Gävle (SWE) 11 - 14.07.2019
12. Mistrzostwa Europy U23
100 m K
1 f 1 11.15 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.6 MM KRUPA Iwona Z/1069/13 2019 MM
200 m K
3 11 s 3 23.96 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -0.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
2 7 s 4 23.86 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.6 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
400 m K
1 4 s 2 53.11 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
800 m K
5 9 w 2 2:17.28 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 861
1500 m K
3 12 s 1 4:30.54 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
100 m pł K
1 1 p 1 13.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.8 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
4 7 p 1 13.46 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.8 M MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 11 p 2 13.57 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +1.3 M HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
2 f 12.82 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.8 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
7 f 13.49 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.8 M MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
400 m pł K K
2 10 s 4 59.07 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
Wzwyż K
7 12 s 2 1.78 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
Tyczka K
5 11 s 1 4.15 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
W dal K
5 8 w 2 5.80 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +0.3 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 789
Trójskok K
10 f 12.91 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
Kula (4) K
3 6 s 1 16.09 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ M OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
Dysk (1) K
12 f 48.63 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
Młot (4) K
4 f 66.87 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. Z/1398/13 2019
Oszczep (600) K
6 10 w 2 42.50 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 715
7-bój K
6 f 5954 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP MM CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
200 m M
2 11 s 3 21.22 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.1 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
2 12 s 4 21.23 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +1.2 M OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
400 m M
6 11 p 1 47.34 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019
3 4 p 2 46.41 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS M B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
800 m M
2 2 s 1 1:48.88 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM
110 m pł M
2 6 p 1 13.69 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.1 MM BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
2 7 p 2 13.81 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.7 M KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
2 f 13.63 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +1.4 MM KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
6 f 13.90 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.4 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
W dal M
5 f 7.78 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.0 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
10 f 7.54 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +2.8 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
Kula (7.26) M
1 f 21.51 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
11 f 18.16 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4140901565552 sekund