Bydgoszcz 12.06.2019
1. Memoriał Ireny Szewińskiej [DMP] [DMP U20]
100 m K
3 e 1 11.71 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -1.8 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
4 e 1 11.86 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -1.8 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 138
5 e 1 11.90 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -1.8 I B.D. Z/4569/15 2019 M
6 e 1 12.22 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -1.8 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
7 e 1 12.31 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.8 II DMP U20 B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK! 142
1 e 2 11.48 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -2.2 M KRUPA Iwona Z/1069/13 2019 MM
3 e 2 11.92 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -2.2 I RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
5 e 2 12.01 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -2.2 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
6 e 2 12.29 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -2.2 II DMP KOSENDIAK Wojciech B.D. Z/4039/11 2019 111
2 f 1 11.35 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -1.4 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2019 MM
5 f 1 11.64 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -1.4 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
6 f 1 11.74 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.4 M RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
7 f 1 11.74 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -1.4 M B.D. Z/4569/15 2019 M
8 f 1 11.76 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -1.4 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 145
400 m K
3 s 1 52.70 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019 160
6 s 1 53.02 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
7 s 1 53.81 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
8 s 1 54.61 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M 135
2 s 2 51.30 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
3 s 2 51.77 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP MM DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2019 MM 173
4 s 2 51.83 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM MM MODELSKI Michał Z/2684/11 2019 MM
6 s 2 52.05 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP MM MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
1 s 3 54.64 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP I MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 s 3 54.94 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA I GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
3 s 3 55.60 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP I DMP DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1 123 153
4 s 3 55.62 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB I DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 152
5 s 3 55.71 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
6 s 3 56.13 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ I MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
7 s 3 56.61 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
8 s 3 57.36 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II DMP DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5101/15 2019 2 103 136
9 s 3 59.59 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
800 m K
3 2:03.09 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
5 2:06.08 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M 140
6 2:06.80 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
7 2:08.12 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M 127
8 2:10.38 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ I ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2019
9 2:12.58 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM II DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1 138
  DNF LEMIESZ Aneta RK Athletics Warszawa 81 Masters MZ -- JASZCZAK Stanisław Z/2805/17 2019
100 m pł K
2 13.37 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -1.4 M DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM 165
7 13.91 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -1.4 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
8 14.29 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.4 I DMP BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1 126
W dal K
3 f 1 6.51 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +4.3 M DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 165
5 f 1 6.26 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +3.6 M WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
6 f 1 6.19 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +1.6 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
7 f 1 5.95 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS +1.4 I B.D. B.D. Z/0003/13 2019 1
8 f 1 5.78 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 Sen MA +1.3 II BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
  6.07 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.7 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
  6.34 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +1.9 M DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 152
100 m M
3 s 1 10.59 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92 Sen KP -3.5 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. Z/1077/11 2019 M
7 s 1 10.74 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -3.5 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM 125
8 s 1 10.97 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -3.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2019 M
  s 1 DQ SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -3.5 -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
400 m M
1 s 1 46.60 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS M LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
2 s 1 46.63 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019 150
4 s 1 46.88 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS M B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
5 s 1 47.16 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
6 s 1 47.42 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M 134
4 s 2 46.06 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2019 MM
800 m M
1 1:45.14 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 Sen LD MM DMP B.D. Z/2880/11 2019 MM 184
3 1:46.03 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD MM DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM 173
5 1:46.62 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP MM LEWANDOWSKI Tomasz Z/1659/11 2019 MM
9 1:49.90 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP I WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
10 1:49.92 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP I DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2019 1 LDK! 130 158
  DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
110 m pł M
3 e 1 14.05 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -1.9 M DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019 152
5 e 1 14.24 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP -1.9 I B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2019 M
6 e 1 14.64 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -1.9 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 e 2 13.93 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -2.2 M DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM 159
6 e 2 14.30 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -2.2 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
8 e 2 14.43 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -2.2 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 133
1 f 1 13.75 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -2.1 M DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM 169
6 f 1 14.00 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -2.1 M DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019 155
3000 m prz M
5 8:44.43 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
8 9:09.68 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
9 9:16.64 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
10 9:19.72 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
11 9:23.07 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2019 2 86
  DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA -- B.D. Z/1674/14 2019 1
Trójskok M
  f 15.44 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.3 I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1 124
1 f 16.42 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +4.3 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2019 1
2 f 15.55 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +2.5 I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1 128
3 f 15.39 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 Sen KP +2.7 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel Z/3122/11 2019 1 123
4 f 14.26 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +3.3 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1 85
Kula (7.26) M
1 21.90 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
3 20.39 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
4 20.37 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Młot (7.26) M
1 80.26 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2019 MM 194
2 80.09 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 Sen LU MM DMP KUMOR Jolanta Z/3286/11 2019 MM 193

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6179029941559 sekund