Lublin 16.06.2019
5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. Memoriał Honorata Wiśniewskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.85 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +2.3 M DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 2 s 1 12.00 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.3 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 129 157
3 3 s 1 12.01 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.3 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 156
4 4 s 1 12.10 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +2.3 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK! 123 152
5 5 s 1 12.25 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.3 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
1 6 s 2 12.74 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.2 II TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 7 s 2 12.81 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.2 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
3 8 s 2 12.95 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
4 9 s 2 13.11 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.2 III GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
5 10 s 2 13.34 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +1.2 IV SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
6 13 s 2 13.52 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +1.2 IV MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2019 4
1 11 s 3 13.45 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.3 IV BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
2 14 s 3 13.58 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.3 IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
3 15 s 3 13.60 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.3 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 88
4 17 s 3 13.81 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU +1.3 V LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
5 22 s 3 14.19 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.3 V TORBA Tomasz Z/0501/18 2019 5
1 12 s 4 13.49 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +2.5 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
2 18 s 4 13.85 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.5 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
3 21 s 4 14.17 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.5 V B.D. Z/2377/19 2019
4 25 s 4 14.61 ŻYDEK Barbara AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.5 -- B.D. Z/2379/19 2019
5 26 s 4 14.74 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +2.5 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
6 28 s 4 15.82 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.5 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3184/19 , 2019 LDK!
1 16 s 5 13.71 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 06 U14 LU +1.7 IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3188/19 , 2019 LDK!
2 19 s 5 13.94 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +1.7 V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz LDK!
3 20 s 5 14.16 CHŁOPEK Kinga AZS UMCS Lublin 06 U14 LU +1.7 V B.D. Z/2378/19 2019
4 23 s 5 14.36 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.7 V DMP U20 B.D. Z/2380/19 2019 68
5 24 s 5 14.42 KRAWCZYK Małgorzata AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.7 --
6 27 s 5 15.16 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.7 -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
7 29 s 5 15.93 MAZUREK Oliwia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.7 --
200 m K
1 1 s 1 23.72 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +2.3 M DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1 151
2 2 s 1 24.66 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.3 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1
3 3 s 1 24.77 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +2.3 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
4 4 s 1 24.83 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 25.48 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +2.3 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
6 6 s 1 25.54 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU +2.3 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
1 7 s 2 25.57 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +2.7 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
2 8 s 2 26.46 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.7 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
3 9 s 2 26.54 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +2.7 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
4 10 s 2 26.73 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.7 III DMP DMP U20 NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK! 73 111
5 13 s 2 27.03 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +2.7 III SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
6 14 s 2 27.07 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.7 III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
1 11 s 3 26.84 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.3 III GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
2 12 s 3 26.97 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +2.3 III B.D. Z/3169/19 2019
3 15 s 3 28.31 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +2.3 IV DMP KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4 44
4 16 s 3 28.36 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +2.3 IV MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2019 4
5 18 s 3 29.41 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.3 V TORBA Tomasz Z/0501/18 2019 5
1 17 s 4 29.08 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.4 V
2 19 s 4 29.81 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ +2.4 V MISZTAL Janusz Z/2866/18 2019 5 LDK!
3 20 s 4 30.23 KRAWCZYK Małgorzata AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +2.4 --
4 21 s 4 30.59 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +2.4 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
5 22 s 4 32.26 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU +2.4 -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
6 23 s 4 34.22 MAZUREK Oliwia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +2.4 --
400 m K
1 1 s 1 55.62 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK! 123
2 2 s 1 56.78 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
3 3 s 1 57.53 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1 134
4 4 s 1 58.96 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2
5 6 s 1 60.05 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
6 7 s 1 60.20 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2 112
1 5 s 2 59.85 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III B.D. Z/3526/19 2019
2 8 s 2 60.45 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
3 9 s 2 61.03 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
4 10 s 2 62.37 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3 54 96
5 15 s 2 67.09 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4 22 70
1 12 s 3 64.28 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4250/19 2019
2 13 s 3 64.90 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
3 18 s 3 67.82 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
4 19 s 3 68.24 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
5 22 s 3 71.24 IGNACIUK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU --
6 23 s 3 77.29 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
1 11 s 4 63.51 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
2 14 s 4 66.52 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
3 16 s 4 67.30 ULANOWSKA Julia AZS UMCS Lublin # 04 U16 LU -- SĘTOWSKA-DRYK Ewelina B.D. , Z/4862/19 , 2019 LDK!
4 17 s 4 67.70 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
5 20 s 4 68.52 TYMOSZUK Monika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/1729/17 , 2017 LDK!
6 21 s 4 69.68 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:19.36 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III B.D. Z/1703/17 2019 3
2 2 s 1 2:20.36 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2019 3 67
3 3 s 1 2:24.38 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
4 4 s 1 2:29.46 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 2:46.03 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
6 6 s 1 2:58.30 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
1000 m K
6 6 s 1 4:05.99 KITLIŃSKA Agnieszka niestowarzyszona 74 Masters --
1500 m K
1 1 s 1 4:55.10 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 4:56.21 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2019 3
3 3 s 1 4:56.89 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 5:17.14 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
5 5 s 1 5:21.85 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
6 6 s 1 5:22.48 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
7 7 s 1 5:34.37 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 2 17.78 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.7 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.47 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.7 I DMP B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK! 119
2 2 s 1 14.84 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +1.7 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 3 s 1 14.87 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.7 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 104
4 4 s 1 14.94 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.7 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 140
400 m pł K K
1 1 s 1 62.46 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 2 s 1 62.72 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK! 108 141
3 3 s 1 64.24 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
4 4 s 1 67.56 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
1 5 s 2 68.06 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
2 6 s 2 76.41 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U20 SK -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
  s 2 DNF WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
  s 2 DNF CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU -- DMP DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK!
3000 m prz K
1 1 s 1 10:29.79 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
2 2 s 1 10:33.28 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2019 1
3 3 s 1 10:40.45 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I B.D. B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2019
4 4 s 1 10:43.81 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/2226/16 2019 2 68 103
2 2 f 1 1.45 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV DZIDO Dariusz
3 3 f 1 1.40 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU V DMP MAKARUK Tadeusz DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga Z/5015/18 2019 LDK! 36
4 4 f 1 1.35 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK! 62
W dal K
1 1 f 1 5.95 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +1.6 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1 123
2 2 f 1 5.86 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +4.8 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2 117
3 3 f 1 5.72 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +3.5 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 107
4 4 f 1 5.52 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.3 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1
5 5 f 1 5.26 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +3.9 III SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
6 6 f 1 4.97 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK +2.5 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
7 7 f 1 4.81 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.9 IV
8 8 f 1 4.62 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +4.5 V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz LDK!
9 9 f 1 4.37 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U14 LU +3.5 -- MURAT Tomasz Sławomir BEZ
10 10 f 1 4.32 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +2.4 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
  4.48 KATA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 99 U23 PK +1.5 --
  5.55 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.2 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 95
Trójskok K
1 1 f 1 11.94 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.3 II DMP KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019 106
2 2 f 1 11.65 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.4 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 122
3 3 f 1 10.70 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +2.3 IV DMP DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2019 4 63 95
4 4 f 1 10.23 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.4 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK! 81
Kula (3) K
1 1 f 1 14.78 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 145
2 2 f 1 12.02 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
3 3 f 1 10.32 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
1 1 f 2 9.58 STANECZNA Julia KS Wisła Puławy 03 U18 LU --
2 2 f 2 8.86 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
3 3 f 2 8.42 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
4 4 f 2 8.34 WÓJCIK Natalia KS Wisła Puławy 05 U16 LU --
5 5 f 2 7.95 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
Kula (4) K
1 1 f 1 13.59 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2
2 2 f 1 13.35 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 113
3 3 f 1 10.28 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3 67 110
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.43 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 44.01 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2 113 146
2 2 f 1 41.92 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 Sen LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2019 2 105
3 3 f 1 34.24 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 114
4 4 f 1 29.14 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
5 5 f 1 28.68 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
Młot (3) K
1 1 f 1 50.97 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU II DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 132
2 2 f 1 41.92 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 100
1 1 f 2 47.79 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK II DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3 121
2 2 f 2 46.60 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 2 42.36 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
4 4 f 2 41.50 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
5 5 f 2 39.96 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
6 6 f 2 39.38 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2019 5 92
7 7 f 2 39.02 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
Młot (4) K
1 1 f 1 61.02 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 162
2 2 f 1 59.52 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 157
3 3 f 1 56.18 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2019 1 LDK!
4 4 f 1 46.58 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 102 140
5 5 f 1 36.80 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 64
  f 1 NM JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU -- DMP PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
  f 1 NM SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
  f 1 NM OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.04 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019 103
100 m M
1 1 s 1 10.57 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +2.7 M MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 10.61 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.7 M DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 137 163
3 3 s 1 10.70 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +2.7 I DMP B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M 129
4 4 s 1 10.78 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +2.7 I CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1
5 5 s 1 10.81 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +2.7 I DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2 119
6 7 s 1 11.00 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94 Sen LU +2.7 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2019 1
7 8 s 1 11.05 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +2.7 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 98
8 10 s 1 11.11 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +2.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
1 6 s 2 11.00 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +3.0 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK! 138
2 9 s 2 11.05 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +3.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
3 11 s 2 11.13 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +3.0 II KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2
4 13 s 2 11.25 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +3.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2
5 16 s 2 11.33 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU +3.0 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
6 15 s 2 11.33 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +3.0 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK!
7 36 s 2 12.22 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +3.0 -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
  s 2 DQ JANDA Bartosz AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +3.0 -- JAROS Marek B.D. Z/3977/18 2018 3
1 14 s 3 11.31 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +4.5 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
2 17 s 3 11.36 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +4.5 III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
3 18 s 3 11.38 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +4.5 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3 116
4 19 s 3 11.54 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +4.5 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
5 21 s 3 11.63 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +4.5 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK! 58 104
6 24 s 3 11.81 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +4.5 IV MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
7 25 s 3 11.81 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +4.5 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK! 96
1 12 s 4 11.22 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +4.3 II JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2
2 20 s 4 11.60 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +4.3 III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
3 22 s 4 11.67 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +4.3 III B.D. Z/4248/19 2019 4
4 23 s 4 11.71 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +4.3 III B.D. Z/4834/18 2019 3
5 28 s 4 11.90 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +4.3 IV DMP U20 B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 92
6 30 s 4 11.99 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +4.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
7 31 s 4 12.01 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +4.3 IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
8 32 s 4 12.01 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +4.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
1 26 s 5 11.83 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +2.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
2 29 s 5 11.93 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.5 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
3 33 s 5 12.09 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.5 IV DMP U20 KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK! 85
4 34 s 5 12.13 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.5 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
5 42 s 5 12.56 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +2.5 V KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
1 27 s 6 11.89 BOMBA Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +2.2 IV DMP B.D. Z/4039/18 2019 BEZ 43
2 37 s 6 12.39 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +2.2 V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
3 39 s 6 12.45 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK +2.2 V TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
4 40 s 6 12.51 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
5 43 s 6 12.76 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU +2.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
6 47 s 6 13.31 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU +2.2 -- B.D. Z/4054/19 2019
1 35 s 7 12.19 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.9 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
2 38 s 7 12.41 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.9 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
3 41 s 7 12.55 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.9 V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3181/19 , 2019 LDK!
4 44 s 7 12.76 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +0.9 -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2019 5
5 45 s 7 12.76 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU +0.9 -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
6 46 s 7 12.98 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
7 48 s 7 13.49 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.9 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.27 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.5 M DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! 171
2 2 s 1 21.43 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.5 M DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1 164
3 3 s 1 21.61 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.5 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK!
4 5 s 1 22.15 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +1.5 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
5 6 s 1 22.21 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +1.5 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
6 8 s 1 22.49 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.5 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 130
7 29 s 1 22.53 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU +1.5 II B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
8 10 s 1 22.85 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.5 III JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2
1 4 s 2 22.13 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +3.0 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2 105
2 7 s 2 22.23 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +3.0 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3 101 137
3 9 s 2 22.78 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +3.0 II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
4 11 s 2 23.21 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +3.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
5 13 s 2 23.55 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +3.0 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
1 12 s 3 23.44 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +2.5 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
2 14 s 3 23.89 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +2.5 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
3 16 s 3 24.09 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +2.5 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
4 18 s 3 24.20 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.5 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 24.29 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
6 20 s 3 24.51 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +2.5 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK!
1 15 s 4 23.98 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.5 IV B.D. Z/4834/18 2019 3
2 17 s 4 24.16 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +1.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
3 21 s 4 24.75 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.5 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
4 22 s 4 24.79 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.5 -- DMP B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 30
5 23 s 4 24.82 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +1.5 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
6 24 s 4 24.83 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +1.5 V MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
7 27 s 4 25.17 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.5 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
1 26 s 5 25.15 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +2.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
2 28 s 5 25.21 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.7 V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
3 31 s 5 25.85 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.7 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
4 32 s 5 26.33 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU +2.7 -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
1 25 s 6 24.88 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +1.1 -- MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
2 30 s 6 25.55 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +1.1 V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
3 33 s 6 27.09 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +1.1 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
4 34 s 6 28.27 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU +1.1 -- B.D. Z/4054/19 2019
400 m M
1 1 s 1 50.67 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP DMP U20 JAROS Marek Z/6045/15 2019 2 79 124
2 2 s 1 51.90 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
3 3 s 1 52.10 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III B.D. Z/4249/19 2019
4 4 s 1 54.08 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV B.D. Z/5265/18 2019 5
1 5 s 2 54.91 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/2096/17 , 2019 BEZ LDK!
2 6 s 2 55.33 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
3 7 s 2 55.98 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
4 8 s 2 58.51 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK! 65
5 9 s 2 58.84 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK! 63
6 10 s 2 62.09 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/3227/19 2019
1 11 s 3 57.25 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
2 12 s 3 57.54 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- B.D.
3 13 s 3 58.65 KRAKOWSKI Błażej AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula
4 14 s 3 59.32 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2019 5
5 15 s 3 60.06 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
6 16 s 3 67.40 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4055/19 2019
800 m M
1 1 s 1 1:51.19 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 Sen MA I B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2019
2 2 s 1 1:51.62 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2 114 146
3 3 s 1 1:51.62 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019 114
4 4 s 1 1:52.02 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1 110 144
5 5 s 1 1:52.14 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
6 6 s 1 1:52.65 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
7 7 s 1 1:52.89 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof 2
8 8 s 1 1:53.63 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
9 9 s 1 1:56.48 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3 73
10 10 s 1 1:56.51 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0519/15 2019 73
11 11 s 1 1:57.55 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
12 12 s 1 1:57.81 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
13 14 s 1 1:58.22 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2 61 115
1 13 s 2 1:57.88 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3 117
2 15 s 2 1:59.11 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
3 16 s 2 2:01.84 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK! 97
4 17 s 2 2:03.64 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
5 18 s 2 2:04.71 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
6 20 s 2 2:08.26 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ 15 73
1 19 s 3 2:07.51 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2019 4 LDK!
2 20 s 3 2:10.36 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
3 21 s 3 2:13.51 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4307/19 2019
4 22 s 3 2:15.10 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
5 23 s 3 2:15.36 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
6 24 s 3 2:17.91 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -- BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
7 25 s 3 2:19.21 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
8 26 s 3 2:22.26 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/2387/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 3:00.66 OŻÓG Grzegorz niestowarzyszony 75 Masters --
2 2 s 1 3:07.09 CAR Jacek niestowarzyszony 76 Masters --
3 3 s 1 3:25.14 KOWALCZYK Szymon niest. Lublin 70 Masters LU --
4 4 s 1 3:26.91 KOWALCZYK Grzegorz niestowarzyszony 69 Masters --
5 5 s 1 3:42.03 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64 Masters LU -- B.D. Z/0154/19 2019 BEZ
7 7 s 1 4:06.01 KITLIŃSKI Piotr niestowarzyszony 72 Masters --
  s 1 DNF HILLER Bogusław niestowarzyszony # 54 Masters --
1500 m M
1 1 s 1 4:02.09 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2 119
2 2 s 1 4:03.13 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3 117
3 3 s 1 4:04.42 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
4 4 s 1 4:05.02 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3 113
5 5 s 1 4:06.02 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3 52 111
6 6 s 1 4:06.81 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK III WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
7 7 s 1 4:17.04 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
8 8 s 1 4:18.70 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2018 BEZ
9 9 s 1 4:19.01 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK IV DMP DMP U20 B.D. Z/2229/19 2019 BEZ 24 88
10 10 s 1 4:21.67 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
11 11 s 1 4:24.31 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
12 12 s 1 4:25.31 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
13 13 s 1 4:30.85 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D.
14 14 s 1 4:35.29 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2019 5 LDK!
15 15 s 1 4:44.76 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2019 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.33 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III DMP U20 TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK! 111
2 2 s 1 60.97 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK! 92
3 3 s 1 63.18 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK! 74
400 m pł M
1 1 s 1 53.05 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I DMP WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1 126
2 2 s 1 53.50 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU I DMP DMP U20 JAROS Marek Z/2537/16 2019 2 120 150
3 3 s 1 55.06 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2 99 135
4 4 s 1 56.98 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU III DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3 77 118
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2019 1 112
2 2 f 1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK! 99 134
3 3 f 1 1.80 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88 Sen LU --
4 4 f 1 1.75 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU IV DMP MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2019 5 46
W dal M
1 1 f 1 6.81 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +2.6 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 79 120
2 2 f 1 6.71 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +5.1 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
3 3 f 1 6.66 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +4.0 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
4 4 f 1 6.43 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +2.5 III DMP HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK! 56
5 5 f 1 6.35 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +2.1 III CHMIELEWSKI Marek
6 6 f 1 5.97 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.7 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
7 7 f 1 5.95 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.8 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
8 8 f 1 5.80 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +3.1 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ
9 9 f 1 5.55 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK +2.5 -- TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
10 10 f 1 5.34 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +4.3 -- KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
11 11 f 1 5.30 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU +3.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
12 12 f 1 4.94 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +3.0 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2019 3 3
Trójskok M
1 1 f 1 13.88 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.6 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2019 3 74 117
2 2 f 1 13.70 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.7 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 114
3 3 f 1 12.03 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.2 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.85 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4304/19 2019
2 2 f 1 11.53 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 9.50 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 2 9.00 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.50 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2 137
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.35 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3 55
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.37 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 1 31.68 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 31.02 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 51.69 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 2 f 1 42.05 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 39.60 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
4 4 f 1 37.44 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4304/19 2019
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 57.15 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 165
2 2 f 1 47.24 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP U20 WIEJAK Izydor Z/3909/16 2019 2 136
3 3 f 1 35.71 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U20 LU IV B.D. Z/3002/16 2019 3
Dysk (2) M
1 1 f 1 35.02 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Młot (5) M
1 1 f 1 78.19 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1 168
2 2 f 1 62.46 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
3 3 f 1 56.66 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 4 f 1 47.39 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU IV BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 48.20 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2019 5
2 2 f 2 42.89 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
3 3 f 2 35.00 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
4 4 f 2 26.47 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 71.42 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
2 2 f 1 60.67 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
3 3 f 1 51.54 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 126
4 4 f 1 48.17 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2019 3
5 5 f 1 46.26 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 114
Młot (7.26) M
1 1 f 1 58.93 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 123
2 2 f 1 56.03 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
3 3 f 1 52.87 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 31.43 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 1 f 1 54.00 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 77.69 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2019 MM
2 2 f 1 50.82 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U20 LU III B.D. Z/3002/16 2019 3
3 3 f 1 47.69 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.935552120209 sekund