/3297/17
Z/2137/15
2019
2019
2019
2019
2
1
3
3
2 2 s 2 3:39.51 CITAK Wiktoria
CITAK Miłosz
ZAGAJSKA Julia
HAJDUK Norbert
MOS CSiR D±browa Górnicza 03
03
02
03
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0792/17
Z/0785/17
Z/1403/16
Z/0775/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
2
3 3 s 2 3:44.18 BURLIGA Zuzanna
PIETRUSA Jakub
SALA Emilia
SIKORA Maciej
UKS bieganie.pl Stryszawa 02
02
02
03
U18 MLP -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
, Z/0061/17
, Z/2859/16
, Z/1543/16
Z/0063/17
, 2019
, 2019
, 2019
2019
3
2
3
2
4 4 s 2 3:45.21 BENKOWSKA Hanna
WAWRZYNIAK Sebastian
PUZIO Dorota
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 02
02
03
03
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0104/15
Z/0178/16
Z/0251/17
Z/2442/17
2019
2019
2019
2019
4
3
2
3
5 5 s 2 3:48.16 BEMBNISTA Martyna
PYSZKA Mikołaj
STRZELEWICZ Zuzanna
TRZCIŃSKI Dawid
LUKS Start Nakło 02
02
02
02
U18 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
Z/3439/16
Z/0579/16
Z/0024/15
Z/1327/16
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
2
BEZ
6 6 s 2 3:53.10 SYDORCHUK Anna
WOJDYŁA Dawid
KUSTRA Zuzanna
PALARCZYK Maksymilian
KS Cracovia 1906 Kraków 02
02
02
03
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/1425/16
Z/3622/17
Z/4144/17
Z/0141/17
2019
2019
2019
2019
3
4
3
2
1 1 s 3 3:24.86 MIROSŁAW Cezary
WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97
96
01
90
Sen LBE -- JAROS Marek B.D.
DANIELCZUK Paweł B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D. JAROS Marek
Z/1644/13
Z/1754/12
Z/6101/15
, Z/1964/11
2019
2019
2019
, 2019
1
1
2
1
2 2 s 3 3:28.32 MIKOŁAJEWSKI Gabriel
SARNA Angelika
WYKA Weronika
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 99
97
94
96
Sen MAZ -- B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/3078/15
Z/0800/13
Z/0581/11
Z/1075/12
2019
2019
2019
2019

M
M
BEZ
3 3 s 3 3:31.23 BRYZEK Justyna
ZIĘBA Szymon
CUBER Karolina
JURCZYK Mariusz
KS AZS AWF Kraków 98
96
97
96
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
Z/0993/14
Z/1374/14
Z/1061/13
Z/0179/12
2019
2019
2019
2019
2

1
1
4 4 s 3 3:33.55 WÓJCICKI Grzegorz
KOŁECKA Agata
BARTOSIEWICZ Natalia
BAŁDYKA Jakub
AZS-AWF Warszawa 99
96
96
96
Sen MAZ -- B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/1069/15
Z/0350/13
Z/1040/12
Z/0457/12
2019
2019
2019
2019

1
1
3
5 5 s 3 3:35.43 KWIATKOWSKA Angelika
KWIATKOWSKI Mateusz
KACZMARCZYK Justyna
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 98
99
97
92
Sen POD -- DUDEK Bartosz B.D.
DUDEK Bartosz
B.D. B.D.
DUDEK Bartosz
Z/2671/16
Z/1796/16
Z/5014/15
Z/3483/11
2019
2019
2019
2019

2
2

6 6 s 3 4:08.92 ENDLER Julia
KURUC Jakub
POLKOWSKA Patrycja
GABRYSIAK Szymon
MUKS Park Zduńska Wola 03
03
02
03
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
Z/0670/18
Z/3878/17
, Z/3882/17
, Z/3875/17
2019
2019
, 2019
, 2019
4
BEZ
BEZ
5
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:13.52 NOWOSADKO Julia
ROŻEŃSKA Zuzanna
WOŁOWICZ Wiktoria
PIETROŃ Monika
Pomorskie 02
02
02
02
U18 POM -- DIAK Mateusz
WERNER Bernard
B.D. SĘKOWSKA Anna
B.D.
Z/0123/17
Z/2927/16
, Z/3077/18
Z/2850/16
2019
2019
, 2019
2019
2
2
2

2 2 s 1 2:16.25 ROJEK Natalia
TKOCZ Zofia
GUTT Emilia
GÓRNIAK Samanta
¦l±skie 03
03
03
02
U18 SLK -- SITARSKI Michał
PRENCEL Piotr
FOJCIK Dorota
WERNER Mirosław
Z/3624/16
Z/2281/17
Z/3619/16
Z/1288/16
2019
2019
2019
2019
3
4
2
2
3 3 s 1 2:16.60 PIECHOCKA Alicja
KORNACKA Karolina
KUBICKA Julia
KORNACKA Kinga
Warmińsko-Mazurskie 03
03
02
03
U18 WMZ -- NOWICKI Ryszard
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
Z/1130/17
, Z/1124/17
Z/0055/16
, Z/1125/17
2019
, 2019
2019
, 2019
2
2
2
2
4 4 s 1 2:23.20 DULIAN Wiktoria
LIBERDA Zuzanna
WÓJCIK Gabriela
SERAFIN Katarzyna
Małopolskie 03
02
03
02
U18 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
PERUCKI Wiesław
SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
BRACHMAN Tomasz
Z/1741/17
Z/0846/18
Z/0065/17
Z/0063/16
2019
2019
2019
2019
4
3
2
3
  s 1 DQ OŻGA Weronika
POLEROWICZ Ada
PUZIO Dorota
ZAJˇC Magdalena
Dolno¶l±skie 03
02
03
02
U18 DOL -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz
BANASZEK Grzegorz
BENKOWSKI Henryk
SKRZYPACZ Adrian
, Z/1796/17
Z/3133/15
Z/0251/17
Z/2474/18
, 2019
2019
2019
2019
3
2
2
3
1 1 s 2 2:19.45 RUMINKIEWICZ Zofia
HUK Oliwia
GLAZA Julia
DURAJ Dominika
Pomorskie 04
04
05
05
U16 POM -- CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
SĘKOWSKA Anna
JASKUŁKA Teresa
, Z/4649/17
, Z/4648/17
Z/0059/19
Z/3720/17
, 2019
, 2019
2019
2019
3
3
5
2
2 4 s 2 2:22.12 ĆWIK Natalia
KRZESZEWSKA Olga
BINIEK Martyna
JAKUBOWSKA Alicja
Małopolskie 04
05
04
05
U16 MLP -- GRECH Halina
GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
Z/0227/18
Z/3285/18
Z/0272/18
, Z/3189/18
2019
2019
2019
, 2019
3
4
2
3
3 7 s 2 2:26.83 DZIEMIDZIK Oliwia
DEJA Liwia
KONERA Wiktoria
OSTROWSKA Anna
Kujawsko-Pomorskie 04
04
05
04
U16 KPO -- STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
KARNAS Zbigniew
STEFAŃSKA Malwina
Z/0895/18
Z/0894/18
Z/2658/16
Z/0168/18
2019
2019
2019
2019
4
3
2
4
4 9 s 2 2:29.70 ¦LIWIAK Natalia
HAJDUK Zuzanna
SITKO Julia
GRUDZIEŃ Zuzanna
Małopolskie 04
04
05
04
U16 MLP -- WÓJCIK Teodor
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
GIZA Maciej
MĘDRECKA Małgorzata B.D.
Z/2126/18
, Z/2054/18
Z/1942/19
Z/3681/17
2019
, 2019
2019
2019
3
5
5
3
1 2 s 3 2:20.23 GUT Oliwia
GAWEŁ Martyna
PUZIO Agata
MAGDOŃ Alicja
Podkarpackie 05
04
05
04
U16 PDK -- KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz
ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr
, Z/3649/18
, Z/3798/17
, Z/0608/18
, Z/4230/17
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
2
2
2
3
2 3 s 3 2:20.89 BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
STEMPKOWSKA Kamila
KOPICZYŃSKA Julia
Warmińsko-Mazurskie 04
04
04
04
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
PRUSAKOWSKI Leon B.D.
NIESTATEK Szymon
Z/3304/17
, Z/3311/17
, Z/5432/19
Z/2996/17
2019
, 2019
, 2019
2019
3
3

2
3 5 s 3 2:24.36 LUBIATOWSKA Małgorzata
WÓJCIK Natalia
KŁOSIŃSKA Sara
MOKROSIŃSKA Alicja
Łódzkie 05
04
04
04
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
WRÓBLEWSKI Daniel
KOWALSKI Robert
B.D. KOWALSKI Robert
Z/0457/19
Z/0304/18
Z/2461/17
, Z/2462/17
2019
2019
2019
, 2019

3
3
2
4 6 s 3 2:25.04 KOWALSKA Aleksandra
ŁUGIEWICZ Alina
WAWRZYNOWICZ Julia
TWARDOWSKA Julia
Warmińsko-Mazurskie 04
05
04
04
U16 WMZ -- B.D.
PRUSAKOWSKI Leon B.D.
BRODOWSKI Wojciech MORGA¦ Tomasz
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0340/19
, Z/5434/19
Z/0067/18
, Z/2580/17
2019
, 2019
2019
, 2019
5

3
3
5 8 s 3 2:27.77 GUT Agata
KRUPA Milena
GAMROT Zuzanna
DATTNER Emilia
Dolno¶l±skie 04
04
05
04
U16 DOL -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
B.D. SKRZYPACZ Adrian
B.D. SZYRWIEL Aleksandra
SKRZYPACZ Adrian
, Z/1283/18
, Z/0854/18
, Z/0441/19
Z/0855/18
, 2019
, 2019
, 2019
2019
4
4
4
3
4x100 m M
1 4 s 1 45.65 KAMIŃSKI Daniel
RÓG Jakub
SZYLER Tymon
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec 05
04
04
04
U16 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
Z/0575/19
Z/0576/19
Z/4394/17
Z/3668/17
2019
2019
2019
2019


5
4
2 5 s 1 45.69 MLECZEK Piotr
WIECZOREK Jan
DERES Łukasz
HAJDUK Seweryn
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PĘKALA Łukasz
PASZTA Anna
Z/5124/18
, Z/4564/17
Z/4282/18
Z/3733/17
2019
, 2019
2019
2019
4
4
BEZ
4
3 8 s 1 46.77 RUMIŃSKI Mikołaj
PANKOWSKI Maciej
KRYSZPIN Maciej
PAŁKOWSKI Dawid
MUKL Brodnica 04
04
05
04
U16 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/0355/18
Z/0240/19
Z/5583/18
Z/0237/19
2019
2019
2019
2019
4

BEZ
2
4 10 s 1 47.82 DONIEC Szymon
WOZIWODZKI Jakub
SUDER Alan
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków 04
04
04
04
U16 MLP -- MUNIAK Michał ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz
ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
, Z/3455/18
Z/1250/18
Z/1247/18
Z/1252/18
, 2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ
5
5 11 s 1 47.88 ZAWADKA Tomasz
MAZUR Tobiasz
KAŁWAK Marcin
WI¦NIEWSKI Dominik
MMKS Kędzierzyn KoĽle 04
04
04
04
U16 OPL -- SACZKO Andrzej
SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
MAZERSKI Bartosz SKRZYDLEWSKI Marek SACZKO Andrzej
Z/2734/18
Z/0936/18
Z/0937/18
, Z/0938/18
2019
2019
2019
, 2019
5
4
4
5
6 12 s 1 50.67 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemy¶l 05
05
05
04
U16 PDK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
, Z/0394/18
, Z/0330/18
Z/3723/18
, Z/3792/17
, 2019
, 2019
2019
, 2019
5
5
BEZ
4
1 1 s 2 44.06 KOZACZUK Kacper
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 04
05
05
05
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/4645/17
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
4
BEZ
5
4
2 2 s 2 44.58 SŁOWIK Maciej
JANECZEK Michał
BYDOŃ Oskar
WÓJCIK Damian
TS Wieliczanka Wieliczka 04
04
04
04
U16 MLP -- WÓJCIK Teodor
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
Z/0086/18
Z/0273/18
Z/0276/18
Z/3283/19
2019
2019
2019
2019
3
4
3

3 3 s 2 45.12 STOJANOWSKI Piotr
ZIMNIAK Kacper
ROBOTNIKOWSKI Jakub
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
04
04
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0649/19
Z/0651/19
Z/1078/18
Z/3104/19
2019
2019
2019
2019


4

4 6 s 2 45.79 KORYCIŃSKI Kacper
PISKULSKI Oliwer
SMOLNICKI Bartosz
ŁOWICKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk 04
04
04
04
U16 POM -- KAŃSKI Ryszard
POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra
RATAJCZAK Maciej
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
Z/4655/17
, Z/5538/18
Z/0685/18
, Z/0468/18
2019
, 2019
2019
, 2019
5
5
5
4
5 7 s 2 45.82 SKRZEK Bartłomiej
SZEWCZYK Kamil
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 05
04
04
05
U16 DOL -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
, Z/1353/19
Z/1236/18
Z/2774/18
, Z/5731/18
, 2019
2019
2019
, 2019

5
5
5
  s 2 DQ KOZACZUK Jakub
GOSTOMCZYK Jan
KUCZEROWSKI Kamil
WOJTKOWIAK Michał
AML Słupsk 04
05
05
05
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/4644/17
Z/3217/19
, Z/3794/18
, Z/3796/18
, 2019
2019
, 2019
, 2019
5

BEZ
5
4x200 m M
1 1 s 1 1:26.39 MIROSŁAW Cezary
JAROS Andrzej
JABRZYŃSKI Michał
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 97
90
94
98
Sen LBE -- JAROS Marek B.D.
B.D. JAROS Marek
WIERCINSKI Jerzy B.D.
JAROS Marek B.D.
Z/1644/13
, Z/1964/11
Z/4811/11
Z/4557/15
2019
, 2019
2019
2019
1
1
1

2 2 s 1 1:26.81 STA¦KIEWICZ Dominik
KILJAN Krzysztof
GŁĘBOCKI Jan
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 93
99
01
96
Sen MAZ -- RˇCZKA Paweł
WOJTKOWSKI Maciej
CUCH Tadeusz
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/4587/11
Z/0440/15
Z/3401/16
Z/1075/12
2019
2019
2019
2019
1
1
2
BEZ
3 3 s 1 1:27.40 BRZEZIŃSKI Maciej
JANIAK Jakub
JURCZYK Mariusz
ŻAK Łukasz
KS AZS AWF Kraków 93
96
96
97
Sen MLP -- GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0148/11
Z/5037/15
Z/0179/12
Z/1304/13
2019
2019
2019
2019
1
2
1
2
4 4 s 1 1:27.97 LEWANDOWSKI Jakub
MROCZEK Adam
BUCH Natan
WÓJCIK Mateusz
AZS ŁódĽ 00
99
95
98
Sen LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
SADACH Aneta
SADACH Aneta B.D.
KUCZKOWSKI Piotr B.D.
Z/2046/15
Z/0417/15
Z/1522/11
Z/1217/14
2019
2019
2019
2019
3
1
2

5 5 s 1 1:37.33 GRABOWSKI Arkadiusz
WOJDYŁA Dawid
KAPUSTA Krzysztof
PALARCZYK Maksymilian
KS Cracovia 1906 Kraków 02
02
99
03
U23 MLP -- B.D.
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/1300/19
Z/3622/17
Z/0779/18
Z/0141/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
4

2
6 6 s 1 1:45.75 GLINKOWSKI Wiktor
PAWELEC Wojciech
SZEWCZYK Maciej
ŁUKOMSKI Adam
MUKS Park Zduńska Wola 05
04
04
01
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/4374/18
, Z/4378/18
, Z/0672/18
Z/3032/16
2019
, 2019
, 2019
2019

BEZ
BEZ
1
1 1 s 2 1:28.84 TRZÓSŁO Adrian
PIASECKI Ryszard
ŻYGOWSKI Damian
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
01
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0465/15
Z/0948/18
Z/6140/15
Z/3019/16
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
2 2 s 2 1:30.03 CHUDAK Franciszek
GARSTECKI Mikołaj
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4214/15
Z/4219/15
Z/4218/15
Z/2641/16
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
3 3 s 2 1:31.84 SAMEL Jakub
SOLECKI Mikołaj
CHOJNOWSKI Kamil
LI¦KIEWICZ Zbigniew
KS AZS AWF Kraków 01
01
00
00
U20 MLP -- ZAPART Stanisław
¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
¦LUSARCZYK Ewa
Z/2528/16
Z/1956/17
Z/4928/15
Z/1978/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
2
  s 2 DQ ALEKSIAYUK Anton
MAKOWSKI Adam
BUGAJSKI Paweł
SZACHNIEWICZ Szymon
MKS MOS Wrocław 01
00
01
01
U20 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/4298/19
Z/2300/15
Z/4584/15
Z/1867/17
2019
2019
2019
2019
BEZ

2
1
  s 2 DQ WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamo¶ć 00
00
01
00
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5230/15
Z/1507/18
Z/2121/17
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
100-200-300-400 M
1 1 s 1 1:56.85 GÓRNY Mateusz
PĘCZEK Piotr
TURAJ Mateusz
SZCZEPANIAK Jakub
Łódzkie 02
02
02
03
U18 LDZ -- MANTYK Łukasz
B.D. SZABLEWSKI Tadeusz
KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel
URBANIAK Jarosław
Z/3147/17
, Z/3531/16
Z/3488/16
Z/3273/17
2019
, 2019
2019
2019
2
4
3
2
2 2 s 1 1:57.00 WAŁASZEK Nikodem
PIETRUSA Jakub
BAKALARZ Jakub
SIKORA Maciej
Małopolskie 03
02
02
03
U18 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
SOBCZYK Grzegorz
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
Z/3822/17
, Z/2859/16
Z/2262/17
Z/0063/17
2019
, 2019
2019
2019
2
2

2
3 3 s 1 1:57.56 TABORSKI Andrzej
WISZNIOWSKI Mateusz
GRUZD Wiktor
WIECZOREK Miłosz
Dolno¶l±skie 03
02
02
03
U18 DOL -- SZOMBURG Tomasz
BIALIC Marek ROSTEK William
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł
Z/1262/18
, Z/0409/16
Z/2442/16
, Z/0854/17
2019
, 2019
2019
, 2019
3
3
2
2
4 4 s 1 1:57.73 LEWANDOWSKI Jan
KUCHCIŃSKI Szymon
GRˇBCZEWSKI Mateusz
KRĘCZEWSKI Piotr
Dolno¶l±skie 02
02
02
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
B.D.
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
GOLEC Dominik
Z/0970/17
Z/3828/16
Z/2421/17
Z/0219/16
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
5 5 s 1 1:59.36 KRÓLIKOWSKI Kacper
JOŃCZYK Maciej
NAPIERAJ Mateusz
WO¦KO Kacper
Łódzkie 02
02
03
03
U18 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Paweł
SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
KOWALSKI Robert
RYBARCZYK Dariusz
Z/2495/16
Z/3530/16
Z/4778/17
Z/1098/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
2
6 6 s 1 2:07.76 GALIK Wojciech
KOPEĆ Maciej
GORCZYCA Jakub
KUFEL Maksymilian
Małopolskie 02
02
02
02
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
KRZYZAK Stanislaw
WAŁASZEK Jarosław
Z/0848/18
Z/0021/16
Z/3868/16
Z/3846/19
2019
2019
2019
2019
2
2
3

1 1 s 2 2:03.34 ZAKRZEWSKI Marek
KASPRZYK Kacper
ŁOWICKI Michał
WESOŁOWSKI Miłosz
Pomorskie 05
05
04
04
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
MARGULEWICZ Wojciech
, Z/2543/18
, Z/0016/18
, Z/0468/18
Z/0001/18
, 2019
, 2019
, 2019
2019
4
BEZ
4
2
2 2 s 2 2:03.98 BUDZIŃSKI Dominik
MOLEK Mateusz
PILAWA Błażej
KOCHMAŃSKI Mateusz
Podkarpackie 05
04
05
05
U16 PDK -- SUGIER Maria
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz
Z/3723/18
Z/3668/17
, Z/0330/18
, Z/2671/18
2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
4
5
4
3 3 s 2 2:04.17 PIETRUSA Jakub
WÓJCIK Damian
SŁOWIK Maciej
OŻÓG Rafał
Małopolskie 05
04
04
04
U16 MLP -- KUKLA Rafał
GIZA Maciej
WÓJCIK Teodor
KUKLA Rafał
Z/1155/19
Z/3283/19
Z/0086/18
Z/2966/18
2019
2019
2019
2019


3
3
4 4 s 2 2:05.98 RUMIŃSKI Mikołaj
GLAZA Mateusz
PAŁKOWSKI Dawid
KAROW Damian
Kujawsko-Pomorskie 04
04
04
04
U16 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga
ROSIŃSKI Zenon
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/0355/18
, Z/4507/17
Z/0237/19
, Z/4508/17
2019
, 2019
2019
, 2019
4
3
2
3
5 5 s 2 2:12.70 BIAŁEK Kacper
ROGALA Jan
SADŁOWSKI Hugo
GONKIEWICZ Jan
Dolno¶l±skie 04
04
04
05
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
KOBIAŁKA Kamil
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/2774/18
Z/2838/18
Z/0639/19
, Z/5731/18
2019
2019
2019
, 2019
5
5

5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7556810379028 sekund