Kutno 07.07.2019
15. Mityng o Różę Kutna
100 m K
1 1 s 1 11.76 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.1 M SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
2 2 s 1 11.85 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP +1.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
3 3 s 1 11.90 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.1 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
5 5 s 1 12.02 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +1.1 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
  s 1 DQ SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP +1.1 -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
2 7 s 2 12.50 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.3 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
3 8 s 2 12.52 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.3 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
4 10 s 2 12.75 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -0.3 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2
5 12 s 2 12.81 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
1 9 s 3 12.74 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U20 LD -0.6 II WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
2 11 s 3 12.78 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.6 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2019 2
3 13 s 3 12.82 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -0.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
1 14 s 4 13.37 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -1.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
2 15 s 4 13.50 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -1.6 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2019 3
3 16 s 4 13.75 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -1.6 -- BIEDERMANN Roman 3
4 17 s 4 13.79 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -1.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
5 18 s 4 13.84 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -1.6 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2019 4
6 19 s 4 14.33 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -1.6 -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2019 2
200 m K
3 3 s 1 24.64 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.8 I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
5 6 s 1 25.07 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +1.8 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
6 9 s 1 25.97 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +1.8 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
1 5 s 2 25.00 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.8 II KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
2 7 s 2 25.13 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U23 WP +0.8 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
3 8 s 2 25.96 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
1 10 s 3 26.50 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
2 11 s 3 27.36 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -1.0 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2019 3
  s 3 DNF BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
1 12 s 4 27.46 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
2 13 s 4 28.05 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -0.2 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2019 4
3 14 s 4 29.27 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
4 15 s 4 29.53 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -0.2 -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2019 2
400 m K
4 4 s 1 54.20 LEMIESZ Aneta RK Athletics Warszawa 81 Masters MZ M JASZCZAK Stanisław Z/2805/17 2019
5 5 s 1 55.02 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
1 7 s 2 56.27 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM I B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 8 s 2 61.13 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
3 9 s 2 61.39 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
4 10 s 2 62.67 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB IV SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK!
5 11 s 2 68.31 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:29.07 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2019 2
2 2 s 1 4:29.47 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
3 3 s 1 4:37.39 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
4 4 s 1 4:44.98 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
5 5 s 1 5:02.68 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2019 2 LDK!
6 6 s 1 5:06.66 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
7 7 s 1 5:24.40 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
  s 1 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
400 m pł K K
1 1 s 1 59.60 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał B.D. Z/0651/15 2019
2 2 s 1 59.81 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
3 3 s 1 59.85 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2019 M
4 4 s 1 60.52 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
5 5 s 1 60.65 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
6 6 s 1 68.08 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.69 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
4 f 1 1.66 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
5 f 1 1.63 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2
6 f 1 1.59 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
7 f 1 1.55 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
8 f 1 1.50 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 1.50 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
10 f 1 1.45 PIECH Maria RKS Łódź 03 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK!
  f 1 NM MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK!
W dal K
1 f 1 6.27 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +3.2 M NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 f 1 6.11 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +1.0 I STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
3 f 1 6.05 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.9 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
4 f 1 5.90 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +1.7 I MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
5 f 1 5.73 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +1.6 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
6 f 1 5.67 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +1.4 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
7 f 1 5.65 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.9 II MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
8 f 1 5.59 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.5 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
9 f 1 5.02 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.6 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
10 f 1 4.59 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +1.6 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.80 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -1.8 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 2 s 1 10.81 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -1.8 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
3 3 s 1 10.94 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -1.8 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
4 4 s 1 10.97 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -1.8 II OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
5 5 s 1 11.15 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.8 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1
1 6 s 2 11.27 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
2 8 s 2 11.45 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP -0.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
2 8 s 2 11.45 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -0.1 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2019 3
4 10 s 2 11.61 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP -0.1 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
1 7 s 3 11.32 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -0.2 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
2 11 s 3 11.63 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -0.2 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
3 12 s 3 11.75 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -0.2 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
4 13 s 3 11.86 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.2 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
5 14 s 3 11.93 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD -0.2 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
200 m M
3 3 s 1 21.69 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN -0.9 I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
4 6 s 1 21.99 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.9 II OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
5 7 s 1 22.09 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.9 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1
1 4 s 2 21.91 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD -0.4 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
2 9 s 2 22.24 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -0.4 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
3 10 s 2 22.34 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.4 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
4 11 s 2 22.38 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.4 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
5 12 s 2 22.52 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -0.4 II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2019 2 LDK!
1 5 s 3 21.99 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
2 8 s 3 22.11 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS 0.0 II LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
3 13 s 3 22.82 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD 0.0 III DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2019
4 15 s 3 23.07 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD 0.0 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
1 14 s 4 22.96 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM +0.6 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2019 3
2 16 s 4 23.70 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.6 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
3 17 s 4 23.72 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +0.6 IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
4 18 s 4 23.87 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.6 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
5 19 s 4 24.60 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Masters LD +0.6 -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 45.81 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS MM SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2019 M
4 4 s 1 47.08 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
6 6 s 1 47.32 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
1 7 s 2 48.34 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1
2 8 s 2 49.17 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
3 9 s 2 49.23 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1
4 10 s 2 49.49 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
5 11 s 2 50.10 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
1 12 s 3 50.35 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof 2
2 13 s 3 50.49 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II BAUMGART Iwona Z/0144/18 2019 3
3 14 s 3 51.20 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
4 15 s 3 51.35 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
1 16 s 4 52.04 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
2 17 s 4 52.56 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
3 18 s 4 55.72 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
4 19 s 4 55.77 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:01.98 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
2 2 s 1 4:02.38 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2019 2
3 3 s 1 4:02.40 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
4 4 s 1 4:02.47 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
5 5 s 1 4:06.69 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2
6 6 s 1 4:07.51 PATECKI Marcin LKS Koluszki 89 Sen LD III B.D. TOMCZYK Antoni , Z/4811/19 , 2019
7 7 s 1 4:10.66 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD III B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
8 8 s 1 4:11.32 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
9 9 s 1 4:15.69 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
10 10 s 1 4:19.90 OBARA Przemysław MUKS Płock 95 Sen MZ -- B.D. Z/2011/17 2019 BEZ
11 11 s 1 4:24.55 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
12 12 s 1 5:12.60 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
  s 1 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
400 m pł M
2 2 s 1 51.12 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP M MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2019 M
4 5 s 1 53.12 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I B.D. B.D. Z/3078/15 2019
5 9 s 1 53.78 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2019
1 4 s 2 52.68 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
2 6 s 2 53.35 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1
3 7 s 2 53.58 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 8 s 2 53.67 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD I FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
5 10 s 2 53.90 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019
1 11 s 3 54.51 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019
2 12 s 3 57.33 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
3 13 s 3 59.49 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ -- B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.75 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
2 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
W dal M
1 f 1 7.37 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.8 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019
2 f 1 6.82 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD +5.3 II SADACH Aneta Z/4506/11 2019 1
3 f 1 6.49 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +1.8 III WALCZAK Michał Z/1078/18 2019 4 LDK!
4 f 1 6.47 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 78 Masters LD +1.4 III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2019 3
5 f 1 6.36 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.7 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
  6.80 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD +1.6 II SADACH Aneta Z/4506/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.768315076828 sekund