Stalowa Wola 09.06.2019
Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 11.89 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +2.3 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
2 e 1 12.12 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.3 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 121 151
3 e 1 12.13 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.3 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 150
4 e 1 12.20 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +2.3 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
5 e 1 12.38 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +2.3 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
6 e 1 12.55 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +2.3 II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 132
7 e 1 13.18 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK +2.3 III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
8 e 1 13.21 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +2.3 IV KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
9 e 1 16.23 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +2.3 -- MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
1 e 2 13.93 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +0.3 V SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
3 e 2 14.03 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK! 74
4 e 2 14.34 BARŁOWSKA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.3 V MAZUR Janusz Z/4496/17 2019 5 LDK!
5 e 2 14.45 KOWALSKI Kaja KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +0.3 V KŁOSOWSKA Monika BEZ LDK!
6 e 2 14.94 NOWAK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.3 --
7 e 2 15.74 WOŁOSZYN Oliwia MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK +0.3 -- SIWEK Andrzej Z/3268/19 2019
8 e 2 16.09 MAZUREK Oliwia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.3 --
1 e 3 12.48 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +0.8 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
2 e 3 12.98 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +0.8 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
3 e 3 13.18 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +0.8 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 e 3 13.77 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.8 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 82
5 e 3 14.22 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.8 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
6 e 3 14.75 KACZMARSKA Victoria MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +0.8 -- ZIĘBA Julian Z/3411/19 2019 LDK!
7 e 3 14.89 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.8 -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
1 e 4 12.88 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +3.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2019 4 LDK!
2 e 4 13.49 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +3.2 IV KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek # , Z/3651/18 , 2019 5 LDK!
3 e 4 13.58 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK +3.2 IV BIGUS Anna Z/3307/17 2019 3
4 e 4 13.84 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +3.2 V KOWAL Piotr Z/1932/18 2019 4
5 e 4 14.08 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +3.2 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
6 e 4 14.34 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +3.2 V WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2019
7 e 4 15.01 HERDZIK Wanesa MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK +3.2 -- SIWEK Andrzej Z/4757/19 2019
1 f 1 12.07 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.0 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 153
2 f 1 13.04 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK +2.0 III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
3 f 1 13.61 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK +2.0 IV BIGUS Anna Z/3307/17 2019 3
4 f 1 13.77 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +2.0 IV SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
5 f 1 13.85 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +2.0 V KOWAL Piotr Z/1932/18 2019 4
  f 1 DQ NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK 0.0 -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
1 f 2 12.07 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.8 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 125 153
2 f 2 12.20 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.8 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
3 f 2 12.35 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +1.8 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
4 f 2 12.50 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +1.8 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
5 f 2 12.53 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.8 II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 133
6 f 2 12.99 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +1.8 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
7 f 2 13.06 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +1.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2019 4 LDK!
8 f 2 13.22 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.8 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
200 m K
1 s 1 24.43 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +2.1 I DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2 158
2 s 1 24.50 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.1 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1
3 s 1 25.27 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +2.1 II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
4 s 1 25.30 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +2.1 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
5 s 1 25.45 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK +2.1 II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2
1 s 2 26.17 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +2.5 II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
2 s 2 26.48 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +2.5 III MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2
3 s 2 26.57 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK +2.5 III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/6215/15 2019 3 114
4 s 2 27.02 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +2.5 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
5 s 2 27.80 BOROŃ Ewelina CWKS Resovia Rzeszów # 02 U18 PK +2.5 IV KOWAL Piotr Z/2583/19 2019
1 s 3 26.31 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +2.2 III MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2
2 s 3 27.13 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK +2.2 III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
3 s 3 27.19 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +2.2 III KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
4 s 3 27.55 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +2.2 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK! 98
5 s 3 28.44 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK +2.2 IV BIGUS Anna Z/3307/17 2019 3
6 s 3 29.73 KOWALSKI Kaja KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +2.2 V KŁOSOWSKA Monika BEZ LDK!
7 s 3 30.17 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ +2.2 V MISZTAL Janusz Z/2866/18 2019 5 LDK!
1 s 4 27.83 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +2.3 IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2019 4 LDK!
2 s 4 28.07 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +2.3 IV DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek # , Z/3651/18 , 2019 5 LDK! 91
3 s 4 28.76 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +2.3 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
4 s 4 29.02 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +2.3 V KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2019 5 LDK!
5 s 4 29.37 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +2.3 V KOWAL Piotr Z/1932/18 2019 4
6 s 4 34.18 MAZUREK Oliwia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +2.3 --
1 s 5 27.58 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +2.2 IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2019 3
2 s 5 29.60 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU +2.2 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
3 s 5 29.60 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +2.2 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
4 s 5 30.86 KACZMARSKA Victoria MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +2.2 -- ZIĘBA Julian Z/3411/19 2019 LDK!
5 s 5 30.94 NOWAK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +2.2 --
6 s 5 32.65 CEBULA Patrycja KB Witar Tarnobrzeg 06 U14 PK +2.2 --
7 s 5 33.85 STĘPIEŃ Aleksandra KB Witar Tarnobrzeg # 08 U12 PK +2.2 --
400 m K
1 s 1 55.41 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 56.03 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK I DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2 148
3 s 1 57.66 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2 133
4 s 1 58.15 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK II DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2019 2 LDK! 128
5 s 1 59.00 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
6 s 1 62.08 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
  s 1 DNF DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/6215/15 2019 3
1 s 2 59.08 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2019 3 LDK!
2 s 2 61.24 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2019 3
3 s 2 62.59 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1933/18 2019 5
4 s 2 65.99 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 2 72.82 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
1 s 3 65.89 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika B.D. , Z/5426/18 , 2019 4 LDK!
2 s 3 66.65 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V ŁYP Jacek # Z/2551/19 2019 BEZ
3 s 3 71.94 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
4 s 3 75.59 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
800 m K
1 s 1 2:08.68 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2 153
3 s 1 2:17.93 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK! 121
4 s 1 2:22.85 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
5 s 1 2:23.90 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2019 3
6 s 1 2:24.62 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
7 s 1 2:31.64 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
8 s 1 2:32.28 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2019 4
9 s 1 2:33.73 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/2457/18 2019 4 LDK!
  s 1 DNF SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
1500 m K
1 s 1 4:41.16 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/2393/18 2019 3
2 s 1 4:42.49 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK! 123
3 s 1 4:59.88 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3
4 s 1 5:03.24 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
5 s 1 5:41.69 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1461/18 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.78 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +1.0 IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.13 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +1.0 II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
100 m pł K
1 s 1 14.92 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.0 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 141
2 s 1 15.05 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.0 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 138
3 s 1 19.14 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U18 PK +1.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2018 5
4 s 1 19.24 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U20 SK +1.0 -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 68.93 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
2 s 1 69.92 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U20 SK IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:09.87 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
2 s 1 5:22.23 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1362/16 2019 BEZ
3 s 1 5:35.97 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK IV ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2019 3 LDK!
4 s 1 6:11.62 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2019 4 LDK!
4x100 m K
1 s 1 49.37 DUL Wiktoria
KRZYŻEWSKA Wanessa
DYBKA Agnieszka
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
00
00
U20 PDK -- BARSZCZ Mirosław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
Z/6215/15
Z/1429/16
Z/2719/15
Z/4470/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
2 s 1 51.28 SZYMAŃSKA Dominika
BUTRYN Kornelia
WALIŁKO Kamila
ZWOLIŃSKA Judyta
KKS Victoria Stalowa Wola 02
06
02
02
U18 PDK -- MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof
KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/6559/15
, Z/3654/18
Z/1427/16
Z/3127/16
2019
, 2019
2019
2019

3
3
2
3 s 1 55.33 PIRÓG Wiktoria
CYGAN Natalia
KOWALSKI Kaya
STRZELEC Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 05
05
05
06
U16 PDK -- ŁYP Jacek
KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek
ŁYP Jacek
KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
Z/2551/19
, Z/3651/18
Z/4699/19
Z/3652/18
2019
, 2019
2019
2019
BEZ
5

5
Wzwyż K
1 f 1 1.50 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2019 4 LDK! 92
2 f 1 1.40 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V DMP U20 ŁYP Jacek Z/3650/18 2019 5 LDK! 68
2 f 1 1.40 BOROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna Z/5686/18 2019 4 LDK!
4 f 1 1.35 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK! 62
W dal K
1 f 1 5.57 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK +0.7 II BIGUS Anna Z/6198/15 2019 2
2 f 1 5.45 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.4 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
3 f 1 5.40 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.0 II DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 f 1 5.28 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +2.3 III WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019
5 f 1 5.14 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +1.8 III SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
6 f 1 4.93 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK +1.3 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
7 f 1 4.74 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK +1.5 V ŻAK Dariusz Z/0635/18 2019 5 LDK!
8 f 1 4.70 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +2.2 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK!
9 f 1 4.51 BOROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +1.4 -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna Z/5686/18 2019 4 LDK!
10 f 1 4.29 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +1.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2019
Trójskok K
1 f 1 12.24 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.5 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 141
2 f 1 11.15 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +1.4 III MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
3 f 1 10.44 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +0.8 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019 87
4 f 1 10.33 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +2.3 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK! 84
5 f 1 8.65 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +1.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2019 BEZ
  10.28 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.3 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK! 82
Kula (3) K
1 f 1 8.80 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0317/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 8.56 WOŁOSZYN Oliwia MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/3268/19 2019
3 f 1 8.46 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2019 4
4 f 1 7.51 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3205/18 2019 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 10.27 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
2 f 1 9.77 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
3 f 1 9.37 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
4 f 1 8.30 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 BEZ
5 f 1 8.08 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
6 f 1 7.31 DĄBEK Emilia MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/5252/15 2019 1 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.78 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
2 f 1 26.24 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2019 4
3 f 1 25.20 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2019 5
4 f 1 25.03 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
5 f 1 23.36 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5259/19 2019
6 f 1 22.43 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3205/18 2019 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 35.43 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
2 f 1 27.23 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
3 f 1 25.93 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 BEZ
4 f 1 22.61 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5256/18 2019 5 LDK!
5 f 1 18.70 WIERCIOCH Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK -- B.D. Z/4620/18 2019 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 36.21 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/5256/18 2019 5 LDK! 84
2 f 1 28.46 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5259/19 2019
Młot (4) K
1 f 1 47.28 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1 142
2 f 1 45.35 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3 136
3 f 1 43.38 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3
4 f 1 41.20 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 04 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2019 5
5 f 1 36.65 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Oszczep (500) K
1 f 1 28.28 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/2545/19 2019 LDK!
2 f 1 20.10 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0317/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 18.33 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/3650/18 2019 5 LDK!
1 f 2 30.93 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
Oszczep (600) K
1 f 1 31.61 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
2 f 1 20.45 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2019 5
3 f 1 19.91 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
4 f 1 16.66 WIERCIOCH Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK -- B.D. Z/4620/18 2019 BEZ
100 m M
1 e 1 11.09 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.5 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK! 133
2 e 1 11.11 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +1.5 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
3 e 1 11.26 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.5 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 e 1 11.35 ORZECH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.5 III DMP U20 MAZUR Janusz Z/2169/19 2019 118
5 e 1 11.44 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.5 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
6 e 1 11.97 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +1.5 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
7 e 1 11.99 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +1.5 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
8 e 1 12.24 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +1.5 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
1 e 2 11.71 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +1.5 III DMP U20 ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK! 100
2 e 2 12.01 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +1.5 IV MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
3 e 2 12.03 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
4 e 2 12.38 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.5 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
5 e 2 12.46 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +1.5 -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
6 e 2 15.08 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08 U12 PK +1.5 -- ZIĘBA Julian Z/1462/18 2019 BEZ LDK!
1 e 3 12.54 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +2.2 V DMP U20 MATUSZAK Robert ŁYP Jacek # , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK! 72
2 e 3 12.58 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK +2.2 V DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
3 e 3 12.72 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +2.2 V DMP U20 BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK! 69
4 e 3 12.72 BEMBENEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +2.2 V BARSZCZ Mirosław
5 e 3 12.84 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +2.2 -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2019 5
6 e 3 13.05 OKUNIEWSKI Daniła MKS Agros Chełm 04 U16 LU +2.2 -- LDK!
7 e 3 14.75 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07 U14 PK +2.2 -- ZIĘBA Julian Z/4689/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 11.72 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +2.0 III DMP U20 ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK! 100
2 f 1 12.19 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +2.0 IV MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
3 f 1 12.29 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +2.0 -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
4 f 1 12.47 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +2.0 V DMP U20 MATUSZAK Robert ŁYP Jacek # , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK! 73
1 f 2 11.11 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +1.8 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
2 f 2 11.16 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
3 f 2 11.36 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.8 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
4 f 2 11.87 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +1.8 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
5 f 2 12.23 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +1.8 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
200 m M
1 s 1 21.20 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.3 M DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! 173
2 s 1 21.82 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +1.3 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
3 s 1 22.37 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.3 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 133
4 s 1 22.94 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.3 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
5 s 1 25.30 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.3 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
1 s 2 23.64 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.6 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
2 s 2 23.71 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.6 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK! 100
3 s 2 24.22 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
4 s 2 24.23 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +1.6 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
5 s 2 25.32 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +1.6 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
6 s 2 26.10 BEMBENEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +1.6 -- BARSZCZ Mirosław
7 s 2 30.27 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07 U14 PK +1.6 -- ZIĘBA Julian Z/4689/18 2019 BEZ LDK!
1 s 3 24.39 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.9 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 s 3 25.56 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.9 V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK!
3 s 3 25.72 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK +0.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
4 s 3 25.84 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +0.9 -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK!
5 s 3 26.11 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +0.9 -- MATUSZAK Robert ŁYP Jacek # , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 3 26.14 MAREK Dominik CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.9 -- MAZUR Janusz Z/5209/18 2019 BEZ
7 s 3 27.77 OKUNIEWSKI Daniła MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.9 -- LDK!
8 s 3 31.80 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08 U12 PK +0.9 -- ZIĘBA Julian Z/1462/18 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 49.77 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3 133
2 s 1 49.88 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2019 3 LDK!
3 s 1 50.88 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3 122
4 s 1 51.99 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4
5 s 1 52.19 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
6 s 1 56.13 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
7 s 1 57.00 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2019 4 71
  s 1 DNF GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
1 s 2 54.98 DOMIN Karol CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4665/18 2019 5
2 s 2 58.40 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2019 5 LDK!
3 s 2 59.03 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2019 5
4 s 2 59.79 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2019 5 LDK!
5 s 2 61.09 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/4625/17 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:55.51 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2
2 s 1 1:57.88 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
3 s 1 1:59.87 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
5 s 1 2:02.06 KUZIAN Kacper KKB MOSiR Krosno 99 U23 PK -- SOCHA Tomasz 4
6 s 1 2:05.52 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3 81
7 s 1 2:09.38 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK V B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2019 5 LDK!
8 s 1 2:10.31 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK V KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2019 4 LDK!
9 s 1 2:12.92 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
10 s 1 2:15.09 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- B.D. Z/2198/18 2019 BEZ
  s 1 DNF MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
  s 1 DNF BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- DMP U20 KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4
  s 1 DNF SŁAPIŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2197/18 2019 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 4:02.19 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
2 s 1 4:04.72 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
3 s 1 4:15.90 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK IV ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK!
4 s 1 4:19.84 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
5 s 1 4:21.12 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
6 s 1 4:23.61 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2019 4
7 s 1 4:25.67 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2233/19 2019
8 s 1 4:33.44 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
9 s 1 4:34.08 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- DMP U20 KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3 71
10 s 1 5:02.28 NOSEK Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4131/19 2019
  s 1 DNF ŁAŃCUCKI Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 58 Masters PK --
  s 1 DNF KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3
  s 1 DNF SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.49 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK! 104
400 m pł M
2 s 1 65.26 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0273/15 2019 4 LDK!
2000 m prz M
1 s 1 5:58.25 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
2 s 1 6:04.13 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2019 1
3 s 1 6:57.28 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2019 3
4 s 1 7:03.50 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2019 BEZ LDK!
5 s 1 7:20.82 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -- TUTKA Bogdan Z/6237/15 2018 4
Wzwyż M
1 f 1 1.75 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2019 4
2 f 1 1.70 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
3 f 1 1.70 KRASOWSKI Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/3183/18 2019 BEZ
4 f 1 1.70 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.51 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.4 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
2 f 1 6.91 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +1.5 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
3 f 1 6.31 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +1.8 III SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
4 f 1 6.25 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK +2.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
5 f 1 6.21 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.0 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
6 f 1 5.65 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK +2.2 V TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
7 f 1 5.32 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.4 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
8 f 1 5.29 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK +0.9 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2019 4
9 f 1 4.92 PAWŁOWSKI Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +2.0 -- SUGIER Maria # Z/3942/19 2019 LDK!
  f 1 NM KRASOWSKI Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/3183/18 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.61 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.7 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 112
2 f 1 13.09 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK +0.1 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
3 f 1 12.19 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +1.0 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
4 f 1 11.84 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.1 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
5 f 1 11.12 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 8.25 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
2 f 1 8.21 PIERÓG Michał MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK -- SIWEK Andrzej
1 f 2 13.45 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2
Kula (6) M
1 f 1 14.76 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2 129
2 f 1 12.48 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U20 PK IV DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2019 4 101
3 f 1 11.65 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2019 4
4 f 1 11.52 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2019 BEZ
5 f 1 10.62 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 47.57 FUTYMA Zygmunt KS Komunalni Sanok 55 Masters PK -- B.D. Z/4060/19 2019
2 f 1 32.57 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.64 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK I DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2 151
Dysk (1.75) M
1 f 1 35.91 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2
2 f 1 34.44 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2019 4
3 f 1 31.76 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2019 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 59.27 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP M DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2019 MM 159
2 f 1 56.26 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 Sen MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 52.06 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
Młot (6) M
1 f 1 51.36 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
2 f 1 40.80 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2019 5
Oszczep (800) M
1 f 1 54.05 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2019 2
2 f 1 48.34 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek Z/3821/16 2019 3
3 f 1 47.96 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
4 f 1 41.00 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.547309875488 sekund