Władysławowo (Cetniewo) 03.08.2019
7. Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej
Kula (4) K
1 f 1 18.05 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91 Sen LU MM ANTCZAK Edmund B.D. Z/4665/11 2019 MM
2 f 1 17.30 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
5 f 1 15.42 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
Dysk (1) K
1 f 1 57.09 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M B.D. SUSKI Witold B.D. , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 55.06 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
Młot (4) K
1 f 1 70.83 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 89 Sen WP MM WOJTULEWICZ Malwina Z/2822/11 2019 MM
3 f 1 69.85 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94 Sen LU MM KOPRON Witold B.D. Z/4597/11 2019 MM
Oszczep (600) K
2 f 1 55.60 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
3 f 1 52.90 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0852/13 2019
Kula (7.26) M
1 f 1 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
3 f 1 20.58 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
5 f 1 19.72 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
6 f 1 19.37 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
7 f 1 19.31 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2019 M
8 f 1 18.49 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
9 f 1 18.17 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2019 1
10 f 1 18.05 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
Dysk (2) M
1 f 1 65.35 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 83 Masters DS MM SUSKI Witold Z/1679/11 2019 MM
4 f 1 62.25 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP MM SUSKI Witold Z/1657/12 2019 MM
6 f 1 58.13 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M
7 f 1 56.58 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M
Młot (7.26) M
1 f 1 80.88 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 Sen LU MM KUMOR Jolanta Z/3286/11 2019 MM
2 f 1 77.57 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2019 MM
Oszczep (800) M
1 f 1 83.68 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
3 f 1 82.10 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM MM WALCZAK Leszek Z/0962/14 2019 MM
4 f 1 74.02 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM
6 f 1 69.35 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 Sen WN I BORYSEWICZ Piotr Z/2405/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.33947992324829 sekund