Chorzów 16.06.2019
65. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 11.18 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.5 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2019 MM
6 s 1 11.59 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.5 M B.D. Z/4569/15 2019 M
7 s 1 11.63 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.5 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 154
8 s 1 11.66 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.5 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
9 s 1 11.78 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP +0.5 M B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
1 s 2 11.61 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -0.2 M B.D. Z/4569/15 2019 M
2 s 2 12.09 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -0.2 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 s 2 12.26 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.2 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
4 s 2 12.37 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -0.2 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
5 s 2 12.38 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -0.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
6 s 2 12.52 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
7 s 2 12.75 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.2 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
400 m K
2 2 s 1 50.85 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
3 3 s 1 51.12 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP MM DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2019 MM 182
4 4 s 1 51.57 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM MM MODELSKI Michał Z/2684/11 2019 MM
5 5 s 1 51.88 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP MM MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
6 6 s 1 52.71 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019 160
1 9 s 2 53.38 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
2 10 s 2 53.96 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
3 12 s 2 54.48 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP M MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
4 11 s 2 54.48 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M 137
5 13 s 2 54.70 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019 134
6 14 s 2 54.80 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1435/11 2019 133
7 15 s 2 54.84 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2019 M
8 16 s 2 54.88 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
1500 m K
8 s 1 4:12.04 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85 Sen ZP M WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2019 M
9 s 1 4:12.69 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
10 s 1 4:14.62 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL M HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
11 s 1 4:15.60 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP M NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
12 s 1 4:17.07 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP M BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
  s 1 DNF GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2019 M
  s 1 DNF TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
  s 1 DNF KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1
1 s 2 4:28.09 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 s 2 4:30.60 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I MARMUR Stanisław B.D. Z/0479/13 2019 M
3 s 2 4:32.60 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2019 1
4 s 2 4:39.03 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
5 s 2 4:42.68 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
6 s 2 4:42.81 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
7 s 2 4:45.02 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
8 s 2 4:46.84 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK!
9 s 2 4:50.20 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL III RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2019 2
10 s 2 5:01.40 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
11 s 2 5:03.66 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
12 s 2 5:03.93 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL IV PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
100 m pł K
1 s 1 12.75 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +0.3 MM DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/4343/11 2019 196
3 s 1 12.89 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.3 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM 189
6 s 1 13.37 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.3 M DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK! 165 185
7 s 1 13.69 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.3 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
Wzwyż K
3 f 1 1.87 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86 Sen PD M DMP LIĆWINKO Michał Z/0793/11 2019 MM 162
5 f 1 1.82 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
6 f 1 1.77 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 155
7 f 1 1.72 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
7 f 1 1.72 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M 113
  f 1 NM JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
Kula (4) K
6 f 1 17.96 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91 Sen LU MM DMP ANTCZAK Edmund B.D. Z/4665/11 2019 MM 174
Młot (4) K
2 f 1 75.12 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM B.D. Z/0183/11 2019
4 f 1 73.40 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 89 Sen WP MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/2822/11 2019 MM 196
6 f 1 70.35 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94 Sen LU MM DMP KOPRON Witold B.D. Z/4597/11 2019 MM 189
7 f 1 68.15 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 Sen SK M DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M 183
8 f 1 65.48 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 177
100 m M
4 s 1 10.34 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92 Sen KP 0.0 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. Z/1077/11 2019 M
5 s 1 10.45 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL 0.0 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
6 s 1 10.63 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 M DMP B.D. B.D. Z/1329/14 2019 135
7 s 1 10.72 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP 0.0 I OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
1 s 2 10.67 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2019 M
2 s 2 10.76 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -0.2 I DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 123
3 s 2 10.89 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
4 s 2 10.89 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.2 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 s 2 10.92 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.2 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
6 s 2 10.93 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -0.2 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
7 s 2 10.94 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -0.2 II DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 107
8 s 2 10.96 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.2 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
9 s 2 10.97 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -0.2 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 140
400 m M
2 2 s 1 45.46 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2019 MM
4 4 s 1 46.17 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1075/12 2019 BEZ 160
6 6 s 1 46.49 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS M B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
8 8 s 1 46.71 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS M LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
9 9 s 1 46.82 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019 146
1 10 s 2 46.91 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90 Sen LU M DMP B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1 144
2 11 s 2 46.96 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M 143
3 12 s 2 47.39 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP MOTYL Edward Z/3182/17 2019 135
4 13 s 2 47.43 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
5 14 s 2 47.53 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
6 15 s 2 48.04 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
7 16 s 2 48.16 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL I BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
8 17 s 2 49.01 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
1 s 3 48.07 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL I MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 s 3 48.50 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL I DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1 114 146
3 s 3 48.94 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2 142
4 s 3 49.56 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
5 s 3 49.61 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
6 s 3 50.54 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL III WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
7 s 3 50.65 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 79 124
800 m M
2 s 1 1:45.73 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 Sen LD MM DMP B.D. Z/2880/11 2019 MM 177
4 s 1 1:46.41 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
9 s 1 1:48.61 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM 144
10 s 1 1:48.61 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
  s 1 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
1500 m M
1 s 1 3:49.65 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
2 s 1 3:51.74 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
3 s 1 3:51.83 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
4 s 1 3:53.63 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
5 s 1 3:56.98 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP MIREK Wacław Z/0469/15 2019 80
6 s 1 4:01.89 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 Sen SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
7 s 1 4:03.24 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2 60
8 s 1 4:05.72 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2019 3
9 s 1 4:06.38 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK! 51
10 s 1 4:09.57 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
11 s 1 4:14.30 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV B.D. Z/4675/18 2019 BEZ LDK!
12 s 1 4:15.07 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
  s 1 DNF WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
3000 m M
1 s 1 8:12.82 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL I B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
2 s 1 8:14.43 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
3 s 1 8:19.00 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1784/13 2019 1
4 s 1 8:20.50 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
5 s 1 8:21.52 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2019
6 s 1 8:23.25 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
8 s 1 8:32.19 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
9 s 1 8:34.71 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
10 s 1 8:35.29 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL II LAMCH Czesław Z/2758/16 2019 2
11 s 1 8:41.76 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2
12 s 1 8:46.48 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2602/15 2019 2
13 s 1 8:52.22 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2019 1 LDK!
  s 1 DNF KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2
  s 1 DNF PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2019 2
  s 1 DNF WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2019 2
  s 1 DNF GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U20 ZP -- NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2019 2
110 m pł M
3 s 1 13.49 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +0.5 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM 185
5 s 1 13.81 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.5 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
6 s 1 13.82 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +0.5 M B.D. Z/4065/11 2019 MM
  s 1 DNF SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.5 -- DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
Tyczka M
2 f 1 5.78 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2019 MM
4 f 1 5.61 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89 Sen KP MM CZAPIEWSKI Wiesław Z/2184/11 2019 MM
8 f 1 5.21 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM 154
W dal M
1 f 1 7.71 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL +0.2 I ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
3 f 1 7.67 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.1 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
4 f 1 7.61 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +1.2 I B.D. Z/4261/11 2019 1
7 f 1 7.31 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL -0.4 I B.D. Z/2974/11 2019
8 f 1 7.28 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -1.2 I KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2019 2
Kula (7.26) M
2 f 1 21.98 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
4 f 1 21.58 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
5 f 1 20.47 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
7 f 1 18.95 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
9 f 1 17.64 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M 147
Młot (7.26) M
1 f 1 80.87 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 Sen LU MM DMP KUMOR Jolanta Z/3286/11 2019 MM 196
2 f 1 79.52 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2019 MM 191

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7588450908661 sekund