Częstochowa 17.08.2019
18. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
100 m K
1 1 s 1 12.48 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1
2 2 s 1 12.55 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M
3 3 s 1 12.77 MATY¦KIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD 0.0 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
4 4 s 1 12.86 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL 0.0 III PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
5 5 s 1 12.97 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL 0.0 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
6 8 s 1 13.08 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL 0.0 III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK!
7 9 s 1 13.20 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP 0.0 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
1 6 s 2 13.05 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL -0.8 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
2 7 s 2 13.06 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL -0.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 10 s 2 13.36 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
4 11 s 2 13.41 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
5 13 s 2 14.03 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -0.8 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
6 14 s 2 14.11 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.8 V MICHALSKA Alicja Z/3254/19 2019 BEZ LDK!
7 16 s 2 14.24 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -0.8 V CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
8 18 s 2 14.27 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.8 V MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2019 BEZ LDK!
1 12 s 3 14.01 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +0.1 V RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
2 15 s 3 14.14 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD +0.1 V MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
3 19 s 3 14.65 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.1 -- CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
4 20 s 3 14.67 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 06 U14 LD +0.1 -- B.D. Z/3472/19 2019 LDK!
5 22 s 3 15.06 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL +0.1 -- CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
6 23 s 3 15.11 KUCHARZEWSKA Oliwia CTL ORLĘTA Częstochowa 05 U16 SL +0.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/2955/19 2019 BEZ
1 17 s 4 14.25 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -1.7 V B.D. Z/3464/19 2019 5 LDK!
2 21 s 4 14.89 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -1.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2019 BEZ LDK!
3 24 s 4 15.17 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -1.7 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3461/19 , 2019 BEZ LDK!
4 25 s 4 15.49 MˇCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -1.7 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4605/19 , 2019 LDK!
5 26 s 4 16.40 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 10 U12 SL -1.7 -- RUSZEL Piotr BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.81 MATY¦KIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 26.47 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.6 III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 27.03 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.6 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
4 6 s 1 28.38 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -0.6 IV ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
5 12 s 1 29.74 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -0.6 -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2019 4
1 5 s 2 28.17 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.2 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
2 7 s 2 28.47 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.2 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
3 9 s 2 29.15 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -0.2 V RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
4 11 s 2 29.67 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
5 16 s 2 31.14 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.2 -- CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
1 10 s 3 29.47 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.5 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2019 4 LDK!
2 13 s 3 30.25 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -0.5 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2019 BEZ LDK!
3 15 s 3 31.00 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -0.5 -- ZOK Roman Z/3029/19 2019 BEZ LDK!
4 17 s 3 31.64 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -0.5 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3461/19 , 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 33.60 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -0.5 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
1 4 s 4 28.00 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
2 8 s 4 28.86 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.2 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0889/19 , 2019 5 LDK!
3 14 s 4 30.58 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2019 BEZ LDK!
4 18 s 4 32.74 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.22 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M
2 2 s 1 39.74 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1
3 3 s 1 43.12 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 44.76 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
5 8 s 1 47.54 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
6 11 s 1 48.82 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2019 BEZ LDK!
1 6 s 2 45.41 MUCHA Kinga UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL IV PASZTA Anna Z/3699/19 2019
2 9 s 2 47.78 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 06 U14 LD V B.D. Z/3472/19 2019 LDK!
3 10 s 2 48.71 CHÓRAS Laura CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/2513/19 2019 LDK!
1 5 s 3 45.25 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2019 BEZ LDK!
2 7 s 3 46.91 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL V PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
3 14 s 3 54.29 FOŁTARZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL --
1 12 s 4 50.54 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL --
2 13 s 4 51.70 KAPŁAN Oliwia UKS 5 Plus Rydułtowy 07 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/3618/18 2019 BEZ
3 15 s 4 54.74 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 60.87 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 61.98 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
3 3 s 1 62.37 BIEGANOWSKA Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 81 Masters OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4372/11 2019
4 4 s 1 64.19 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD IV B.D. Z/3464/19 2019 5 LDK!
5 5 s 1 65.48 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4
600 m K
1 1 s 1 1:41.87 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/0996/15 2019 3
2 2 s 1 1:44.44 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:44.91 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2019 3
4 4 s 1 1:46.15 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
5 5 s 1 1:46.30 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2019 4 LDK!
6 8 s 1 1:49.41 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 05 U16 SL V BIELA Marek Z/2167/19 2019
7 9 s 1 1:49.64 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/2026/18 2019 4 LDK!
8 11 s 1 1:52.47 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz # Z/4621/17 2019 2
1 6 s 2 1:47.05 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
2 7 s 2 1:48.07 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK V SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2019 4
3 10 s 2 1:50.13 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
4 12 s 2 1:55.24 JABŁOŃSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0857/19 2019 LDK!
5 13 s 2 1:56.70 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek Z/3312/19 2019 LDK!
6 14 s 2 2:01.43 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2019 LDK!
7 15 s 2 2:03.21 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:28.12 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:32.98 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
3 3 s 1 2:35.94 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 2:36.56 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2019
5 5 s 1 2:49.90 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2019
6 6 s 1 2:51.87 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019
1000 m K
1 1 s 1 2:55.88 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
2 2 s 1 2:58.20 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
3 3 s 1 3:01.40 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL II PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 3:04.07 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
5 5 s 1 3:07.05 FIC Renata TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- PA¦ Mariusz Z/3016/15 2019
6 6 s 1 3:17.34 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
7 7 s 1 3:20.52 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
8 8 s 1 3:43.06 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz # Z/4623/17 2019 4 LDK!
1 s 2 3:19.65 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
2 s 2 3:24.45 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK V SZCZERBA Mariusz # Z/2406/19 2019
3 s 2 3:29.97 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 07 U14 LD V URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2019
4 s 2 3:36.19 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- ZOK Roman Z/3027/19 2019 5 LDK!
5 s 2 3:44.78 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2019 5 LDK!
6 s 2 3:50.01 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2019 BEZ LDK!
7 s 2 4:04.92 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0164/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 12.63 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.8 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 13.52 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 14.14 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.8 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
4 9 s 1 18.58 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -0.8 -- GO¬DZIK Beata Z/4296/19 2019
  s 1 DQ JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 LDK!
  s 1 DQ NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -0.8 -- ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
1 3 s 2 14.00 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -1.4 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0889/19 , 2019 5 LDK!
2 5 s 2 14.64 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -1.4 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
3 6 s 2 15.44 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2019 BEZ LDK!
4 7 s 2 15.62 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -1.4 -- ZOK Roman Z/3029/19 2019 BEZ LDK!
5 8 s 2 16.71 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -1.4 -- MICHALSKA Alicja Z/4595/19 2019 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 59.23 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
2 2 s 1 60.35 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.50 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.50 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
3 f 1 1.30 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4602/19 2019 LDK!
4 f 1 1.25 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.25 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4595/19 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.20 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL -- CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
W dal K
1 f 1 5.39 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +0.9 III
2 f 1 5.34 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 f 1 5.19 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +0.1 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
4 f 1 5.07 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.2 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
5 f 1 5.06 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.3 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
6 f 1 4.96 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP +1.7 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
7 f 1 4.93 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD +0.2 IV MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
8 f 1 4.60 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.4 V MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 LDK!
9 f 1 4.51 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.6 -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
10 f 1 4.23 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.3 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
11 f 1 4.12 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
12 f 1 4.09 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD 0.0 -- GO¬DZIK Beata Z/4296/19 2019
13 f 1 4.05 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.2 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
14 f 1 4.02 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +0.1 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
15 f 1 3.91 MˇCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4605/19 , 2019 LDK!
16 f 1 3.86 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.2 -- MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.80 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +0.5 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
18 f 1 3.40 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +1.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19 2019 BEZ LDK!
19 f 1 3.25 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.0 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.09 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
2 f 1 9.61 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
3 f 1 8.71 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0852/19 2019 BEZ LDK!
4 f 1 7.42 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
5 f 1 6.64 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- B.D. Z/4637/19 2019 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.74 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
2 f 1 8.13 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.63 KOREJBA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek Z/1083/19 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 35.47 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
2 f 1 27.96 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4
3 f 1 22.75 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0251/16 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.69 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -0.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 2 s 1 10.71 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -0.2 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
3 3 s 1 11.00 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.2 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 4 s 1 11.37 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.2 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
5 5 s 1 11.49 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -0.2 III GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019
6 6 s 1 11.59 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -0.2 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
7 7 s 1 11.70 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -0.2 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
8 8 s 1 11.72 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -0.2 III URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
1 9 s 2 11.78 KARPĘCKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA -0.5 -- OSTROWSKA Justyna Z/4912/19 2019
2 10 s 2 11.82 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD -0.5 IV RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
3 11 s 2 11.83 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.5 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
4 13 s 2 12.03 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.5 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
5 14 s 2 12.15 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -0.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
6 15 s 2 12.27 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.5 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
7 16 s 2 12.30 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.5 V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
1 12 s 3 11.96 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD -0.3 IV B.D. # Z/1482/18 2019 BEZ
2 17 s 3 12.36 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Masters KP -0.3 -- B.D. Z/0788/19 2019 BEZ
3 18 s 3 12.39 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -0.3 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
4 19 s 3 12.70 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -0.3 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
5 20 s 3 12.91 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -0.3 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
1 21 s 4 13.10 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 04 U16 SL -1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2019
2 22 s 4 13.95 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 06 U14 SL -1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2953/19 2019
3 23 s 4 13.99 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -1.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2019 BEZ LDK!
4 24 s 4 14.03 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -1.2 -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.11 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.3 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
2 2 s 1 22.97 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.3 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
3 3 s 1 23.12 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -0.3 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
4 5 s 1 23.68 KARPĘCKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA -0.3 -- OSTROWSKA Justyna Z/4912/19 2019
5 6 s 1 24.08 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 89 Sen MA -0.3 -- B.D.
1 4 s 2 23.40 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD -0.1 III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
2 7 s 2 24.21 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.1 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
3 8 s 2 24.68 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.1 V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
4 9 s 2 25.28 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Masters KP -0.1 -- B.D. Z/0788/19 2019 BEZ
5 10 s 2 29.26 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 06 U14 SL -0.1 -- KASIŃSKI Marek Z/2953/19 2019
300 m M
1 1 s 1 33.69 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 2 s 1 33.80 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
3 3 s 1 33.97 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -- B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
4 4 s 1 35.58 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019
5 5 s 1 36.26 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
6 7 s 1 37.65 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
1 6 s 2 37.60 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- PA¦ Mariusz Z/2362/17 2019
2 8 s 2 38.40 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
3 9 s 2 38.41 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL III BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
4 10 s 2 38.75 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław Z/4213/19 2019 LDK!
5 11 s 2 39.76 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
6 15 s 2 51.03 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 07 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2307/19 2019
1 12 s 3 40.51 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
2 13 s 3 41.05 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4169/19 2019
3 14 s 3 41.27 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
4 16 s 3 60.53 ¦LUSARCZYK Maciej UKS Kusy Bukowno 07 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2533/19 2019
400 m M
1 1 s 1 49.83 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2019 M
2 2 s 1 49.96 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
3 3 s 1 51.67 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019
4 4 s 1 60.72 GARA Marcel UKS Kusy Bukowno 03 U18 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/1840/19 2019
600 m M
1 1 s 1 1:31.05 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:32.25 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP IV ZOK Roman PIERÓG Paweł , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:33.20 MAŁASIŃSKI Dastian LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 04 U16 OP IV BODASZEWSKI Kazimierz Z/0940/18 2019 5
4 4 s 1 1:35.01 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/2450/18 2019 5
5 5 s 1 1:35.33 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 1:35.93 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V SZCZERBA Mariusz # Z/0856/19 2019
7 7 s 1 1:36.08 MARKOWIAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0890/19 2019 5 LDK!
8 8 s 1 1:40.34 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:47.47 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4599/19 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 1:53.00 SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2019
11 11 s 1 1:57.71 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2019
800 m M
1 s 1 2:04.56 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
2 s 1 2:45.30 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2019
  s 1 DNF KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
1000 m M
1 1 s 1 2:41.54 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
2 2 s 1 2:44.58 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
3 3 s 1 2:46.20 WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV CIUK Marek Z/3342/19 2019 LDK!
4 4 s 1 2:49.35 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/2398/19 2019 BEZ
5 5 s 1 2:52.45 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
6 6 s 1 2:52.72 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
7 7 s 1 2:55.15 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
8 8 s 1 2:58.35 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0717/19 2019
9 9 s 1 3:04.77 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 05 U16 OP -- B.D. Z/2477/19 2019
10 10 s 1 3:08.69 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0891/19 2019 5 LDK!
11 11 s 1 3:21.70 MIŁOSZ Adam LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- MARKOWSKI Mateusz B.D. ZOK Roman , Z/3031/19 , 2019 LDK!
  s 1 DNF PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
  s 1 DNF SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz GAJEWSKI Wojciech Z/2065/18 2019 LDK!
3000 m M
2 2 s 1 8:50.49 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
3 3 s 1 9:11.42 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 9:20.34 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2
5 5 s 1 9:24.66 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
6 6 s 1 9:35.29 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2019 BEZ
7 7 s 1 9:49.88 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA IV KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
8 8 s 1 10:10.96 DZIECIˇTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2019 5
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.80 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.3 III CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
3 2 s 1 17.38 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -0.3 IV MAZERSKI Bartosz SKRZYDLEWSKI Marek SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
4 3 s 1 23.12 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ LDK!
  s 1 DQ BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.79 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -0.3 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
3000 m prz M
1 1 s 1 9:29.11 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 83 Masters KP II GĘSICKI Marian Z/2657/11 2019 1
  s 1 DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
2 f 1 1.85 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
2 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
4 f 1 1.85 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
5 f 1 1.85 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
6 f 1 1.65 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SKRZYDLEWSKI Marek SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
7 f 1 1.40 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
8 f 1 1.35 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.30 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
2 f 1 5.64 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD +0.4 V B.D. # Z/1482/18 2019 BEZ
3 f 1 4.52 URBANIAK Igor LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD +0.9 -- URBANIAK Mateusz Z/0715/19 2019
4 f 1 4.21 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.07 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- B.D. Z/4641/19 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.00 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
2 f 1 10.90 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
Kula (6) M
1 f 1 12.85 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
Kula (7.26) M
1 f 1 16.98 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. Z/3386/11 2019 1
2 f 1 12.84 WALCZAK Marek niestowarzyszony 80 Masters III
Dysk (1) M
1 f 1 43.40 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.11 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 40.38 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
3 f 1 38.77 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP IV DOMIN Adam SACZKO Andrzej Z/1938/16 2019 4 LDK!
4 f 1 33.72 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.69 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2322070598602 sekund