Warszawa 23.06.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.70 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.0 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 e 1 11.97 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +1.0 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2 131
3 3 e 1 12.10 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.0 I B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
4 4 e 1 12.12 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.0 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
5 5 e 1 12.38 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.0 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
6 7 e 1 12.56 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.0 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 131
7 8 e 1 12.57 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
1 6 e 2 12.53 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.3 II DMP BHEBHE Urszula B.D. Z/1971/11 2019 2 97
2 9 e 2 12.64 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -0.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
3 10 e 2 12.79 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.3 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
4 11 e 2 12.92 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -0.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
5 12 e 2 12.99 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.3 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
6 13 e 2 13.06 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2019 3
7 16 e 2 13.14 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.3 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
1 14 e 3 13.07 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
2 17 e 3 13.31 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.5 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 18 e 3 13.41 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
4 19 e 3 13.44 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.5 IV GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
5 20 e 3 13.45 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.5 IV B.D. Z/3546/19 2019
6 22 e 3 13.63 BOGUCKA Iza RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.5 IV B.D. Z/3058/17 2019 LDK!
7 24 e 3 14.17 SZCZĘCH Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3756/19 2019
1 15 e 4 13.10 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -0.5 III GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
2 21 e 4 13.55 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -0.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 23 e 4 13.79 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
4 25 e 4 14.75 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019 LDK!
5 26 e 4 14.88 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- B.D. B.D. Z/5563/19 2019
1 1 f 1 11.62 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +2.1 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 f 1 11.99 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +2.1 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 3 f 1 12.01 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +2.1 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2 128
4 4 f 1 12.20 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +2.1 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
5 5 f 1 12.34 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.1 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 141
6 6 f 1 12.47 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +2.1 II DMP BHEBHE Urszula B.D. Z/1971/11 2019 2 100
7 7 f 1 12.48 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +2.1 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
8 8 f 1 12.87 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ +2.1 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
200 m K
1 1 s 1 23.92 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.3 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 s 1 24.61 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.3 I DMP B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1 125
3 3 s 1 25.10 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.3 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 25.37 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.3 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 138
5 5 s 1 25.57 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
6 6 s 1 26.07 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.3 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
7 8 s 1 26.37 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 9 s 2 26.41 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.8 III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
2 11 s 2 26.48 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.8 III DMP U20 GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK! 116
3 12 s 2 26.69 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.8 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
4 14 s 2 27.08 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.8 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
5 15 s 2 27.57 JACKIEWICZ Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ +0.8 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5392/15 2019 4 LDK!
6 16 s 2 27.70 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.8 IV B.D. Z/3546/19 2019
7 18 s 2 28.06 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.8 IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2019 3
1 7 s 3 26.22 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +0.9 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 13 s 3 27.00 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.9 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2019 3
3 17 s 3 27.85 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.9 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
4 19 s 3 28.10 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
5 24 s 3 29.35 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.9 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
6 25 s 3 30.01 PAWEŁKOWSKA Karolina MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD +0.9 -- B.D. Z/1798/16 2019 BEZ
1 10 s 4 26.47 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -0.4 III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 20 s 4 28.52 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ -0.4 -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
3 21 s 4 28.58 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -0.4 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2019 4
4 22 s 4 28.94 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ -0.4 V GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
5 23 s 4 28.95 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ -0.4 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
6 26 s 4 31.16 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019 LDK!
400 m K
1 s 1 55.11 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD I KĘDZIORA Robert B.D. Z/0899/11 2019 MM
2 s 1 57.66 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
3 s 1 57.91 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
4 s 1 59.93 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
5 s 1 60.28 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2019 3
6 s 1 60.43 SĘKOWSKA Natalia Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U18 MZ III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0524/16 , 2019 LDK!
7 s 1 63.19 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 65.43 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
1 s 2 61.04 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
2 s 2 63.90 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
3 s 2 64.08 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2019 3 LDK!
4 s 2 64.38 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
5 s 2 64.78 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3944/15 2019
6 s 2 66.72 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
7 s 2 66.99 ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4111/18 2019 BEZ
8 s 2 72.17 FRANK Wiktoria OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/3639/16 2019 5
1 s 3 60.80 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
2 s 3 63.33 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2019
3 s 3 64.38 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2019 4
4 s 3 68.55 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2019 BEZ
5 s 3 69.99 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
6 s 3 70.61 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2019 BEZ LDK!
7 s 3 72.09 ZIMOCHOCKA Alicja OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4113/18 2019 BEZ
800 m K
1 s 1 2:17.14 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 s 1 2:18.34 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
3 s 1 2:18.96 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
4 s 1 2:19.56 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
5 s 1 2:20.70 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
6 s 1 2:25.23 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/2180/19 2019
7 s 1 2:27.61 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
8 s 1 2:29.21 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
9 s 1 2:37.54 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
10 s 1 2:41.87 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
3000 m K
1 1 s 1 10:27.02 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
2 2 s 1 11:17.86 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
3 3 s 1 11:18.98 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2019 4
4 4 s 1 11:19.09 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
5 5 s 1 11:34.87 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
6 6 s 1 11:52.58 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2019 4
7 7 s 1 11:54.68 AUGUSTOWSKA Natalia PTT Delta Płock 03 U18 MZ -- B.D. Z/5108/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 e 1 12.81 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.7 III MIREK Andrzej # Z/2713/16 2019 3
2 2 e 1 12.93 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.7 III GAWENDA Andrzej # Z/3464/18 2019 4 LDK!
3 3 e 1 13.78 GOŁDYN Iga OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.7 IV BALCERZAK Piotr Z/2833/19 2019
4 4 e 1 13.79 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U16 SK +0.7 IV MIREK Andrzej Z/0465/19 2019 4
1 f 1 12.72 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +1.6 III MIREK Andrzej # Z/2713/16 2019 3
2 f 1 13.70 GOŁDYN Iga OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.6 IV BALCERZAK Piotr Z/2833/19 2019
3 f 1 13.86 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U16 SK +1.6 V MIREK Andrzej Z/0465/19 2019 4
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.17 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.4 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 2 e 1 15.63 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
3 3 e 1 15.93 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +0.4 III BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
  e 1 DNF MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.4 -- MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
1 1 f 1 15.04 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.1 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 2 f 1 15.12 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +1.1 II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
3 3 f 1 15.46 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
4 4 f 1 15.80 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +1.1 III BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
100 m pł K
1 e 1 13.43 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.9 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 e 1 14.17 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +0.9 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019 131
3 e 1 14.62 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.9 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 e 1 15.00 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.9 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
5 e 1 15.30 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
6 e 1 15.84 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
7 e 1 16.08 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +0.9 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
8 e 1 16.20 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
1 1 f 1 13.49 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.0 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 2 f 1 14.22 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.0 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019 129
3 3 f 1 14.67 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 4 f 1 14.91 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.0 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
5 5 f 1 15.38 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.0 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
6 6 f 1 16.19 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
7 7 f 1 16.27 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +1.0 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
400 m pł K K
1 1 s 1 60.48 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
2 2 s 1 71.16 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:19.19 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
2 2 s 1 7:51.94 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
2 2 f 1 1.60 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
3 3 f 1 1.55 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
4 4 f 1 1.55 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U18 MZ III GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2019 3
5 5 f 1 1.50 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U16 SK IV MIREK Andrzej Z/0465/19 2019 4
6 6 f 1 1.45 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
  f 1 NM BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1 167
2 2 f 1 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
3 3 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 117 150
4 4 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
5 5 f 1 2.90 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP III FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/3289/19 , 2019 LDK!
6 6 f 1 2.60 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
7 7 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
8 8 f 1 2.40 LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019 92
W dal K
1 f 1 5.64 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.6 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
2 f 1 5.59 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.9 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 f 1 5.34 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.9 III DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 81
4 f 1 5.27 LASKOWSKA Łucja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +2.0 III
5 f 1 5.02 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U18 MZ +0.3 IV GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2019 3
6 f 1 4.72 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
7 f 1 4.70 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
8 f 1 4.69 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.5 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
1 f 2 4.76 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.3 V GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 f 2 4.42 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.3 -- SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.57 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.6 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/3998/15 2019 58
2 f 1 10.15 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
3 f 1 10.13 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 9.80 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 9.56 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 9.11 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.5 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
7 f 1 8.80 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 9.31 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 13.34 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U23 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2019 1
2 f 1 13.03 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
3 f 1 11.22 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 f 1 8.11 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2019 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 32.91 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 45.28 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 112
2 f 1 42.52 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 102
3 f 1 35.09 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5 81
Młot (4) K
1 f 1 65.73 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 177
2 f 1 61.05 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 163
3 f 1 59.20 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 156
Oszczep (500) K
1 f 1 29.98 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 05 U16 WN V BRYNDA Marcin Z/1128/19 2019 LDK!
2 f 1 28.64 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 41.30 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
2 f 1 35.37 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
3 f 1 33.59 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2019 4
4 f 1 32.76 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
100 m M
1 1 e 1 10.81 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +1.3 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 2 e 1 10.97 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.3 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 3 e 1 11.00 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U20 PD +1.3 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2019 3
4 4 e 1 11.09 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +1.3 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
5 5 e 1 11.14 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +1.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2019 2
6 6 e 1 11.17 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +1.3 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 89
7 8 e 1 11.27 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.3 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
1 7 e 2 11.17 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U20 PD +1.4 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2019 2
2 9 e 2 11.29 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +1.4 II WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
3 10 e 2 11.36 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +1.4 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
4 11 e 2 11.42 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 114
5 12 e 2 11.52 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 109
6 15 e 2 11.83 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ +1.4 -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2019 3
7 18 e 2 11.96 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.4 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
1 13 e 3 11.66 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.6 III KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK!
2 14 e 3 11.69 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.6 III PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
3 16 e 3 11.89 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 03 U18 MZ +0.6 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2019
4 20 e 3 12.04 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.6 IV KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł Z/6487/15 2019 BEZ LDK!
5 21 e 3 12.06 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.6 IV B.D. Z/3059/17 2019 4 LDK!
6 25 e 3 12.18 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +0.6 IV B.D. Z/0387/19 2019
7 26 e 3 12.24 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD +0.6 -- B.D. Z/2286/19 2019
1 17 e 4 11.92 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.4 IV CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
2 19 e 4 12.00 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -0.4 IV B.D. Z/5554/18 2018 4
3 22 e 4 12.07 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -0.4 IV B.D. Z/0546/19 2019
4 23 e 4 12.10 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -0.4 IV RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
5 24 e 4 12.11 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.4 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
6 27 e 4 12.56 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 72
1 28 e 5 12.58 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ 0.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
2 29 e 5 12.93 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2019 5 LDK!
3 30 e 5 13.36 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ 0.0 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
4 31 e 5 13.61 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ 0.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
5 32 e 5 13.69 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ 0.0 -- B.D. Z/2516/19 2019
6 33 e 5 13.71 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/1598/19 2019
7 34 e 5 14.59 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
1 f 1 10.96 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.6 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 f 1 11.14 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 f 1 11.25 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -0.6 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
4 f 1 11.28 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.6 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 81
5 f 1 11.37 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U20 PD -0.6 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2019 2
6 f 1 11.41 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.6 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
7 f 1 11.48 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -0.6 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
200 m M
1 s 1 21.81 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS +1.4 I B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
2 s 1 22.88 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +1.4 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
3 s 1 23.02 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.4 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
4 s 1 23.23 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.4 III BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
5 s 1 24.52 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
1 s 2 22.08 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.6 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
2 s 2 22.53 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +0.6 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
3 s 2 23.77 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.6 IV CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
4 s 2 23.79 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.6 IV RADKE Karol Z/0761/15 2019 BEZ LDK!
5 s 2 23.96 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +0.6 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
6 s 2 25.00 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.6 -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4
400 m M
1 1 s 1 49.59 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II DMP SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2 96
2 3 s 1 50.68 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
3 4 s 1 50.69 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2019 2
4 5 s 1 50.79 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. B.D. Z/1069/15 2019
5 6 s 1 50.98 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ III B.D. Z/0546/19 2019
6 7 s 1 51.27 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
7 8 s 1 51.41 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
1 2 s 2 50.21 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2
2 9 s 2 51.69 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1364/18 2019
3 10 s 2 52.00 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. Z/1908/17 2019 4
4 11 s 2 52.23 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2019 3 58 107
5 12 s 2 53.51 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
6 13 s 2 54.35 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ 89
7 14 s 2 55.99 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
1 15 s 3 56.31 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2019 BEZ LDK!
2 16 s 3 57.54 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
3 17 s 3 57.64 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
4 18 s 3 57.89 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa # 93 Sen MZ -- B.D.
5 19 s 3 59.11 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
6 20 s 3 59.49 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
7 21 s 3 60.26 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2179/19 2019
800 m M
1 s 1 1:58.59 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 93 Sen MZ III CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
2 s 1 1:58.93 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ III PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2019 4 LDK!
3 s 1 1:59.01 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2019 2 LDK! 112
4 s 1 1:59.86 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ III SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
5 s 1 1:59.89 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
6 s 1 2:00.41 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
7 s 1 2:01.98 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019 97
8 s 1 2:02.03 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
9 s 1 2:03.71 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4 89
10 s 1 2:04.55 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
11 s 1 2:05.06 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
12 s 1 2:10.39 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
1 s 2 2:00.39 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów # 87 Sen LU III B.D. Z/5039/19 2019
2 s 2 2:01.59 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
3 s 2 2:08.41 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- BRYNDA Marcin B.D. , Z/1680/17 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 2:11.46 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
5 s 2 2:11.67 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2019 4
6 s 2 2:12.60 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa # 03 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2019
7 s 2 2:18.00 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1926/18 2019 BEZ
8 s 2 2:18.77 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Masters MZ -- B.D. Z/0612/19 2019
9 s 2 2:19.47 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
10 s 2 2:20.42 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 05 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2019
11 s 2 2:21.48 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:59.63 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2 71
2 2 s 1 4:01.37 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
3 3 s 1 4:02.57 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
4 4 s 1 4:05.19 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
5 5 s 1 4:05.91 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
6 6 s 1 4:06.64 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 B.D. Z/0283/19 2019 110
7 7 s 1 4:07.82 GROMEK Radosław UKS Gepard Warszawa 83 Masters MZ III ORZESZEK Krzysztof Z/1123/14 2019 3
8 8 s 1 4:19.33 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
9 9 s 1 4:21.28 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2019 5 LDK!
10 10 s 1 4:25.02 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
11 11 s 1 4:25.33 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 77
12 12 s 1 5:04.25 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3000 m M
1 1 s 1 8:48.00 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
2 2 s 1 8:57.18 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
3 3 s 1 8:58.97 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2019
4 4 s 1 9:00.85 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
5 5 s 1 9:28.61 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
6 6 s 1 9:33.57 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
7 7 s 1 9:34.39 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0695/19 2019
8 8 s 1 9:45.38 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
9 9 s 1 9:45.42 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
10 10 s 1 9:49.71 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/2349/18 2019 5
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Masters MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
  s 1 DNF BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0294/15 2019 4
  s 1 DNF BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 16.06 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ 0.0 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 100
2 2 e 1 16.34 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 3 e 1 16.36 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
4 4 e 1 17.85 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
1 1 f 1 15.67 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.6 III BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
2 2 f 1 15.76 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 3 f 1 15.84 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.6 IV BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
4 4 f 1 15.87 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.6 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 107
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.14 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +0.3 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 3 e 1 14.52 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.3 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 152
5 4 e 1 16.06 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.3 III DMP U20 WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2 114
6 5 e 1 16.44 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +0.3 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
  e 1 DNF SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.3 -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
1 f 1 14.07 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +1.2 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 f 1 14.31 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +1.2 I NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 f 1 14.37 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.2 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 157
5 f 1 16.40 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.2 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
110 m pł M
2 2 e 1 14.47 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.3 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 131
4 e 1 14.62 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.3 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 123
2 f 1 14.29 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.2 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 140
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.71 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
400 m pł M
1 1 s 1 55.71 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2000 m prz M
1 1 s 1 6:06.24 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
2 2 s 1 6:14.70 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 6:32.85 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
4 4 s 1 6:35.68 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2019 3
5 5 s 1 6:40.54 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0484/15 2019 3
2 f 1 1.75 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
Tyczka M
1 f 1 4.70 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1 120
2 f 1 4.60 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019 113
3 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2019 100
4 f 1 4.40 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK! 138
5 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
6 f 1 3.00 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
  f 1 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/0579/15 2019
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. Z/1200/13 2019 2
W dal M
1 f 1 6.40 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +1.3 III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
2 f 1 6.30 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
3 f 1 6.21 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.2 IV DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 90
4 f 1 6.21 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +1.4 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
5 f 1 5.99 OLKOWSKI Kamil OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ +1.2 IV WITKOWSKI Bartosz Z/5071/18 2019 5 LDK!
6 f 1 5.65 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD +0.4 -- B.D. Z/2286/19 2019
7 f 1 4.85 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- B.D. Z/2516/19 2019
1 f 2 5.90 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.5 IV BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
2 f 2 5.65 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.1 V DMP U20 GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2019 4 69
3 f 2 5.23 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ +1.7 -- B.D. Z/0387/19 2019
4 f 2 4.90 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
5 f 2 4.58 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
6 f 2 4.30 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +0.4 -- JANCIK Mariusz # Z/5570/18 2019
Trójskok M
1 f 1 14.46 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.7 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1 92
2 f 1 11.21 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.45 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 2 f 1 12.14 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
3 3 f 1 11.85 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 14.31 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 123
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU -- DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1
Kula (7.26) M
1 f 1 18.38 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M 158
2 f 1 14.01 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU II DMP B.D. Z/4325/15 2019 1 93
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.85 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 53.83 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
2 2 f 1 36.39 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 47.00 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
  f 1 NM PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2
Młot (7.26) M
1 1 f 1 61.53 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 131
2 2 f 1 54.47 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
3 3 f 1 53.16 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (600) M
1 f 1 35.37 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
2 f 1 34.30 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/5570/18 2019
3 f 1 28.65 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1598/19 2019
4 f 1 23.37 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
5 f 1 17.59 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0398/19 2019
Oszczep (700) M
1 f 1 38.54 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
2 f 1 34.74 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 68.31 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 124
2 f 1 63.27 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/5021/15 2019 1 106

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.871031999588 sekund