Warszawa 15.06.2008
54 Memoriał Janusza Kusocińskiego
100 m K
1 s 1 11.50 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -0.7 M
6 s 1 11.68 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP -0.7 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 s 2 11.83 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.2 M #
3 s 2 11.89 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -0.2 I
4 s 2 11.95 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 80 Sen LU -0.2 I
5 s 2 11.99 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -0.2 I #
6 s 2 12.21 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP -0.2 II #
1 s 3 11.95 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM -1.8 I #
2 s 3 12.26 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U23 WN -1.8 II
3 s 3 12.32 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -1.8 II #
4 s 3 12.40 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL -1.8 II #
5 s 3 12.46 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD -1.8 II ROSIAK Zbigniew
200 m K
1 s 1 23.43 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS -0.4 M #
2 s 1 23.64 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM -0.4 M #
4 s 1 24.01 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U20 PM -0.4 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
5 s 1 24.22 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM -0.4 I #
400 m K
1 s 1 51.99 JESIEŃ Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 78 Sen PD MM #
4 s 1 52.64 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ M #
6 s 1 53.26 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
7 s 1 53.41 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ M
8 s 1 54.50 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL M
1 s 2 52.45 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM M #
3 s 2 53.46 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ M
4 s 2 55.12 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP I B.D. BEZ
6 s 2 55.39 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom 85 Sen MZ I
7 s 2 56.46 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP I #
8 s 2 58.40 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
800 m K
1 s 1 2:00.71 ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 80 Sen DS MM ROSTKOWSKI Piotr # Z/0016/13 2019 BEZ
2 s 1 2:00.76 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ MM
5 s 1 2:02.25 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U23 ZP M B.D. # Z/0066/12 2016 1
6 s 1 2:02.59 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL M
7 s 1 2:04.24 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2020 MM
8 s 1 2:09.08 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU I B.D. B.D. # 1
1 s 2 2:08.74 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U20 PD I #
2 s 2 2:08.85 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS I CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
3 s 2 2:10.41 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM I
4 s 2 2:10.92 DEJK Monika SKLA Sopot 89 U20 PM II
5 s 2 2:11.10 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U20 MZ II B.D. # BEZ
1500 m K
1 s 1 4:05.40 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław # 84 Sen DS MM
3 s 1 4:06.21 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA MM
5 s 1 4:06.94 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość # 73 Masters LU MM #
8 s 1 4:10.35 CHOJECKA Lidia MKS Pogoń Siedlce # 77 Sen MZ M B.D. Z/5041/11 2012 MM
10 s 1 4:18.66 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP I NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
11 s 1 4:23.97 MIERNIK Agnieszka WLKS Wrocław 87 U23 DS I
12 s 1 4:25.31 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 Sen PM I NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
13 s 1 4:28.99 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2019 M
14 s 1 4:31.84 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I #
15 s 1 4:35.65 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK II #
9 4:12.51 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście # 85 Sen ZP M WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
Tyczka K
1 f 1 4.65 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot 81 Sen PM MM #
5 f 1 4.30 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA MM #
6 f 1 4.00 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 Sen LU M #
Trójskok K
5 13.57 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA -0.1 M #
6 13.51 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD +0.4 M #
7 13.48 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD -0.4 M LIPIŃSKI Zdzisław # M
8 13.27 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno # 77 Sen WP +1.5 M PTAK Krzysztof M
9 12.98 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.4 I
10 12.76 FILA-BOBRZYK Aleksandra AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU +0.7 I #
Dysk (1) K
6 f 1 60.79 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice # 72 Masters DS MM B.D. # Z/4389/11 2019 M
7 f 1 60.10 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP MM
8 f 1 58.51 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU M
9 f 1 52.11 WYSOCKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 69 Masters LU I
10 f 1 0.00 POTĘPA Wioletta WKS Śląsk Wrocław # 80 Sen DS -- #
Młot (4) K
1 f 1 73.50 SKOLIMOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa # 82 Sen MZ MM
4 f 1 71.48 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL MM B.D. # Z/0183/11 2019
7 f 1 68.75 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ MM #
8 f 1 68.22 KITA Katarzyna KS Agros Zamość # 84 Sen LU MM
9 f 1 64.38 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD M
10 f 1 60.18 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ M #
100 m M
3 s 1 10.41 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -0.2 M #
4 s 1 10.43 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U23 KP -0.2 M #
4 s 1 10.43 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.2 M
7 s 1 10.55 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.2 M #
1 s 2 10.55 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP -0.5 M
2 s 2 10.59 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.5 M #
3 s 2 10.61 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS -0.5 M #
4 s 2 10.65 ROSZKO Jacek KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -0.5 M #
5 s 2 10.69 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.5 I #
6 s 2 10.72 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.5 I
7 s 2 10.81 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP -0.5 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
1 s 3 10.67 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -0.3 I #
2 s 3 10.68 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -0.3 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 s 3 10.79 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.3 I #
4 s 3 10.85 GAUZA Łukasz MKL Szczecin 90 U20 ZP -0.3 I #
5 s 3 10.92 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U20 ZP -0.3 II #
6 s 3 11.08 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP -0.3 II #
200 m M
2 s 1 20.96 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -1.2 M
5 s 1 21.05 URBAŚ Marcin OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP -1.2 M
6 s 1 21.36 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.2 M
7 s 1 21.55 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU -1.2 I #
1 s 2 21.32 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD 0.0 M NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
2 s 2 21.76 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS 0.0 I WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
3 s 2 21.79 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD 0.0 I #
4 s 2 21.86 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL 0.0 I B.D. BEZ
5 s 2 21.99 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS 0.0 II
6 s 2 22.14 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 II #
400 m M
2 s 1 45.95 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD MM B.D.
3 s 1 46.04 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS M #
4 s 1 46.45 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 Sen WP M B.D. # BEZ
6 s 1 46.84 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK M #
7 s 1 47.45 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 Sen DS I
8 s 1 48.09 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 Sen SL I LISOWSKI Józef # 1
1 s 2 46.73 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 s 2 46.95 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD M
3 s 2 47.17 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP M
4 s 2 47.39 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN I #
1 s 3 46.81 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM M #
2 s 3 47.68 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. B.D. 1
3 s 3 47.84 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
4 s 3 48.02 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
5 s 3 48.30 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław # 88 U23 KP I DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
1 s 4 47.51 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U20 LD I B.D. 2
2 s 4 47.54 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I ADAMEK Marek # Z/1948/11 2020 M
3 s 4 48.10 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
4 s 4 48.49 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I
5 s 4 48.61 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
6 s 4 48.82 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U20 WP II SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
800 m M
1 s 1 1:46.14 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP MM LEWANDOWSKI Tomasz # Z/1659/11 2019 MM
2 s 1 1:46.31 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice # 78 Sen LB MM
7 s 1 1:48.10 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA M
8 s 1 1:48.45 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD M #
10 s 1 1:49.35 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2880/11 2019 MM
11 s 1 1:52.67 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
1 s 2 1:49.51 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 Sen WP I
2 s 2 1:49.78 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
3 s 2 1:50.27 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK I JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
4 s 2 1:50.64 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
5 s 2 1:51.52 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U23 KP I B.D. # Z/0781/11 2019 2
6 s 2 1:51.55 KLIMIUK Jan KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
7 s 2 1:51.78 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP I DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
8 s 2 1:52.09 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U20 PD II
9 s 2 1:52.34 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM II
10 s 2 1:54.04 BERNACKI Władysław MKS Juvenia Białystok # 85 Sen PD II B.D. BEZ
11 s 2 1:54.42 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM II
1500 m M
3 s 1 3:38.88 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin 84 Sen ZP MM #
5 s 1 3:39.60 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD M DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
6 s 1 3:40.79 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń # 83 Sen KP M GĘSICKI Marian # Z/2657/11 2019 1
7 s 1 3:40.96 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD M KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
9 s 1 3:43.41 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U20 ZP I
10 s 1 3:45.12 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań # 81 Sen WP I GAJDUS Grzegorz # Z/2492/11 2019 M
11 s 1 3:45.84 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP I #
12 s 1 3:46.07 DANILEWICZ Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I
5000 m M
3 s 1 13:49.88 KACZMAREK Michał WKS Grunwald Poznań # 77 Sen WP M PLAWGO Mirosław # Z/2493/11 2018 1
5 s 1 13:50.45 SMALEC Michał KS Podlasie Białystok # 81 Sen PD I CHYLIŃSKI Romuald Z/5117/11 2016 3
8 s 1 13:53.56 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
9 s 1 13:57.28 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I
10 s 1 14:00.90 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
12 s 1 14:06.57 SNOCHOWSKI Rafał BKL Bełchatów # 83 Sen LD I
14 s 1 14:12.42 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
18 s 1 14:23.46 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 Sen WP I B.D. # Z/2488/11 2016 1
19 s 1 15:00.71 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
16 14:20.10 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM I B.D. # Z/1513/11 2018 2
Wzwyż M
1 f 1 2.24 SPOSÓB Grzegorz MKS Start Lublin # 76 Sen LU M KLECZEK Andrzej Z/4814/11 2011 MM
2 f 1 2.24 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS M
5 f 1 2.20 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2877/11 2019 MM
6 f 1 2.15 WOLSKI Robert MKLA Łęczyca 82 Sen LD I
7 f 1 2.15 WALERIAŃCZYK Aleksander WKS Wawel Kraków # 82 Sen MA I
8 f 1 2.10 MRÓZ Łukasz KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD I #
9 f 1 2.10 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 Sen MZ I #
9 f 1 2.10 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I #
W dal M
1 7.94 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +1.0 M
3 7.88 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA +1.7 M #
5 7.75 MATEUSIAK Tomasz OKLA Ostrołęka # 80 Sen MZ +0.3 I
6 7.72 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 Sen SL +1.7 I
7 7.67 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.2 I #
9 7.30 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.3 I #
Kula (7.26) M
2 f 1 20.74 MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ MM OLSZEWSKI Henryk # Z/2693/11 2016 MM
3 f 1 19.69 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 Sen PK MM #
4 f 1 19.50 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP MM
5 f 1 19.05 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM M #
6 f 1 18.56 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD M
Dysk (2) M
1 f 1 64.67 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS MM SUSKI Witold Z/1679/11 2020 MM
6 f 1 60.51 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 Sen KP M
7 f 1 59.56 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin # 73 Masters LU M KOZŁOWSKI Robert # Z/3039/11 2019 1
8 f 1 58.18 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 U23 LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2020 MM
Młot (7.26) M
2 f 1 78.36 ZIÓŁKOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP MM #
6 f 1 74.09 PAŁYSZKO Maciej KKL Kielce 78 Sen SK MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6848390102386 sekund