Lublin 23.06.2019
Międzywojewódzki mecz U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.82 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -1.8 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 13.25 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.8 IV NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 13.28 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.8 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK!
4 4 s 1 13.36 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.8 IV GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 13.53 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -1.8 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK! 90
6 6 s 1 13.59 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -1.8 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2019 4 LDK!
1 7 s 2 13.64 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -1.3 IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
2 8 s 2 13.71 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -1.3 IV DMP U20 B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK! 84
3 9 s 2 13.83 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.3 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2019 3 LDK!
4 10 s 2 13.86 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -1.3 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3793/17 , 2019 4 LDK!
5 11 s 2 13.93 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -1.3 V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2019 5 LDK!
6 12 s 2 14.04 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU -1.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 74
7 14 s 2 14.07 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.3 V BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
1 13 s 3 14.05 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -0.3 V SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
2 16 s 3 14.14 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.3 V GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
3 17 s 3 14.33 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -0.3 V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5721/18 2019 LDK!
4 18 s 3 14.40 WOJTASZEK Maria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -0.3 V TORBA Tomasz Z/4436/18 2019 5 LDK!
5 20 s 3 14.57 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.3 -- TORBA Tomasz Z/0501/18 2019 5
6 21 s 3 14.67 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.3 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2019 5 LDK!
1 19 s 4 14.47 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -3.4 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK! 66
2 23 s 4 14.92 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -3.4 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2019 BEZ LDK!
3 24 s 4 15.35 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -3.4 -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
4 25 s 4 15.53 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -3.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2019 BEZ
5 26 s 4 15.57 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU -3.4 -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
1 15 s 5 14.08 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU -1.5 V GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
2 22 s 5 14.71 KOWALSKI Kaya KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -1.5 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2019
3 27 s 5 15.57 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU -1.5 --
4 28 s 5 15.86 SZOSTAK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -1.5 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5722/18 2019 LDK!
5 29 s 5 16.01 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -1.5 -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
300 m K
1 1 s 1 41.34 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 41.63 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK II ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 42.52 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK!
4 4 s 1 43.07 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2019 2 LDK!
5 5 s 1 43.29 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/3189/18 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 43.77 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA III MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2019 3 LDK!
7 9 s 1 44.37 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK!
1 7 s 2 43.81 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU III B.D. Z/3169/19 2019
2 8 s 2 44.12 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU III GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
3 10 s 2 44.57 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2019 4 LDK!
4 12 s 2 45.52 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
5 13 s 2 46.19 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2019 5 LDK!
6 14 s 2 46.39 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2019 4 LDK!
7 15 s 2 46.44 ANIOŁ Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Maria Z/4582/17 2019 4 LDK!
1 11 s 3 45.19 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 06 U14 LU IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3188/19 , 2019 LDK!
2 16 s 3 46.90 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
3 17 s 3 47.35 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
4 18 s 3 47.87 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
1 19 s 4 48.43 KOWALSKI Kaya KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2019
2 20 s 4 49.86 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/0501/18 2019 5
3 21 s 4 49.88 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
4 22 s 4 50.89 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
5 23 s 4 51.20 LELAKOWSKA Sylwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4397/17 2019 BEZ LDK!
6 24 s 4 52.29 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.88 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK II ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:40.96 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:41.92 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:42.17 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/5229/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 1:42.40 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU III WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 1:43.84 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2019 4 LDK!
7 7 s 1 1:44.16 TYRA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK IV KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/2552/19 , 2019 LDK!
8 8 s 1 1:45.26 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
9 12 s 1 1:51.68 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2551/19 2019 BEZ
10 13 s 1 1:53.28 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2019 BEZ LDK!
1 9 s 2 1:50.96 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
2 10 s 2 1:51.30 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
3 11 s 2 1:51.58 ULANOWSKA Julia AZS UMCS Lublin # 04 U16 LU -- SĘTOWSKA-DRYK Ewelina B.D. , Z/4862/19 , 2019 LDK!
4 14 s 2 1:54.25 GAWDA Hanna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/3926/19 2019
5 15 s 2 1:55.78 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2019 BEZ
6 16 s 2 2:01.08 MACKIEWICZ Magdalena AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3183/19 , 2019 LDK!
7 17 s 2 2:04.87 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/3325/19 2019 LDK!
8 18 s 2 2:07.21 CHOJNACKA Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4400/17 , 2019 BEZ LDK!
9 19 s 2 2:12.26 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.32 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 3:04.55 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 3:06.87 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK III ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 3:12.32 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/0277/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 3:20.81 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3776/17 2019 5 LDK!
6 6 s 1 3:23.63 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2019 4 LDK!
7 7 s 1 3:32.41 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/5283/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:35.28 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:47.12 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA II GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 6:52.73 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU II JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 7:09.38 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK III SUGIER Maria Z/0316/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 7:24.06 NITSCH Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/3284/19 2019 LDK!
5 5 s 1 7:37.52 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
6 6 s 1 7:44.10 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU V WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.29 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -1.3 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 2 s 1 12.76 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -1.3 III SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
3 4 s 1 13.49 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
4 5 s 1 13.59 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.3 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2019 5 LDK!
5 7 s 1 14.05 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -1.3 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4745/18 , 2019 5 LDK!
6 11 s 1 14.74 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -1.3 V B.D. Z/2380/19 2019
1 3 s 2 13.49 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +1.0 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
2 6 s 2 13.90 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.0 V B.D. Z/2377/19 2019
3 8 s 2 14.19 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.0 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
4 9 s 2 14.25 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +1.0 V MAZUR Janusz Z/4458/17 2019 5 LDK!
5 10 s 2 14.54 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 06 U14 LU +1.0 V
6 12 s 2 15.30 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2019 BEZ LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.20 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -1.5 II SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 31.76 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.5 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 33.10 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.5 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2019 5 LDK!
4 5 s 1 34.82 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -1.5 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4745/18 , 2019 5 LDK!
5 6 s 1 35.35 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -1.5 V MAZUR Janusz Z/4458/17 2019 5 LDK!
6 8 s 1 38.09 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -1.5 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
1 4 s 2 34.64 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +0.6 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
2 9 s 2 38.45 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2019 BEZ LDK!
3 7 s 2 37.92 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.6 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4393/17 2019 4 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2019 4 LDK! 103
2 2 f 1 1.40 ORŁOWSKA Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4389/17 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4393/17 2019 4 LDK!
2 2 f 1 1.40 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 05 U16 LU V MAZUREK Marek # Z/4351/18 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.25 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK! 49
6 6 f 1 1.25 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
W dal K
1 1 f 1 5.17 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +2.0 III B.D. Z/3169/19 2019
2 2 f 1 4.77 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK +1.4 V ŻAK Dariusz Z/0635/18 2019 5 LDK!
3 3 f 1 4.65 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -1.2 V DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2019 BEZ LDK! 66
4 4 f 1 4.58 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK +0.6 V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
5 5 f 1 4.34 MOZOŁA Małgorzata KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.4 -- STRYJEWSKI Janusz BIKOWSKI Wojciech # , Z/5047/18 , 2019 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.16 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU +0.7 --
  f 1 NM OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.90 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
2 2 f 1 8.12 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0317/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 8.06 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
4 4 f 1 7.46 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2019 4
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.96 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
2 2 f 1 26.82 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2019 5
3 3 f 1 26.17 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
4 4 f 1 25.52 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2019 4
5 5 f 1 24.85 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
6 6 f 1 24.54 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
7 7 f 1 23.37 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
8 8 f 1 22.73 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
9 9 f 1 19.22 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
  f 1 NM CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 47.95 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK II DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3 121
2 2 f 1 44.79 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 1 44.64 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 04 U16 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2019 5 109
4 4 f 1 41.07 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
5 5 f 1 40.40 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
6 6 f 1 38.66 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
7 7 f 1 37.71 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
8 8 f 1 17.90 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.63 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
2 2 f 1 26.25 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2545/19 2019 LDK!
3 3 f 1 24.60 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2019 BEZ
4 4 f 1 22.72 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 19.63 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
6 6 f 1 19.43 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2019 5
7 7 f 1 19.41 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0317/18 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.57 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +1.5 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 11.65 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.5 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 11.76 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +1.5 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
4 4 s 1 11.80 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +1.5 IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
5 5 s 1 11.88 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.5 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 11.96 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +1.5 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK! 89
7 7 s 1 12.05 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +1.5 IV MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
8 9 s 1 12.43 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +1.5 V GDAŃSKA Małgorzata LDK!
1 10 s 2 12.45 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -3.5 V DMP U20 KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK! 74
2 11 s 2 12.52 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -3.5 V SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
3 12 s 2 12.61 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK -3.5 V TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
4 13 s 2 12.66 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -3.5 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
5 15 s 2 13.00 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -3.5 -- DMP U20 MATUSZAK Robert BARSZCZ Mirosław , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK! 64
6 16 s 2 13.05 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK -3.5 -- TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
1 8 s 3 12.38 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -2.6 V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
2 14 s 3 12.67 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK -2.6 V DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
3 17 s 3 13.05 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -2.6 -- DMP U20 BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK! 63
4 18 s 3 13.22 MAREK Dominik CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -2.6 -- MAZUR Janusz Z/5209/18 2019 BEZ
5 19 s 3 13.25 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -2.6 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2019 5 LDK!
6 20 s 3 13.28 FUC Gabriel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -2.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/5427/18 2019 BEZ
7 21 s 3 13.44 PICUR Kacper CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -2.6 -- MAZUR Janusz Z/5633/18 2019 BEZ
300 m M
1 1 s 1 37.02 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 37.69 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 37.87 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 38.33 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 39.41 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
6 6 s 1 39.53 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
1 7 s 2 39.57 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
2 9 s 2 40.36 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK IV BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK!
3 10 s 2 40.60 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2019 5 LDK!
4 12 s 2 41.23 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK V MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
5 13 s 2 41.47 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
6 14 s 2 41.83 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK V MATUSZAK Robert BARSZCZ Mirosław , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK!
7 15 s 2 41.97 FUC Gabriel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/5427/18 2019 BEZ
1 8 s 3 40.19 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3181/19 , 2019 LDK!
2 11 s 3 40.73 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05 U16 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek , Z/4578/19 , 2019 LDK!
3 16 s 3 44.35 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
4 17 s 3 44.67 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4054/19 2019
5 18 s 3 45.68 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4055/19 2019
600 m M
1 1 s 1 1:28.73 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:29.30 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:29.76 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK III B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 1:32.40 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU IV B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
5 5 s 1 1:32.65 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK IV SUDOŁ Edward Z/2444/18 2019 5
6 6 s 1 1:33.41 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:35.49 KNAP Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/3805/19 2019
8 8 s 1 1:36.98 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
9 9 s 1 1:40.07 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/3227/19 2019
10 10 s 1 1:40.41 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/4687/18 2019 BEZ LDK!
11 11 s 1 1:40.90 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/2387/19 2019
12 12 s 1 1:43.27 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1765/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:40.71 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 2:51.95 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 04 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2019 5
3 3 s 1 3:00.45 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- B.D. Z/2198/18 2019 BEZ
4 4 s 1 3:05.30 NOSEK Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4131/19 2019
5 5 s 1 3:17.24 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:33.69 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1226/19 2019
2000 m M
1 1 s 1 6:05.40 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 6:12.29 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/4688/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:16.47 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 6:17.33 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0320/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 6:21.07 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech # Z/1240/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 6:25.92 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
7 7 s 1 6:34.69 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U16 MA V B.D. WAŁASZEK Jarosław , Z/0742/19 , 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.57 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.0 II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 18.87 SĄCZAWA Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +2.0 -- B.D. Z/4684/19 2019
200 m pł M
1 1 s 1 27.03 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 30.08 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.3 V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 31.73 SĄCZAWA Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +0.3 -- B.D. Z/4684/19 2019
Wzwyż M
1 1 f 1 1.72 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.69 KRASOWSKI Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/3183/18 2019 BEZ
3 3 f 1 1.60 BURDZEL Dawid LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4395/17 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.55 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
5 5 f 1 1.55 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek , Z/4578/19 , 2019 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.85 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK -1.2 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
2 2 f 1 5.77 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK -2.2 V TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
3 3 f 1 5.49 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK -0.9 -- TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
4 4 f 1 5.42 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
5 5 f 1 5.37 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU -1.4 -- KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
6 6 f 1 5.13 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK -0.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.92 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -0.8 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
8 8 f 1 4.78 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -0.6 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
9 9 f 1 3.94 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -2.1 -- SIWEK Andrzej Z/3267/19 2019
Kula (5) M
1 1 f 1 10.15 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 1 9.78 GŁOWNIAK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4700/19 2019 LDK!
3 3 f 1 9.15 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
4 4 f 1 8.75 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3267/19 2019
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.98 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV SUGIER Krzysztof WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0327/18 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 35.28 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
3 3 f 1 34.00 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
4 4 f 1 33.22 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 33.18 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
6 6 f 1 32.35 PAC Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5739/18 2019 LDK!
7 7 f 1 31.45 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2019 BEZ
8 8 f 1 27.69 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 47.35 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2019 5
2 2 f 1 41.60 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
3 3 f 1 34.86 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
Oszczep (600) M
1 1 f 1 35.20 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Krzysztof WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0327/18 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 34.91 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2019 BEZ
3 3 f 1 32.16 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
4 4 f 1 28.93 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.201219797134 sekund