Warszawa 17.08.2019
5. InterEuropol Memoriał Zygmunta Szelesta
100 m K
1 1 e 1 11.75 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP +0.1 M B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
2 3 e 1 11.77 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
3 2 e 1 11.77 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP +0.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
4 4 e 1 11.86 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.1 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 6 e 1 12.09 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.1 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
6 7 e 1 12.18 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.1 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
7 9 e 1 12.31 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.1 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
1 5 e 2 12.00 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +0.8 I STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1
2 8 e 2 12.26 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
3 10 e 2 12.37 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 11 e 2 12.39 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +0.8 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
5 12 e 2 12.47 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2019
6 13 e 2 12.53 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.8 II JADCZAK Bożena Z/5568/15 2019 3
7 14 e 2 13.01 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U20 LD +0.8 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
8 15 e 2 13.53 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
1 f 1 11.70 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP 0.0 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 f 1 11.75 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP 0.0 M B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 f 1 11.82 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD 0.0 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
4 f 1 11.85 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ 0.0 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 f 1 12.05 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU 0.0 I STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1
6 f 1 12.09 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP 0.0 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
7 f 1 12.20 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ 0.0 II B.D. DZICZEK Szymon , Z/1273/13 , 2019 1
8 f 1 12.38 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.65 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 96 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/1786/12 2019
2 2 s 1 54.56 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
4 4 s 1 54.90 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM I B.D. # Z/0909/12 2019 M
5 5 s 1 55.17 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
6 6 s 1 55.26 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
800 m K
1 s 1 2:03.79 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 s 1 2:04.60 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1
3 s 1 2:05.58 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
4 s 1 2:08.37 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
5 s 1 2:09.35 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
6 s 1 2:10.85 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
  s 1 DNF BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
100 m pł K
1 1 s 1 13.59 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.6 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 2 s 1 13.73 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.6 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
3 3 s 1 13.79 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +0.6 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
4 6 s 1 14.52 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.6 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
5 7 s 1 14.58 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +0.6 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
1 4 s 2 14.24 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -0.2 I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
2 5 s 2 14.37 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -0.2 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 8 s 2 14.62 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -0.2 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
4 9 s 2 15.56 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
4x100 m K
1 1 s 1 46.36 DUCHNOWSKA Natalia
PALUCH Justyna
PALUCH Paulina
BHEBHE Urszula
AZS-AWF Warszawa 96
97
98
92
Sen MAZ -- B.D. DZICZEK Szymon
ZAMECZNIK Jacek B.D.
ZAMECZNIK Jacek B.D.
BUGAŁA Edward B.D.
, Z/1273/13
Z/1542/13
Z/0261/14
Z/2785/11
, 2019
2019
2019
2019
1
2
2
1
2 2 s 1 46.63 WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
OSIŃSKA Martyna
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
01
99
U23 MAZ -- JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
JADCZAK Bożena
JADCZAK Bożena
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/5568/15
Z/0634/15
2019
2019
2019
2019
M

3
MM
W dal K
1 f 1 5.85 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -0.2 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
Trójskok K
1 f 1 12.73 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD -0.1 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2019 1
Dysk (1) K
1 f 1 57.45 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M B.D. SUSKI Witold B.D. , Z/4129/11 , 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 50.66 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 45.70 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
3 f 1 40.57 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
4 f 1 36.94 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
1 f 2 59.56 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 Sen PD MM SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
3 f 2 53.55 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
4 f 2 53.12 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN M BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0852/13 2019
5 f 2 51.84 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
100 m M
1 1 e 1 10.65 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.1 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
2 2 e 1 10.82 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
3 4 e 1 10.88 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -0.1 I KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
4 5 e 1 10.89 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -0.1 I B.D. B.D. Z/0103/14 2019
5 6 e 1 10.89 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.1 I SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
6 7 e 1 10.93 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -0.1 II GIZA Andrzej Z/0148/11 2019 1
7 8 e 1 11.01 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.1 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
8 e 1 11.02 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -0.1 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
1 3 e 2 10.82 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +0.2 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
2 e 2 11.03 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU +0.2 II KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
3 e 2 11.40 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 e 2 11.47 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.2 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
5 e 2 11.56 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
6 e 2 11.69 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 f 1 10.61 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.3 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
2 f 1 10.80 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
3 f 1 10.81 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.3 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
4 f 1 10.86 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -0.3 I B.D. B.D. Z/0103/14 2019
5 f 1 10.92 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -0.3 II GIZA Andrzej Z/0148/11 2019 1
6 f 1 10.95 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.3 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
7 f 1 11.08 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.3 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.53 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 2 s 1 48.99 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
3 3 s 1 49.18 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II B.D. B.D. Z/3078/15 2019
4 4 s 1 49.21 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
5 5 s 1 50.28 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
6 6 s 1 50.67 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III JAROS Marek Z/2537/16 2019 2
7 7 s 1 52.81 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1500 m M
1 1 s 1 3:57.88 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
2 2 s 1 4:05.21 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 Sen PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
3 3 s 1 4:10.70 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
4 4 s 1 4:22.25 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
5 5 s 1 4:54.55 ROSZKOWSKI Łukasz MKS Juvenia Białystok 88 Sen PD -- B.D. Z/2557/18 2019
110 m pł M
1 1 e 1 14.05 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ 0.0 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
2 2 e 1 14.10 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU 0.0 M KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
3 3 e 1 14.42 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ 0.0 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
4 4 e 1 15.11 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ 0.0 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
5 5 e 1 16.50 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
  e 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
  e 1 DNF KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ 0.0 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
  e 1 DNF NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM 0.0 -- B.D. Z/4065/11 2019 MM
1 f 1 13.90 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -0.5 M B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 f 1 15.22 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.5 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.15 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU I MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2019 1
3 f 1 2.10 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 Sen LD I B.D. Z/2877/11 2019 MM
4 f 1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK!
5 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 Sen MZ III PODRAŻKO Marian SZYMCZUK Dariusz Z/0487/17 2017
6 f 1 1.85 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
7 f 1 1.75 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
8 f 1 1.65 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
W dal M
1 f 1 7.91 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -0.1 M ŁUKASIAK Michał B.D. Z/4919/11 2019 LDK!
2 f 1 7.43 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -0.5 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
3 f 1 7.10 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
4 f 1 6.99 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -0.1 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
5 f 1 6.83 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.2 II ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
Trójskok M
1 f 1 16.16 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2019 1
2 f 1 15.88 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 Sen LD +0.5 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał Z/3512/11 2019 M
3 f 1 15.45 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków 95 Sen MZ +0.6 I B.D. B.D. , Z/1677/12 , 2019 1
4 f 1 14.65 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.2 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
5 f 1 13.90 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
  f 1 NM GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD 0.0 -- SADACH Aneta Z/4506/11 2019 1
Kula (7.26) M
1 f 1 21.33 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 f 1 19.63 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
3 f 1 19.53 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
4 f 1 19.52 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2019 M
5 f 1 19.15 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
6 f 1 18.10 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
7 f 1 17.71 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
8 f 1 13.52 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
9 f 1 13.11 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
10 f 1 11.18 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
Dysk (2) M
1 f 1 64.79 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 83 Masters DS MM SUSKI Witold Z/1679/11 2019 MM
2 f 1 64.29 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 87 Sen LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM
3 f 1 61.78 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP M SUSKI Witold Z/1657/12 2019 MM
4 f 1 58.94 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M
5 f 1 55.22 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I SZWARC Zygmunt Z/4822/11 2019 M
  f 1 NM STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M
Oszczep (600) M
1 f 1 45.29 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ IV KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2019 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 75.77 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM
2 f 1 75.52 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB M SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
3 f 1 73.18 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
4 f 1 72.83 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 91 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2019 M
5 f 1 72.16 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2019 MM
6 f 1 71.91 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2019 M
  f 1 NM OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 Sen WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2405/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7855517864227 sekund