Poznań 10 - 12.07.2019
25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
200 m K
1 f 1 24.51 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.1 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 24.63 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.1 I ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 24.71 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.1 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
4 f 1 24.78 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +1.1 I ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
5 f 1 24.82 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.1 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
6 f 1 24.85 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.1 I GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
7 f 1 24.97 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.1 II B.D. Z/2210/19 2019
8 f 1 25.29 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.1 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
1 f 2 24.90 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.5 I KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 f 2 24.99 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +0.5 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
3 f 2 25.07 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.5 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
4 f 2 25.38 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
5 f 2 25.55 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +0.5 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
6 f 2 25.65 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.5 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
7 f 2 25.68 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +0.5 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
  f 2 DNF LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
800 m K
1 f 1 2:11.36 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
2 f 1 2:11.83 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
3 f 1 2:13.15 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1277/15 2019
4 f 1 2:14.93 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
5 f 1 2:15.09 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
6 f 1 2:15.16 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 2:20.56 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
8 f 1 2:21.91 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK!
1 f 2 2:16.77 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK!
2 f 2 2:17.24 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
3 f 2 2:17.63 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
4 f 2 2:17.75 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
5 f 2 2:17.85 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
6 f 2 2:18.00 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2019 5 LDK!
7 f 2 2:18.71 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2019 4
8 f 2 2:25.23 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.56 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -0.3 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 5 e 1 14.28 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -0.3 I WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
3 6 e 1 14.60 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -0.3 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
4 10 e 1 15.00 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -0.3 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
5 11 e 1 15.06 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/2432/16 2019 4
6 15 e 1 15.64 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -0.3 II DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
7 19 e 1 15.89 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.3 III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
1 3 e 2 14.08 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
2 8 e 2 14.81 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP -0.2 II JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
3 9 e 2 14.95 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -0.2 II PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2019 2 LDK!
4 13 e 2 15.14 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.2 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
5 16 e 2 15.66 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
6 17 e 2 15.76 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -0.2 III BIERŁA Dawid Z/0705/17 2019 3
7 20 e 2 39.16 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.2 -- WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
  e 2 DQ BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -0.2 -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK!
1 2 e 3 13.82 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.0 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 4 e 3 14.16 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +1.0 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
3 7 e 3 14.68 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.0 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
4 12 e 3 15.10 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +1.0 II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
5 14 e 3 15.41 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
6 18 e 3 15.85 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +1.0 III SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
  e 3 DNF SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.0 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
  e 3 DNF GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.0 -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
1 f 1 13.56 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.4 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 f 1 13.72 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.4 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
3 f 1 14.08 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +0.4 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
4 f 1 14.29 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
5 f 1 14.36 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +0.4 I WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
6 f 1 14.53 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.4 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
7 f 1 14.58 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.4 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
8 f 1 14.67 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
1 f 2 14.85 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.1 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 f 2 14.87 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.1 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
3 f 2 14.87 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2432/16 2019 4
4 f 2 14.91 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +0.1 II PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2019 2 LDK!
5 f 2 15.03 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.1 II MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
6 f 2 15.32 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +0.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2 LDK!
7 f 2 15.46 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM +0.1 II DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
8 f 2 15.59 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM +0.1 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 3:54.23 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
GUZOWSKA Martyna
LUKS Orkan Września 03
02
02
03
U18 WLP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
, Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
Z/4476/15
, 2019
2019
2019
2019
3
4
1
2
2 2 s 1 3:55.59 SURA Kornelia
RZESZEWSKA Olga
ŚWIRBUTOWICZ Julia
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02
02
03
02
U18 LBU -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
, Z/0631/17
Z/0630/17
Z/5696/15
Z/0628/17
, 2019
2019
2019
2019
2
1

1
3 3 s 1 3:56.19 SZYMAŃSKA Dominika
JĘDRUSZKO Nikola
WALIŁKO Kamila
ZWOLIŃSKA Judyta
KKS Victoria Stalowa Wola 02
03
02
02
U18 PDK -- MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof
KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/6559/15
, Z/1627/17
Z/1427/16
Z/3127/16
2019
, 2019
2019
2019

2
3
2
4 4 s 1 3:58.40 ORSZAGH Natalia
FORC Wiktoria
ZIÓŁKOWSKA Paulina
KOGUT Zuzanna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
03
02
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0163/16
Z/0082/16
Z/4400/18
Z/3297/17
2019
2019
2019
2019
2
1
4
3
5 5 s 1 3:59.33 WESOŁOWSKA Natalia
PIZOŃ Wiktoria
MIERZEJEWSKA Martyna
WOJNOWSKA Natalia
MUKL Brodnica 02
02
02
02
U18 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/5325/15
Z/0782/18
Z/3047/16
Z/3046/16
2019
2019
2019
2019
2
3
4
2
6 6 s 1 4:01.07 SZWARCZEWSKA Zofia
BĄK Zuzanna
KANDER Paulina
NIEMOŃSKA Weronika
OKS Start Otwock 02
02
03
02
U18 MAZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena
Z/2182/16
Z/2743/16
Z/2941/17
Z/2179/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
3
7 7 s 1 4:01.29 DOMURAT Wiktoria
KUBICKA Julia
PĘTLICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 02
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/0802/16
Z/0055/16
Z/0060/16
Z/0154/16
2019
2019
2019
2019
3
2
2
3
8 8 s 1 4:13.36 MUSZYŃSKA Nina
JEZIAK Wiktoria
STUPAŁA Aleksandra
KOWALSKA Natalia
CKS Budowlani Częstochowa 03
02
03
03
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
Z/0666/17
Z/3210/16
, Z/2024/18
Z/0669/17
2019
2019
, 2019
2019
2
4
5
3
Wzwyż K
1 f 1 1.74 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
2 f 1 1.65 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB II CZERNIK Edward Z/2111/17 2019 5
2 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
4 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
5 f 1 1.62 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2019 3 LDK!
6 f 1 1.62 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2
7 f 1 1.59 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
8 f 1 1.59 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD III JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
9 f 1 1.55 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
10 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
10 f 1 1.55 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward , Z/0910/16 , 2019 LDK!
12 f 1 1.55 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
Tyczka K
1 f 1 3.80 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
2 f 1 3.70 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
3 f 1 3.65 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1
4 f 1 3.60 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/0574/16 2019 1 LDK!
5 f 1 3.50 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ I SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
6 f 1 3.50 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1
7 f 1 3.30 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2019 1 LDK!
8 f 1 3.10 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2019 2
9 f 1 3.10 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0377/16 2019 2
9 f 1 3.10 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II B.D. Z/4399/18 2019 2
9 f 1 3.10 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2019 2
9 f 1 3.10 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 U18 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2019 3 LDK!
13 f 1 2.90 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.09 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.7 I ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
2 f 1 11.85 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.8 II GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
3 f 1 11.83 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
4 f 1 11.71 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.5 II MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
5 f 1 11.70 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.6 II BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
6 f 1 11.30 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.4 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
7 f 1 11.23 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +2.4 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 11.13 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -0.6 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
9 f 1 11.10 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.6 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
10 f 1 11.09 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +0.4 III SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
11 f 1 11.05 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.5 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
12 f 1 10.71 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.2 IV KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 44.50 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN I GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
2 f 1 42.16 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata Z/2178/17 2019 2
3 f 1 41.10 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
4 f 1 38.19 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
5 f 1 37.89 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP II ZIELIŃSKI Sylwester LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2019 3 LDK!
6 f 1 37.45 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2615/17 2019 4
7 f 1 36.75 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
8 f 1 36.42 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2
9 f 1 35.72 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
10 f 1 34.86 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
11 f 1 34.55 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
12 f 1 32.72 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2019 3
200 m M
1 f 1 21.31 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.4 M MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 f 1 21.78 CHIDA Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -0.4 I FIRLIT Roman Z/0483/18 2019 2
3 f 1 21.81 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.4 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
4 f 1 21.88 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.4 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
5 f 1 22.05 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -0.4 II B.D. Z/3853/18 2019 2
6 f 1 22.39 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.4 II B.D. Z/3828/16 2019 3
7 f 1 22.56 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -0.4 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK!
8 f 1 22.78 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.4 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
1 f 2 22.42 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3
2 f 2 22.50 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +0.2 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
3 f 2 22.59 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +0.2 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
4 f 2 22.68 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.2 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
5 f 2 22.79 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
6 f 2 22.96 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +0.2 III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
7 f 2 23.04 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
8 f 2 23.09 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD +0.2 III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK!
800 m M
1 f 1 1:53.66 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
2 f 1 1:54.22 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 f 1 1:54.43 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
4 f 1 1:54.82 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP II DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
5 f 1 1:55.61 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
6 f 1 1:56.09 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
7 f 1 1:57.77 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
8 f 1 1:59.19 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2019 2 LDK!
1 f 2 1:57.96 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
2 f 2 1:58.60 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM III B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
3 f 2 1:58.92 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
4 f 2 1:59.13 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK III ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK!
5 f 2 1:59.46 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
6 f 2 2:03.00 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 U18 WP IV MOTYL Edward Z/1573/18 2019 3
  f 2 DNF KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK!
  f 2 DNF LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.10 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.3 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 7 e 1 14.51 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +0.3 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
3 8 e 1 14.63 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
4 12 e 1 15.14 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.3 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK!
5 15 e 1 15.38 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.3 III ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
6 18 e 1 15.69 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +0.3 III KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2019 4 LDK!
7 19 e 1 15.70 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.3 III ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
1 3 e 2 14.26 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD 0.0 II KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
2 5 e 2 14.41 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP 0.0 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2019 2 LDK!
3 6 e 2 14.42 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD 0.0 II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
4 10 e 2 15.08 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB 0.0 III PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
5 14 e 2 15.37 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ 0.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3 LDK!
6 21 e 2 17.07 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
1 2 e 3 14.17 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM +0.3 II WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 4 e 3 14.29 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.3 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
3 9 e 3 14.89 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.3 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
4 11 e 3 15.10 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.3 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
5 13 e 3 15.34 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +0.3 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
6 16 e 3 15.39 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.3 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
7 17 e 3 15.46 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.3 III MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3
8 20 e 3 15.75 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
1 f 1 13.90 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.5 I KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
2 f 1 13.97 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
3 f 1 13.99 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM +0.5 I WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
4 f 1 14.33 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.5 II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
5 f 1 14.48 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.5 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2019 2 LDK!
6 f 1 14.71 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +0.5 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 14.99 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.5 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
  f 1 DNF WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
1 f 2 14.53 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.6 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 f 2 15.03 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.6 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
3 f 2 15.04 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +0.6 III PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
4 f 2 15.16 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +0.6 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
5 f 2 15.44 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.6 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
6 f 2 15.48 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.6 III ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
7 f 2 18.31 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.6 -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK!
  f 2 DNF OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.6 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3 LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:23.19 ŁUCZYŃSKI Dominik
KUCHCIŃSKI Szymon
LEWANDOWSKI Jan
GRĄBCZEWSKI Mateusz
WLKS Wrocław 02
02
02
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
B.D.
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/0553/19
Z/3828/16
Z/0970/17
Z/2421/17
2019
2019
2019
2019

3
4
3
2 2 s 1 3:23.90 DROZDOWSKI Damian
KAROLEWSKI Marcin
ADAMCIO Cyprian
CHMIELARZ Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
02
03
02
U18 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/1075/18
Z/0690/19
Z/0845/17
Z/0692/19
2019
2019
2019
2019
3



3 3 s 1 3:24.20 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
02
03
03
U18 POD -- DĄBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1589/17
Z/3643/16
Z/4754/18
Z/0987/17
2019
2019
2019
2019

3
3
2
4 4 s 1 3:24.34 SKOMSKI Marcin
SOBÓL Damian
TUSZYŃSKI Krystian
KOZACKI Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 03
03
02
02
U18 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/1096/17
, Z/2970/17
Z/0178/19
Z/1477/16
, 2019
, 2019
2019
2019
2
2
BEZ
3
5 5 s 1 3:26.97 GŁOWACKI Sambor
AUGUSTYNIAK Janusz
BABULA Maciej
STOKŁOSA Aleks
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03
03
03
02
U18 OPL -- ŻYŻYK Genowefa
MARCINÓW Ryszard
ŻYŻYK Genowefa
ŻYŻYK Genowefa
Z/2181/17
Z/2423/17
Z/3475/16
Z/0665/16
2019
2019
2019
2019

3

3
6 6 s 1 3:29.06 MAŁECKI Jakub
KARWOWSKI Krystian
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
MKS Bank BS Płońsk 03
02
02
02
U18 MAZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
, Z/1028/17
Z/0533/16
, Z/3105/16
, Z/2613/16
, 2019
2019
, 2019
, 2019
3
4
4
3
7 7 s 1 3:30.26 KOROŚ Wojciech
RYMUT Konrad
JARZĘBECKI Mateusz
KONDERLA Jakub
KS SMS Szklarska Poręba 02
03
03
02
U18 DOL -- B.D.
ROSTKOWSKI Piotr
ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna
WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr
Z/5717/18
Z/0965/17
Z/0958/17
, Z/1136/16
2019
2019
2019
, 2019
BEZ
4
3

8 8 s 1 3:36.79 WOJNA Kacper
SIMIŃSKI Konrad
PIĄTEK Michał
PAPLICKI Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 02
03
03
03
U18 SLK -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/3724/16
Z/3696/18
Z/1831/18
Z/3695/18
2019
2019
2019
2019
3
3
3
5
Wzwyż M
1 f 1 2.04 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 2.02 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
3 f 1 1.98 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II CZERNIK Edward Z/1216/17 2019
4 f 1 1.98 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
6 f 1 1.92 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP III DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2019 5 LDK!
7 f 1 1.92 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
8 f 1 1.92 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP III CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2019 3 LDK!
9 f 1 1.89 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2019 3 LDK!
10 f 1 1.89 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
11 f 1 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK!
12 f 1 1.85 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2019 3 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 4.40 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2019 2 LDK!
3 f 1 4.35 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
4 f 1 4.30 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2019 2
5 f 1 4.20 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2019 3
6 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
7 f 1 4.00 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
8 f 1 3.80 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
8 f 1 3.80 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III KOZŁOWSKI Mateusz SZYMCZAK Edward , Z/4043/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 3.80 ŻMICH Jakub KL Gdynia 03 U18 PM III B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0071/17 , 2019 4
11 f 1 3.60 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2019
12 f 1 3.60 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III B.D. Z/4815/18 2019 4
Trójskok M
1 f 1 13.82 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD -0.3 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
2 f 1 13.59 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03 U18 DS -0.3 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2019 5 LDK!
3 f 1 13.53 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +0.2 III LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2019 3
4 f 1 13.15 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.3 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK!
5 f 1 13.14 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.9 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2019 4
6 f 1 13.04 STELMASIK Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -0.2 IV B.D. Z/3034/19 2019
7 f 1 13.04 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.1 IV ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
8 f 1 12.66 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.4 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
9 f 1 12.65 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -0.7 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2019 3
10 f 1 12.55 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.2 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
11 f 1 12.49 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +0.8 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
12 f 1 12.39 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.56 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK!
2 f 1 54.76 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK I MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2
3 f 1 51.39 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 51.17 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
5 f 1 49.35 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
6 f 1 48.33 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
7 f 1 48.10 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
8 f 1 47.08 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
9 f 1 45.24 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
10 f 1 43.03 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
11 f 1 42.69 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
12 f 1 40.34 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0251638889313 sekund