Poznań 10 - 12.07.2019
25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
100 m K
1 1 e 1 11.85 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 M KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 6 e 1 12.11 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 I GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
3 8 e 1 12.24 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS 0.0 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
4 15 e 1 12.42 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2
5 17 e 1 12.45 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK 0.0 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
6 19 e 1 12.52 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0163/16 2019 2 LDK!
7 20 e 1 12.74 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL 0.0 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
  e 1 DNF BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3
1 2 e 2 11.94 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.5 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 3 e 2 12.03 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.5 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
3 4 e 2 12.09 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.5 I ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
4 9 e 2 12.25 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.5 II B.D. Z/2210/19 2019
5 14 e 2 12.40 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM +1.5 II DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
6 16 e 2 12.43 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.5 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
7 18 e 2 12.46 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +1.5 II BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2
8 23 e 2 13.04 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.5 III ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
1 5 e 3 12.11 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.3 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
2 7 e 3 12.11 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.3 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
3 10 e 3 12.28 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK!
4 11 e 3 12.30 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.3 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
5 12 e 3 12.31 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.3 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
6 13 e 3 12.39 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.3 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
7 21 e 3 12.82 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +0.3 III WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
8 22 e 3 12.93 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +0.3 III WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
1 f 1 11.83 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.1 M KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 f 1 11.89 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.1 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
3 f 1 11.89 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.1 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
4 f 1 12.02 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.1 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
5 f 1 12.03 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.1 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
6 f 1 12.10 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.1 I ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 12.13 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.1 I GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
8 f 1 12.13 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.1 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
1 f 2 12.15 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.2 I B.D. Z/2210/19 2019
2 f 2 12.21 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +1.2 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
3 f 2 12.21 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.2 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
4 f 2 12.23 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +1.2 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK!
5 f 2 12.35 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2
6 f 2 12.38 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +1.2 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
7 f 2 12.40 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM +1.2 II DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
8 f 2 12.42 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
200 m K
1 11 w 1 27.74 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 651
2 13 w 1 28.04 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +0.5 IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 628
3 16 w 1 28.08 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +0.5 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 625
4 20 w 1 28.39 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +0.5 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 600
5 21 w 1 28.49 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 593
6 22 w 1 29.05 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.5 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 551
7 23 w 1 29.08 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +0.5 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 548
8 24 w 1 29.62 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.5 -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 509
1 6 w 2 27.04 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.1 III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 708
2 9 w 2 27.59 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.1 IV SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 664
3 10 w 2 27.72 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 653
4 14 w 2 28.04 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.1 IV SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 628
5 15 w 2 28.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +0.1 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 625
6 17 w 2 28.14 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +0.1 IV NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 620
7 18 w 2 28.20 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.1 IV B.D. Z/0757/15 2019 2 615
8 19 w 2 28.36 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.1 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 603
1 1 w 3 25.73 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +1.3 II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 821
2 2 w 3 25.75 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.3 II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 819
3 3 w 3 26.28 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +1.3 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 773
4 4 w 3 26.49 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.3 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 755
5 5 w 3 26.65 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +1.3 III B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 741
6 7 w 3 27.08 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.3 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 705
7 8 w 3 27.32 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.3 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5 685
8 12 w 3 27.74 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +1.3 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 651
400 m K
1 1 e 1 55.94 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB I PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK!
2 4 e 1 57.38 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
3 5 e 1 57.59 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
4 12 e 1 59.03 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III B.D. Z/3526/19 2019
5 13 e 1 59.85 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM III DIAK Mateusz Z/0122/17 2019 2 LDK!
6 14 e 1 59.92 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2019 2
7 17 e 1 60.51 SĘKOWSKA Natalia Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U18 MZ III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0524/16 , 2019 LDK!
8 22 e 1 61.75 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
1 2 e 2 57.17 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2019 1
2 3 e 2 57.36 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
3 6 e 2 57.67 PIETROŃ Monika niestowarzyszona 02 U18 II B.D. Z/2850/16 2019 LDK!
4 10 e 2 58.54 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2019 2 LDK!
5 15 e 2 59.97 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
6 19 e 2 60.90 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 02 U18 PM III SADKOWSKI Kazimierz Z/3353/19 2019
7 21 e 2 61.74 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
8 24 e 2 63.40 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
1 7 e 3 57.98 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2019 2
2 8 e 3 58.20 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2019 2
3 9 e 3 58.50 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2019 2 LDK!
4 11 e 3 58.91 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
5 16 e 3 60.37 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
6 18 e 3 60.87 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
7 20 e 3 61.51 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
8 23 e 3 61.76 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 6 e 1 2:18.21 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
2 11 e 1 2:19.48 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
3 15 e 1 2:20.80 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
4 16 e 1 2:21.03 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2019 5 LDK!
5 17 e 1 2:21.03 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2019 4 LDK!
6 18 e 1 2:21.15 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2019 2
7 19 e 1 2:23.11 ŁABUŚ Małgorzata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
1 4 e 2 2:17.97 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
2 5 e 2 2:18.11 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
3 8 e 2 2:18.81 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
4 9 e 2 2:19.10 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK!
5 12 e 2 2:19.59 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
6 20 e 2 2:23.71 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
7 21 e 2 2:26.04 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
8 22 e 2 2:29.84 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
1 1 e 3 2:14.34 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
2 2 e 3 2:14.50 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1277/15 2019
3 3 e 3 2:16.72 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK!
4 7 e 3 2:18.58 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
5 10 e 3 2:19.12 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
6 13 e 3 2:19.65 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2019 4
7 14 e 3 2:20.71 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
8 23 e 3 2:31.39 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
1500 m K
1 8 s 1 4:54.92 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
2 9 s 1 4:55.22 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2019 3
3 13 s 1 4:58.30 BIELECKA Patrycja niestowarzyszona 03 U18 IV B.D. Z/1423/17 2019
4 14 s 1 4:59.63 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
5 15 s 1 4:59.78 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN IV NAGY Czesław Z/3324/17 2019 4
6 17 s 1 5:04.79 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK IV JAROS Kazimierz Z/1151/16 2019 BEZ
7 18 s 1 5:05.02 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2019 BEZ
8 20 s 1 5:10.47 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2019 4
9 21 s 1 5:10.99 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
10 22 s 1 5:14.46 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/4774/17 2019 3 LDK!
11 23 s 1 5:18.52 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
1 1 s 2 4:40.27 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2019 1
2 2 s 2 4:43.76 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2019 2
3 3 s 2 4:46.84 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK!
4 4 s 2 4:47.94 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2019 2 LDK!
5 5 s 2 4:52.29 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK!
6 6 s 2 4:54.30 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech # Z/0641/16 2019 2
7 7 s 2 4:54.86 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/5718/18 2019 BEZ LDK!
8 10 s 2 4:55.64 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2926/16 2019 3 LDK!
9 11 s 2 4:57.71 BIELECKA Karolina niestowarzyszona 03 U18 IV B.D. Z/1422/17 2019
10 12 s 2 4:58.02 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2019 4
11 16 s 2 5:01.39 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2019 4
12 19 s 2 5:05.78 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0422/16 2019 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 7 w 1 15.42 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +1.1 II LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 787
2 12 w 1 15.80 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.1 III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 739
3 15 w 1 16.43 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.1 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5 662
4 17 w 1 16.55 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.1 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 648
5 19 w 1 16.79 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +1.1 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 620
6 20 w 1 16.84 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.1 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 615
7 22 w 1 17.03 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.1 IV NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 593
8 23 w 1 17.60 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP +1.1 IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 530
1 9 w 2 15.64 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 759
2 10 w 2 15.70 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +0.7 II ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 751
3 11 w 2 15.73 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.7 II RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 748
4 13 w 2 16.07 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +0.7 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 706
5 14 w 2 16.23 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +0.7 III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 686
6 16 w 2 16.52 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.7 III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 652
7 18 w 2 16.56 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.7 III SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 647
8 21 w 2 16.99 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.7 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 598
1 1 w 3 14.30 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +0.9 I SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 936
2 2 w 3 14.46 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.9 I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 914
3 3 w 3 14.50 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +0.9 I GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 909
4 4 w 3 14.92 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.9 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 852
5 5 w 3 15.24 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.9 II B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 810
6 6 w 3 15.27 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.9 II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 806
7 8 w 3 15.59 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.9 II SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 765
  w 3 DQ KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/0757/15 2019 2 0
400 m pł K K
1 1 e 1 63.41 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
2 6 e 1 65.83 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
3 8 e 1 66.18 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
4 12 e 1 67.63 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP III B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2019 3 LDK!
5 17 e 1 68.51 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA III JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2019 2 LDK!
6 20 e 1 69.21 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U18 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2019 BEZ LDK!
7 21 e 1 69.57 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL IV OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
8 22 e 1 69.70 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2019 4
1 3 e 2 64.18 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 5 e 2 65.49 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
3 7 e 2 66.16 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U18 WP III KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/3408/16 2019 4 LDK!
4 9 e 2 66.86 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
5 10 e 2 67.00 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK!
6 18 e 2 68.66 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
7 19 e 2 68.90 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
8 23 e 2 71.61 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
1 2 e 3 63.67 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK!
2 4 e 3 64.87 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP II WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2019 2 LDK!
3 11 e 3 67.06 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
4 13 e 3 67.70 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
5 14 e 3 67.74 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2019 3
6 15 e 3 67.80 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
7 16 e 3 68.32 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
  e 3 DNF CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
1500 m prz K
1 9 s 1 5:22.33 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
2 11 s 1 5:24.95 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
3 12 s 1 5:28.93 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
4 13 s 1 5:29.50 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/4600/18 2019
5 14 s 1 5:30.72 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
6 18 s 1 5:36.05 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV B.D. Z/2285/19 2019
7 19 s 1 5:37.54 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK!
8 20 s 1 5:38.81 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2019 4 LDK!
9 21 s 1 5:40.15 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 U18 WP IV GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip , Z/0850/17 , 2019 5 LDK!
10 22 s 1 5:43.70 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/0365/18 2019
11 23 s 1 5:46.24 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2019 3 LDK!
1 1 s 2 4:52.66 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2019 2 LDK!
2 2 s 2 4:58.68 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS I B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
3 3 s 2 5:05.94 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2019 2
4 4 s 2 5:06.99 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM II B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 2 5:10.27 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2019 4
6 6 s 2 5:12.99 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD II WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
7 7 s 2 5:15.29 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
8 8 s 2 5:21.83 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
9 10 s 2 5:23.36 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK III KUBIEC Dawid Z/0162/18 2019 4
10 15 s 2 5:31.62 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3
11 16 s 2 5:33.87 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2019 3 LDK!
12 17 s 2 5:34.41 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1362/16 2019 BEZ
Wzwyż K
1 10 w 1 1.51 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 632
2 13 w 1 1.48 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 599
2 14 w 1 1.48 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 599
4 15 w 1 1.45 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 566
5 16 w 1 1.42 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 534
6 20 w 1 1.42 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 534
7 17 w 1 1.42 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5 534
8 18 w 1 1.42 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 534
9 22 w 1 1.39 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 502
10 21 w 1 1.39 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2 502
11 23 w 1 1.36 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 470
12 24 w 1 1.33 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 439
1 1 w 2 1.63 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP II B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 771
2 2 w 2 1.63 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 771
3 4 w 2 1.60 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 736
4 3 w 2 1.60 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 736
5 5 w 2 1.54 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 666
6 6 w 2 1.54 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 666
7 7 w 2 1.54 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 666
8 8 w 2 1.51 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 632
9 9 w 2 1.51 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 632
10 12 w 2 1.48 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 599
11 11 w 2 1.48 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 599
12 19 w 2 1.42 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 534
Tyczka K
1 1 e 1 3.20 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
1 1 e 1 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1
1 1 e 1 3.20 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/0574/16 2019 1 LDK!
4 7 e 1 3.20 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2019 2
5 8 e 1 3.20 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0377/16 2019 2
6 11 e 1 3.20 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2019 2
7 12 e 1 3.10 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II B.D. Z/4399/18 2019 2
8 14 e 1 3.10 PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 U18 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0328/16 2019 2
9 17 e 1 3.00 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2019 3
10 19 e 1 3.00 CZERNIAWSKA Julia SL Olimpia Poznań 03 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2019 2
11 20 e 1 2.80 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 02 U18 ZP III LISEK Aleksandra Z/3322/16 2019 BEZ LDK!
  e 1 NM BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin 02 U18 ZP -- LISEK Aleksandra Z/3354/17 2019 4 LDK!
1 1 e 2 3.20 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
1 1 e 2 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
3 6 e 2 3.20 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ II SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
4 8 e 2 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2019 1 LDK!
4 8 e 2 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1
6 12 e 2 3.10 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 U18 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2019 3 LDK!
7 15 e 2 3.10 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK!
8 16 e 2 3.10 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 03 U18 ZP II FERFET Marek LISEK Aleksandra , Z/4945/18 , 2019 4 LDK!
9 17 e 2 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
10 21 e 2 2.80 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
11 22 e 2 2.60 BĄCZYK Katarzyna SL Olimpia Poznań 03 U18 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/3820/17 2019 3
12 23 e 2 2.60 FERKOWSKA Matylda UKS OSoT Szczecin 03 U18 ZP IV MILEWICZ Magda LISEK Aleksandra , Z/5004/18 , 2019 5 LDK!
W dal K
1 2 e 1 5.59 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.5 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
2 3 e 1 5.47 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -0.1 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
3 7 e 1 5.39 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +1.8 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
4 8 e 1 5.37 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
5 9 e 1 5.35 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP +0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
6 11 e 1 5.28 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.2 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
7 14 e 1 5.23 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.2 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
8 16 e 1 5.20 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +0.9 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
9 17 e 1 5.20 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.7 III WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3
10 20 e 1 5.06 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD 0.0 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
11 22 e 1 4.87 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.4 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
12 23 e 1 4.67 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
  e 1 NM POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK!
1 1 e 2 5.83 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP +2.0 I GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
2 4 e 2 5.46 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +2.6 II SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
3 5 e 2 5.42 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.8 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
4 6 e 2 5.40 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +0.8 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
5 10 e 2 5.33 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.8 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
6 12 e 2 5.26 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.2 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
7 13 e 2 5.23 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.8 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
8 15 e 2 5.22 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.0 III KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
9 18 e 2 5.17 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -0.8 III SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
10 19 e 2 5.10 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.1 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
11 21 e 2 4.87 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.2 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 1 e 1 14.58 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
2 2 e 1 14.57 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław Z/2403/16 2019 2
3 5 e 1 13.43 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
4 9 e 1 12.72 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
5 10 e 1 12.68 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2019 3 LDK!
6 12 e 1 12.41 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
7 13 e 1 12.40 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
8 15 e 1 12.02 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
9 16 e 1 11.90 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2019 3 LDK!
10 20 e 1 11.65 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP III WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2019 3 LDK!
11 22 e 1 11.00 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
1 3 e 2 14.11 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 4 e 2 13.52 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
3 6 e 2 13.42 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
4 7 e 2 13.19 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
5 8 e 2 13.04 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
6 11 e 2 12.49 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
7 14 e 2 12.07 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2019 3
8 17 e 2 11.86 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
9 18 e 2 11.79 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
10 19 e 2 11.78 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
11 21 e 2 11.30 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88
12 23 e 2 10.98 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
1 13 w 1 9.05 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 467
2 14 w 1 9.01 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 465
3 15 w 1 8.92 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 459
4 16 w 1 8.83 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 453
5 17 w 1 8.80 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5 451
6 18 w 1 8.69 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 444
7 19 w 1 8.69 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 444
8 20 w 1 8.62 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 440
9 21 w 1 8.42 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 427
10 22 w 1 8.09 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 405
11 23 w 1 8.08 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 405
12 24 w 1 7.84 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 389
1 1 w 2 12.50 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 694
2 2 w 2 11.62 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP III B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 636
3 3 w 2 11.42 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 623
4 4 w 2 11.12 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 603
5 5 w 2 11.04 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 598
6 6 w 2 10.92 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 590
7 7 w 2 10.78 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV B.D. Z/0757/15 2019 2 581
8 8 w 2 10.47 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 560
9 9 w 2 10.07 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 534
10 10 w 2 9.62 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 505
11 11 w 2 9.55 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 500
12 12 w 2 9.12 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 472
Młot (3) K
1 1 e 1 55.58 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
2 2 e 1 53.26 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
3 6 e 1 51.34 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
4 8 e 1 49.50 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK!
5 9 e 1 48.61 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK!
6 10 e 1 48.29 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II DREGER Jacek Z/3402/16 2019 3
7 15 e 1 45.82 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4
8 16 e 1 43.92 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
9 18 e 1 43.12 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2019 2
10 19 e 1 41.47 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/1362/15 2019 3 LDK!
11 21 e 1 39.79 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2019 4 LDK!
12 22 e 1 38.03 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4
1 3 e 2 53.16 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK!
2 4 e 2 52.57 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP II JANKOWSKA Anna Z/6533/15 2019 1 LDK!
3 5 e 2 51.50 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
4 7 e 2 49.93 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 03 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2019 2
5 11 e 2 47.91 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK!
6 12 e 2 47.77 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
7 13 e 2 47.24 JAGIEŁKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/3375/16 2019 2
8 14 e 2 46.51 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2019 3 LDK!
9 17 e 2 43.80 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
10 20 e 2 40.31 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1042/16 2019 4 LDK!
  e 2 NM SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
  e 2 NM MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 e 1 44.64 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB II BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
2 3 e 1 41.89 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2019 2 LDK!
3 4 e 1 41.57 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
4 5 e 1 39.79 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2019 3 LDK!
5 11 e 1 37.72 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
6 12 e 1 37.54 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
7 13 e 1 36.98 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/3755/16 2019 3 LDK!
8 16 e 1 35.53 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester JUSZCZAK Stanisław , Z/4011/17 , 2019 3
9 18 e 1 34.17 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/0296/19 2019
10 19 e 1 34.16 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
11 22 e 1 31.53 PADZIK Weronika MUKS Płock 02 U18 MZ -- RÓJ Eugeniusz Z/2712/19 2019
1 2 e 2 42.57 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD II WOJNA Cezary Z/3069/17 2019 1
2 6 e 2 38.83 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
3 7 e 2 38.54 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/0284/17 2019 LDK!
4 8 e 2 38.53 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2019 3
5 9 e 2 38.43 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK!
6 10 e 2 37.84 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK!
7 14 e 2 36.23 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD IV SIKORSKI Karol Z/2544/17 2019 1
8 15 e 2 35.92 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD IV KALINOWSKI Paweł WOJNA Cezary WOJNA Cezary , Z/3635/17 , 2019 LDK!
9 17 e 2 34.18 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4030/17 2019 BEZ
10 20 e 2 33.90 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
11 21 e 2 33.67 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 03 U18 PM IV B.D. Z/4922/18 2019 4
12 23 e 2 28.73 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2019 4
100 m M
1 1 e 1 10.61 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.0 M MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 2 e 1 10.72 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.0 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
3 5 e 1 10.88 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +1.0 I DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
4 11 e 1 11.06 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.0 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
5 16 e 1 11.23 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.0 II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3
6 17 e 1 11.23 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.0 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2019 2 LDK!
7 19 e 1 11.30 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +1.0 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3
8 20 e 1 11.35 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP +1.0 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2019 3 LDK!
1 3 e 2 10.83 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.7 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 7 e 2 10.94 CHIDA Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +0.7 II FIRLIT Roman Z/0483/18 2019 2
3 9 e 2 11.00 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.7 II B.D. Z/3853/18 2019 2
4 10 e 2 11.04 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +0.7 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
5 14 e 2 11.19 BROJANOWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.7 II B.D. Z/4247/19 2019
6 15 e 2 11.21 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.7 II ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
7 18 e 2 11.25 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
8 23 e 2 11.46 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.7 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
1 4 e 3 10.86 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.2 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 6 e 3 10.90 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.2 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 8 e 3 10.99 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.2 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK!
4 12 e 3 11.09 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.2 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
5 13 e 3 11.15 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +1.2 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
6 21 e 3 11.37 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.2 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
7 22 e 3 11.46 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM +1.2 III DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
8 24 e 3 11.52 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
1 f 1 10.57 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.2 M MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 f 1 10.68 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.2 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
3 f 1 10.81 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.2 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK!
4 f 1 10.98 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +1.2 II DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
5 f 1 11.15 CHIDA Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +1.2 II FIRLIT Roman Z/0483/18 2019 2
  f 1 DNF PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.2 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
  f 1 DQ KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.2 -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
  f 1 DQ KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
1 f 2 10.92 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +0.3 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
2 f 2 10.96 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.3 II B.D. Z/3853/18 2019 2
3 f 2 11.06 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.3 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
4 f 2 11.07 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.3 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
5 f 2 11.11 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +0.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
6 f 2 11.20 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.3 II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3
7 f 2 11.34 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.3 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
  f 2 DNF BROJANOWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.3 -- B.D. Z/4247/19 2019
1 8 w 1 12.09 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.6 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 633
2 9 w 1 12.09 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -0.6 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 633
3 15 w 1 12.55 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -0.6 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 547
4 16 w 1 12.58 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 541
5 17 w 1 12.95 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.6 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 476
1 5 w 2 11.79 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 IV BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 693
2 10 w 2 12.12 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.5 IV WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 628
3 11 w 2 12.16 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 620
4 12 w 2 12.18 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP +0.5 IV BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 616
5 13 w 2 12.25 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.5 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 603
6 14 w 2 12.51 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 554
1 1 w 3 11.34 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +2.2 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 786
2 2 w 3 11.49 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +2.2 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 755
3 3 w 3 11.52 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +2.2 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 748
4 4 w 3 11.71 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +2.2 III ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 709
5 6 w 3 11.83 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +2.2 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 685
6 7 w 3 11.89 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +2.2 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 673
400 m M
1 2 e 1 49.64 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 6 e 1 50.10 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2019 3 LDK!
3 7 e 1 50.22 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL II WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
4 8 e 1 50.22 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
5 12 e 1 50.72 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
6 16 e 1 51.55 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
7 20 e 1 52.39 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
8 22 e 1 52.51 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr , Z/1136/16 , 2019 LDK!
1 1 e 2 49.41 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
2 3 e 2 49.80 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
3 4 e 2 50.03 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
4 9 e 2 50.24 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
5 11 e 2 50.63 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ III B.D. Z/0546/19 2019
6 13 e 2 50.83 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
7 15 e 2 50.99 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2
8 17 e 2 51.58 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
1 5 e 3 50.10 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
2 10 e 3 50.31 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
3 14 e 3 50.92 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
4 18 e 3 51.64 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2019 2 LDK!
5 19 e 3 52.04 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
6 21 e 3 52.48 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP III B.D. Z/0429/17 2019
7 23 e 3 52.63 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
8 24 e 3 54.02 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0775/17 2019 2
1 12 w 1 57.52 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 501
2 13 w 1 58.07 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 481
3 14 w 1 59.07 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 445
4 16 w 1 59.68 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 424
5 17 w 1 63.54 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 301
1 5 w 2 55.20 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 591
2 7 w 2 55.35 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 585
3 9 w 2 55.91 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 563
4 10 w 2 56.00 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 559
5 11 w 2 57.46 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 504
6 15 w 2 59.11 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 444
1 1 w 3 51.22 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 759
2 2 w 3 52.30 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 712
3 3 w 3 53.95 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 642
4 4 w 3 54.09 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 636
5 6 w 3 55.23 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 590
6 8 w 3 55.42 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 582
800 m M
1 8 e 1 1:58.77 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
2 10 e 1 1:59.22 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
3 14 e 1 2:00.65 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
4 15 e 1 2:00.88 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2019 3
5 17 e 1 2:01.17 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3
6 19 e 1 2:01.47 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz Z/0254/17 2019 2 LDK!
7 22 e 1 2:05.09 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4
1 9 e 2 1:59.21 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
2 11 e 2 1:59.85 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2019 2 LDK!
3 12 e 2 1:59.93 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM III B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
4 13 e 2 2:00.45 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
5 18 e 2 2:01.38 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2019 3 LDK!
6 20 e 2 2:02.19 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3
7 21 e 2 2:04.04 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1505/15 2019
8 23 e 2 2:10.62 DZIĘCIOŁ Dawid MLKS Lubusz Barlinek 02 U18 ZP -- SZYMANIAK Wojciech Z/3387/17 2019 4
1 1 e 3 1:56.16 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
2 2 e 3 1:56.25 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
3 3 e 3 1:56.79 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
4 4 e 3 1:56.92 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
5 5 e 3 1:58.47 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK!
6 6 e 3 1:58.64 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
7 7 e 3 1:58.75 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK III ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK!
8 16 e 3 2:00.91 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 U18 WP III MOTYL Edward Z/1573/18 2019 3
1500 m M
1 12 s 1 4:14.23 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U18 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1700/18 2019 3
2 13 s 1 4:15.48 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1462/16 2019 BEZ LDK!
3 14 s 1 4:16.33 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019
4 16 s 1 4:18.18 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
5 17 s 1 4:18.49 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/1870/19 2019 BEZ
6 18 s 1 4:19.06 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
7 19 s 1 4:19.53 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2019 5 LDK!
8 20 s 1 4:24.81 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/4675/18 2019 BEZ LDK!
9 21 s 1 4:28.31 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
10 22 s 1 4:46.15 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK!
  s 1 DNF ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2233/19 2019
1 1 s 2 3:55.98 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
2 2 s 2 3:57.09 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
3 3 s 2 3:57.43 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP II PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
4 4 s 2 4:00.83 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
5 5 s 2 4:02.47 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP III GRENDA Jan Z/0605/18 2019 2
6 6 s 2 4:05.79 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ III PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2019 4 LDK!
7 7 s 2 4:06.76 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2019 3
8 8 s 2 4:07.31 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2019 3 LDK!
9 9 s 2 4:08.44 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
10 10 s 2 4:08.49 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2
11 11 s 2 4:08.64 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2019 3
12 15 s 2 4:16.95 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2019 3 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:49.08 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4650/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 8:51.45 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2019 2
3 3 s 1 8:52.21 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2827/16 2019
4 4 s 1 8:55.48 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
5 5 s 1 8:58.08 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz JOBT Andrzej Z/1421/17 2019
6 6 s 1 8:59.78 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2019 3
7 7 s 1 9:05.91 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 9:10.65 KULIK Kamil SKLA Sopot 03 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2162/19 2019
9 9 s 1 9:11.32 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02 U18 WN III B.D. Z/4698/19 2019
10 10 s 1 9:14.33 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4
11 11 s 1 9:17.29 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2019 2 LDK!
12 12 s 1 9:17.78 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2019 4 LDK!
13 13 s 1 9:21.55 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
14 14 s 1 9:27.71 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3562/18 2019 BEZ
15 15 s 1 9:30.20 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
16 16 s 1 9:33.57 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
17 17 s 1 9:35.83 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2019 4
18 18 s 1 9:38.84 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
19 19 s 1 9:39.93 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
20 20 s 1 9:39.97 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0695/19 2019
21 21 s 1 9:41.28 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
22 22 s 1 9:47.90 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03 U18 ZP IV SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2019 4
23 23 s 1 9:47.92 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL IV WERNER Mirosław Z/2163/19 2019
400 m pł J MŁ M
1 1 e 1 54.65 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
2 4 e 1 55.24 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP II ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
3 5 e 1 55.27 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
4 8 e 1 56.70 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL III HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK!
5 10 e 1 56.99 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
6 12 e 1 57.25 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
7 16 e 1 58.05 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
8 18 e 1 58.40 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
1 9 e 2 56.94 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
2 13 e 2 57.42 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD III KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
3 15 e 2 57.56 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2019 4
4 19 e 2 58.66 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
5 20 e 2 58.69 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2019 3 LDK!
6 21 e 2 59.43 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK!
7 22 e 2 59.54 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
  e 2 DQ JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
1 2 e 3 54.87 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
2 3 e 3 55.20 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
3 6 e 3 55.53 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
4 7 e 3 56.24 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
5 11 e 3 57.10 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4
6 14 e 3 57.49 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2019 3 LDK!
7 17 e 3 58.29 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek Z/4023/17 2019 LDK!
8 23 e 3 60.97 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK!
Wzwyż M
1 1 w 1 1.85 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 670
2 4 w 1 1.76 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 593
3 2 w 1 1.76 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 593
4 7 w 1 1.73 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 569
5 5 w 1 1.73 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 569
6 8 w 1 1.67 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 520
7 10 w 1 1.67 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 520
8 11 w 1 1.64 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 496
1 3 w 2 1.76 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 593
2 6 w 2 1.73 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 569
3 9 w 2 1.67 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 520
4 12 w 2 1.61 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 472
5 13 w 2 1.58 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 449
6 14 w 2 1.58 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 449
7 15 w 2 1.55 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 426
8 16 w 2 1.52 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 404
  w 2 NM PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 0
Tyczka M
1 1 e 1 3.70 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
1 1 e 1 3.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
1 1 e 1 3.70 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2019 2 LDK!
1 1 e 1 3.70 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2019
1 1 e 1 3.70 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III KOZŁOWSKI Mateusz SZYMCZAK Edward , Z/4043/17 , 2019 3 LDK!
6 9 e 1 3.70 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III B.D. Z/4815/18 2019 4
7 12 e 1 3.70 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
8 15 e 1 3.40 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV SZYMCZAK Edward Z/0576/16 2019 3 LDK!
9 17 e 1 3.40 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2019 4 LDK!
1 1 e 2 3.70 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
1 1 e 2 3.70 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
1 1 e 2 3.70 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2019 3
4 9 e 2 3.70 ŻMICH Jakub KL Gdynia 03 U18 PM III B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0071/17 , 2019 4
5 11 e 2 3.70 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2019 2
6 13 e 2 3.60 WIĘCKOWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/4956/18 2019 BEZ
7 14 e 2 3.60 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 02 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
8 15 e 2 3.40 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
9 18 e 2 2.80 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
W dal M
1 1 e 1 6.71 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.1 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
2 2 e 1 6.62 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS -0.1 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
3 3 e 1 6.59 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.8 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK!
4 11 e 1 6.33 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP +1.6 III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
5 13 e 1 6.31 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.4 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
6 14 e 1 6.27 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +2.0 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
7 15 e 1 6.14 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +2.2 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
8 17 e 1 6.09 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U18 KP -0.1 IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2019 3
9 18 e 1 6.06 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.8 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
10 21 e 1 5.55 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.9 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4
1 4 e 2 6.53 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP +0.7 III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2019 3 LDK!
2 5 e 2 6.50 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.2 III SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4
3 6 e 2 6.49 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +2.2 III BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK!
4 7 e 2 6.48 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +2.8 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
5 8 e 2 6.44 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.3 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3
6 9 e 2 6.43 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +1.9 III ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
7 10 e 2 6.40 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP +2.1 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
8 12 e 2 6.32 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +1.3 III WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
9 16 e 2 6.10 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +1.0 IV WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
10 19 e 2 5.95 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.9 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
11 20 e 2 5.63 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.3 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2019 4
12 22 e 2 5.45 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +1.6 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
13 23 e 2 4.44 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK!
  w 5.99 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.3 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 584
1 1 w 1 6.64 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +2.7 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 729
2 2 w 1 6.45 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +1.2 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 686
3 3 w 1 6.40 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.6 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 675
4 4 w 1 6.14 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +3.2 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 617
5 5 w 1 6.02 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +1.2 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 591
6 7 w 1 5.80 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +1.3 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 544
7 8 w 1 5.75 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +0.5 -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 533
8 12 w 1 5.34 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.3 -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 449
1 6 w 2 5.81 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.6 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 546
2 9 w 2 5.70 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.1 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 523
3 10 w 2 5.52 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +1.1 -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 485
4 11 w 2 5.39 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 459
5 13 w 2 5.34 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 449
6 14 w 2 5.27 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.0 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 435
7 15 w 2 5.25 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP +1.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 431
8 16 w 2 5.21 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 423
9 17 w 2 4.90 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -0.1 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 363
Kula (5) M
1 2 e 1 16.85 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
2 3 e 1 16.58 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
3 5 e 1 15.84 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
4 8 e 1 15.31 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
5 9 e 1 15.13 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
6 10 e 1 15.04 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
7 11 e 1 15.00 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
8 13 e 1 14.57 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
9 14 e 1 14.48 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK!
10 21 e 1 13.16 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
11 22 e 1 12.82 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2582/16 2019 4
12 23 e 1 12.00 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
1 1 e 2 16.89 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2019 2
2 4 e 2 15.94 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2019 4 LDK!
3 6 e 2 15.58 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
4 7 e 2 15.43 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
5 12 e 2 14.83 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
6 15 e 2 14.41 MICHALAK Damian LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III ZIELIŃSKI Sylwester Z/3349/19 2019
7 16 e 2 14.25 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
8 17 e 2 13.97 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2019 BEZ
9 18 e 2 13.68 PEŁKA Dawid WLKS Wrocław 02 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4397/19 2019
10 19 e 2 13.52 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
11 20 e 2 13.19 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
  e 2 NM KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
1 9 w 1 10.23 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 499
2 11 w 1 9.77 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 472
3 12 w 1 9.30 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 444
4 13 w 1 9.11 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 432
5 14 w 1 9.03 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 428
6 15 w 1 8.88 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 419
7 16 w 1 8.52 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 397
8 17 w 1 8.16 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 376
1 1 w 2 13.13 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 675
2 2 w 2 12.78 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 654
3 3 w 2 12.29 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 624
4 4 w 2 12.21 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 619
5 5 w 2 12.18 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 617
6 6 w 2 11.85 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 597
7 7 w 2 11.62 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 583
8 8 w 2 11.38 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 569
9 10 w 2 10.20 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 498
Dysk (1.5) M
1 2 e 1 52.20 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK!
2 4 e 1 48.93 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
3 7 e 1 46.72 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
4 8 e 1 46.48 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
5 9 e 1 46.11 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
6 10 e 1 44.41 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
7 12 e 1 43.44 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
8 13 e 1 41.78 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2019 BEZ
  e 1 NM STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
  e 1 NM KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
  e 1 NM RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2019 4 LDK!
  e 1 NM BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
1 1 e 2 52.93 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 3 e 2 51.68 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2
3 5 e 2 47.35 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
4 6 e 2 46.79 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL II BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
5 11 e 2 44.41 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
6 14 e 2 41.52 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
7 15 e 2 40.59 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2
8 16 e 2 39.85 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
9 17 e 2 39.46 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
10 18 e 2 36.90 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech Z/2531/17 2019 3
11 19 e 2 34.37 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- B.D. Z/4273/18 2019 4 LDK!
Młot (5) M
1 1 e 1 76.86 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
2 4 e 1 59.16 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
3 5 e 1 58.15 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
4 8 e 1 56.08 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2019 3 LDK!
5 10 e 1 52.61 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3
6 12 e 1 46.38 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2019 5 LDK!
7 13 e 1 46.07 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2019 3 LDK!
8 15 e 1 45.47 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
9 17 e 1 44.75 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
10 20 e 1 41.17 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2019 3 LDK!
  e 1 NM SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2019 5
  e 1 NM SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2019 5 LDK!
1 2 e 2 69.84 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
2 3 e 2 59.38 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2019 2
3 6 e 2 57.70 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 7 e 2 57.62 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
5 9 e 2 53.98 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2019 3
6 11 e 2 50.17 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
7 14 e 2 45.78 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 02 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/2773/19 2019
8 16 e 2 45.41 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2019 4 LDK!
9 18 e 2 43.72 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2019 4 LDK!
10 19 e 2 41.40 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU IV BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
11 21 e 2 40.75 ŚWIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda Śląska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
12 22 e 2 40.12 KOSIOREK Adrian LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/3369/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 e 1 75.08 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP I WALCZAK Leszek Z/0033/15 2019 1 LDK!
2 3 e 1 60.75 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 02 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2965/16 2019 3
3 5 e 1 58.74 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2019 3 LDK!
4 6 e 1 58.33 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
5 9 e 1 55.18 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek Z/3821/16 2019 3
6 14 e 1 51.49 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2019 3
7 15 e 1 51.47 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 02 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz Z/1726/16 2019 3
8 16 e 1 51.24 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS III B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4203/17 , 2019 4 LDK!
9 17 e 1 49.53 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4148/17 2019
10 19 e 1 45.24 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 03 U18 DS IV B.D. Z/0373/16 2019 3
11 22 e 1 42.26 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK!
12 23 e 1 32.17 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2019 4
1 2 e 2 62.76 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019
2 4 e 2 59.72 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP II KENSIK Jan Z/2940/16 2019 1 LDK!
3 7 e 2 57.91 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II WOCHNA Robert Z/1037/16 2019 3 LDK!
4 8 e 2 56.73 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3044/16 2019
5 10 e 2 53.96 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2019 4 LDK!
6 11 e 2 53.63 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2019 2
7 12 e 2 53.43 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin 03 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2014/17 2019 3 LDK!
8 13 e 2 52.47 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2019 2 LDK!
9 18 e 2 46.49 ORŁOWSKI Daniel LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4695/19 2019
10 20 e 2 44.78 BACH Grzegorz SKLA Sopot 02 U18 PM -- B.D. B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3076/17 , 2019 LDK!
11 21 e 2 44.56 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1725/16 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.646141052246 sekund