Białogard 19.07.2019
21. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
100 m K
1 1 s 1 12.22 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.1 II KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
2 2 s 1 12.39 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP +0.1 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
3 3 s 1 12.62 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM +0.1 II DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
4 4 s 1 12.72 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.1 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
5 5 s 1 12.82 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +0.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
6 6 s 1 12.93 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.1 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
7 8 s 1 13.11 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U23 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman Z/3264/15 2019
8 11 s 1 13.37 KOBIERECKA Julia UKL Feniks Świdwin 01 U20 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Dorota
1 7 s 2 13.11 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP +0.6 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
2 9 s 2 13.20 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +0.6 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
3 10 s 2 13.32 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +0.6 -- BIEDERMANN Roman 3
4 12 s 2 13.50 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
5 13 s 2 13.52 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.6 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
6 14 s 2 13.82 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP +0.6 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
7 15 s 2 13.95 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +0.6 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
8 17 s 2 14.13 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +0.6 V RUDZIK Grzegorz Z/3092/17 2019 4 LDK!
1 16 s 3 14.05 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP +0.4 V B.D. Z/3139/19 2019 BEZ LDK!
2 18 s 3 14.36 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2739/17 2019 BEZ
3 19 s 3 14.57 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U18 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2019 5 LDK!
4 20 s 3 14.72 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
5 21 s 3 15.09 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 05 U16 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2019
6 22 s 3 15.67 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0431/19 2019 LDK!
7 23 s 3 16.32 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0195/19 2019 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.33 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP 0.0 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 2 s 1 24.65 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP 0.0 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
3 3 s 1 25.56 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP 0.0 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
4 5 s 1 26.68 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP 0.0 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
1 4 s 2 26.51 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U23 WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/3264/15 2019
2 6 s 2 26.75 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +0.4 III BIEDERMANN Roman 3
3 8 s 2 27.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +0.4 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
4 9 s 2 27.21 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP +0.4 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
5 10 s 2 27.79 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN +0.4 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
6 12 s 2 28.08 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
1 11 s 3 28.02 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U14 KP +0.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
2 13 s 3 28.40 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM +0.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
3 14 s 3 28.61 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP +0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
4 15 s 3 28.72 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP +0.3 -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
5 16 s 3 29.37 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.3 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
6 19 s 3 29.98 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2739/17 2019 BEZ
1 7 s 4 26.79 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +0.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
2 17 s 4 29.41 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP +0.4 V B.D. Z/3139/19 2019 BEZ LDK!
3 18 s 4 29.54 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ +0.4 V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
4 20 s 4 36.04 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0195/19 2019 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.19 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
2 2 s 1 46.64 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
3 3 s 1 47.75 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 55.10 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
2 2 s 1 58.85 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
3 3 s 1 58.91 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
1 4 s 2 64.19 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
2 5 s 2 64.47 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
3 6 s 2 71.71 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2019 5
4 7 s 2 73.11 LUDWICKA Oliwia UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/0126/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:12.26 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 Sen LB II B.D. Z/3914/16 2019 1
2 2 s 1 2:19.39 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 2:19.52 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:24.55 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
5 5 s 1 2:34.89 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
6 6 s 1 2:35.71 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
7 7 s 1 2:35.92 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/4302/15 2019 BEZ
8 8 s 1 2:36.68 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 05 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
9 9 s 1 2:41.00 WIERZBOWSKA Kalina PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5182/18 2019
  s 1 DNF ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:25.50 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 2 s 1 4:25.90 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
3 3 s 1 4:28.97 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL I SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 4:32.55 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1277/15 2019
5 5 s 1 4:32.92 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99 U23 LB II DRACZYŃSKI Adam B.D. Z/1455/15 2019
6 6 s 1 4:33.02 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
7 7 s 1 4:40.13 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2019 2 LDK!
8 8 s 1 4:46.57 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM III B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
9 9 s 1 4:49.61 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2019 3
10 10 s 1 4:50.87 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
11 11 s 1 5:03.36 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U20 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
12 12 s 1 5:10.79 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2019 2
13 13 s 1 5:14.27 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1594/19 2019
14 14 s 1 5:20.54 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2019 3 LDK!
15 15 s 1 5:34.84 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław WRYCZA Jarosław B.D. # , Z/0048/18 , 2019 5 LDK!
  s 1 DNF GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2019 1
3000 m K
1 1 s 1 10:03.19 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/4621/11 , 2019
2 2 s 1 10:09.28 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 10:37.33 WOŹNIAK Joanna MKL Szczecin 01 U20 ZP III NOWICKI Bartosz Z/4761/19 2019
4 4 s 1 10:39.56 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 90 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2019 2
80 pł K
1 1 s 1 15.13 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1710/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.86 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP +1.0 -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
3 3 s 1 16.38 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1709/18 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.45 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM +0.5 II DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.17 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.5 III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.40 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN +0.5 III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
3 3 s 1 16.80 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP +0.5 III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
  s 1 DNF KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
100 m M
1 1 s 1 10.79 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP +0.2 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 2 s 1 10.86 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.2 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
3 3 s 1 10.90 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU +0.2 I B.D. B.D. Z/0103/14 2019
4 4 s 1 11.31 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 Sen ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
5 5 s 1 11.33 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
6 7 s 1 11.54 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
1 6 s 2 11.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.4 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
2 8 s 2 11.81 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM +0.4 IV ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2019 4 LDK!
3 9 s 2 11.82 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard 83 Masters ZP +0.4 -- B.D. Z/3085/18 2019 BEZ
4 10 s 2 11.89 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.4 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
5 11 s 2 12.06 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
6 12 s 2 12.64 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
7 13 s 2 13.06 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP +0.4 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.55 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU +0.4 I B.D. B.D. Z/0103/14 2019
2 2 s 1 21.61 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.4 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
3 3 s 1 21.94 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP +0.4 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
4 4 s 1 22.85 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
5 13 s 1 25.71 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 5 s 2 22.97 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.2 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
2 6 s 2 23.73 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +0.2 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
3 7 s 2 24.26 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
4 8 s 2 24.40 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM +0.2 IV ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2019 4 LDK!
5 9 s 2 24.60 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.2 V ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
1 10 s 3 25.18 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U14 WP +0.5 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2019 5
2 11 s 3 25.32 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP +0.5 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
3 12 s 3 25.66 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP +0.5 -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.39 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP II KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 50.88 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia 98 U23 PM III B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2019 2
3 3 s 1 51.79 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM III B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 51.83 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2019 2
5 7 s 1 53.03 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
1 5 s 2 52.21 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2019 3 LDK!
2 6 s 2 52.59 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2019 4 LDK!
3 8 s 2 53.27 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2019 BEZ
4 9 s 2 54.06 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 01 U20 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0194/17 2019 BEZ
5 10 s 2 61.46 CACH Hubert KL Iskra Białogard 05 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4305/19 2019
800 m M
1 1 s 1 1:51.43 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL I SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 1:54.49 KULPA Michał KS Wda Świecie 87 Sen KP II B.D. Z/0781/11 2019 2
3 3 s 1 1:54.57 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/2413/15 2019 3
4 4 s 1 1:55.36 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP II SZYCH Robert Z/6204/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 1:55.48 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II KLEIN Dariusz Z/5368/15 2019 2
6 6 s 1 1:55.83 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP II RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2019 3 LDK!
7 7 s 1 1:58.17 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
8 8 s 1 2:00.46 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
9 9 s 1 2:01.18 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4
10 10 s 1 2:02.67 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2019 3 LDK!
11 11 s 1 2:03.31 RZENIECKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U20 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1948/15 2019 BEZ
12 12 s 1 2:05.29 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP IV B.D. Z/0429/17 2019
13 13 s 1 2:06.75 GRZYB Kamil KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP IV B.D. Z/2281/19 2019
14 14 s 1 2:27.90 ŁAGOCKI Maksymilian MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2252/19 2019 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:06.89 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III GRENDA Jan Z/0732/15 2019 3
2 2 s 1 4:08.06 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
3 3 s 1 4:08.09 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2019 3
4 4 s 1 4:24.29 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 94 Sen PM --
5 5 s 1 4:25.93 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1505/18 2019 BEZ
6 6 s 1 4:32.47 LEWIŃSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2019 BEZ
7 7 s 1 4:40.34 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
8 8 s 1 4:49.23 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
2000 m M
1 1 s 1 6:04.97 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2019 3
2 2 s 1 6:26.89 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/4942/18 2019 5
3 3 s 1 6:55.74 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2019 5 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:40.35 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP II PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 8:43.94 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 8:47.12 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
4 4 s 1 8:47.72 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2019 3
5 5 s 1 8:50.53 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
6 6 s 1 9:03.88 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U23 PM III B.D. # Z/1917/17 2019 4
7 7 s 1 9:07.93 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 Sen PM III MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2019 3
8 8 s 1 9:09.67 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2019 3
9 9 s 1 9:24.63 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 9:44.33 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2019 4 LDK!
11 11 s 1 9:58.82 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 Sen ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. Z/0774/11 2019 BEZ
5000 m M
1 s 1 13:59.91 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1784/13 2019 1
2 s 1 14:03.30 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 Sen PD I B.D. Z/2485/11 2019
3 s 1 15:22.97 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2019 3
4 s 1 15:30.25 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2827/16 2019
5 s 1 15:47.45 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP III MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
6 s 1 15:51.12 KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 83 Masters ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2019 3
7 s 1 15:59.49 GUMKOWSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 99 U23 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/1919/18 2019
8 s 1 16:35.71 BURCZYK Robert LKS Zorza Gdynia # 94 Sen PM -- B.D. B.D. , Z/4827/19 , 2019
  s 1 DNF BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2019
  s 1 DNF JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL -- HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
  s 1 DNF NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8112299442291 sekund