Warszawa 29.06.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.94 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.4 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 e 1 12.45 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.4 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
3 3 e 1 12.48 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.4 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
4 4 e 1 12.73 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 124
5 5 e 1 12.79 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.4 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
6 6 e 1 12.86 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.4 III GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
7 7 e 1 13.00 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.4 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
8 9 e 1 13.17 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.4 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
1 8 e 2 13.05 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +1.9 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
2 10 e 2 13.21 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +1.9 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
3 11 e 2 13.37 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.9 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
4 12 e 2 13.43 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.9 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
5 15 e 2 13.49 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +1.9 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
6 16 e 2 13.50 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.9 IV GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
7 17 e 2 13.53 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +1.9 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
8 20 e 2 13.65 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +1.9 IV B.D. Z/3546/19 2019
1 13 e 3 13.44 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -0.1 IV DMP U20 B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK! 94
2 14 e 3 13.48 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 21 e 3 13.78 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -0.1 IV BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
4 22 e 3 13.81 BOGUCKA Iza RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.1 -- B.D. Z/3058/17 2019 LDK!
5 24 e 3 13.93 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.1 V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
6 25 e 3 14.05 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -0.1 V BRODOWSKI Wojciech Z/0767/19 2019
1 18 e 4 13.57 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +2.3 IV GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
2 19 e 4 13.59 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +2.3 IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2019
3 23 e 4 13.87 JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +2.3 -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2019 BEZ
4 26 e 4 14.37 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +2.3 V GAWENDA Andrzej # Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
5 27 e 4 14.39 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +2.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
6 28 e 4 14.44 GÓRNA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +2.3 --
7 29 e 4 14.44 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +2.3 -- ŁASZCZYCH Waldemar Z/0697/19 2019
8 30 e 4 14.60 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +2.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019 LDK!
9 31 e 4 14.73 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +2.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
1 f 1 11.77 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.9 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 f 1 12.52 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.9 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 133
3 f 1 12.81 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.9 III BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
4 f 1 13.05 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +1.9 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
5 f 1 13.26 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +1.9 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
6 f 1 13.30 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.9 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 13.63 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +1.9 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.68 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.6 I DMP B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1 123
2 2 s 1 25.65 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
3 3 s 1 26.42 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.6 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
4 4 s 1 26.53 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.6 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 26.56 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 93 Sen MZ +1.6 III RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2019
6 6 s 1 26.99 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.6 III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
7 7 s 1 27.40 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +1.6 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
1 s 2 26.96 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -0.3 III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
2 s 2 27.72 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.3 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
3 s 2 27.90 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.3 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
4 s 2 27.94 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.3 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 2 28.43 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -0.3 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
6 s 2 28.71 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -0.3 -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
7 s 2 29.04 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
1 s 3 28.18 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ +1.1 IV B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
2 s 3 28.37 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +1.1 IV BRODOWSKI Wojciech Z/0767/19 2019
3 s 3 28.60 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.1 V BOROŃ Aldona Z/4737/19 2019
4 s 3 29.04 JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +1.1 -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2019 BEZ
5 s 3 30.02 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +1.1 -- ŁASZCZYCH Waldemar Z/0697/19 2019
6 s 3 30.74 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/2866/18 2019 5 LDK!
7 s 3 31.14 RŻYSKO Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ +1.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/3165/19 2019
400 m K
1 1 s 1 55.77 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1 121
2 2 s 1 58.53 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
3 3 s 1 59.24 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ III B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
4 5 s 1 62.16 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
5 6 s 1 62.61 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
6 7 s 1 62.93 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2019 5 LDK!
7 9 s 1 63.45 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
8 11 s 1 64.81 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
1 4 s 2 61.46 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2019 3
2 8 s 2 63.22 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
3 10 s 2 64.01 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
4 12 s 2 66.08 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
5 13 s 2 66.76 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2019 4
6 14 s 2 70.76 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
7 15 s 2 74.08 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2019 BEZ
8 16 s 2 75.99 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:21.14 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 2:21.65 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:22.48 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:26.41 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/2180/19 2019
5 5 s 1 2:34.21 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 2:38.44 WÓJCIK Karolina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2938/17 2019 BEZ
7 7 s 1 2:40.10 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2019 4
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.25 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 154
3 3 e 1 15.19 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.0 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
4 4 e 1 15.41 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
1 f 1 14.11 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.3 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 157
3 f 1 14.84 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.3 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
4 f 1 15.36 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
100 m pł K
2 2 e 1 14.62 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 5 e 1 15.99 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
2 f 1 14.45 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.3 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 f 1 16.20 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
400 m pł K K
  s 1 DNF KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:30.61 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
  s 1 DNF STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
Wzwyż K
1 f 1 1.70 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 141
2 f 1 1.70 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ I DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK! 141
3 f 1 1.65 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
4 f 1 1.55 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 103
5 f 1 1.45 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej # Z/3464/18 2019 4 LDK!
6 f 1 1.40 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
6 f 1 1.40 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
8 f 1 1.40 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta GAWENDA Andrzej # , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
9 f 1 1.35 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2019
10 f 1 1.30 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.25 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1 163
2 f 1 3.40 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 117 150
3 f 1 3.10 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
4 f 1 3.10 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II B.D. Z/4399/18 2019 2
5 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 87 130
6 f 1 2.60 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
7 f 1 2.40 LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019 92
  f 1 NM SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -- DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1
  f 1 NM MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
  f 1 NM PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD -- DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1
W dal K
1 f 1 6.05 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +3.7 I DMP STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019 130
2 f 1 5.50 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +2.4 II DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 92
3 f 1 5.34 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.1 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
4 f 1 5.31 MARZENTA Martyna AML Słupsk 00 U20 PM +2.6 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/4292/15 2019 3 106
5 f 1 5.26 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
6 f 1 5.08 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ -0.1 IV B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
7 f 1 4.69 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.5 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
8 f 1 4.51 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +1.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
9 f 1 3.60 GÓRNA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 14.79 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 12.29 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
3 f 1 11.10 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD III KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
4 f 1 9.66 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.88 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 49.09 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019 134
2 f 1 31.67 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ IV SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 29.73 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
2 f 1 19.01 GÓRNA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ --
3 f 1 15.18 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
1 f 2 40.01 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD III B.D. KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2019 3
2 f 2 29.04 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD V KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 44.92 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
2 f 1 41.89 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
3 f 1 29.38 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
100 m M
1 1 e 1 11.04 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.9 II DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 99
2 2 e 1 11.20 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP -0.9 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
3 5 e 1 11.42 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -0.9 III ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
4 7 e 1 11.45 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.9 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
5 8 e 1 11.46 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.9 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
6 10 e 1 11.56 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -0.9 III DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2 62
7 12 e 1 11.61 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 105
8 13 e 1 11.63 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS -0.9 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2019 2
9 16 e 1 11.68 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -0.9 III B.D. B.D. # Z/0849/12 2019 3
10 19 e 1 11.86 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.9 IV DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2019 4 LDK! 45 93
1 3 e 2 11.36 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.6 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0553/19 2019
2 4 e 2 11.39 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.6 III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
3 6 e 2 11.45 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 112
4 9 e 2 11.49 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.6 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
5 11 e 2 11.58 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD +0.6 III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
6 14 e 2 11.64 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.6 III KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK!
7 15 e 2 11.65 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.6 III PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
8 17 e 2 11.74 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.6 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
9 21 e 2 11.91 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.6 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
10 23 e 2 12.05 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.6 IV CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
1 20 e 3 11.86 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +2.6 IV B.D. Z/0546/19 2019
2 22 e 3 11.97 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 24 e 3 12.09 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +2.6 IV B.D. Z/3059/17 2019 4 LDK!
4 27 e 3 12.25 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +2.6 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 80
5 28 e 3 12.36 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +2.6 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
6 30 e 3 12.42 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.6 V DMP U20 KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK! 74
7 32 e 3 12.48 ORLIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +2.6 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2013/19 2019
8 33 e 3 12.54 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +2.6 V BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
9 37 e 3 13.23 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +2.6 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2019 BEZ LDK!
1 18 e 4 11.82 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U23 MZ +0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
2 25 e 4 12.16 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +0.1 IV CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
3 26 e 4 12.20 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +0.1 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
4 29 e 4 12.40 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
5 31 e 4 12.45 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2019 4
6 34 e 4 12.54 KRAWCZYK Damian OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4936/19 2019
7 35 e 4 12.63 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN +0.1 V DUNIN-BORKOWSKI Hubert PALUCH Krystian Z/0910/19 2019 LDK!
8 36 e 4 12.86 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
9 38 e 4 13.25 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- B.D. Z/2179/19 2019
1 f 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.4 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 114
2 f 1 11.07 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +0.4 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
3 f 1 11.43 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.4 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
4 f 1 11.49 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 110
200 m M
1 1 s 1 22.37 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
2 2 s 1 22.41 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.5 II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 22.57 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +0.5 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
4 4 s 1 22.65 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 II BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
5 7 s 1 23.12 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.5 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
1 5 s 2 22.93 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD +0.4 III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
2 6 s 2 23.12 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 8 s 2 23.19 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ +0.4 III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
4 9 s 2 23.51 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.4 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
5 10 s 2 23.58 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.4 III DMP U20 KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK! 103
6 12 s 2 23.92 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.4 IV CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
7 13 s 2 24.26 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +0.4 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
1 11 s 3 23.66 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -0.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
2 14 s 3 24.51 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -0.2 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
3 15 s 3 24.60 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4
4 16 s 3 24.77 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -0.2 -- B.D. Z/3059/17 2019 4 LDK!
5 19 s 3 25.34 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
6 20 s 3 25.41 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -0.2 -- B.D. Z/2214/19 2019
1 17 s 4 25.08 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.2 -- WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
2 18 s 4 25.30 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.2 V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
3 21 s 4 25.77 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05 U16 MZ +1.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/5523/18 2019 BEZ
4 22 s 4 25.93 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
5 23 s 4 26.21 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ +1.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
6 24 s 4 26.86 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- DMP U20 B.D. Z/2516/19 2019 62
400 m M
1 1 s 1 48.45 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
2 2 s 1 54.30 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
3 4 s 1 55.63 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
4 5 s 1 55.89 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
5 6 s 1 56.56 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN V DUNIN-BORKOWSKI Hubert PALUCH Krystian Z/0910/19 2019 LDK!
6 12 s 1 59.52 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
1 7 s 2 57.08 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
2 9 s 2 57.61 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
3 10 s 2 58.21 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2019 BEZ
4 11 s 2 58.27 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
5 13 s 2 59.68 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
6 16 s 2 60.62 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2179/19 2019
1 3 s 3 54.99 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
2 8 s 3 57.11 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
3 14 s 3 60.16 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2019 BEZ LDK!
4 15 s 3 60.22 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 05 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2019 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.98 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
2 2 s 1 2:02.35 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
3 3 s 1 2:03.34 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/3727/17 2019 4
4 4 s 1 2:06.90 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
5 5 s 1 2:07.57 SKWARSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4957/18 2019 LDK!
6 6 s 1 2:11.89 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2019 4
7 7 s 1 2:17.04 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
8 8 s 1 2:18.31 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
9 9 s 1 2:19.00 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 05 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2019
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
1500 m M
1 1 s 1 4:02.09 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
2 2 s 1 4:02.75 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 B.D. Z/0283/19 2019 118
3 3 s 1 4:04.09 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 93 Sen MZ III CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
4 4 s 1 4:07.57 GROMEK Radosław UKS Gepard Warszawa 83 Masters MZ III ORZESZEK Krzysztof Z/1123/14 2019 3
5 5 s 1 4:08.47 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2 46
6 6 s 1 4:08.72 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów # 87 Sen LU III B.D. Z/5039/19 2019
7 7 s 1 4:22.90 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- DMP U20 GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK! 81
8 8 s 1 4:23.84 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
9 9 s 1 4:24.46 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
10 10 s 1 4:34.09 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
11 11 s 1 5:01.45 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1926/18 2019 BEZ
  s 1 DNF SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.76 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.8 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
2 2 e 1 16.30 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.8 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
3 3 e 1 16.97 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -0.8 -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
4 4 e 1 18.82 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
3 f 1 15.69 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 f 1 17.20 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
5 f 1 18.08 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 14.29 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +4.1 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 159
2 f 1 14.29 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.2 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 159
110 m pł M
1 1 s 1 14.12 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +4.1 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 149
3 3 s 1 14.96 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +4.1 I RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4 4 s 1 15.02 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +4.1 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
1 f 1 14.11 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.2 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 149
400 m pł M
1 1 s 1 55.63 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
2 2 s 1 56.24 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ II B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
3000 m prz M
1 1 s 1 9:40.09 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2019 2
  s 1 DNF BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
Wzwyż M
1 f 1 1.40 MISZCZYSZYN Bartosz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3750/19 2019 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1 113
2 f 1 4.60 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ I BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 1 4.40 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2 100 138
4 f 1 3.50 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV DMP U20 B.D. Z/4815/18 2019 4 102
5 f 1 2.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
6 f 1 2.40 CHOJNACKI Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2108/18 2019 BEZ
7 f 1 2.40 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2019 BEZ
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
W dal M
1 f 1 6.35 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +2.1 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
2 f 1 5.80 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.4 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 4 LDK!
3 f 1 5.76 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -0.7 -- DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 72
4 f 1 5.73 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -0.3 -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
5 f 1 5.30 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.2 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
6 f 1 5.28 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +3.9 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 5.02 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
8 f 1 4.88 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/2516/19 2019
9 f 1 4.72 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.7 -- DMP U20 B.D. Z/0282/19 2019 46
Kula (5) M
1 f 1 14.10 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.53 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
3 f 1 10.61 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
4 f 1 9.54 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 18.15 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
2 f 1 15.62 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
3 f 1 13.70 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
4 f 1 12.59 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 18.81 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.36 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 f 1 27.96 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 59.44 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 160
2 f 1 55.45 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 Sen MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
3 f 1 48.70 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2019 1
4 f 1 41.30 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
5 f 1 41.05 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
Młot (6) M
1 f 1 54.95 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 134
2 f 1 49.41 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 71.29 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 164
Oszczep (700) M
1 f 1 37.86 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 76.43 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 91 Sen PM M GRECKA Ewa Z/4497/11 2019 M
2 f 1 72.85 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
3 f 1 66.34 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2019 M 117
4 f 1 65.59 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 114
5 f 1 60.87 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP B.D. B.D. Z/5021/15 2019 1 97

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.666417121887 sekund