Biała Podlaska 22.06.2019
6. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. Mityng AZS AWF Biała Podlaska [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.09 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +0.4 I DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1 123
2 2 s 1 12.37 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.4 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
3 3 s 1 12.42 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.4 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
4 4 s 1 12.88 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.4 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
5 6 s 1 13.25 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +0.4 IV B.D. Z/3169/19 2019
6 8 s 1 13.66 SOLLICH Zuzanna niest. Lublin 06 U14 LU +0.4 IV
7 9 s 1 13.96 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.4 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 13.13 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -0.3 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
2 7 s 2 13.62 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
3 10 s 2 13.99 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.3 -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 11 s 2 14.19 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU -0.3 V LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
5 12 s 2 14.34 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -0.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK! 68
6 13 s 2 14.59 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.3 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
1 1 e 1 12.11 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +0.2 I DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1 122
2 2 e 1 12.51 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.2 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
3 3 e 1 13.01 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +0.2 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 4 e 1 13.33 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +0.2 IV B.D. Z/3169/19 2019
5 5 e 1 13.51 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.2 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
6 6 e 1 13.61 SOLLICH Zuzanna niest. Lublin 06 U14 LU +0.2 IV
200 m K
1 1 s 1 24.66 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -1.1 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1
2 2 s 1 24.96 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -1.1 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2 115
3 3 s 1 25.90 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -1.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
4 4 s 1 26.55 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -1.1 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 26.61 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -1.1 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
6 6 s 1 27.01 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -1.1 III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
7 7 s 1 27.36 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -1.1 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
1 8 s 2 27.77 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -0.3 IV B.D. Z/3526/19 2019
2 9 s 2 29.10 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.3 -- DMP KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4 32
3 10 s 2 29.13 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.3 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
4 11 s 2 29.41 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.3 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2019 4 LDK!
5 12 s 2 29.85 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.3 -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.44 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III B.D. Z/3526/19 2019
2 2 s 1 62.20 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
3 3 s 1 62.20 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3 56 97
4 4 s 1 64.00 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4250/19 2019
5 5 s 1 64.89 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
6 6 s 1 68.60 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2019 5 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:28.26 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2019 2
2 2 s 1 5:20.98 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
3 3 s 1 5:25.69 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
4 4 s 1 5:30.78 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK! 69
400 m pł K K
1 1 s 1 63.66 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK! 100 135
2 2 s 1 71.85 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU IV DMP DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK! 46 92
3 3 s 1 72.78 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU IV DMP U20 BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK! 89
Tyczka K
1 1 f 1 2.85 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP III FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/3289/19 , 2019 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.97 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -1.9 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2 125
2 2 f 1 5.75 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.3 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 109
3 3 f 1 5.41 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK -0.6 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
4 4 f 1 5.34 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.3 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2019 2 81
5 5 f 1 5.33 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +3.1 III WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
6 6 f 1 5.31 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.8 III KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
7 7 f 1 5.12 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +3.0 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.00 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -1.4 IV DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3 81
9 9 f 1 4.76 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +0.1 V
10 10 f 1 4.54 PODLIPNIAK Weronika niest. Lublin 07 U14 LU -2.5 V
11 11 f 1 4.24 BURY Julia LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU +0.1 -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0039/17 2019
12 12 f 1 4.21 SUSZCZYŃSKA Karolina niest. Lublin 07 U14 LU +1.3 --
13 13 f 1 4.07 KUCEWICZ Weronika niestowarzyszona 07 U14 +0.1 --
  5.05 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.4 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.14 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.3 III DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK! 108
2 2 f 1 10.69 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.4 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.62 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK 0.0 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK! 92
Kula (3) K
1 1 f 1 13.78 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU II DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 135
Kula (4) K
1 1 f 1 13.17 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2
2 2 f 1 10.94 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 WEŁNA Emilia Z/5444/15 2019 3 118
Dysk (1) K
1 1 f 1 43.33 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2019 2 111
2 2 f 1 42.00 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2 105 140
3 3 f 1 34.14 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
4 4 f 1 32.90 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 109
5 5 f 1 26.58 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
Młot (4) K
1 1 f 1 52.17 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019 127
2 2 f 1 45.56 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 98 137
3 3 f 1 42.93 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019 86
100 m M
1 1 s 1 11.04 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +0.5 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2 99
2 2 s 1 11.27 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.5 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 82
3 3 s 1 11.39 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +0.5 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2
4 4 s 1 11.44 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +0.5 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
5 11 s 1 12.17 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.5 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK! 82
6 13 s 1 12.33 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.5 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
7 17 s 1 12.78 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU +0.5 -- BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
1 5 s 2 11.55 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -1.3 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
2 7 s 2 11.69 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -1.3 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
3 14 s 2 12.36 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -1.3 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
4 19 s 2 13.14 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -1.3 -- B.D.
1 6 s 3 11.68 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.4 III B.D. Z/4249/19 2019
2 8 s 3 11.72 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.4 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3 100
3 9 s 3 11.89 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.4 IV DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK! 43 92
4 15 s 3 12.16 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.4 IV DMP U20 B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 83
5 12 s 3 12.28 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.4 -- B.D. Z/4834/18 2019 3
6 10 s 3 12.38 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.4 -- B.D. Z/4248/19 2019 4
7 16 s 3 12.55 KASJANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.4 -- B.D. Z/3789/19 2019
8 18 s 3 12.85 KUKLA Jakub MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.4 -- B.D. Z/3368/19 2019
1 1 e 1 10.92 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +0.5 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2 109
2 2 e 1 11.20 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.5 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 87
3 3 e 1 11.41 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +0.5 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
4 4 e 1 11.42 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.5 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
5 5 e 1 11.46 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.5 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
6 6 e 1 11.50 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.5 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3 110
7 7 e 1 11.54 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 III B.D. Z/4249/19 2019
200 m M
1 1 s 1 22.03 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU -0.6 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
2 2 s 1 22.24 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.6 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
3 3 s 1 22.31 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -0.6 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2 98
4 4 s 1 22.78 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.6 II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 22.89 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.6 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
6 6 s 1 23.06 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.6 III B.D. Z/4249/19 2019
1 7 s 2 24.11 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -1.3 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
2 8 s 2 24.27 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -1.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
3 9 s 2 25.02 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -1.3 -- B.D. Z/4834/18 2019 3
4 10 s 2 25.18 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.3 -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
5 11 s 2 26.00 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
6 12 s 2 26.03 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -1.3 -- BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
7 13 s 2 26.03 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU -1.3 -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.17 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3 129
2 2 s 1 50.34 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0519/15 2019
3 4 s 1 52.11 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU III B.D. Z/5265/18 2019 5
4 5 s 1 53.46 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
5 6 s 1 54.69 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ
6 7 s 1 55.21 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
1 3 s 2 51.77 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
2 8 s 2 55.75 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
3 9 s 2 55.81 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4307/19 2019
4 10 s 2 56.17 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
5 11 s 2 58.88 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
800 m M
1 1 s 1 2:00.80 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
2 2 s 1 2:02.06 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD IV FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0032/17 , 2019 LDK!
3 3 s 1 2:02.99 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
4 4 s 1 2:03.34 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
5 5 s 1 2:06.23 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D.
6 6 s 1 2:09.60 CZAPSKI Kacper Paweł MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- B.D. Z/4669/18 2019 BEZ
7 7 s 1 2:19.47 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
8 8 s 1 2:24.35 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 4:10.59 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz JOBT Andrzej Z/1421/17 2019
2 2 s 1 4:15.23 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
3 3 s 1 4:16.53 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 4:22.60 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2018 BEZ
5 5 s 1 4:28.65 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
6 6 s 1 4:31.14 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
7 7 s 1 4:33.96 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0038/17 2019 4
  s 1 DNF ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.65 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 61.46 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.66 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I DMP WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1 131
2 2 s 1 55.38 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2019 4
2 2 f 1 1.70 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU V DMP MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2019 5 37
3 3 f 1 1.50 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62 Masters LU -- B.D. BEZ
Tyczka M
2 2 f 1 3.70 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.60 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -1.4 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M 135
2 2 f 1 7.37 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.2 I KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2019 2
3 3 f 1 7.25 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.4 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1 108
4 4 f 1 6.56 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD -0.5 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
5 5 f 1 6.52 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -1.3 III DMP HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK! 61
6 6 f 1 6.48 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.3 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
7 7 f 1 6.37 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 4 LDK!
8 8 f 1 6.28 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.8 IV CHMIELEWSKI Marek
9 9 f 1 6.13 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +0.5 IV KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2019 4 LDK!
10 10 f 1 6.00 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +0.6 IV DMP MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2019 3 35
11 11 f 1 5.74 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ
12 12 f 1 4.55 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.4 -- DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 0 42
Trójskok M
1 1 f 1 14.45 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.2 II KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
2 2 f 1 13.77 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.4 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2019 3 71 115
3 3 f 1 12.80 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +2.0 IV KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
4 4 f 1 11.68 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK +0.8 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
5 5 f 1 9.91 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62 Masters LU +0.4 -- B.D. BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 12.53 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4304/19 2019
2 2 f 1 10.46 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.31 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 2 f 1 11.59 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3 58
Dysk (1) M
1 1 f 1 35.37 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.52 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
2 2 f 1 37.76 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4304/19 2019
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 56.77 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 164
2 2 f 1 43.56 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 61.90 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP M DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2019 MM 172
2 2 f 1 58.91 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 158
3 3 f 1 55.61 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 Sen MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
4 4 f 1 50.24 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2019 1
5 5 f 1 33.47 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Młot (5) M
1 1 f 1 62.19 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 2 f 1 53.80 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
Młot (6) M
1 1 f 1 52.08 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 U20 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił Z/4574/18 2019 3 LDK!
2 2 f 1 48.43 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 119
Oszczep (800) M
1 1 f 1 63.42 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2049/16 2019 1 106 142
2 2 f 1 48.16 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2019 3
3 3 f 1 48.00 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.593113899231 sekund