Lublin 29 - 30.06.2019
36. PZLA Mistrzostwa Polski U23 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.52 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +2.3 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 3 e 1 11.79 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +2.3 M LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
3 7 e 1 11.86 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.3 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
4 8 e 1 11.95 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +2.3 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
5 10 e 1 12.07 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +2.3 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
6 11 e 1 12.07 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP +2.3 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2019 2
7 15 e 1 12.41 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.3 II DMP GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2 104
8 16 e 1 12.72 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.3 II ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
1 2 e 2 11.59 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +3.8 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
2 4 e 2 11.79 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +3.8 M DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 143
3 5 e 2 11.82 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +3.8 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
4 6 e 2 11.85 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +3.8 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 139
5 9 e 2 11.96 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +3.8 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2 132
6 12 e 2 12.26 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +3.8 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
7 13 e 2 12.26 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +3.8 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2019 113
8 14 e 2 12.34 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD +3.8 II DUDEK Bartosz B.D. # Z/2671/16 2019
1 f 1 11.51 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +2.3 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 f 1 11.52 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.3 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
3 f 1 11.72 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.3 M DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 148
4 f 1 11.76 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +2.3 M B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
5 f 1 11.77 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.3 M SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
6 f 1 11.84 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +2.3 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 140
7 f 1 12.13 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +2.3 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
  f 1 DQ WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +2.3 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
400 m K
1 5 s 1 55.45 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
2 7 s 1 55.79 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2019 2 121
3 8 s 1 55.95 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
4 11 s 1 56.83 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
5 12 s 1 57.18 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
6 14 s 1 58.12 SAMORDAK Magdalena UKS Młodzik Warszawa # 98 U23 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/1604/19 , 2019
6 14 s 1 58.12 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/4521/15 2019
  s 1 DNF ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0183/16 2019
1 1 s 2 53.60 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019 148
2 2 s 2 54.20 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
3 3 s 2 54.69 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019 134
4 4 s 2 55.19 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1
5 6 s 2 55.48 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2019 M
6 9 s 2 56.18 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1 116
7 10 s 2 56.78 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U23 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
8 13 s 2 57.19 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
1500 m K
1 s 1 4:21.32 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
2 s 1 4:22.62 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
3 s 1 4:23.98 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
4 s 1 4:26.85 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2019 1 117
5 s 1 4:31.69 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
6 s 1 4:32.97 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
7 s 1 4:34.27 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
8 s 1 4:36.78 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2019 1
9 s 1 4:37.04 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
10 s 1 4:42.05 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP B.D. B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2019 79
11 s 1 4:50.28 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
100 m pł K
1 1 e 1 13.09 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +2.7 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM 179
2 4 e 1 13.52 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +2.7 M DMP HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 159
3 5 e 1 13.62 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +2.7 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
4 7 e 1 14.15 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +2.7 I SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
5 9 e 1 15.03 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.7 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 98
1 2 e 2 13.21 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +2.7 M MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 3 e 2 13.49 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.7 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
3 6 e 2 14.03 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.7 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019 136
4 8 e 2 14.70 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +2.7 II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019 110
5 10 e 2 15.09 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP +2.7 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
6 11 e 2 15.56 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U23 PM +2.7 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2019 2 LDK!
1 f 1 13.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.5 MM DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM 183
2 f 1 13.21 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.5 M MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
3 f 1 13.46 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +1.5 M DMP HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019 161
4 f 1 13.53 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.5 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
5 f 1 13.85 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +1.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
6 f 1 14.02 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.5 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019 137
7 f 1 14.22 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +1.5 I SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
8 f 1 14.31 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +1.5 I DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019 125
Wzwyż K
1 f 1 1.84 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 1.77 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
3 f 1 1.77 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M 129
4 f 1 1.74 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP ZAPART Stanisław Z/0099/14 2019 1 120
5 f 1 1.67 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
6 f 1 1.67 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0248/15 2019 1
6 f 1 1.67 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DMP DUDEK Marcin B.D. Z/1436/13 2019 2 99
8 f 1 1.59 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
9 f 1 1.59 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
10 f 1 1.54 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
  f 1 NM IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
Tyczka K
1 f 1 3.90 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
2 f 1 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U23 PM I MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
3 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2019 1
4 f 1 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
5 f 1 3.60 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0249/15 2019 135
6 f 1 3.50 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
7 f 1 3.40 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I ZAPART Stanisław Z/0099/14 2019 1
8 f 1 3.20 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2019 1
Trójskok K
1 f 1 13.44 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.8 M KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
2 f 1 13.07 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +2.6 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2019 1 148
3 f 1 12.91 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +1.5 I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 142
4 f 1 12.36 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +3.3 I DMP KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019 122
5 f 1 12.30 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.8 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
6 f 1 12.24 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +3.4 I ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
7 f 1 12.16 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.8 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019 114
8 f 1 12.05 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U23 KP +2.8 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1 110
9 f 1 11.62 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +2.7 II DMP KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019 92
10 f 1 11.29 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U23 LD +1.4 III DMP SADACH Aneta B.D. Z/0301/16 2019 80
11 f 1 10.76 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +3.4 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/3998/15 2019 65
  f 1 NM ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
  11.77 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U23 KP +1.4 II DMP KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1 98
  12.10 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +1.4 I ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
Kula (4) K
1 f 1 16.17 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019 151
2 f 1 14.56 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
3 f 1 13.88 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U23 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2019 1
4 f 1 13.80 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1 120
5 f 1 13.12 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1 110
6 f 1 12.45 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2019 1 100
7 f 1 12.02 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 94
8 f 1 11.90 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
Młot (4) K
1 f 1 64.00 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019 172
2 f 1 61.00 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
3 f 1 60.39 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1 160
4 f 1 58.90 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1 155
5 f 1 52.65 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
6 f 1 51.16 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019 122
7 f 1 50.84 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2019 1
8 f 1 44.59 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019 93
Oszczep (600) K
1 f 1 53.52 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN M BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0852/13 2019
2 f 1 50.80 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
3 f 1 48.80 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
4 f 1 46.77 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019 123
5 f 1 43.96 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
6 f 1 43.03 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019 107
7 f 1 40.88 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
8 f 1 39.47 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U23 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
9 f 1 36.54 KALICKA Natalia MKL Szczecin 98 U23 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
10 f 1 32.14 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2019 4
100 m M
1 3 e 1 10.49 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +3.5 M OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 6 e 1 10.57 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +3.5 M DMP B.D. B.D. Z/1329/14 2019 141
3 8 e 1 10.58 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +3.5 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
4 11 e 1 10.67 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +3.5 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
5 15 e 1 10.75 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS +3.5 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
6 16 e 1 10.76 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP +3.5 I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 123
7 20 e 1 10.94 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP +3.5 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1 107
8 21 e 1 11.03 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +3.5 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
1 1 e 2 10.43 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +4.8 M GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
2 2 e 2 10.49 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +4.8 M DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 149
3 4 e 2 10.54 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +4.8 M MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
4 10 e 2 10.65 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +4.8 M BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
5 12 e 2 10.71 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +4.8 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2 128
6 13 e 2 10.73 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN +4.8 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
7 16 e 2 10.76 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +4.8 I BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
8 22 e 2 11.04 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +4.8 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
1 5 e 3 10.55 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +1.8 M OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
2 7 e 3 10.58 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.8 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 9 e 3 10.61 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +1.8 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M 137
4 14 e 3 10.74 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.8 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 18 e 3 10.86 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +1.8 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
6 19 e 3 10.87 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.8 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 113
7 23 e 3 11.07 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.8 II SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
8 24 e 3 11.14 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD +1.8 II SADACH Aneta Z/0417/15 2019 1
1 f 1 10.30 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +4.4 M OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
2 f 1 10.36 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +4.4 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 f 1 10.37 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +4.4 M DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 161
3 f 1 10.37 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +4.4 M GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
5 f 1 10.37 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +4.4 M OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
6 f 1 10.38 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +4.4 M DMP B.D. B.D. Z/1329/14 2019 160
7 f 1 10.66 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +4.4 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
8 f 1 26.69 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +4.4 -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
400 m M
1 13 s 1 49.22 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
2 16 s 1 49.90 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 98 U23 ZP II B.D. BINDASZEWSKA Hanna , Z/3531/15 , 2019
3 17 s 1 50.02 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2019 2
4 18 s 1 50.14 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
5 20 s 1 51.94 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2019 3
  s 1 DNF KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- DMP JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
1 5 s 2 48.28 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1 118
2 8 s 2 48.70 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2019 1
3 9 s 2 48.72 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99 U23 DS II LISOWSKI Józef Z/0391/15 2019 1
4 12 s 2 49.22 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2019 2
5 14 s 2 49.47 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław 99 U23 DS II LISOWSKI Józef Z/0509/15 2019
6 15 s 2 49.63 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2019 2
7 19 s 2 50.54 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
1 1 s 3 47.06 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS M B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
2 2 s 3 47.34 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019 136
3 3 s 3 47.92 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M 125
4 4 s 3 47.98 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
5 6 s 3 48.37 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP MOTYL Edward Z/3182/17 2019 116
6 7 s 3 48.53 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD II NABIAŁEK Łukasz Z/1077/14 2019 M
7 10 s 3 48.77 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M 109
8 11 s 3 49.22 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
1500 m M
1 s 1 3:49.29 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM
2 s 1 3:49.73 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
3 s 1 3:50.05 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1 108
4 s 1 3:50.69 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
5 s 1 3:51.35 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
6 s 1 3:52.98 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
7 s 1 3:53.70 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019
8 s 1 3:53.86 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2
9 s 1 3:54.31 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
10 s 1 3:56.97 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0699/16 2019
11 s 1 3:57.02 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
12 s 1 3:58.19 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
13 s 1 3:59.79 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
14 s 1 4:00.46 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019
15 s 1 4:00.66 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP MIREK Wacław Z/0469/15 2019 68
16 s 1 4:10.88 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
110 m pł M
1 f 1 13.80 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +1.4 M DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019 166
2 f 1 14.30 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.4 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 139
3 f 1 14.44 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +1.4 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
4 f 1 14.66 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +1.4 I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
5 f 1 15.00 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.4 I BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
6 f 1 15.16 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +1.4 II REJEWSKI Robert B.D. Z/0593/14 2019
  f 1 DQ PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP +1.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
  f 1 DQ ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
Trójskok M
1 f 1 15.20 SZALEK Grant SKLA Sopot 98 U23 PM +2.5 I ANDRZEJCZAK Paweł Z/4679/19 2019
2 f 1 15.11 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +4.0 I B.D. B.D. Z/0485/14 2019
3 f 1 14.76 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.9 II KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
4 f 1 14.57 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.7 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
5 f 1 14.45 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD +5.4 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
6 f 1 14.42 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +2.3 II DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 90
7 f 1 13.58 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +3.5 III DMP KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3 65
8 f 1 12.75 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U23 PD +4.2 -- KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
  f 1 NM DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP 0.0 -- DMP MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2019 BEZ
  14.21 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.5 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
  14.33 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +1.7 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 88
Kula (7.26) M
1 f 1 18.32 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M 157
2 f 1 17.11 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
3 f 1 15.50 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
4 f 1 15.14 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/1844/16 2019
5 f 1 14.88 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M
6 f 1 14.68 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
7 f 1 14.53 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS I KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
8 f 1 14.48 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
9 f 1 14.23 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U23 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2019 1
10 f 1 14.12 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
11 f 1 13.15 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U23 WP III PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2
Oszczep (800) M
1 f 1 80.79 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM MM WALCZAK Leszek Z/0962/14 2019 MM
2 f 1 70.36 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
3 f 1 66.33 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U23 ZP I MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
4 f 1 65.70 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2019 1
5 f 1 65.59 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U23 PD I TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2019 2
6 f 1 64.87 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2019
7 f 1 64.03 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
8 f 1 63.23 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U23 PM I WITEK Mirosław Z/4201/15 2019 1
9 f 1 50.00 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.0561859607697 sekund