Radom 23 - 25.08.2019
95. PZLA Mistrzostwa Polski
200 m K
1 f 1 23.50 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.2 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
2 f 1 23.60 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +2.2 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 f 1 23.73 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +2.2 M DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
4 f 1 23.95 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +2.2 M OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 f 1 23.98 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.2 M SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
6 f 1 24.07 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +2.2 I KOSENDIAK Wojciech B.D. Z/4039/11 2019
7 f 1 24.11 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +2.2 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
8 f 1 24.33 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +2.2 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
1500 m K
1 1 s 1 4:13.07 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2019 MM
2 2 s 1 4:14.72 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95 Sen WP M OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2019 M
3 3 s 1 4:17.61 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA M KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
4 4 s 1 4:19.48 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD I KOSTRZEBA Jacek Z/1252/11 2019
5 5 s 1 4:22.12 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
6 6 s 1 4:22.72 BIEGANOWSKA Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 81 Masters OP I ŻABIŃSKI Mariusz Z/4372/11 2019
7 7 s 1 4:23.85 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2019 2
8 8 s 1 4:24.64 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
9 9 s 1 4:28.06 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
10 10 s 1 4:31.80 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
11 11 s 1 4:33.65 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
12 12 s 1 4:34.20 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2019 1
13 13 s 1 4:36.62 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
14 14 s 1 4:41.75 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
15 15 s 1 4:43.41 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2019
  s 1 DNF KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.07 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +2.4 MM MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/4343/11 2019
2 3 e 1 13.52 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.4 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
3 7 e 1 13.90 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +2.4 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 8 e 1 13.94 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +2.4 I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
5 10 e 1 14.18 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +2.4 I HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
6 11 e 1 14.18 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +2.4 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
7 14 e 1 14.83 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
1 2 e 2 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.7 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 4 e 2 13.61 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.7 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
3 5 e 2 13.64 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +1.7 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
4 6 e 2 13.66 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.7 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
5 9 e 2 14.13 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.7 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
6 12 e 2 14.31 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +1.7 I KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
7 13 e 2 14.83 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +1.7 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
1 f 1 12.82 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +1.2 MM MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/4343/11 2019
2 f 1 12.85 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.2 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 f 1 13.43 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.2 M BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
4 f 1 13.48 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.2 M BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
5 f 1 13.65 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.2 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
6 f 1 13.67 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD +1.2 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
7 f 1 14.00 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.2 I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
8 f 1 14.44 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.2 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4x400 m K
1 1 s 1 3:34.68 ŁOZOWSKA Karolina
JANOWICZ Adrianna
GAJDA Diana
JÓŹWIK Joanna
AZS-AWF Katowice 99
95
96
91
Sen SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
B.D.
Z/0304/15
Z/1477/11
Z/1786/12
Z/4322/11
2019
2019
2019
2019

1


2 2 s 1 3:36.55 BARTOSIEWICZ Natalia
WYKA Weronika
ANKIEWICZ Emilia
MURASZEWSKA Dominika
AZS-AWF Warszawa 96
94
90
95
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1040/12
Z/0581/11
Z/2534/11
Z/2277/11
2019
2019
2019
2019
1
M
M
M
3 3 s 1 3:37.82 PIETRZAK Olga
MOREK Dominika
KOŁAKOWSKA Agata
DOBEK Anna
AZS-AWFiS Gdańsk 98
96
97
96
Sen POM -- SĘKOWSKA Anna
B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
Z/1497/14
Z/0909/12
Z/1776/13
Z/1146/12
2019
2019
2019
2019
1
M
2
M
4 4 s 1 3:44.38 WSOŁEK Aleksandra
CHRYCZYK Katarzyna
CUBER Karolina
KARAŚ Mariola
KS AZS AWF Kraków 01
95
97
96
Sen MLP -- GIZA Andrzej
MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1746/16
Z/0277/12
Z/1061/13
Z/0698/12
2019
2019
2019
2019

1
1
M
5 5 s 1 3:46.82 KOWAL Weronika
BEKUS Joanna
ŁĄCZNA Urszula
WYCISZKIEWICZ Patrycja
OŚ AZS Poznań 97
97
98
94
Sen WLP -- B.D. BIEDERMANN Roman
B.D. OSTROWSKI Ryszard
BIEDERMANN Roman B.D.
MOTYL Edward B.D.
, Z/0523/13
, Z/1501/14
Z/0906/14
Z/0658/11
, 2019
, 2019
2019
2019
1
1

MM
6 6 s 1 3:50.58 PALUCH Paulina
KOŁECKA Agata
GAJDA Sylwana
SARNA Angelika
AZS-AWF Warszawa 98
96
99
97
Sen MAZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0261/14
Z/0350/13
, Z/4775/19
Z/0800/13
2019
2019
, 2019
2019
2
1

M
7 7 s 1 3:55.77 DROZD Wiktoria
WRONA Alicja
JAROSZEWICZ Elżbieta
PIETRUCZUK Natalia
AZS UMCS Lublin 01
96
97
99
Sen LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
DANIELCZUK Paweł B.D.
WOLIŃSKI Michał
KITLIŃSKI Piotr B.D.
Z/6101/15
Z/1754/12
Z/1667/14
Z/1853/16
2019
2019
2019
2019
2
1
2

Tyczka K
1 f 1 4.25 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP M PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2019 M
2 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
2 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1
4 f 1 3.60 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2019 M
5 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2019 1
  f 1 NM SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1
  f 1 NM WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5427/15 2019 1
W dal K
  f 1 6.20 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.3 M STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
1 f 1 6.29 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +2.8 M STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
2 f 1 6.23 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +2.7 M NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 f 1 6.14 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +0.8 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
4 f 1 6.10 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +0.6 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
5 f 1 6.10 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +3.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
6 f 1 6.03 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.9 I KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
7 f 1 5.87 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +3.2 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
8 f 1 5.83 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 Sen MA +4.0 I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
9 f 1 5.80 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +3.4 I MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
10 f 1 5.50 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +2.5 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
11 f 1 5.48 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.3 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
12 f 1 5.41 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +2.0 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
Dysk (1) K
1 f 1 59.71 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95 Sen LU MM B.D. SUSKI Witold B.D. , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 54.61 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP I HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2019 M
3 f 1 53.89 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
4 f 1 51.73 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
5 f 1 51.57 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019
6 f 1 49.39 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
7 f 1 49.38 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
8 f 1 48.22 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2019 M
9 f 1 40.37 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2019 1
200 m M
1 f 1 20.88 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU +1.6 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 f 1 21.10 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.6 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 f 1 21.11 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +1.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
4 f 1 21.20 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.6 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
5 f 1 21.34 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +1.6 M OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
6 f 1 21.39 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +1.6 M PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
7 f 1 21.64 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN +1.6 I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
8 f 1 21.66 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +1.6 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
1500 m M
1 1 s 1 3:57.60 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP II LEWANDOWSKI Tomasz Z/1659/11 2019 MM
2 2 s 1 3:58.01 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM
3 3 s 1 3:59.59 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
4 4 s 1 3:59.92 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019
5 5 s 1 3:59.95 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
6 6 s 1 4:00.90 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2
7 7 s 1 4:01.34 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
8 8 s 1 4:01.53 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK II LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
9 9 s 1 4:01.97 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
10 10 s 1 4:02.13 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2019
11 11 s 1 4:02.79 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
12 12 s 1 4:03.63 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK III KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
13 13 s 1 4:03.77 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
14 14 s 1 4:04.61 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
15 15 s 1 4:14.62 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
110 m pł M
1 1 e 1 13.41 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +2.3 MM MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 4 e 1 14.14 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +2.3 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
3 5 e 1 14.22 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +2.3 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
4 6 e 1 14.54 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +2.3 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2019 M
5 8 e 1 15.05 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +2.3 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
1 2 e 2 13.68 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +2.2 MM B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 3 e 2 14.01 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +2.2 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
3 7 e 2 14.90 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +2.2 I ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
4 9 e 2 15.15 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +2.2 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
1 f 1 13.37 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +1.0 MM MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 f 1 13.66 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +1.0 MM B.D. Z/4065/11 2019 MM
3 f 1 13.79 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.0 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
4 f 1 14.35 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.0 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
5 f 1 14.78 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +1.0 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2019 M
6 f 1 15.01 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +1.0 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
7 f 1 15.13 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +1.0 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
  f 1 DQ SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.0 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
4x400 m M
1 1 s 1 3:09.06 ZIMNY Tymoteusz
MACIĄG Radosław
KRZEWINA Jakub
KRAWCZUK Łukasz
WKS Śląsk Wrocław 98
99
89
89
Sen DOL -- B.D. LISOWSKI Józef
LISOWSKI Józef
ADAMEK Marek
WOJSA Maciej
, Z/0812/14
Z/0391/15
Z/1948/11
Z/1702/11
, 2019
2019
2019
2019
M
1
M
MM
2 2 s 1 3:11.45 MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
KITLIŃSKI Michał
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97
98
98
90
Sen LBE -- JAROS Marek B.D.
JAROS Marek B.D.
KITLIŃSKI Piotr B.D.
B.D. JAROS Marek
Z/1644/13
Z/4557/15
Z/0127/14
, Z/1964/11
2019
2019
2019
, 2019
1

1
1
3 3 s 1 3:13.56 KOWALUK Dariusz
DZIUBA Szymon
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 96
99
99
96
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
RZEPKA Marek
B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1042/12
Z/0703/15
Z/3078/15
Z/1075/12
2019
2019
2019
2019
M
1

BEZ
4 4 s 1 3:14.92 SMOLIŃSKI Jakub
CZAJKOWSKI Bartłomiej
TURSKI Krzysztof
MNICH Robert
RLTL ZTE Radom 92
93
00
98
Sen MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur B.D.
Z/4683/11
Z/3688/11
Z/2581/15
Z/0648/14
2019
2019
2019
2019
M
M
1

W dal M
1 f 1 8.10 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL +2.7 MM ŁUKASIAK Michał B.D. Z/4919/11 2019 LDK!
2 f 1 7.85 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.7 M KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019
3 f 1 7.70 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.7 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
4 f 1 7.68 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +1.6 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
5 f 1 7.61 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +3.6 I B.D. Z/4261/11 2019 1
6 f 1 7.45 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL +1.7 I B.D. Z/2974/11 2019
7 f 1 7.18 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +1.5 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
8 f 1 6.96 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 Sen PM +3.0 II GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
9 f 1 6.63 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 21.83 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 f 1 21.45 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
3 f 1 20.02 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
4 f 1 19.35 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
5 f 1 19.23 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2019 M
6 f 1 19.08 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
7 f 1 18.39 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
8 f 1 17.78 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2019 1
9 f 1 16.79 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
10 f 1 16.72 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. Z/3386/11 2019 1
11 f 1 15.44 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Młot (7.26) M
1 f 1 78.61 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 Sen LU MM KUMOR Jolanta Z/3286/11 2019 MM
2 f 1 74.75 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2019 MM
3 f 1 68.50 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU I ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M
4 f 1 60.84 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
5 f 1 60.59 WALCZAK Mariusz AZS-AWF Warszawa 71 Masters MZ I B.D. B.D. Z/4412/11 2019 1
6 f 1 59.89 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2019 1
7 f 1 57.84 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2019 1
8 f 1 54.90 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
9 f 1 53.35 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
10 f 1 51.17 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
11 f 1 49.83 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
12 f 1 48.84 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
13 f 1 48.44 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6776161193848 sekund