Łódź 22.06.2019
Mityng kwalifikacyjny ŁOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.19 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -1.8 II B.D. Z/4569/15 2019 M
2 3 e 1 12.40 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.8 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 104 138
3 4 e 1 12.55 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.8 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1
4 9 e 1 12.93 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.8 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 115
5 12 e 1 13.06 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -1.8 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
6 13 e 1 13.09 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.8 III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
7 18 e 1 13.53 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD -1.8 IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5 49 90
8 20 e 1 13.56 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.8 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
1 6 e 2 12.80 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 10 e 2 12.96 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.1 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
3 21 e 2 13.61 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05 U16 LD -0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/0457/19 2019
4 24 e 2 13.72 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -0.1 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
1 8 e 3 12.93 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -2.0 III DMP BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 76
2 11 e 3 13.04 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U20 LD -2.0 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
3 17 e 3 13.45 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -2.0 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
4 27 e 3 13.86 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -2.0 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
1 2 e 4 12.34 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.4 II DMP U20 B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK! 141
2 5 e 4 12.77 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.4 III LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
3 7 e 4 12.86 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -0.4 III LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2019
4 14 e 4 13.26 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD -0.4 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
5 15 e 4 13.27 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -0.4 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2 60 101
6 19 e 4 13.55 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.4 IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
7 22 e 4 13.62 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U18 WP -0.4 IV B.D. Z/2622/17 2019 LDK!
1 16 e 5 13.37 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.3 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
2 23 e 5 13.67 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -0.3 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2019 4
3 26 e 5 13.84 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD -0.3 V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2019
4 31 e 5 14.60 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2019
5 32 e 5 14.70 WIŚNIEWSKA Zuzanna RKS Łódź 02 U18 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0794/19 2019
6 33 e 5 14.80 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD -0.3 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2019 5 LDK!
1 25 e 6 13.74 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -0.2 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
2 28 e 6 13.89 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U20 LD -0.2 -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2019 4
3 29 e 6 14.08 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -0.2 V ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
4 30 e 6 14.19 MALARCZYK Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD -0.2 V BRÓDKA Daniel Z/0657/18 2019 4
5 34 e 6 15.13 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 06 U14 LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2019
1 e 7 14.14 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -1.7 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
2 e 7 14.46 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U18 LD -1.7 -- DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2019 3 66
3 e 7 15.14 POREDA Zofia RKS Łódź 05 U16 LD -1.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0758/19 2019
1 f 1 12.37 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.0 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 106 140
2 f 1 12.53 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.0 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1
3 f 1 12.77 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -1.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2019
4 f 1 12.83 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.0 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 119
200 m K
1 1 s 1 25.28 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.9 II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1
2 2 s 1 25.72 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.9 II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
3 3 s 1 25.99 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.9 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
4 4 s 1 26.55 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.9 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK! 115
5 8 s 1 27.23 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.9 III ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
6 18 s 1 28.54 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD -0.9 -- DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3 40 85
1 5 s 2 26.68 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD -2.3 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 74
2 6 s 2 26.70 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -2.3 III HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
3 9 s 2 27.44 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD -2.3 IV NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
4 10 s 2 27.73 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -2.3 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
5 11 s 2 27.77 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -2.3 IV ROSIAK Robert Z/0219/17 2019 4 LDK!
6 14 s 2 28.29 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U18 LD -2.3 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2019 4 LDK! 88
7 16 s 2 28.40 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U18 WP -2.3 IV B.D. Z/2622/17 2019 LDK!
8 20 s 2 28.72 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -2.3 -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK! 83
1 7 s 3 27.09 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.6 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK! 105
2 12 s 3 27.92 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -0.6 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
3 17 s 3 28.46 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05 U16 LD -0.6 IV BRÓDKA Daniel Z/0457/19 2019
4 19 s 3 28.63 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD -0.6 V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2019
1 13 s 4 27.93 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -1.3 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2019 4
2 21 s 4 28.87 MALARCZYK Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD -1.3 V BRÓDKA Daniel Z/0657/18 2019 4
3 25 s 4 30.16 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -1.3 V GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2019
4 26 s 4 30.42 DURAS Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -1.3 -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna Z/0825/18 2019 5 LDK!
5 30 s 4 31.32 POREDA Zofia RKS Łódź 05 U16 LD -1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0758/19 2019
6 31 s 4 31.51 BAŁDYKA Łucja UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -1.3 -- B.D. Z/0146/19 2019
1 15 s 5 28.34 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +0.1 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2019 4
2 22 s 5 29.00 WOJTYRA Viktoria UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP +0.1 -- ROSIAK Robert Z/1565/16 2019 BEZ LDK!
3 23 s 5 29.47 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +0.1 V ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
4 24 s 5 29.93 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ +0.1 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
5 27 s 5 30.53 WIŚNIEWSKA Zuzanna RKS Łódź 02 U18 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0794/19 2019
6 28 s 5 30.62 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD +0.1 -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
7 29 s 5 31.16 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 06 U14 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2019
400 m K
1 1 s 1 57.93 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/4521/15 2019
2 2 s 1 60.11 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
3 4 s 1 63.48 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0248/18 2019 3
4 6 s 1 64.28 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2019
5 7 s 1 65.23 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0916/17 2019 4
1 3 s 2 62.01 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD IV WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
2 5 s 2 63.95 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
3 8 s 2 66.11 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
4 9 s 2 74.72 ROMANOWSKA Agata UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0243/18 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:20.97 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2019 3
2 2 s 1 2:31.43 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/2786/17 2019 3
3 3 s 1 2:33.46 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
4 4 s 1 2:36.66 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- B.D. Z/3458/19 2019
5 5 s 1 2:46.07 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2019
6 6 s 1 2:49.22 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2019
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.65 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -2.0 II DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 145
1 f 1 14.58 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +0.2 II DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 146
100 m pł K
1 1 e 1 14.26 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD -2.0 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1 127
3 2 e 1 14.66 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -2.0 II DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 112 146
4 3 e 1 15.18 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -2.0 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
1 f 1 14.19 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +0.2 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1 130
2 f 1 14.46 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.2 I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 119 149
4 f 1 14.81 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.2 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
400 m pł K K
1 1 s 1 63.40 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
2 2 s 1 64.97 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U23 LD II DMP KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/0420/15 2019 90
3 3 s 1 66.33 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3 119
4 4 s 1 67.58 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 67.89 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
6 6 s 1 69.24 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2019 4
7 7 s 1 76.60 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2019 5 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:17.78 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
2 s 1 5:36.23 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV B.D. Z/2285/19 2019
3 s 1 5:39.11 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
4 s 1 5:43.91 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2019 4 LDK! 89
5 s 1 5:44.32 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/0365/18 2019
6 s 1 5:50.00 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
7 s 1 5:58.61 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2019 5
8 s 1 6:06.43 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip , Z/0850/17 , 2019 5 LDK!
9 s 1 6:11.58 KOMASIŃSKA Lilianna RKS Łódź 02 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/0512/19 2019 IV 67
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
2 f 1 1.54 PIECH Maria RKS Łódź 03 U18 LD IV DMP U20 KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK! 101
3 f 1 1.54 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U18 LD IV DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3145/17 , 2019 4 LDK! 66 101
4 f 1 1.47 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
Tyczka K
1 f 1 3.50 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1 126 154
2 f 1 3.50 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 126 154
3 f 1 3.40 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
4 f 1 3.20 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2019 1
5 f 1 3.10 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2019 3 LDK!
6 f 1 2.80 PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 U18 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0328/16 2019 2
7 f 1 2.80 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2019 2
8 f 1 2.40 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 06 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2019
9 f 1 2.20 WERNICKA Marta UKS Olimp Mazańcowice 07 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr
10 f 1 2.00 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 05 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/5088/19 , 2019 LDK!
11 f 1 1.80 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 05 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/5089/19 , 2019 LDK!
  f 1 NM KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/2461/17 2019 3
W dal K
1 f 1 5.48 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD +0.6 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
2 f 1 5.01 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +1.3 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
3 f 1 4.92 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
4 f 1 4.89 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.7 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
5 f 1 4.56 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +1.7 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
6 f 1 4.30 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +1.7 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2019 5 LDK!
7 f 1 4.27 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.7 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
8 f 1 4.13 MUŻDŻYŃSKA Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +1.1 -- OSTOJSKI Piotr PALISZEWSKI Maciej , Z/0720/19 , 2019 LDK!
9 f 1 4.06 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 06 U14 WP +2.6 -- B.D. Z/0109/19 2019 LDK!
10 f 1 4.03 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 06 U14 WP +3.8 -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.94 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +1.8 II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
2 f 1 11.34 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U23 LD +1.7 III DMP SADACH Aneta B.D. Z/0301/16 2019 82
3 f 1 10.90 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ +0.6 III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
4 f 1 10.45 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +3.0 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
5 f 1 10.38 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
6 f 1 10.12 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +3.2 -- DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1959/17 2019 78
7 f 1 9.88 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ +1.4 -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
8 f 1 9.57 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
  f 1 NM KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.18 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/5190/18 2019 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 36.46 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
2 f 1 36.27 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2 123
3 f 1 33.40 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
4 f 1 31.27 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 56.82 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
2 f 1 40.14 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 37.38 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2019 4
4 f 1 37.31 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 42.74 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2019 86
100 m M
1 1 e 1 10.72 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -1.9 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM 127
2 4 e 1 11.07 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -1.9 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 5 e 1 11.26 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -1.9 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
4 7 e 1 11.34 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.9 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3 119
5 10 e 1 11.61 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -1.9 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
1 3 e 2 11.00 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.2 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK! 102 138
2 6 e 2 11.27 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD +0.2 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
3 11 e 2 11.65 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.2 III KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2019 4 LDK!
4 13 e 2 11.68 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD +0.2 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
5 17 e 2 11.80 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS +0.2 -- ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
6 20 e 2 11.85 SZWED Maks AZS Łódź 04 U16 LD +0.2 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0459/19 2019 94
1 2 e 3 10.92 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP 0.0 II RYCZYŃSKI Zbigniew B.D. Z/3875/15 2019
2 8 e 3 11.49 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU 0.0 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
3 9 e 3 11.57 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP 0.0 III DMP U20 OLCZYK Stanisław B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK! 106
4 12 e 3 11.65 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP 0.0 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
5 15 e 3 11.75 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD 0.0 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
6 19 e 3 11.84 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD 0.0 IV DMP U20 KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3 94
7 21 e 3 11.86 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD 0.0 IV WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
1 24 e 4 12.29 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -1.7 -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2019 3
2 27 e 4 12.47 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD -1.7 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
3 29 e 4 12.53 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2019 BEZ
4 31 e 4 12.73 JAWORSKI Aleks AZS Łódź 03 U18 LD -1.7 -- BRÓDKA Daniel Z/0653/18 2019 5
5 32 e 4 12.81 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -1.7 -- B.D. Z/2214/19 2019
6 33 e 4 12.83 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -1.7 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
7 39 e 4 13.74 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 05 U16 WP -1.7 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2019
1 25 e 5 12.31 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -2.0 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2019 BEZ LDK!
2 26 e 5 12.41 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD -2.0 V B.D. Z/1022/19 2019
3 28 e 5 12.51 PIOTROWSKI Adrian UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta
4 30 e 5 12.61 RYBAK Cezary MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -2.0 V WASIAK Jarosław Z/0250/18 2019 BEZ
5 35 e 5 13.01 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
6 36 e 5 13.20 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
7 37 e 5 13.32 PLUTA Mateusz AZS Łódź 05 U16 LD -2.0 -- BRÓDKA Daniel Z/4254/19 2019
1 14 e 6 11.69 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź 75 Masters LD -0.8 III
2 16 e 6 11.80 SZKILNIK Nikodem MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -0.8 IV LIPIŃSKI Leszek Z/4872/19 2019
3 18 e 6 11.82 PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -0.8 IV FIRLIT Roman Z/4134/19 2019
4 22 e 6 12.16 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD -0.8 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
5 23 e 6 12.21 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD -0.8 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
6 34 e 6 12.85 KOCIAK Szymon AZS Łódź 03 U18 LD -0.8 -- BRÓDKA Daniel Z/0654/18 2019 5
7 38 e 6 13.54 SOBIERAJ Jacek niest. Łódź 72 Masters LD -0.8 --
8 40 e 6 13.89 SPUŁTOWSKI Adam RKS Łódź 99 U23 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2045/18 2019 BEZ
1 f 1 10.71 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -1.0 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM 128
2 f 1 10.94 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -1.0 II RYCZYŃSKI Zbigniew B.D. Z/3875/15 2019
3 f 1 11.06 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.0 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK! 98 135
4 f 1 11.20 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -1.0 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
5 f 1 11.45 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.0 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3 112
6 f 1 11.50 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.0 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
200 m M
1 1 s 1 21.64 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -0.6 I KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
2 2 s 1 21.88 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD -0.6 I DMP KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019 114
3 3 s 1 22.09 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -0.6 II RYCZYŃSKI Zbigniew B.D. Z/3875/15 2019
4 4 s 1 22.76 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -0.6 II DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK! 123
5 5 s 1 22.82 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -0.6 III FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
6 6 s 1 23.25 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP -0.6 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
7 7 s 1 23.27 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -0.6 III DMP DMP U20 B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK! 66 109
8 10 s 1 23.69 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -0.6 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
1 8 s 2 23.54 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -1.7 III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
2 9 s 2 23.67 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -1.7 IV DMP U20 FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4 101
3 11 s 2 23.78 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -1.7 IV WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
4 12 s 2 23.87 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -1.7 -- ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
1 13 s 3 23.95 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U16 LD -2.0 IV KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
2 16 s 3 24.30 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04 U16 LD -2.0 IV BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2019 4
3 17 s 3 24.31 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD -2.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
4 18 s 3 24.49 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -2.0 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 24.65 KUBICA Mateusz UKS GOK Zduny 02 U18 LD -2.0 -- ZNYK Stanisław Z/3983/18 2019 BEZ
6 21 s 3 24.87 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD -2.0 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
7 28 s 3 25.93 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
1 20 s 4 24.74 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -0.2 V BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2019 BEZ
2 22 s 4 25.05 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD -0.2 V B.D. Z/1022/19 2019
3 25 s 4 25.44 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -0.2 V TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
4 26 s 4 25.61 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -0.2 -- B.D. Z/2214/19 2019
5 27 s 4 25.83 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 05 U16 LD -0.2 -- BRÓDKA Daniel Z/0456/19 2019
6 33 s 4 28.68 SPUŁTOWSKI Adam RKS Łódź 99 U23 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2045/18 2019 BEZ
1 14 s 5 23.99 PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -3.5 IV FIRLIT Roman Z/4134/19 2019
2 15 s 5 24.07 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź 75 Masters LD -3.5 --
3 23 s 5 25.11 RYBAK Cezary MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -3.5 V WASIAK Jarosław Z/0250/18 2019 BEZ
4 24 s 5 25.41 PIOTROWSKI Adrian UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -3.5 -- BARSKA Jolanta
5 29 s 5 25.95 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -3.5 --
6 30 s 5 26.43 JAWORSKI Aleks AZS Łódź 03 U18 LD -3.5 -- BRÓDKA Daniel Z/0653/18 2019 5
7 31 s 5 26.49 KOCIAK Szymon AZS Łódź 03 U18 LD -3.5 -- BRÓDKA Daniel Z/0654/18 2019 5
8 32 s 5 27.51 PLUTA Mateusz AZS Łódź 05 U16 LD -3.5 -- BRÓDKA Daniel Z/4254/19 2019
400 m M
1 1 s 1 49.30 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
2 2 s 1 50.16 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
3 3 s 1 50.71 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD III DMP SADACH Aneta Z/1118/13 2019 3 78
4 5 s 1 51.90 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
5 6 s 1 51.96 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
1 4 s 2 51.82 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
2 7 s 2 52.67 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1028/17 , 2019 3 LDK!
3 8 s 2 53.41 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2019 3
4 9 s 2 54.00 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2019 3
5 10 s 2 54.18 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
6 13 s 2 55.61 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
1 11 s 3 55.35 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 12 s 3 55.47 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2019 BEZ 79
3 14 s 3 56.05 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
4 15 s 3 57.24 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2019 5 LDK!
5 16 s 3 61.77 JEŻYNA Maciej LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4286/19 2019
6 17 s 3 68.40 JABŁOŃSKI Błażej UKS GOK Zduny 04 U16 LD -- ZNYK Stanisław Z/4278/18 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:55.79 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD II KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
2 2 s 1 1:59.87 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
3 3 s 1 2:02.64 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/3727/17 2019 4
4 4 s 1 2:03.66 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
5 5 s 1 2:05.56 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U20 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2019 4 81
6 6 s 1 2:06.97 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04 U16 LD IV DMP U20 FIRLIT Roman Z/0133/19 2019 5 75
7 7 s 1 2:09.16 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2019 3
8 8 s 1 2:14.20 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0003/18 2019 3
9 12 s 1 2:18.75 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
1 9 s 2 2:15.19 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2349/18 2019 5
2 10 s 2 2:16.81 MALARCZYK Michał AZS Łódź 04 U16 LD -- DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0656/18 2019 BEZ 63
3 11 s 2 2:18.63 SZCZEPANIAK Igor AZS Łódź 04 U16 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna KUCZKOWSKI Piotr , Z/4229/19 , 2019 LDK!
4 13 s 2 2:24.15 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0240/18 2019 BEZ
5 14 s 2 2:36.26 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 05 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0461/19 , 2019 LDK!
6 15 s 2 2:48.71 SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2019
7 16 s 2 2:50.38 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2019
110 m pł J MŁ M
1 e 1 17.33 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.4 -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 70
2 e 1 19.35 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -0.4 -- BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2019 BEZ
1 f 1 18.61 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.1 -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 57
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.23 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -0.4 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
2 2 e 1 14.58 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.4 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 150
3 3 e 1 15.05 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.4 II LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 4 e 1 15.27 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -0.4 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 135
5 5 e 1 16.00 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.4 III TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
1 f 1 14.30 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -1.1 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
2 f 1 14.48 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.1 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 153
3 f 1 14.96 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -1.1 II LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 f 1 15.29 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -1.1 II TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.55 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK! 128
2 s 1 57.07 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
3 s 1 57.31 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4
4 s 1 57.90 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK! 107
5 s 1 62.22 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2019 5 81
6 s 1 62.81 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK! 76
7 s 1 63.74 JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4075/17 2019 BEZ
8 s 1 63.81 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ
400 m pł M
1 s 1 54.32 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU I DMP DMP U20 JAROS Marek Z/2537/16 2019 2 109 142
2 s 1 54.51 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
3 s 1 56.16 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1 86
4 s 1 59.37 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 54
Wzwyż M
1 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
2 f 1 1.74 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2157/17 2019 4 88
Tyczka M
1 s 1 4.90 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 s 1 4.80 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
3 s 1 4.40 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
4 s 1 4.20 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
5 s 1 4.20 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2019 3
6 s 1 4.00 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
7 s 1 4.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2019 2
8 s 1 3.80 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
9 s 2 3.70 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 110
9 s 2 3.70 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/2163/17 2019 110
11 s 2 3.60 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
W dal M
1 f 1 6.97 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +3.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
2 f 1 6.57 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.7 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
3 f 1 6.46 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ +0.9 III GRABOLUS Marek BEZ
4 f 1 6.45 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +3.2 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
5 f 1 6.18 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +2.0 IV DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 89
6 f 1 5.63 KAMAS Marek ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +1.0 -- DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1961/17 2019 69
7 f 1 5.18 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.8 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1018/17 , 2019 BEZ LDK!
  6.40 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.5 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
Trójskok M
1 f 1 15.55 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD +1.4 I DMP SADACH Aneta Z/4506/11 2019 1 128
2 f 1 14.32 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD +3.8 III DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! 87 126
3 f 1 14.10 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.3 III DMP DMP U20 SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2 80 122
4 f 1 13.79 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
5 f 1 13.19 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.5 IV LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2019 3
6 f 1 12.18 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2019 5 LDK!
7 f 1 12.11 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD -0.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2019 BEZ LDK!
  14.30 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD +1.4 III DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! 87 126
Kula (5) M
1 f 1 15.26 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
2 f 1 14.05 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 13.67 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
4 f 1 13.44 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
5 f 1 11.38 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
6 f 1 8.97 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 05 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 8.70 DZIECIĄTKOWSKI Konrad MKS Zduńska Wola 05 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4276/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
1 f 2 12.73 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 2 8.82 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 14.74 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
2 f 1 11.87 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
3 f 1 11.73 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 17.79 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
Dysk (1) M
1 f 1 53.35 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 1 44.65 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
3 f 1 33.27 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.70 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
2 f 1 38.19 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
  f 1 NM RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
  f 1 NM KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.33 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2 114
2 f 1 36.07 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2019 4 100
3 f 1 34.54 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 71.98 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
2 f 1 60.23 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD II SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
3 f 1 38.54 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
4 f 1 36.22 DZIECIĄTKOWSKI Konrad MKS Zduńska Wola 05 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/4276/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 36.19 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 05 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 63.95 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.571660995483 sekund