Lublin 29 - 30.06.2019
36. PZLA Mistrzostwa Polski U23 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 8 s 1 24.49 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +2.4 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 11 s 1 24.82 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U23 SL +2.4 I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
1 4 s 2 24.25 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.6 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
2 6 s 2 24.39 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +2.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
3 9 s 2 24.76 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP +2.6 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2019 2
4 10 s 2 24.81 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +2.6 I DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2 119
5 13 s 2 25.51 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99 U23 SL +2.6 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
6 14 s 2 25.57 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.6 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
1 1 s 3 23.53 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +1.5 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 2 s 3 23.66 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +1.5 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019 153
3 3 s 3 23.93 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.5 M ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
4 5 s 3 24.30 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.5 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
5 7 s 3 24.44 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +1.5 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
6 12 s 3 24.91 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.5 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2 116
800 m K
1 6 s 1 2:10.00 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I B.D. # Z/3569/15 2019 1
2 9 s 1 2:11.55 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
3 12 s 1 2:13.31 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2019 1
4 13 s 1 2:13.37 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
5 14 s 1 2:14.22 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II B.D. B.D. Z/5014/15 2019 2
6 15 s 1 2:14.67 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
7 16 s 1 2:15.34 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019 89
8 17 s 1 2:16.82 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
9 18 s 1 2:24.89 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III B.D. Z/0670/14 2019
1 1 s 2 2:07.30 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP I NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2019 1
2 2 s 2 2:07.57 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M 131
3 3 s 2 2:07.64 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1 130
4 4 s 2 2:08.60 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM I WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2019 1
5 5 s 2 2:08.93 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2019 1 123
6 7 s 2 2:10.15 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
7 8 s 2 2:10.60 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
8 10 s 2 2:11.73 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2019 1
9 11 s 2 2:13.18 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
400 m pł K K
1 7 s 1 62.35 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP B.D. Z/3062/15 2019 112
2 9 s 1 63.67 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP II BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2019 2
3 10 s 1 64.03 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1 97
4 12 s 1 64.55 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0445/13 2019 3
5 13 s 1 65.25 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP II DMP ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2 88
6 14 s 1 65.67 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U23 LD II DMP KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/0420/15 2019 84
  s 1 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
1 1 s 2 58.20 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 2 s 2 59.01 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL M PIETRZAK Michał B.D. Z/0651/15 2019
3 3 s 2 59.36 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM M SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
4 4 s 2 60.52 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
5 5 s 2 60.77 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
6 6 s 2 61.59 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
7 8 s 2 62.62 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
8 11 s 2 64.33 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019 95
3000 m prz K
1 s 1 10:36.23 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I MARMUR Stanisław B.D. Z/0479/13 2019 M
2 s 1 10:41.00 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I B.D. B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2019
3 s 1 10:50.78 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
4 s 1 11:03.11 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2019 1
5 s 1 11:10.05 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2019 1
6 s 1 11:12.44 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
7 s 1 11:21.65 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/1293/14 2019
8 s 1 11:44.33 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 98 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2019 3
9 s 1 12:30.67 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
10 s 1 12:45.82 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
11 s 1 13:06.14 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
4x100 m K
1 1 s 1 46.00 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U23 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2019
2019
2019
2019
3
M

MM
2 2 s 1 46.11 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
CHOJKA Weronika
RAJEWSKA Alicja
KS AZS AWF Wrocław 98
97
97
99
U23 DOL -- ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
B.D. STOLARCZYK Grzegorz
Z/0925/14
Z/0767/13
Z/1561/13
, Z/3620/15
2019
2019
2019
, 2019




  s 1 DNF DALKE Helena
WINKOWSKA Marcelina
KOWAL Weronika
DUDZIAK Aleksandra
OŚ AZS Poznań 97
98
97
98
U23 WLP -- B.D. REJEWSKI Robert
OSIK Tadeusz B.D.
B.D. BIEDERMANN Roman
BIEDERMANN Roman B.D.
, Z/0464/13
Z/0866/14
, Z/0523/13
Z/0918/14
, 2019
2019
, 2019
2019
M

1
2
  s 1 DNF KANTOR Weronika
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 99
97
98
99
U23 SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/4171/15
Z/0932/13
Z/0466/14
Z/0304/15
2019
2019
2019
2019

M
M

  s 1 DNF CUBER Karolina
BRYZEK Justyna
KOZŁOWSKA Karolina
MIĘKIŃSKA Magdalena
KS AZS AWF Kraków 97
98
97
99
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
Z/1061/13
Z/0993/14
Z/1449/13
Z/0652/15
2019
2019
2019
2019
1
2
2

4x400 m K
1 s 1 3:42.14 WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
CZAPLA Adrianna
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 98
97
99
99
U23 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0466/14
Z/0932/13
Z/3569/15
Z/0304/15
2019
2019
2019
2019
M
M
1

2 s 1 3:45.56 KORCZUK Natalia
WIDAWSKA Natalia
CHOJKA Weronika
KACZMAREK Natalia
KS AZS AWF Wrocław 98
99
97
98
U23 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
KOBIAŁKA Kamil B.D.
ROSTEK William B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
, Z/1634/14
Z/2554/15
Z/1561/13
Z/1152/14
, 2019
2019
2019
2019
2



3 s 1 3:45.59 BRYZEK Justyna
GÓRAK Paulina
CUBER Karolina
KACHANAVA Marharyta
KS AZS AWF Kraków 98
97
97
99
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
Z/0993/14
Z/0804/13
Z/1061/13
Z/0990/18
2019
2019
2019
2019
2
1
1
1
4 s 1 3:50.82 DALKE Helena
BEKUS Joanna
ŁĄCZNA Urszula
KOWAL Weronika
OŚ AZS Poznań 97
97
98
97
U23 WLP -- B.D. REJEWSKI Robert
B.D. OSTROWSKI Ryszard
BIEDERMANN Roman B.D.
B.D. BIEDERMANN Roman
, Z/0464/13
, Z/1501/14
Z/0906/14
, Z/0523/13
, 2019
, 2019
2019
, 2019
M
1

1
5 s 1 3:52.51 SMOLIŃSKA Izabela
WIERNICKA Alicja
GLIBOWSKA Paulina
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 99
97
99
99
U23 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
GĄSIEWSKI Artur B.D.
JADCZAK Bożena B.D.
JADCZAK Bożena
Z/0633/15
Z/1469/13
Z/3159/15
Z/0635/15
2019
2019
2019
2019

1

M
6 s 1 3:54.03 JAŹWIŃSKA Aleksandra
SZYJKA Anna
KANTOR Weronika
HAJDA Teresa
AZS-AWF Katowice 98
98
99
98
U23 SLK -- PIETRZAK Michał B.D.
KRUPA Iwona B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
B.D.
Z/0651/15
Z/0464/14
Z/4171/15
Z/0670/14
2019
2019
2019
2019

1


W dal K
1 f 1 6.09 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +0.1 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2 133
2 f 1 6.02 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +3.5 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
3 f 1 5.96 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +3.7 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
4 f 1 5.96 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS +0.9 I B.D. B.D. Z/0003/13 2019 1
5 f 1 5.90 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +2.0 I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
6 f 1 5.76 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +2.0 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 110
7 f 1 5.61 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.2 II BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
8 f 1 5.59 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +2.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
9 f 1 5.39 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.1 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019
10 f 1 5.20 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.0 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 72
11 f 1 5.16 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.5 III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1
  5.91 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.4 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
Dysk (1) K
1 f 1 54.22 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
2 f 1 48.01 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
3 f 1 45.29 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN I PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
4 f 1 43.80 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
5 f 1 42.54 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP II GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
6 f 1 42.01 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II DMP KĘCKI Krzysztof Z/2531/15 2019 1 105
7 f 1 41.15 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
8 f 1 40.19 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2019 1
9 f 1 37.76 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2019 2
10 f 1 36.03 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
11 f 1 34.48 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
12 f 1 32.91 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
200 m M
1 13 s 1 22.15 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD +1.4 II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2019 2
2 14 s 1 22.15 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +1.4 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2 104
3 15 s 1 22.19 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.4 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 16 s 1 22.22 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD +1.4 II DMP SADACH Aneta Z/0417/15 2019 1 101
5 18 s 1 22.34 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.4 II SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
6 19 s 1 22.63 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +1.4 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
1 6 s 2 21.40 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +2.2 M PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 8 s 2 21.53 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +2.2 I JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019
3 9 s 2 21.54 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD +2.2 I DMP KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019 128
4 10 s 2 21.62 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS +2.2 I B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
5 12 s 2 21.73 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +2.2 I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1 120
6 17 s 2 22.26 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +2.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
1 1 s 3 21.03 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +3.1 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019 151
2 2 s 3 21.08 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +3.1 M DMP OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1 149
3 3 s 3 21.10 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +3.1 M OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
4 4 s 3 21.28 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +3.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/1611/16 2019 M
5 5 s 3 21.32 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +3.1 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2 138
6 7 s 3 21.41 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD +3.1 M KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
7 11 s 3 21.63 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +3.1 I ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
800 m M
1 8 s 1 1:53.44 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2 97
2 9 s 1 1:53.85 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2 94
3 10 s 1 1:53.90 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II DMP B.D. B.D. Z/1069/15 2019 93
4 11 s 1 1:54.27 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP II DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2 90
5 12 s 1 1:55.23 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
6 13 s 1 1:55.35 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0519/15 2019 82
7 14 s 1 1:57.48 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019 66
  s 1 DQ POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
1 1 s 2 1:49.37 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM 136
2 2 s 2 1:51.45 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
3 3 s 2 1:51.91 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1 111
4 4 s 2 1:52.11 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019 109
5 5 s 2 1:52.83 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2 103
6 6 s 2 1:53.11 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
7 7 s 2 1:53.23 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
  s 2 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
400 m pł M
1 5 s 1 53.71 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ I ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 9 s 1 55.25 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
3 10 s 1 55.50 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
4 11 s 1 55.61 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
5 12 s 1 57.65 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 98 U23 ZP III B.D. BINDASZEWSKA Hanna , Z/3531/15 , 2019
6 13 s 1 58.25 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP III DMP ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2019 2 65
1 1 s 2 52.28 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2019 1 137
2 2 s 2 52.99 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1 127
3 3 s 2 53.33 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD I FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
4 4 s 2 53.48 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019 120
5 6 s 2 54.05 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1 112
6 7 s 2 54.15 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ I BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
7 8 s 2 55.09 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 99
  s 2 DQ MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- DMP B.D. B.D. Z/3078/15 2019
3000 m prz M
1 s 1 9:02.51 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
2 s 1 9:05.31 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
3 s 1 9:10.73 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2019 2 101
4 s 1 9:10.75 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
5 s 1 9:22.26 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
6 s 1 9:22.42 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
7 s 1 9:32.95 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 98 U23 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2019 2
8 s 1 9:34.27 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
9 s 1 9:36.04 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
10 s 1 9:48.39 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019 58
11 s 1 9:54.85 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
12 s 1 10:13.38 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2019 3
13 s 1 10:22.74 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2019 3
14 s 1 10:27.82 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2019 3
  s 1 DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
  s 1 DNF PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/0710/14 2019 3
4x100 m M
1 s 1 40.93 BALCEREK Adam
WOSICKI Józef
GAŁANDZIEJ Jakub
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 98
97
97
97
U23 WLP -- OSIK Tadeusz
BIEDERMANN Roman B.D. B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0436/14
Z/1617/14
Z/0148/13
Z/1125/13
2019
2019
2019
2019
1
2
1
M
2 s 1 42.12 ROSÓŁ Sebastian
DZIDA Paweł
WOŹNIAK Szymon
ŚWIERCZYNA Bartosz
AZS-AWF Katowice 99
99
99
98
U23 SLK -- B.D.
KRUPA Iwona
MANTYK Łukasz
B.D. B.D.
Z/0754/15
Z/0121/15
Z/3248/15
Z/0485/14
2019
2019
2019
2019
2
1
1

3 s 1 42.42 SALA Michał
GALIKOWSKI Michał
WYLĘGA Nikodem
ŻAK Łukasz
KS AZS AWF Kraków 97
97
98
97
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/3854/19
Z/0044/13
Z/1519/14
Z/1304/13
2019
2019
2019
2019

1

2
4 s 1 42.80 JEWUŁA Mateusz
OPOCKI Michał
BRYL Michał
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
98
97
98
U23 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław B.D.
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/4800/15
Z/5317/15
Z/1860/16
Z/2369/15
2019
2019
2019
2019
3
3
2
M
5 s 1 44.47 KOPEĆ Bartłomiej
WŁODARCZYK Filip
KAWALER Wojciech
STOPA Artur
KS AZS AWF Wrocław 97
97
98
99
U23 DOL -- KOKOT Zdzisław B.D.
ROSTEK William B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
Z/0432/13
Z/0064/13
Z/0155/14
Z/0360/16
2019
2019
2019
2019
3
3
3

6 s 1 45.53 HAMPEL Ernest
MACHIŃSKI Wiktor
JAKUBOWSKI Szymon
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 97
98
97
98
U23 WLP -- REJEWSKI Robert B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
MOTYL Edward B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/1122/13
Z/0593/14
Z/1516/14
Z/1268/14
2019
2019
2019
2019
1

2
1
4x400 m M
1 5 s 1 3:19.10 MROCZEK Adam
WÓJCIK Mateusz
SYCH Tomasz
MROCZEK Kamil
AZS Łódź 99
98
97
97
U23 LDZ -- SADACH Aneta
KUCZKOWSKI Piotr B.D.
SADACH Aneta
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/0417/15
Z/1217/14
Z/1118/13
Z/1117/13
2019
2019
2019
2019
1

3
1
2 6 s 1 3:23.28 GALIKOWSKI Michał
MARMON Patryk
BIELSKI Maciej
WYLĘGA Nikodem
KS AZS AWF Kraków 97
97
99
98
U23 MLP -- GIZA Andrzej
KRÓL Zbigniew B.D.
MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0044/13
Z/1189/14
Z/0474/15
Z/1519/14
2019
2019
2019
2019
1
2


3 7 s 1 3:23.52 PĘDZIWIATR Jakub
MARUSZEWSKI Arkadiusz
WRÓBEL Jakub
PAWŁOWSKI Patryk
ULKS MOSiR Sieradz 99
98
99
97
U23 LDZ -- KUŚ Tomasz B.D.
KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
Z/0930/17
Z/3276/15
Z/1161/16
Z/1260/13
2019
2019
2019
2019

2


4 9 s 1 3:30.18 OPOCKI Michał
BRYL Michał
KUBALA Kamil
JEWUŁA Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
97
99
98
U23 MLP -- WAŁASZEK Jarosław B.D.
WAŁASZEK Jarosław
KUCZEK Piotr B.D.
WAŁASZEK Jarosław
Z/5317/15
Z/1860/16
Z/4801/15
Z/4800/15
2019
2019
2019
2019
3
2

3
1 1 s 2 3:13.36 MIROSŁAW Cezary
KITLIŃSKI Michał
KANIA Karol
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 97
98
98
98
U23 LBE -- JAROS Marek B.D.
KITLIŃSKI Piotr B.D.
JAROS Marek B.D.
JAROS Marek B.D.
Z/1644/13
Z/0127/14
Z/0658/14
Z/4557/15
2019
2019
2019
2019
1
1
2

2 2 s 2 3:13.53 WESELA Adrian
ZDROJEWSKI Amadeusz
OLEJNICZAK Jakub
BUZAŁA Mikołaj
OŚ AZS Poznań 98
98
97
98
U23 WLP -- OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz
REJEWSKI Robert B.D.
MOTYL Edward
Z/0387/14
Z/2380/16
Z/0056/13
Z/3182/17
2019
2019
2019
2019
M
1
1

3 3 s 2 3:18.06 MACIĄG Radosław
PAPLA Filip
WALICKI Antoni
ZIMNY Tymoteusz
WKS Śląsk Wrocław 99
98
99
98
U23 DOL -- LISOWSKI Józef
ADAMEK Marek
LISOWSKI Józef
B.D. LISOWSKI Józef
Z/0391/15
Z/0710/14
Z/0509/15
, Z/0812/14
2019
2019
2019
, 2019
1
3

M
4 4 s 2 3:18.79 DZIUBA Szymon
WÓJCICKI Grzegorz
GADOMSKI Daniel
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
AZS-AWF Warszawa 99
99
98
99
U23 MAZ -- RZEPKA Marek
B.D. B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
Z/0703/15
Z/1069/15
Z/0177/14
Z/3078/15
2019
2019
2019
2019
1

2

5 8 s 2 3:28.46 STOPA Artur
KAWALER Wojciech
WŁODARCZYK Filip
KRUPIŃSKI Patryk
KS AZS AWF Wrocław 99
98
97
98
U23 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
Z/0360/16
Z/0155/14
Z/0064/13
Z/0842/14
2019
2019
2019
2019

3
3

Wzwyż M
1 f 1 2.27 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP MM KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.18 SZALEK Grant SKLA Sopot 98 U23 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/4679/19 2019
3 f 1 2.08 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM I NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2
4 f 1 2.05 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2019 112
5 f 1 1.97 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS II SZAŁEK Andrzej B.D. Z/0947/15 2019
6 f 1 1.97 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0593/14 2019 92
7 f 1 1.93 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2019 2
7 f 1 1.93 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III PYRA Dawid Z/1924/16 2019
9 f 1 1.93 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 83
10 f 1 1.88 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
11 f 1 1.88 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
12 f 1 1.83 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019 61
Tyczka M
1 f 1 5.00 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I B.D. B.D. # Z/0579/15 2019
2 f 1 4.80 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
3 f 1 4.60 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
3 f 1 4.60 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
5 f 1 4.50 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019 106
6 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2019 100
7 f 1 4.40 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
8 f 1 4.40 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II B.D. Z/1200/13 2019 2
9 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2019 2
W dal M
1 f 1 7.64 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +2.4 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 138
2 f 1 7.63 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.3 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
3 f 1 7.31 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +2.2 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1 113
4 f 1 7.28 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U23 LD +3.5 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
5 f 1 6.77 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +3.6 III DMP RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 76
6 f 1 6.67 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +3.6 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3
7 f 1 6.63 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +3.2 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
8 f 1 6.41 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.2 III B.D. B.D. Z/0485/14 2019
9 f 1 6.35 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +1.4 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
10 f 1 3.67 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.9 -- KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2019 2
  f 1 NM MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 -- KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
  f 1 NM TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU 0.0 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
  7.19 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U23 LD +1.5 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
  7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +1.0 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 125
Dysk (2) M
1 f 1 53.34 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M 131
2 f 1 50.52 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
3 f 1 48.69 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
4 f 1 45.08 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
5 f 1 44.86 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
6 f 1 44.71 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk 99 U23 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2019 1
7 f 1 43.83 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2019 1
8 f 1 41.43 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U23 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
9 f 1 34.51 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U23 WP -- PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2
Młot (7.26) M
1 f 1 61.87 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019 133
2 f 1 61.73 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 132
3 f 1 57.40 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
4 f 1 55.45 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U23 KP I DREGER Jacek Z/1575/14 2019 2
5 f 1 55.12 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS I KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
6 f 1 54.60 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
7 f 1 51.82 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U23 WP II GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2019 2
8 f 1 50.94 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
9 f 1 47.79 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.034989118576 sekund