Puławy 06.07.2019
7. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. Memoriał Mierzejewskiego. II rzut ligi U16
100 m K
1 1 s 1 12.43 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA +0.6 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 2 s 1 12.44 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.6 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
3 3 s 1 12.56 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +0.6 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 12.72 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
5 5 s 1 12.89 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.6 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
6 8 s 1 13.13 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.6 III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
1 6 s 2 12.91 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +0.9 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
2 10 s 2 13.27 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU +0.9 IV B.D. Z/3526/19 2019
3 13 s 2 13.63 BOGUCKA Iza RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.9 IV B.D. Z/3058/17 2019 LDK!
4 14 s 2 13.74 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.9 IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
5 18 s 2 14.14 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.9 -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
6 19 s 2 14.16 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU +0.9 -- WILCZEK Janusz Z/0825/17 2019 BEZ LDK!
1 7 s 3 12.92 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
2 9 s 3 13.18 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +1.0 III B.D. Z/3169/19 2019
3 11 s 3 13.29 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
4 12 s 3 13.62 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.0 IV BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
5 15 s 3 13.82 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
6 17 s 3 14.09 LASOTA Patrycja UKS Technik Radom 04 U16 MZ +1.0 V WAŚNIEWSKI Marcin Z/3623/18 2019 BEZ LDK!
7 23 s 3 15.65 SZPINDOWSKA Kaja MKS Agros Chełm 06 U14 LU +1.0 --
8 25 s 3 16.59 CHALIMONIUK Monika MKS Żak Biała Podlaska 06 U14 LU +1.0 -- WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz LDK!
1 16 s 4 13.99 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.3 V GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
2 20 s 4 14.18 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.3 V WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
3 21 s 4 14.72 CZERWIENIEC Emilia KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.3 -- KUNICKA Jolanta BIKOWSKI Wojciech , Z/5267/18 , 2019 5 LDK!
4 22 s 4 14.91 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.3 -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
5 24 s 4 15.83 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 06 U14 LU +0.3 -- SEREJ Łukasz MAZUREK Marek # , Z/5456/19 , 2019 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.29 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.1 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
2 3 s 1 26.50 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.1 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
3 4 s 1 26.52 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +1.1 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
4 7 s 1 28.01 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.1 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
5 9 s 1 28.41 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.1 IV B.D. Z/0757/15 2019 2
1 5 s 2 27.30 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +0.5 III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
2 6 s 2 27.69 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ +0.5 IV B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
3 11 s 2 28.98 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.5 V GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
1 2 s 3 25.46 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA +1.0 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 8 s 3 28.36 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.0 IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
3 10 s 3 28.77 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 06 U14 LU +1.0 V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3188/19 , 2019 LDK!
300 m K
1 2 s 1 43.45 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
2 3 s 1 43.98 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
3 5 s 1 45.77 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
1 4 s 2 45.70 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
2 6 s 2 46.90 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
3 7 s 2 47.34 ULANOWSKA Julia AZS UMCS Lublin # 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina B.D. , Z/4862/19 , 2019 LDK!
4 8 s 2 47.85 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0825/17 2019 BEZ LDK!
5 10 s 2 48.89 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2866/18 2019 5 LDK!
1 1 s 3 43.12 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- B.D. Z/3526/19 2019
2 9 s 3 48.08 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
3 11 s 3 50.12 GRZESIUK Aleksandra MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SZKODA Piotr LDK!
4 12 s 3 51.53 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
5 13 s 3 55.28 SZPINDOWSKA Kaja MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
6 14 s 3 57.29 CHALIMONIUK Monika MKS Żak Biała Podlaska 06 U14 LU -- WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.61 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:44.64 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/0351/16 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:46.70 OKRZESIK Aneta RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5098/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:47.19 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2895/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 1:49.64 WALCZAK Julia UKS Technik Radom 06 U14 MZ V BANACH Marcin Z/1557/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:49.70 CZUPRYN Agata AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4782/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 1:52.97 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:54.42 URBAN Izabela UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur Z/5083/18 2019 LDK!
9 9 s 1 1:56.45 WEREMCZUK Julia MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek # , Z/5424/19 , 2019 LDK!
10 10 s 1 1:57.42 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/3325/19 2019 LDK!
11 11 s 1 1:58.67 IGNACIUK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU --
12 12 s 1 2:00.54 STÓJ Natalia UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2867/18 2019 BEZ LDK!
13 13 s 1 2:01.77 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SEREJ Łukasz MAZUREK Marek # , Z/5447/19 , 2019 LDK!
14 14 s 1 2:02.94 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 08 U12 LU -- SZKODA Piotr LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.06 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
2 2 s 1 2:22.39 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
3 3 s 1 2:36.26 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
4 4 s 1 2:39.49 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
5 5 s 1 2:42.63 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
6 6 s 1 2:43.88 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4250/19 2019
1000 m K
1 1 s 1 3:11.25 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 3:12.14 MAZURKIEWICZ Helena RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2019 LDK!
3 3 s 1 3:21.49 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 3:35.14 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
5 5 s 1 3:58.84 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
80 pł K
1 2 s 1 12.91 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.6 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 3 s 1 12.92 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +0.6 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 13.45 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +0.6 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
1 1 s 2 12.28 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 5 s 2 14.03 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.6 V B.D. Z/2377/19 2019
3 6 s 2 14.60 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.6 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 30.69 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.6 II NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 30.86 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 32.06 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +0.6 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 33.65 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK +0.6 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
5 5 s 1 34.22 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.6 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.87 MAGRYTA Katarzyna
SZELIGA Martyna
OLESZCZYŃSKA Amelia
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 02
03
03
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/2700/16
Z/3852/18
Z/0023/17
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
2
1 1 s 1 58.04 BAŃKA Martyna
CHARĘŻA Karolina
CHARCZUK Eliza
WDOWIAK Wiktoria
MKS Agros Chełm 05
05
05
05
U16 LBE -- MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
Z/5694/18
, Z/4271/18
Z/5692/18
, Z/4350/18
2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
5

5
Wzwyż K
1 f 1 1.25 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.08 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.8 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
2 2 f 1 4.78 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -1.2 V B.D. Z/3169/19 2019
3 3 f 1 4.61 ZAWADZKA Andżelika RLTL ZTE Radom # 03 U18 MZ +0.6 -- B.D. Z/3057/17 2019 LDK!
4 4 f 1 4.49 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- B.D. Z/0757/15 2019 2
Kula (3) K
1 1 f 1 15.09 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
2 2 f 1 11.12 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
3 3 f 1 9.59 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
1 1 f 2 11.40 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/1553/18 , 2019 5 LDK!
2 2 f 2 8.90 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 2 8.72 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
4 4 f 2 8.30 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
5 5 f 2 8.07 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.63 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
2 f 1 25.50 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
3 f 1 24.44 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 22.66 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
5 f 1 22.63 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
  f 1 NM MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 43.50 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 Sen LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2019 2
2 2 f 1 35.73 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
3 3 f 1 32.90 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
4 4 f 1 32.54 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
5 5 f 1 32.00 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
6 6 f 1 31.06 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
7 7 f 1 27.37 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
  f 1 NM WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 38.03 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
2 2 f 1 37.56 DOBOSZ Antonina AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4073/19 2019
3 3 f 1 27.69 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 06 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3757/19 2019
Młot (3) K
1 1 f 1 55.63 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
2 2 f 1 50.82 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU II PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
3 3 f 1 41.54 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
4 4 f 1 30.27 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
1 1 f 2 43.79 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
2 2 f 2 42.90 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 2 41.70 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
4 4 f 2 41.69 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
5 5 f 2 39.81 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
Młot (4) K
1 1 f 1 67.72 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 Sen SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 2 f 1 63.71 KACZMAREK Marika KKL Kielce 96 Sen SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
3 f 1 48.79 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.94 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
2 2 f 1 28.16 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
1 1 f 2 28.41 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/1553/18 , 2019 5 LDK!
2 2 f 2 26.15 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2019 BEZ
3 3 f 2 19.75 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.94 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +0.5 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
2 2 s 1 11.11 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.5 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
3 3 s 1 11.24 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +0.5 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
4 4 s 1 11.29 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.5 II OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2019 3
5 5 s 1 11.40 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Masters MZ +0.5 III B.D. Z/1716/13 2019 3
6 7 s 1 11.53 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.5 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
7 11 s 1 11.71 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 III B.D. Z/4249/19 2019
1 6 s 2 11.45 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
2 8 s 2 11.53 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +0.6 III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
3 9 s 2 11.66 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
4 12 s 2 11.71 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.6 III KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK!
5 13 s 2 11.83 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.6 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK!
6 17 s 2 11.98 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.6 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
1 10 s 3 11.67 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 III TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2019 4 LDK!
2 20 s 3 12.09 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.5 IV B.D. Z/3059/17 2019 4 LDK!
3 23 s 3 12.16 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.5 IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
4 24 s 3 12.17 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
5 26 s 3 12.26 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK!
6 30 s 3 13.46 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64 Masters LU +0.5 -- B.D. Z/0154/19 2019 BEZ
1 14 s 4 11.85 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.5 IV B.D. Z/5265/18 2019 5
2 16 s 4 11.96 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.5 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
3 19 s 4 12.08 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.5 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
4 21 s 4 12.12 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.5 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
5 22 s 4 12.13 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.5 IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
6 27 s 4 12.28 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.5 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
1 15 s 5 11.91 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.5 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
2 18 s 5 12.06 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +0.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
3 25 s 5 12.25 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.5 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
1 28 s 6 12.43 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +0.7 V GDAŃSKA Małgorzata LDK!
2 29 s 6 12.94 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.7 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek , Z/4578/19 , 2019 LDK!
  s 6 DQ KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.7 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.98 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +1.0 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
2 2 s 1 22.00 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +1.0 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
3 3 s 1 22.42 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +1.0 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
4 5 s 1 23.13 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +1.0 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
1 4 s 2 22.88 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +0.4 III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
2 6 s 2 23.44 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.4 III B.D. Z/4249/19 2019
3 7 s 2 23.53 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.4 III B.D. Z/5265/18 2019 5
4 8 s 2 23.68 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +0.4 IV KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK!
1 10 s 3 24.15 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.4 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
2 12 s 3 24.18 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.4 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK!
1 11 s 4 24.16 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.4 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
2 13 s 4 24.71 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.4 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
3 14 s 4 25.33 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
4 15 s 4 25.49 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.4 -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK!
1 9 s 5 23.98 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.4 IV TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2019 4 LDK!
2 16 s 5 26.29 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +0.4 -- GDAŃSKA Małgorzata LDK!
3 17 s 5 27.07 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64 Masters LU +0.4 -- B.D. Z/0154/19 2019 BEZ
300 m M
1 1 s 1 37.70 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
2 4 s 1 40.34 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
3 7 s 1 42.01 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
1 2 s 2 38.06 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK!
2 3 s 2 40.12 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
3 5 s 2 41.04 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05 U16 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek , Z/4578/19 , 2019 LDK!
4 6 s 2 41.38 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
5 8 s 2 44.96 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.08 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
2 2 s 1 51.70 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 51.74 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU III WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
4 5 s 1 56.12 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- LDK!
5 8 s 1 59.13 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
1 4 s 2 56.05 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
2 6 s 2 57.69 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D.
3 7 s 2 58.23 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- B.D.
600 m M
1 1 s 1 1:25.64 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
2 2 s 1 1:26.56 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:29.28 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:35.97 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech # Z/2476/19 2019
5 5 s 1 1:37.22 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4829/19 2019
6 6 s 1 1:37.39 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 1:42.62 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/2470/19 2019
8 8 s 1 1:51.76 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1765/19 2019
9 9 s 1 1:56.21 KARAUDA Błażej MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SEREJ Łukasz LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:02.03 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:03.14 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
3 3 s 1 2:05.22 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2018 BEZ
4 4 s 1 2:05.24 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:38.51 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
2 2 s 1 2:38.73 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:45.77 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0032/17 , 2019 LDK!
4 4 s 1 2:48.53 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1552/18 2019 LDK!
5 5 s 1 2:50.10 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 2:50.24 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
7 7 s 1 2:50.98 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 2:53.63 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
9 9 s 1 3:06.31 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
10 10 s 1 3:39.46 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2019 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.45 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.3 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.07 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.3 IV BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
2 2 s 1 16.21 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.3 IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 16.42 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.3 IV BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
200 m pł M
1 2 s 1 26.98 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.1 -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
2 3 s 1 27.60 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.1 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK!
1 1 s 2 26.68 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
2 4 s 2 29.15 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
3 5 s 2 29.19 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.86 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.5 -- B.D.
2 2 f 1 5.53 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.8 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
3 3 f 1 5.15 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Kula (5) M
1 1 f 1 14.92 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
2 2 f 1 11.60 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
3 3 f 1 11.45 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
4 4 f 1 10.98 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4784/19 2019
1 1 f 2 10.06 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 2 9.42 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 2 8.83 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
4 4 f 2 8.81 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.38 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
2 2 f 1 18.82 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
3 3 f 1 18.26 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
4 4 f 1 16.83 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
5 5 f 1 11.66 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 36.04 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 1 32.24 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 31.03 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
4 4 f 1 29.86 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
5 5 f 1 27.75 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.88 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 2 f 1 49.99 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
3 3 f 1 46.42 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
4 4 f 1 27.90 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4784/19 2019
5 5 f 1 26.99 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
6 6 f 1 26.77 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 57.05 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1
2 2 f 1 46.87 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
Dysk (2) M
1 f 1 33.54 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Młot (4) M
1 1 f 1 36.67 KRZESIŃSKI Ryszard MLKS Pilica Białobrzegi 43 Masters MZ -- KRZESIŃSKI Ryszard B.D. BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 63.97 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 2 f 1 59.91 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 50.24 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
1 1 f 2 36.67 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
2 2 f 2 31.33 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06 U14 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2019
3 3 f 2 30.74 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
  f 2 NM SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 1 f 1 57.97 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 2 f 1 50.88 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2
Młot (7.26) M
1 1 f 1 59.84 WALCZAK Mariusz AZS-AWF Warszawa 71 Masters MZ I B.D. B.D. Z/4412/11 2019 1
2 2 f 1 46.33 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
3 3 f 1 44.51 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 4 f 1 42.94 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 33.99 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5088/18 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 33.41 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
3 3 f 1 29.97 MAJEWSKI Bartosz UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 27.08 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 55.42 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
2 2 f 1 39.97 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 29.50 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4784/19 2019
4 4 f 1 29.22 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8741278648376 sekund