Mielec 22.06.2019
PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 kilometrów [DMP] [DMP U20]
Chód 5 km K
1 + 23:28 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 Sen PK -- KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
4 + 24:36 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław Z/0574/11 2019 MM
5 + 24:36 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
6 + 24:37 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89 Sen PM -- B.D. # Z/1228/11 2019 1
8 + 26:26 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
9 + 26:36 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2019 1
10 + 29:34 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 68 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2019
11 + 29:34 r LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 69 Masters -- B.D. Z/0347/19 2019 BEZ
Chód 10 km K
1 + 47:14 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 Sen PK M KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
4 + 48:50 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86 Sen PK I ZIOŁO Stanisław Z/0574/11 2019 MM
5 + 48:50 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
6 + 48:51 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89 Sen PM I B.D. # Z/1228/11 2019 1
8 + 53:07 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U23 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
9 + 54:15 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III MIREK Wacław Z/5209/15 2019 1
10 + 59:16 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 68 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2019
11 + 60:52 r LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 69 Masters -- B.D. Z/0347/19 2019 BEZ
Chód 20 km K
1 1:34:48 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 Sen PK MM KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 1:37:22 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86 Sen PK MM ZIOŁO Stanisław Z/0574/11 2019 MM
3 1:37:54 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ MM GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
4 1:39:58 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89 Sen PM M B.D. # Z/1228/11 2019 1
5 1:49:56 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U23 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
6 1:50:34 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II DMP MIREK Wacław Z/5209/15 2019 1 91
7 2:02:34 MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 68 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2019
8 2:07:33 LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 69 Masters -- B.D. Z/0347/19 2019 BEZ
  DNF AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 96 Sen MZ -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0008/12 2019 3 LDK!
  DNF YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -- DMP MIREK Wacław Z/1929/11 2019
Chód 5 km M
1 + 21:07 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 85 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM
2 + 21:15 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 84 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2019 MM
3 + 21:31 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- KISIEL Krzysztof Z/0001/11 2019 MM
4 + 21:32 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80 Masters LU -- MARMUR Stanisław Z/2959/11 2019 M
5 + 21:43 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 Sen ZP -- B.D. Z/1146/11 2019 1
6 + 22:28 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2019 BEZ
7 + 22:40 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -- KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2019 MM
9 + 25:29 r CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 Sen MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2019 2 LDK!
10 + 30:18 r KWITA Zbigniew PZLAM 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka Z/0156/19 2019 BEZ
Chód 10 km M
1 + 42:38 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 85 Sen SL I KISIEL Krzysztof Z/0001/11 2019 MM
2 + 42:48 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80 Masters LU I MARMUR Stanisław Z/2959/11 2019 M
3 + 42:26 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 84 Masters PK I AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2019 MM
4 + 43:11 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 Sen ZP I B.D. Z/1146/11 2019 1
5 + 42:27 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 85 Sen SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM
7 + 46:39 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 87 Sen SL II KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2019 MM
8 + 51:20 r CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 Sen MZ III MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2019 2 LDK!
9 + 57:24 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2019 BEZ
10 + 62:23 r KWITA Zbigniew PZLAM 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka Z/0156/19 2019 BEZ
Chód 20 km M
1 1:24:20 BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM KISIEL Krzysztof Z/0001/11 2019 MM
2 1:25:03 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80 Masters LU M DMP MARMUR Stanisław Z/2959/11 2019 M 151
3 1:25:16 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 84 Masters PK M AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2019 MM
4 1:26:04 BŁOCKI Damian MKL Szczecin 89 Sen ZP M B.D. Z/1146/11 2019 1
5 1:28:47 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 85 Sen SL I DMP LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM 126
6 1:38:03 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 87 Sen SL II KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2019 MM
7 1:42:52 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 Sen MZ III MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2019 2 LDK!
8 1:59:47 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2019 BEZ
9 2:09:42 KWITA Zbigniew PZLAM 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka Z/0156/19 2019 BEZ
  DNF TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- DMP TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2019 MM
  DNF BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- B.D. Z/1243/14 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2218270301819 sekund