Warszawa 15.08.2019
Cud nad Wisłą
100 m K
1 1 s 1 12.71 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 12.87 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.5 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 13.31 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 13.54 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.5 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
5 5 s 1 13.61 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.5 IV GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
6 6 s 1 13.85 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -0.5 V PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 13.91 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -0.5 V PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
8 9 s 1 14.00 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -0.5 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
9 10 s 1 14.05 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.5 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
1 8 s 2 13.93 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -0.8 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2019 3 LDK!
2 11 s 2 14.06 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.8 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0889/19 , 2019 5 LDK!
3 12 s 2 14.30 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.8 V MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 13 s 2 14.45 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.8 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2019
5 14 s 2 15.11 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.8 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
1 1 e 1 11.81 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.7 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 2 e 1 12.26 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.7 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
3 3 e 1 12.27 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -0.7 II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
4 4 e 1 12.68 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.7 II BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2
5 5 e 1 13.47 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN -0.7 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
6 6 e 1 13.53 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.7 IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
7 7 e 1 13.63 JACKIEWICZ Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ -0.7 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5392/15 2019 4 LDK!
8 8 e 1 13.78 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.7 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
9 9 e 1 14.14 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.7 -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
300 m K
1 1 s 1 38.23 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
2 2 s 1 38.29 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 96 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/1786/12 2019
3 3 s 1 38.36 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
4 4 s 1 38.42 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
5 5 s 1 38.87 SAGANIAK Justyna AZS Łódź 95 Sen LD -- B.D. BLAUSZ Henryka , Z/0108/11 , 2019
6 6 s 1 38.88 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
7 8 s 1 39.21 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
1 9 s 2 41.96 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 10 s 2 42.05 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
3 11 s 2 42.46 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
4 16 s 2 43.79 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
5 17 s 2 44.62 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
1 12 s 3 43.10 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
2 14 s 3 43.72 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/0248/18 2019 3
3 18 s 3 46.11 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
4 19 s 3 46.26 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK!
5 21 s 3 47.31 KRZEMIŃSKA Emilia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/5205/18 2019 BEZ LDK!
6 22 s 3 49.88 SZCZERBA Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0391/19 2019 BEZ LDK!
1 7 s 4 38.91 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
2 13 s 4 43.70 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2019 4 LDK!
3 15 s 4 43.75 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
4 20 s 4 46.58 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.42 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:36.10 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
3 3 s 1 1:39.78 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
4 5 s 1 1:41.71 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
5 6 s 1 1:42.81 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
1 4 s 2 1:39.96 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
2 7 s 2 1:44.79 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
3 8 s 2 1:46.72 MAZURKIEWICZ Helena RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2019 LDK!
4 9 s 2 1:47.32 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
5 10 s 2 1:48.05 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/5149/18 2019 4
6 11 s 2 1:48.53 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 04 U16 WN V B.D. Z/3506/19 2019
7 12 s 2 1:49.28 ŻYCZYŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1570/19 2019 LDK!
8 13 s 2 2:00.00 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
9 14 s 2 2:03.03 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/0255/19 2019
1000 m K
1 s 1 3:07.70 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
2 s 1 3:15.67 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3
3 s 1 3:21.76 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:39.43 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 8:03.83 NEJFELD Hanna Wieliszew Heron Team 76 Masters MZ -- B.D. Z/5531/18 2019 1
3000 m K
6 6 s 1 12:15.60 MADEJAK Sylwia niestowarzyszona 73 Masters --
100 m pł K
1 f 1 13.65 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.1 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 f 1 13.91 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.1 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
3 f 1 13.95 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -1.1 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 f 1 13.97 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD -1.1 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
5 f 1 14.08 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -1.1 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
6 f 1 14.28 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -1.1 I HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
7 f 1 14.53 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
8 f 1 14.58 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -1.1 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
9 f 1 14.65 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -1.1 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
Wzwyż K
1 f 1 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
2 f 1 1.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I B.D. Z/3660/11 2019 M
3 f 1 1.55 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
4 f 1 1.50 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
5 f 1 1.30 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
W dal K
1 f 1 6.10 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.6 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
2 f 1 5.83 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +2.0 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
3 f 1 5.68 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.2 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
4 f 1 5.53 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +1.8 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
5 f 1 5.29 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN +1.5 III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
6 f 1 5.10 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.6 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
7 f 1 4.87 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.4 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
8 f 1 4.78 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
9 f 1 3.94 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
1 f 2 4.88 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -0.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2019 3 LDK!
2 f 2 4.80 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.5 IV MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
3 f 2 4.33 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2019
4 f 2 4.29 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -2.2 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.14 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
2 f 1 11.44 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
3 f 1 11.43 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
4 f 1 10.85 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 10.68 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
6 f 1 9.70 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
7 f 1 7.28 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
Dysk (1) K
1 f 1 54.43 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP I HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2019 M
2 f 1 53.05 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
3 f 1 49.76 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2019 M
4 f 1 48.83 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019
5 f 1 47.18 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
6 f 1 41.54 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
7 f 1 38.22 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.7 r ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ -2.1 -- KRAWCZAK Andrzej Z/0226/18 2019 5
2 2 s 1 11.7 r KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -2.1 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 12.3 r WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 07 U14 MZ -2.1 -- PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2019 LDK!
4 4 s 1 13.2 r BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ -2.1 -- RODOWALD Olaf # Z/2908/19 2019 LDK!
1 1 e 1 11.32 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.5 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
2 2 e 1 11.32 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.5 III ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
3 3 e 1 11.44 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.5 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
4 4 e 1 11.64 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.5 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
1 5 e 2 11.81 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Masters WP -0.8 -- B.D. Z/3168/15 2019 3
2 6 e 2 12.08 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U23 MZ -0.8 -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
3 7 e 2 12.12 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ -0.8 -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2019 3
4 8 e 2 12.21 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.8 -- CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
5 9 e 2 12.61 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.8 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
300 m M
1 3 s 1 37.78 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
2 5 s 1 37.86 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
3 7 s 1 39.06 RYBAK Cezary MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0250/18 2019 BEZ
4 10 s 1 40.19 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0055/19 2019 5 LDK!
5 11 s 1 40.24 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
6 12 s 1 40.94 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
1 1 s 2 35.44 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
2 2 s 2 37.19 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2019 3
3 4 s 2 37.84 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
4 6 s 2 38.06 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ III KRAWCZAK Andrzej Z/0226/18 2019 5
5 8 s 2 39.42 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2019 4 LDK!
6 9 s 2 39.57 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
7 13 s 2 45.19 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ -- RODOWALD Olaf # Z/2908/19 2019 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:20.42 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
2 2 s 1 1:20.76 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
3 4 s 1 1:24.27 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/1908/17 2019 4
4 5 s 1 1:24.49 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
5 7 s 1 1:25.39 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ -- PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2019 4 LDK!
6 9 s 1 1:27.54 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
7 13 s 1 1:28.93 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2019
1 3 s 2 1:23.98 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
2 6 s 2 1:24.66 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 8 s 2 1:27.26 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
4 10 s 2 1:28.01 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
5 11 s 2 1:28.63 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
6 12 s 2 1:28.72 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:32.10 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
2 s 1 2:39.80 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2
3 s 1 2:43.21 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
4 s 1 2:43.31 PAWSKI Wawrzyniec KS Cracovia 1906 Kraków 84 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2019
5 s 1 2:48.80 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1552/18 2019 LDK!
6 s 1 2:48.84 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
7 s 1 2:52.85 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/2349/18 2019 5
8 s 1 2:53.52 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V WARDASZKA Andrzej Z/5352/18 2019 BEZ
9 s 1 2:53.68 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 04 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/4152/19 2019
10 s 1 2:53.98 MARKOWIAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0890/19 2019 5 LDK!
11 s 1 2:56.07 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4829/19 2019
12 s 1 3:01.94 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4117/19 2019 LDK!
13 s 1 3:08.78 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- B.D. Z/4831/19 2019
14 s 1 3:09.45 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 05 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2019 LDK!
15 s 1 3:19.08 SENDZICKI Aleksander UKS MOSiR Działdowo 05 U16 WN -- B.D. Z/3601/19 2019
2000 m M
1 1 s 1 5:34.78 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
2 2 s 1 5:36.74 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
3 3 s 1 5:42.66 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2019 2
4 4 s 1 5:49.61 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
5 5 s 1 5:50.40 MIKULSKI Tomasz UKS Filipides Teresin 96 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1514/18 2019
6 6 s 1 6:33.27 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 85 Sen MZ -- B.D. Z/0511/19 2019
7 7 s 1 6:35.27 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 10:16.42 ZARODKIEWICZ Dawid niest. Warszawa 81 Masters MZ --
2 2 s 1 10:39.10 ŁUKASIEWICZ Maciej niest. Warszawa 82 Masters MZ --
3 3 s 1 10:43.84 NOWOSIELSKI Grzegorz niest. Warszawa 89 Sen MZ --
4 4 s 1 10:47.89 WÓJCIK Piotr niest. Warszawa 89 Sen MZ --
5 5 s 1 11:06.41 JANBOR Michał niest. Warszawa 78 Masters MZ --
110 m pł M
1 e 1 13.79 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -0.8 M MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 e 1 14.04 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -0.8 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
3 e 1 14.06 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -0.8 M LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
4 e 1 14.14 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -0.8 I KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
5 e 1 14.31 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -0.8 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
6 e 1 14.48 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -0.8 I B.D. Z/4065/11 2019 MM
7 e 1 14.68 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.8 I WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
1 f 1 13.88 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -1.4 M MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 f 1 13.93 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -1.4 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
3 f 1 14.12 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -1.4 I B.D. Z/4065/11 2019 MM
4 f 1 14.22 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -1.4 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
5 f 1 14.38 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -1.4 I KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
  f 1 DNF SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -1.4 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
1 f 1 1.55 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 8.05 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL +1.2 MM ŁUKASIAK Michał B.D. Z/4919/11 2019 LDK!
2 f 1 7.03 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.2 II ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
3 f 1 6.90 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.5 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
4 f 1 6.52 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 78 Masters LD +0.7 III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2019 3
5 f 1 6.48 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.8 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
6 f 1 6.46 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.0 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
7 f 1 5.89 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.6 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
8 f 1 5.85 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +2.2 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
9 f 1 5.54 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.4 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
1 f 2 5.87 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD 0.0 V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
2 f 2 5.30 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +0.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
3 f 2 4.68 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ -0.4 -- RODOWALD Olaf # Z/2908/19 2019 LDK!
  3.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +0.4 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
Kula (7.26) M
1 f 1 19.90 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
2 f 1 18.54 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
3 f 1 18.12 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
4 f 1 16.20 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
5 f 1 13.34 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
6 f 1 10.67 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
7 f 1 8.97 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
8 f 1 8.88 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
9 f 1 8.83 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
Dysk (2) M
1 f 1 57.31 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M
2 f 1 55.13 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 Sen MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
3 f 1 47.74 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7578930854797 sekund