Warszawa 05.07.2019
Kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.65 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 2 e 1 12.70 ŁYSKOWKA Maja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +1.2 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4909/19 2019 LDK!
3 3 e 1 12.87 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.2 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
4 4 e 1 13.07 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
5 5 e 1 13.17 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ +1.2 III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
6 6 e 1 13.32 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
7 7 e 1 13.43 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN +1.2 IV NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
1 8 e 2 13.63 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +1.1 IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
2 9 e 2 13.68 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +1.1 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
3 10 e 2 13.88 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.1 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
4 11 e 2 14.14 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.1 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
5 12 e 2 14.52 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo # 05 U16 WN +1.1 -- B.D. Z/3505/19 2019
1 f 1 13.47 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.7 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 13.65 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +0.7 IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 14.38 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +0.7 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
200 m K
1 1 s 1 26.63 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP +1.0 III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2019 2
2 2 s 1 26.84 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
1 3 s 2 26.93 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN +0.4 III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
2 4 s 2 27.05 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +0.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
3 5 s 2 27.62 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
4 8 s 2 28.08 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ +0.4 IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
5 10 s 2 28.73 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
1 6 s 3 27.73 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +0.7 IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
2 7 s 3 27.84 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U14 KP +0.7 IV ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
3 9 s 3 28.37 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +0.7 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
4 11 s 3 29.57 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.7 V BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
5 12 s 3 30.20 SIROKOS Alicja MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0783/18 2019 BEZ
6 13 s 3 30.31 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
7 14 s 3 30.43 GÓRNA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +0.7 --
300 m K
1 2 s 1 42.66 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
2 4 s 1 43.17 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2019 4
3 5 s 1 44.28 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/0248/18 2019 3
4 6 s 1 44.39 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
5 7 s 1 44.93 GRABOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2019
1 1 s 2 39.83 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
2 3 s 2 42.68 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
3 8 s 2 44.93 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2019 4
4 9 s 2 46.21 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
5 10 s 2 49.87 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
400 m K
1 1 s 1 59.31 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
2 2 s 1 60.16 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 61.13 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 4 s 1 62.15 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 62.87 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
6 6 s 1 64.75 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
7 7 s 1 64.86 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:35.74 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 s 1 1:35.78 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 1:36.27 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK!
4 s 1 1:38.76 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
5 s 1 1:41.74 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
6 s 1 1:44.63 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2019 BEZ LDK!
7 s 1 1:46.49 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/5148/18 2019 4 LDK!
8 s 1 1:48.08 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2019 5
9 s 1 1:52.89 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- ŁASZCZYCH Waldemar Z/0697/19 2019
800 m K
1 s 1 2:15.92 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II DMP U20 B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK! 127
2 s 1 2:19.11 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
3 s 1 2:21.85 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ III B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
4 s 1 2:21.92 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/5718/18 2019 BEZ LDK!
5 s 1 2:30.99 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 03 U18 KP IV PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1126/17 , 2019 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:55.15 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2019 2 LDK!
2 s 1 3:01.73 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
3 s 1 3:06.81 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3
4 s 1 3:11.10 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
5 s 1 3:17.06 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
6 s 1 3:20.67 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/0365/18 2019
7 s 1 3:30.34 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2019 4
2000 m K
1 1 s 1 7:06.79 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ III B.D. Z/2180/19 2019
2 2 s 1 7:07.83 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2019 3
3 3 s 1 7:10.83 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
4 4 s 1 7:13.74 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2019 4
5 5 s 1 7:20.65 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2019 5
100 m pł J MŁ K
2 2 e 1 14.59 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.2 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
3 3 e 1 15.15 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.2 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
4 4 e 1 15.18 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.2 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 f 1 14.42 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.4 I KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 15.03 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.4 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
4 f 1 15.11 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.86 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.2 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
1 f 1 13.82 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.4 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.40 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
2 f 1 1.20 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
Tyczka K
1 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1 167
2 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U23 PM I MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
3 f 1 3.30 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2019 1 LDK! 145
4 f 1 3.20 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II B.D. Z/4399/18 2019 2
5 f 1 3.00 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK! 130
6 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 130
7 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
8 f 1 2.60 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
9 f 1 2.60 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ IV REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
10 f 1 2.40 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2019 4
11 f 1 2.40 LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019 92
12 f 1 2.20 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 U14 KP V B.D. Z/0585/19 2019
W dal K
1 f 1 5.46 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.7 II BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
2 f 1 5.05 ZAWODNIK Maja MUKL Brodnica 04 U16 KP +3.5 IV AFELTOWICZ Karol Z/0241/19 2019 4
3 f 1 4.70 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -1.4 -- CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
Trójskok K
1 f 1 11.55 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +3.0 II GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.07 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +2.3 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 10.90 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.8 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
4 f 1 10.38 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.4 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
Kula (3) K
1 f 1 12.39 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
2 f 1 9.81 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
3 f 1 9.00 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
4 f 1 8.83 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
5 f 1 7.88 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
6 f 1 6.91 GÓRNA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ --
Kula (4) K
2 f 1 11.09 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
Dysk (1) K
2 f 1 33.24 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 47.13 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 118
2 f 1 43.50 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 105
3 f 1 39.83 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5 93
Młot (4) K
1 f 1 61.08 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 37.55 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 99
2 f 1 32.71 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2019 4 LDK!
3 f 1 26.56 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
4 f 1 24.84 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
5 f 1 22.36 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.67 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +3.0 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
2 2 e 1 10.78 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +3.0 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
3 3 e 1 11.20 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +3.0 II ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
4 4 e 1 11.31 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +3.0 III DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 120
5 5 e 1 11.38 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +3.0 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
6 6 e 1 11.47 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +3.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 111
7 11 e 1 11.71 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +3.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 8 e 2 11.50 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN +2.1 III LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
2 7 e 2 11.50 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +2.1 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
3 9 e 2 11.57 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +2.1 III GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
4 12 e 2 11.79 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +2.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
5 13 e 2 11.80 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +2.1 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
6 14 e 2 11.89 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +2.1 IV CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
7 15 e 2 12.13 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.1 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
1 10 e 3 11.59 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -1.6 III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
2 17 e 3 12.39 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -1.6 V KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
3 19 e 3 12.45 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.6 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
4 20 e 3 12.58 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U16 KP -1.6 V ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
5 21 e 3 12.60 MIKULSKI Piotr GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/3794/19 2019
6 22 e 3 12.68 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -1.6 V CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
7 26 e 3 13.12 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP -1.6 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
1 16 e 4 12.37 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -1.1 V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
2 18 e 4 12.41 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.1 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2019 4
3 23 e 4 12.73 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -1.1 -- WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2019
4 24 e 4 12.89 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -1.1 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
1 f 1 10.86 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +1.2 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
2 f 1 11.33 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +1.2 III DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 119
3 f 1 11.39 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
4 f 1 11.40 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +1.2 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
5 f 1 11.55 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN +1.2 III LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
6 f 1 11.63 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 104
200 m M
1 s 1 22.98 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD +0.5 III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
2 s 1 23.13 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS +0.5 III WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr , Z/1136/16 , 2019 LDK!
3 s 1 23.29 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN +0.5 III LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
4 s 1 23.40 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
5 s 1 23.63 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.5 -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
6 s 1 24.11 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
1 s 2 23.43 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.3 III GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
2 s 2 23.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.3 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
3 s 2 25.57 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.3 V KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
4 s 2 25.83 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.3 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
5 s 2 26.20 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
6 s 2 26.80 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.3 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
300 m M
1 2 s 1 35.38 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
2 5 s 1 35.71 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
3 7 s 1 36.24 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2
4 8 s 1 41.31 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/2179/19 2019
1 1 s 2 35.14 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3688/11 2019 M
2 3 s 2 35.48 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
3 4 s 2 35.61 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -- RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
4 6 s 2 35.78 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1
400 m M
1 s 1 51.04 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1364/18 2019
2 s 1 52.05 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP U20 DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2019 109
3 s 1 52.38 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK! 106
4 s 1 52.83 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
5 s 1 54.04 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
6 s 1 55.06 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4032/18 2019 3
7 s 1 55.63 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
  s 1 DNF SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- DMP U20 WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2019
600 m M
1 1 s 1 1:27.48 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
2 2 s 1 1:30.15 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
3 3 s 1 1:32.00 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2019 4
4 4 s 1 1:33.72 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0983/19 2019
5 5 s 1 1:34.27 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ IV TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
6 6 s 1 1:34.57 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0328/17 2019 BEZ
7 7 s 1 1:38.22 SZAŁAS Stanisław GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0339/18 2019 5
8 8 s 1 1:40.82 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 05 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2019
1000 m M
1 2 s 1 2:31.93 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
2 4 s 1 2:35.99 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
3 5 s 1 2:38.01 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/0283/19 2019
4 6 s 1 2:41.03 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2
5 7 s 1 2:44.58 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
6 8 s 1 2:45.87 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
7 9 s 1 2:47.60 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
8 10 s 1 2:49.59 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
2 3 s 2 2:35.89 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 93 Sen MZ -- CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
3 11 s 2 2:51.48 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2019 5
4 12 s 2 2:58.92 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5235/18 , 2019 BEZ LDK!
5 13 s 2 3:00.52 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/5352/18 2019 BEZ
6 14 s 2 3:11.12 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2019 BEZ
7 15 s 2 3:12.19 GŁOWALA Michał GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0338/18 2019 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:53.00 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2019 2
2 2 s 1 6:25.36 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/2349/18 2019 5
3 3 s 1 6:32.14 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4117/19 2019 LDK!
4 4 s 1 6:52.01 SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2019
110 m pł J MŁ M
2 2 e 1 15.94 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 3 e 1 17.28 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +2.6 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
4 4 e 1 19.00 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +2.6 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
1 f 1 16.01 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.0 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
2 f 1 16.62 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +1.0 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
3 f 1 18.60 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.0 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 14.31 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +2.6 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
400 m pł M
1 1 s 1 52.75 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I B.D. B.D. Z/3078/15 2019
2 2 s 1 52.78 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2019
3 3 s 1 55.32 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
4 4 s 1 57.08 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 1.80 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
2 f 1 1.50 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
2 f 1 1.50 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0340/18 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1
2 f 1 4.20 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019
3 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK! 122
4 f 1 3.40 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV DMP U20 B.D. Z/4815/18 2019 4 99
5 f 1 1.80 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0333/19 , 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 6.24 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +3.6 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
2 f 1 6.01 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +2.3 IV BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
3 f 1 5.91 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +1.6 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
4 f 1 5.80 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +2.2 -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2019
Trójskok M
1 f 1 11.85 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.9 -- BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
2 f 1 10.72 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.3 -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 11.79 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/3908/19 2019
2 f 1 11.73 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 03 U18 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/3626/19 2019
3 f 1 10.99 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
Kula (7.26) M
1 f 1 18.91 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
Dysk (1) M
1 f 1 36.55 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
2 f 1 34.30 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
3 f 1 28.39 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0340/18 2019 BEZ
4 f 1 24.42 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.29 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 f 1 31.77 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
Dysk (2) M
2 f 1 48.50 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2019 1
  f 1 NM KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -- KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M
Młot (5) M
1 f 1 51.25 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3 114
Młot (7.26) M
1 f 1 72.32 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M
2 f 1 57.10 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
Oszczep (600) M
1 f 1 36.67 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
2 f 1 35.48 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- JANCIK Mariusz # Z/5570/18 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.349694013596 sekund