Bielsko-Biała 26.06.2010
Międzynarodowy Mityng Dzieci. Młodzików. Juniorów BESKIDIANATHLETIC
60 m K
1 s 1 8.46 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL 0.0 -- #
2 s 1 8.72 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL 0.0 --
3 s 1 8.74 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 -- #
4 s 1 8.85 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- B.D. 5
6 s 1 9.22 GÓRNIOK Magdalena MKS Ustroń 97 U14 SL 0.0 --
8 s 1 9.41 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL 0.0 -- #
1 s 2 9.23 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U14 LD 0.0 -- #
2 s 2 9.48 POLOK Angelika MKS Ustroń 97 U14 SL 0.0 --
3 s 2 9.64 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL 0.0 --
4 s 2 9.74 WYROBEK Gabriela LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
5 s 2 9.74 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
6 s 2 10.37 KUDELA Paulina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U14 SL 0.0 --
7 s 2 10.48 BAJDAŁA Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
8 s 2 10.92 JEZIORSKA Julia MKS Tempo Kęty 99 U12 MA 0.0 -- #
1 s 3 9.48 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL 0.0 -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
2 s 3 9.54 GLAUER Patrycja MKS-MOS Katowice 97 U14 SL 0.0 --
3 s 3 10.12 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
4 s 3 10.48 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U12 SL 0.0 --
5 s 3 10.93 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
6 s 3 11.10 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 01 U12 SL 0.0 -- #
7 s 3 11.22 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
8 s 3 11.44 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
2 s 4 9.43 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. BEZ
7 s 4 11.48 OBERLE Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 97 U14 SL 0.0 --
8 s 4 11.89 PENKATY Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
1 s 5 8.80 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL 0.0 --
3 s 5 9.34 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ 0.0 -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
4 s 5 9.43 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL 0.0 --
5 s 5 9.56 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ 0.0 -- #
6 s 5 9.83 KOWALEWSKA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 97 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof BEZ
7 s 5 9.93 KRAWCZYK Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 -- #
8 s 5 10.01 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ 0.0 -- #
1 s 6 8.84 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U14 LD 0.0 --
2 s 6 9.02 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 -- B.D. # BEZ
3 s 6 9.03 WYRZYKOWSKA Kinga MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
4 s 6 9.13 DERAS Karolina MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 --
5 s 6 9.22 LEŚNIK Kalina BKL Bełchatów 97 U14 LD 0.0 --
6 s 6 9.41 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 --
7 s 6 9.73 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
8 s 6 10.56 LEPKA Natalia BKL Bełchatów 99 U12 LD 0.0 --
100 m K
1 s 1 12.00 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.3 I #
1 s 1 12.77 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 s 1 13.02 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 III
2 s 1 13.02 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL 0.0 III
3 s 1 13.03 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.3 III B.D. BEZ
4 s 1 13.06 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.3 III B.D. BEZ
4 s 1 13.37 LEWICKA Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 IV
6 s 1 13.43 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV #
6 s 1 13.77 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.3 IV B.D. # 1
7 s 1 13.44 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL 0.0 IV #
7 s 1 13.85 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.3 -- #
8 s 1 13.85 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -0.3 --
8 s 1 14.37 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 V #
1 s 2 13.64 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 IV
2 s 2 13.66 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 IV #
3 s 2 13.60 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.4 IV #
3 s 2 13.72 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 IV
4 s 2 13.75 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA 0.0 IV #
4 s 2 13.80 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +1.4 IV
5 s 2 13.81 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL 0.0 V
5 s 2 13.93 PUSTELNIK Anna LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +1.4 --
6 s 2 14.06 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA 0.0 V #
6 s 2 14.15 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.4 --
7 s 2 14.10 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. BEZ
7 s 2 14.34 GAWIK Agata MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +1.4 --
8 s 2 14.10 KOŁOCZEK Aleksandra LUKS Zabrzeg 96 U16 SL 0.0 V
1 s 3 13.19 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.1 III
1 s 3 14.38 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
2 s 3 13.69 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 s 3 14.41 HERNIK Anna MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL 0.0 V
3 s 3 14.55 RĄCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
5 s 3 14.64 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 --
7 s 3 14.96 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL 0.0 --
8 s 3 16.05 WOŁYNIEC Paulina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
1 s 4 14.48 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V
2 s 4 14.65 JEZIORSKA Aleksandra MKS Tempo Kęty 96 U16 MA 0.0 --
4 s 4 15.30 ZAREMBA Karolina MOS Zatoka Braniewo 95 U16 WN 0.0 --
5 s 4 15.95 OGIEWA Monika KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL 0.0 --
7 s 4 16.53 OGIŃSKA Daria KB MOSiR Jastrzębie 95 U16 SL 0.0 --
1 s 5 13.30 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.4 IV #
2 s 5 13.66 WOŹNIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +1.4 IV
3 s 5 13.76 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD +1.4 IV MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
4 s 5 13.84 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U16 SL +1.4 V #
5 s 5 14.11 GUTOWSKA Monika TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.4 V
6 s 5 14.15 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD +1.4 V
150 m K
1 s 1 20.49 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL -- #
2 s 1 20.91 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
3 s 1 21.11 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL --
4 s 1 21.13 JAWOROWSKA Magdalena UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ --
1 s 2 20.76 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL --
3 s 2 22.21 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL --
4 s 2 22.70 BĄCZEK Agnieszka MKS Ustroń 97 U14 SL --
7 s 2 25.84 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U12 SL --
8 s 2 29.62 SZUMSKA Daria MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP -- SATORA Jan BEZ
1 s 3 20.59 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U14 LD --
3 s 3 22.75 KONOPNICKA Klaudia MKS Żywiec 97 U14 SL --
4 s 3 22.87 MAŁCZAK Martyna BKL Bełchatów 98 U14 LD -- #
5 s 3 23.36 TOMASZEK Alicja MKS Żywiec 97 U14 SL --
6 s 3 23.70 KRAWCZYK Zuzanna KS Warszawianka W-wa 96 U16 MZ --
7 s 3 24.33 KÓSKO Marta MUKS Brenna 98 U14 SL --
8 s 3 24.90 HOLEKSA Magdalena MUKS Brenna 97 U14 SL --
1 s 4 21.38 GŁOWIŃSKA Justyna BKL Bełchatów 97 U14 LD --
2 s 4 21.72 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -- #
3 s 4 21.96 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
4 s 4 22.49 BRANNY Daria MKS-R Centrum Dzięgielów # 97 U14 SL --
5 s 4 23.22 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U14 LD -- #
6 s 4 23.25 WYROBEK Gabriela LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
7 s 4 25.42 LEPKA Natalia BKL Bełchatów 99 U12 LD --
8 s 4 28.82 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 01 U12 SL -- #
1 s 5 21.84 LEŚNIK Kalina BKL Bełchatów 97 U14 LD --
3 s 5 23.12 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
4 s 5 23.39 GLAUER Patrycja MKS-MOS Katowice 97 U14 SL --
200 m K
1 s 1 23.90 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA 0.0 M #
2 s 1 25.20 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL 0.0 II #
3 s 1 25.80 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 II
4 s 1 26.18 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II B.D. BEZ
5 s 1 26.21 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 II B.D. BEZ
6 s 1 26.27 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 III
7 s 1 26.86 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA 0.0 III
8 s 1 27.70 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL 0.0 IV BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
1 s 2 27.38 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.5 IV B.D. # 1
2 s 2 27.73 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.5 -- #
3 s 2 27.86 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.5 IV #
4 s 2 28.43 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +1.5 IV
5 s 2 28.45 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA +1.5 IV
6 s 2 28.68 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA +1.5 V #
7 s 2 28.87 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.5 -- #
8 s 2 29.97 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +1.5 V
3 s 3 28.23 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL +0.5 IV
4 s 3 28.66 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +0.5 -- SATORA Jan
5 s 3 29.13 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 --
6 s 3 29.39 BABIŃSKA Karolina MKS Tempo Kęty 93 U18 MA +0.5 --
7 s 3 30.47 BOGUNIA Anna MKS Tempo Kęty 93 U18 MA +0.5 --
3 s 4 27.88 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL 0.0 IV
600 m K
1 s 1 1:33.07 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 s 1 1:38.94 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 s 1 1:39.20 KARAŚ Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 94 U18 SL --
4 s 1 1:39.46 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL III B.D.
5 s 1 1:40.97 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
6 s 1 1:41.41 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL III B.D. B.D.
7 s 1 1:44.81 LENERT Agnieszka MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
8 s 1 1:46.88 HANDZLIK Dorota KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL --
9 s 1 1:48.37 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U16 SL V #
10 s 1 1:48.81 HONKISZ Julia KS Sprint Bielsko-Biała 91 U20 SL --
11 s 1 1:48.82 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL V
12 s 1 1:49.79 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL V
1 s 2 1:43.81 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
2 s 2 1:45.96 PIASECKA Aleksandra BKL Bełchatów 95 U16 LD IV
3 s 2 1:48.58 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD V #
4 s 2 1:49.27 MATRACZ Klaudia KS Energetyk Jaworzno # 96 U16 SL V
5 s 2 1:53.59 MARZEC Justyna MKS Tempo Kęty 96 U16 MA --
6 s 2 1:55.10 ZAGRODNIK Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 96 U16 SL --
8 s 2 1:56.75 RĄCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL --
9 s 2 1:57.47 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
10 s 2 1:58.80 SZTEFKO Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL --
11 s 2 2:00.68 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL --
12 s 2 2:03.97 PIECZONKA Wiktoria MUKS SZS Cieszyn # 95 U16 SL --
1 s 3 1:54.79 HOLEKSA Magdalena MUKS Brenna 97 U14 SL --
2 s 3 1:55.42 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U14 SL --
3 s 3 1:59.31 ADAMIECKA Julia MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
4 s 3 2:00.72 GRZYB Katarzyna LKS Pszczyna 98 U14 SL --
5 s 3 2:04.75 ŻAGAN Zuzanna LKS Pszczyna 98 U14 SL --
6 s 3 2:06.61 SMOLINIEC Dominika MKS-MOS Katowice 97 U14 SL --
7 s 3 2:10.57 SAJDAK Bogna MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
8 s 3 2:14.87 ROSIAK Sonia MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
9 s 3 2:17.22 WINKOWSKA Patrycja MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
800 m K
1 s 1 2:07.24 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 s 1 2:13.30 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL II
3 s 1 2:18.92 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA III
4 s 1 2:19.22 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III
5 s 1 2:20.53 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
6 s 1 2:22.24 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD III
7 s 1 2:24.76 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III
8 s 1 2:27.36 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL IV B.D. 1
1 s 2 2:21.47 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
2 s 2 2:27.54 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
3 s 2 2:28.50 MADZIA Daria MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL IV ŻWAK Adam Z/5244/11 2013 4
4 s 2 2:31.49 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD IV
5 s 2 2:34.32 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
6 s 2 2:41.04 ŚLĄSKA Emilia MUKS SZS Cieszyn # 93 U18 SL --
7 s 2 2:45.31 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
100 m pł MŁ K
3 15.71 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ 0.0 III #
4 16.15 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 20.20 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
100 m pł J MŁ K
2 15.56 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 II
6 20.71 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
100 m pł K
1 15.46 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 II
Wzwyż K
1 1.70 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
3 1.60 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
4 1.50 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U16 SL IV
5 1.45 KRYSTA Monika MKS Ustroń 95 U16 SL IV
6 1.45 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
7 1.35 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
8 1.35 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
W dal K
1 5.13 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.4 III #
1 5.39 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 5.71 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
2 4.63 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 V B.D. # BEZ
2 5.13 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.5 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 5.29 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 III
2 5.66 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM 0.0 II
3 4.59 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 V B.D. 5
3 4.92 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL 0.0 IV B.D. 3
3 5.07 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -2.0 IV #
3 5.37 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 III
4 4.57 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL 0.0 V B.D. BEZ
4 4.78 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA 0.0 --
4 4.91 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. # 3
4 5.22 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA 0.0 III
5 4.55 BRANNY Daria MKS-R Centrum Dzięgielów # 97 U14 SL 0.0 V
5 4.62 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
5 4.77 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V #
5 4.93 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA 0.0 --
6 4.09 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL +0.7 -- B.D. B.D. BEZ
6 4.47 MICHNIK Angelika MUKS Brenna 97 U14 SL 0.0 --
6 4.61 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
7 4.45 JAWOROWSKA Magdalena UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 --
7 4.72 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
8 4.42 KONOPNICKA Klaudia MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 --
8 4.67 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.8 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
9 4.41 DERAS Klaudia MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 --
9 4.64 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA -0.7 V #
10 4.34 GŁOWIŃSKA Justyna BKL Bełchatów 97 U14 LD 0.0 --
10 4.62 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 V MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
11 4.26 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 --
11 4.61 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD -0.2 V
12 4.25 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 -- #
12 4.55 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -1.6 V #
13 4.21 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL 0.0 -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
13 4.43 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 -- B.D. BEZ
14 4.17 KOPEK Julia BKL Bełchatów 98 U14 LD 0.0 -- #
14 4.41 KOŁOCZEK Aleksandra LUKS Zabrzeg 96 U16 SL 0.0 --
15 4.38 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 -- #
16 4.15 SMOLINIEC Dominika MKS-MOS Katowice 97 U14 SL 0.0 --
16 4.35 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
17 4.32 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
18 4.26 LEWICKA Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 --
19 4.12 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ 0.0 -- #
19 4.18 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.5 --
20 4.08 BONK Agnieszka MUKS Brenna 97 U14 SL 0.0 --
20 4.18 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 --
21 4.03 WYRZYKOWSKA Kinga MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
22 3.95 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ 0.0 -- #
23 3.93 TROMBIK Wiktoria MKS Ustroń 97 U14 SL 0.0 --
23 3.94 JEKIEŁEK Paulina MKS Tempo Kęty 95 U16 MA 0.0 --
24 3.89 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -1.2 -- #
24 3.91 TOMASZEK Alicja MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 --
25 3.82 KRASOŃ Marta MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL -0.4 --
25 3.90 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL 0.0 --
26 3.74 KNAPIK Kinga KS Sprint Bielsko-Biała 96 U16 SL 0.0 --
27 3.82 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U14 LD 0.0 -- #
28 3.50 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL 0.0 --
28 3.80 SAJDAK Bogna MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
30 3.14 OGIŃSKA Daria KB MOSiR Jastrzębie 95 U16 SL 0.0 --
30 3.64 ADAMIECKA Julia MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
31 3.50 KOWALEWSKA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 97 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof BEZ
32 3.47 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
33 3.44 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
34 3.40 ROSIAK Sonia MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
35 3.34 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
36 3.22 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
37 3.09 WINKOWSKA Patrycja MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
38 3.01 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
39 2.98 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
40 2.80 PENKATY Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 11.84 KAWKA Roksana MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III #
2 11.44 MOŚ Patrycja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL III #
3 10.90 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
5 9.27 TUTAJ Roksana MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL V
7 8.82 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
8 8.05 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
9 7.83 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
10 7.60 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
12 6.76 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
Kula (4) K
1 10.86 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
2 10.78 ŚWIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
3 8.59 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
4 8.27 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
5 8.24 SZLAGOR Wiktoria LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -- #
Oszczep (600) K
1 36.74 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 32.56 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV
3 32.04 SZLAGOR Wiktoria LUKS Zabrzeg 94 U18 SL IV #
4 31.19 BOĆKO Sylwia MKS-MOS Katowice 92 U20 SL IV
5 24.79 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD -- #
60 m M
1 s 1 7.67 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL 0.0 -- #
2 s 1 7.94 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
4 s 1 8.50 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
5 s 1 8.76 FEDORUK Radosław KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
6 s 1 8.88 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA 0.0 --
7 s 1 9.13 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
8 s 1 9.27 GANSZCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL 0.0 --
1 s 2 8.54 KŁOPOTOWSKI Maciej MKS Polonia Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 --
2 s 2 9.04 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
3 s 2 9.07 BUCHTA Kamil KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
4 s 2 9.21 NARIMANY KOJOUR Ario MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
5 s 2 9.58 GRODZICKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 --
6 s 2 9.65 LEWICKI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U14 SL 0.0 --
7 s 2 9.69 WIŚNIEWSKI Albert BKL Bełchatów 99 U12 LD 0.0 --
8 s 2 10.64 FAC Daniel KB MOSiR Jastrzębie 99 U12 SL 0.0 --
2 s 3 10.67 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa # 02 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2019 3 LDK!
3 s 3 12.55 STRZELEC Antoni MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U12 SL 0.0 --
100 m M
1 s 1 10.60 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +0.1 M #
2 s 1 10.72 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.1 I
3 s 1 10.74 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +0.1 I
4 s 1 10.76 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.1 I
5 s 1 11.07 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.1 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
5 s 1 12.22 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. # 2
6 s 1 11.08 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.1 II B.D. 2
6 s 1 12.43 SĘDZIAK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V #
7 s 1 11.31 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +0.1 III #
8 s 1 11.33 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.1 III #
8 s 1 13.80 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP 0.0 -- SATORA Jan SATORA Jan
1 s 2 10.99 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD +0.3 II
1 s 2 12.38 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V B.D. # BEZ
2 s 2 11.18 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.3 II #
2 s 2 12.42 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V #
3 s 2 11.22 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.3 II B.D. # 1
3 s 2 12.63 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
4 s 2 11.41 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL +0.3 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
4 s 2 12.72 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL 0.0 V B.D. BEZ
5 s 2 11.45 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +0.3 III
5 s 2 12.78 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL 0.0 --
6 s 2 11.50 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL +0.3 III B.D. BEZ
6 s 2 12.82 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL 0.0 --
7 s 2 11.58 WIĄCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL +0.3 III
7 s 2 12.82 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA 0.0 -- #
8 s 2 11.70 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP +0.3 III #
1 s 3 11.38 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL +0.2 III #
1 s 3 13.04 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA -1.0 --
2 s 3 11.52 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA +0.2 III KOLODZIEJ Roman 2
2 s 3 13.10 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL -1.0 --
3 s 3 11.61 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL +0.2 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
3 s 3 13.14 ŚLÓSARZ Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL -1.0 --
4 s 3 11.81 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.2 IV
4 s 3 13.97 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL -1.0 --
5 s 3 11.89 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.2 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
5 s 3 14.39 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -1.0 -- B.D. Z/1147/13 2013 4
6 s 3 11.91 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.2 --
6 s 3 16.36 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -1.0 --
7 s 3 11.96 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA +0.2 IV
8 s 3 12.14 MALESZKA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.2 IV #
1 s 4 11.19 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.6 II B.D. # BEZ
2 s 4 11.72 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +0.6 III SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
2 s 4 12.87 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD 0.0 -- #
3 s 4 12.17 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL +0.6 -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
4 s 4 12.23 ŻELAZNY Maciej LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.6 -- #
5 s 4 12.42 GAWEŁCZYK Jakub KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.6 --
6 s 4 12.53 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.6 -- #
7 s 4 12.92 GUGUŁA Benedykt KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.6 -- #
8 s 4 13.00 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.6 --
1 s 5 11.58 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +0.2 III #
2 s 5 12.10 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +0.2 IV #
3 s 5 12.40 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL +0.2 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
4 s 5 12.50 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +0.2 --
5 s 5 12.61 NIKIEL Damian KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.2 --
6 s 5 12.76 ZOLICH Tomasz LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.2 --
7 s 5 13.03 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.2 --
1 s 6 11.79 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 s 6 12.13 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 IV
3 s 6 12.32 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 --
4 s 6 13.26 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL 0.0 --
150 m M
1 15.82 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -- #
2 15.92 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA --
3 15.96 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA --
4 16.16 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD --
200 m M
1 s 1 21.73 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.1 I
2 s 1 21.77 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.1 I
3 s 1 22.05 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.1 II B.D. 2
4 s 1 22.08 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA +0.1 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
5 s 1 22.19 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +0.1 II KOLODZIEJ Roman 2
6 s 1 22.21 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD +0.1 II
7 s 1 22.39 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +0.1 II #
8 s 1 23.28 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.1 III
1 s 2 22.35 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL 0.0 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 s 2 22.45 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 II B.D. # BEZ
3 s 2 22.50 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL 0.0 II #
4 s 2 23.02 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL 0.0 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
5 s 2 23.15 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
6 s 2 23.48 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III
7 s 2 24.21 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP 0.0 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
1 s 3 23.42 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.2 III KOLODZIEJ Roman BEZ
2 s 3 23.44 WIĄCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL +0.2 III
3 s 3 23.52 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL +0.2 III B.D. BEZ
4 s 3 23.75 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP +0.2 -- #
5 s 3 23.92 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.2 IV
6 s 3 23.98 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL +0.2 -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
7 s 3 24.18 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +0.2 IV #
8 s 3 24.42 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.2 --
1 s 4 24.12 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
4 s 4 25.32 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
5 s 4 25.36 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL 0.0 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
6 s 4 25.79 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP 0.0 --
7 s 4 25.95 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA 0.0 -- #
1 s 5 23.86 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +0.7 IV #
2 s 5 25.46 GAWEŁCZYK Jakub KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.7 --
4 s 5 26.17 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.7 --
5 s 5 26.27 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL +0.7 --
6 s 5 27.20 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL +0.7 --
300 m M
1 s 1 40.29 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 97 U14 SL IV #
2 s 1 42.62 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
3 s 1 43.56 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA --
4 s 1 44.54 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL --
5 s 1 46.71 GRYŚ Przemysław BKL Bełchatów 98 U14 LD -- #
6 s 1 50.08 BANACH Mateusz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
7 s 1 50.69 BUCHTA Kamil KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
8 s 1 61.60 FAC Daniel KB MOSiR Jastrzębie 99 U12 SL --
1 s 2 42.42 FURTOK Dominik MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL V #
2 s 2 43.54 POLOK Piotr MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL --
4 s 2 47.03 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA -- B.D. # 3
5 s 2 52.75 MADEJ Maciej MKS Tempo Kęty 98 U14 MA --
400 m M
1 51.59 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
2 53.64 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA IV
3 56.18 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
600 m M
1 1:20.42 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL --
2 1:20.75 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
3 1:22.78 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
4 1:25.19 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
5 1:26.07 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
6 1:31.31 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
7 1:33.26 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
8 1:35.29 ŻEBROWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
800 m M
1 s 1 1:56.66 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
2 s 1 1:57.14 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U20 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2018 BEZ
3 s 1 1:57.18 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
4 s 1 2:00.23 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 92 U20 SL III
5 s 1 1:57.81 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
6 s 1 2:01.25 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP III SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
7 s 1 2:01.78 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL III WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
8 s 1 2:04.21 PIĘTKA Wiesław KS Piętka Katowice 65 Masters SL -- B.D. Z/1644/11 2012 2
9 s 1 2:04.26 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV
10 s 1 2:04.28 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
11 s 1 2:04.48 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
12 s 1 2:06.17 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
1 s 2 2:02.50 MARUNOWSKI Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 88 U23 SL --
3 s 2 2:02.97 ZEMŁA Marcin WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. Z/4084/11 2
4 s 2 2:03.95 PAPIERZAŃSKI Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL --
6 s 2 2:07.16 MIODOŃSKI Wojciech MKS Żywiec 94 U18 SL IV
7 s 2 2:07.36 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
8 s 2 2:08.40 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
9 s 2 2:09.71 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
10 s 2 2:14.18 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
11 s 2 2:14.95 HANZEL Dominik MUKS SZS Cieszyn # 94 U18 SL --
1000 m M
1 s 1 2:44.53 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
3 s 1 2:48.11 STRZĄDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL IV
4 s 1 2:48.28 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV
5 s 1 2:49.67 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL IV #
6 s 1 2:49.74 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
7 s 1 2:51.67 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
8 s 1 2:52.62 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL V
9 s 1 2:53.31 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda Śląska 95 U16 SL V
10 s 1 3:00.09 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -- B.D. # BEZ
11 s 1 3:01.35 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
1 s 2 2:53.26 ZIELIŃSKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL V
2 s 2 2:53.51 GAJEWSKI Damian BKL Bełchatów 95 U16 LD V
5 s 2 2:59.16 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
8 s 2 3:05.53 MĘDERAK Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL --
10 s 2 3:18.43 JUSSAK Sebastian KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL --
11 s 2 3:24.34 GAGATEK Dominik MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
12 s 2 3:26.62 PASZEK Mateusz LKS Pszczyna 99 U12 SL --
13 s 2 3:36.02 DZIUK Kamil MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
110 m pł J MŁ M
1 15.01 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 III B.D. # 1
2 16.78 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 --
4 17.36 PŁACZEK Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
3 16.94 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 IV
5 17.70 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
Wzwyż M
1 2.20 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I #
2 1.85 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III B.D. # BEZ
3 1.80 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
4 1.80 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
5 1.75 PSZCZÓŁKA Szymon MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL IV
6 1.75 ZAMOLSKI Michał BKL Bełchatów 94 U18 LD IV
8 1.65 RODAK Hubert MKS Żywiec 93 U18 SL -- KUBIK Stanisław Z/3994/11 2011 4
9 1.65 GÓRNIOK Michał MKS Ustroń 94 U18 SL --
W dal M
1 5.77 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 97 U14 SL 0.0 V #
1 6.35 BUBEL Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 93 U18 SL 0.0 III #
1 7.48 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL 0.0 I B.D. Z/2974/11 2019
2 5.35 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
2 6.09 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 IV
2 6.25 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
2 6.90 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA 0.0 II
3 5.20 FURTOK Dominik MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL 0.0 -- #
3 6.23 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL 0.0 IV
3 6.61 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 III B.D. # 3
4 4.87 KŁOPOTOWSKI Maciej MKS Polonia Warszawa # 97 U14 MZ 0.0 --
4 6.11 ŻELAZNY Maciej LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.3 IV #
4 6.48 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA 0.0 III #
5 4.86 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL 0.0 --
5 6.09 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.5 -- B.D. B.D. # BEZ
6 4.78 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA 0.0 -- B.D. # 3
6 5.69 MACHOCZEK Daniel RMKS Rybnik 95 U16 SL +1.1 V
6 6.03 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 IV #
7 4.65 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
7 6.02 BUBEL Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 94 U18 SL +0.3 IV
8 4.56 ŚWIĄDER Daniel BKL Bełchatów 97 U14 LD 0.0 -- #
8 5.40 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.6 -- #
8 5.88 ROGÓŻ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.3 --
9 4.42 FEDORUK Radosław KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
9 5.23 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD +0.9 -- #
9 5.59 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 -- #
10 4.35 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
10 5.22 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 -- B.D. # 2
10 5.55 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +1.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
11 4.28 GRYŚ Przemysław BKL Bełchatów 98 U14 LD 0.0 -- #
11 5.13 KRAUT Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
11 5.52 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
12 4.25 GANSZCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL 0.0 --
12 5.07 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL 0.0 -- #
12 5.49 MADEJSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 94 U18 SL 0.0 --
13 4.17 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/1147/13 2013 4
14 4.13 RASZKA Rafał MKS-R Centrum Dzięgielów # 97 U14 SL 0.0 --
14 4.85 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD 0.0 --
15 4.04 GRODZICKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 --
16 3.96 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 --
16 4.69 CIEŚLAK Mikołaj BKL Bełchatów 95 U16 LD 0.0 -- #
17 3.95 CYGAN Oskar MKS Tempo Kęty 97 U14 MA 0.0 --
17 4.60 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.6 --
18 3.83 LEWICKI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U14 SL 0.0 --
18 4.61 DUDZIAK Marcin MKS Tempo Kęty 96 U16 MA 0.0 --
19 3.81 DZIUK Kamil MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
19 4.56 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 95 U16 SL +1.0 --
20 3.77 MOHL Karol MKS Tempo Kęty 97 U14 MA 0.0 --
20 4.53 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -1.7 -- SATORA Jan SATORA Jan
21 3.68 WIŚNIEWSKI Albert BKL Bełchatów 99 U12 LD 0.0 --
22 3.18 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa # 02 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2019 3 LDK!
22 3.24 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA 0.0 --
Kula (5) M
1 11.77 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL V B.D. B.D.
1 14.28 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 10.92 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
2 12.85 BŁASZCZYK Tomasz BKL Bełchatów 93 U18 LD IV
3 12.22 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
4 9.19 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U16 LD --
4 10.48 GABDYL Damian MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL --
5 8.84 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
Kula (6) M
1 10.03 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.576416015625 sekund