Hrubieszów 31.08.2019
8. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. III rzut ligi U16
100 m K
1 1 s 1 13.42 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +2.9 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 13.48 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU +2.9 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
3 5 s 1 13.84 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +2.9 V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz LDK!
4 9 s 1 14.62 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU +2.9 -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
5 11 s 1 15.15 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.9 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3184/19 , 2019 LDK!
6 14 s 1 16.19 KUSZ Anna LKS Znicz Biłgoraj 08 U12 LU +2.9 --
1 3 s 2 13.49 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.0 IV BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
2 4 s 2 13.70 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU +2.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
3 6 s 2 13.87 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +2.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
4 7 s 2 13.94 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU +2.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
5 8 s 2 13.97 GMYZ Dominika KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.0 V BIKOWSKI Wojciech # Z/4053/19 2019
6 10 s 2 15.10 PODPORA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 07 U14 LU +2.0 -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
7 12 s 2 15.16 LACKORZYŃSKA Olga KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.0 --
8 13 s 2 15.48 KUKIEŁKA Sandra KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.0 -- KUCHARSKI Marek Z/5214/19 2019
1 1 s 3 12.66 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +1.7 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
1 1 s 3 12.66 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.7 II TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
3 3 s 3 12.92 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.7 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 4 s 3 13.08 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +1.7 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
5 5 s 3 13.58 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U18 LU +1.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2019 2
6 6 s 3 13.64 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.7 IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
7 7 s 3 15.88 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +1.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2019 BEZ
200 m K
1 1 s 1 26.50 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.9 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 27.04 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +2.9 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
3 3 s 1 28.58 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU +2.9 V GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
300 m K
1 1 s 1 45.32 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
2 3 s 1 48.20 WOJTYSIAK Wiktoria AZS UMCS Lublin 07 U14 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/3187/19 2019
3 6 s 1 48.68 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
4 10 s 1 52.80 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
5 13 s 1 54.60 PODPORA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 07 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
1 4 s 2 48.31 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 06 U14 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3188/19 , 2019 LDK!
2 7 s 2 48.71 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz LDK!
3 8 s 2 49.07 CZARECKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- B.D. TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3953/18 , 2019 5 LDK!
4 9 s 2 51.61 OSTROWSKA Dominika AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta LDK!
5 12 s 2 54.44 DUDA Weronika KS Agros Zamość 07 U14 LU --
1 2 s 3 45.38 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
2 5 s 3 48.38 UJMA Karolina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU V GDAŃSKA Małgorzata BEZ LDK!
3 11 s 3 53.21 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SEREJ Łukasz MAZUREK Marek # , Z/5447/19 , 2019 LDK!
4 14 s 3 56.21 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SEREJ Łukasz MAZUREK Marek # , Z/5456/19 , 2019 LDK!
5 15 s 3 59.26 KUSZ Anna LKS Znicz Biłgoraj 08 U12 LU --
400 m K
1 1 s 1 57.77 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
2 2 s 1 60.04 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 3 s 1 60.09 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 60.19 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
5 5 s 1 61.17 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/1037/18 2019 3
6 6 s 1 62.47 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/0351/16 , 2019 3 LDK!
1 7 s 2 63.66 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU IV KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
2 8 s 2 64.75 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2019 4 LDK!
3 9 s 2 66.79 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
4 10 s 2 66.89 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2019 BEZ LDK!
5 11 s 2 68.08 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4925/18 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:48.25 CZUPRYN Agata AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4782/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 1:49.84 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:52.65 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:53.78 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 07 U14 LU -- STRYJEWSKI Janusz B.D. , Z/4859/19 , 2019 LDK!
5 5 s 1 1:56.24 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/3325/19 2019 LDK!
6 6 s 1 1:57.52 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
7 7 s 1 2:03.05 PUCHALSKA Milena MKS Unia Hrubieszów 08 U12 LU -- B.D. Z/4979/19 2019
8 8 s 1 2:08.44 GRZESIUK Aleksandra MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SZKODA Piotr LDK!
9 9 s 1 2:08.59 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 08 U12 LU -- SZKODA Piotr LDK!
10 10 s 1 2:10.65 NIEMIEC Maja MKS Agros Chełm 07 U14 LU --
800 m K
1 1 s 1 2:20.81 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 2 s 1 2:24.25 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3
3 3 s 1 2:28.12 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
4 4 s 1 2:31.25 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4250/19 2019
1000 m K
1 1 s 1 3:19.77 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
2 2 s 1 3:28.06 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU V WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
3 3 s 1 3:38.28 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2019 4 LDK!
1 1 s 2 3:30.19 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
2 2 s 2 5:35.07 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 12.40 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.0 II B.D. Z/2380/19 2019
2 4 s 1 14.79 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +2.0 V MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 5 s 1 15.61 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 06 U14 LU +2.0 --
1 2 s 2 13.95 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.9 V B.D. Z/2377/19 2019
2 3 s 2 13.99 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U14 LU +1.9 V MURAT Tomasz Sławomir BEZ
200 m pł K
1 2 s 1 38.01 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.3 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
  s 1 DNF RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.3 -- GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
1 1 s 2 36.78 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U14 LU +1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir BEZ
2 3 s 2 39.37 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 06 U14 LU +1.0 --
4x100 m K
1 1 s 1 53.84 WDOWIAK Wiktoria
CHARĘŻA Karolina
KOGUT Nikola
PSZCZOŁA Weronika
MKS Agros Chełm 05
05
04
04
U16 LBE -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/4350/18
, Z/4271/18
Z/4923/18
Z/5069/19
, 2019
, 2019
2019
2019
5
5
5

2 2 s 1 57.70 PALUCH Anna
CZARECKA Julia
WAŁACH Emilia
CZUPRYN Agata
AZS UMCS Lublin 05
04
04
04
U16 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
B.D. TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
, Z/3184/19
, Z/3953/18
, Z/2122/18
Z/4782/18
, 2019
, 2019
, 2019
2019

5
4
5
3 3 s 1 59.05 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra
CHARCZUK Eliza
SZPINDOWSKA Julia
TARNOWSKA Dominika
MKS Agros Chełm 05
05
04
05
U16 LBE -- MAZUREK Marek
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
MAZUREK Marek
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
Z/4404/19
Z/5692/18
Z/3325/19
Z/1161/19
2019
2019
2019
2019




Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 JOHANIUK Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU IV STRYJEWSKI Janusz Z/4910/19 2019 LDK!
2 2 f 1 1.40 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek # , Z/3324/19 , 2019 LDK!
3 3 f 1 1.30 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/4351/18 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.25 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.29 MOZOŁA Małgorzata KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.8 -- STRYJEWSKI Janusz BIKOWSKI Wojciech # , Z/5047/18 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 3.76 KUKIEŁKA Sandra KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.6 -- KUCHARSKI Marek Z/5214/19 2019
3 3 f 1 3.72 GMYZ Dominika KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.6 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4053/19 2019
1 1 f 2 5.04 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.4 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
  3.69 GMYZ Dominika KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.8 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4053/19 2019
Trójskok K
1 1 f 1 11.09 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.5 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 6.37 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 06 U14 LU --
Kula (3) K
1 1 f 1 9.47 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
2 2 f 1 9.37 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
3 3 f 1 7.93 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
1 1 f 2 8.51 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
2 2 f 2 6.92 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 2 6.41 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.42 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
2 2 f 1 24.71 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
3 3 f 1 24.51 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
4 4 f 1 21.96 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
5 5 f 1 17.14 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
6 6 f 1 16.58 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Dysk (1) K
1 1 f 1 24.80 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
Młot (2) K
1 1 f 1 20.04 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 06 U14 LU --
Młot (3) K
1 1 f 1 43.10 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
2 2 f 1 41.14 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 1 36.14 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
4 5 f 1 33.72 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
5 4 f 1 37.51 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
6 6 f 1 24.64 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
1 1 f 2 42.07 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
2 2 f 2 41.47 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
3 3 f 2 35.60 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
4 f 2 19.86 ULICKA Karolina KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4241/19 2019
100 m M
1 7 s 1 12.33 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU +2.7 V GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław # , Z/1034/19 , 2019 LDK!
2 9 s 1 12.51 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów # 06 U14 LU +2.7 V B.D. Z/5002/19 2019
3 11 s 1 12.59 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU +2.7 V B.D. Z/3227/19 2019
3 11 s 1 12.59 MAŁYSKA Bartłomiej AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.7 V B.D. Z/5000/19 2019
5 15 s 1 13.00 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.7 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
6 16 s 1 13.32 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU +2.7 -- B.D. Z/4054/19 2019
7 17 s 1 13.59 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU +2.7 -- B.D. Z/4055/19 2019
1 2 s 2 11.80 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +2.5 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 3 s 2 11.86 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.5 IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
3 4 s 2 12.10 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.5 IV KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
4 6 s 2 12.18 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +2.5 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
5 14 s 2 12.66 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +2.5 V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3181/19 , 2019 LDK!
1 1 s 3 11.73 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +2.7 III B.D. Z/4999/19 2019
2 5 s 3 12.18 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +2.7 IV GDAŃSKA Małgorzata LDK!
3 8 s 3 12.34 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU +2.7 V BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
4 10 s 3 12.58 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +2.7 V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
5 13 s 3 12.63 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +2.7 V B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
1 1 s 4 11.11 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +2.3 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
2 2 s 4 11.33 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +2.3 III JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
3 3 s 4 11.47 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.3 III GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2019 3
4 4 s 4 11.49 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.3 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
5 5 s 4 11.93 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +2.3 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
6 7 s 4 11.98 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +2.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 6 s 5 11.96 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.7 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
2 8 s 5 11.98 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU +1.7 IV FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
3 9 s 5 12.00 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.7 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
4 10 s 5 12.14 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.7 IV B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK!
5 11 s 5 12.28 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.7 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
6 12 s 5 12.56 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.7 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
7 13 s 5 12.58 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.7 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
200 m M
1 1 s 1 22.16 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +2.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
2 2 s 1 22.19 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU +2.8 II JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
3 3 s 1 23.42 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.8 III GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2019 3
1 4 s 2 24.04 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
2 5 s 2 24.08 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +2.3 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
1 6 s 3 24.64 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +2.6 V GDAŃSKA Małgorzata LDK!
2 7 s 3 25.35 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
3 8 s 3 25.84 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów # 06 U14 LU +2.6 -- B.D. Z/5002/19 2019
300 m M
1 1 s 1 37.58 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III B.D. Z/4999/19 2019
2 2 s 1 38.10 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
3 5 s 1 39.48 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
4 7 s 1 39.71 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
5 8 s 1 40.25 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU IV GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław # , Z/1034/19 , 2019 LDK!
6 10 s 1 41.49 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3181/19 , 2019 LDK!
1 11 s 2 41.60 MAŁYSKA Bartłomiej AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V B.D. Z/5000/19 2019
2 12 s 2 41.64 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/2387/19 2019
3 14 s 2 42.37 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
4 15 s 2 43.62 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4055/19 2019
5 16 s 2 43.67 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
1 3 s 3 38.58 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
2 4 s 3 39.05 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU IV BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
3 6 s 3 39.51 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
4 9 s 3 40.50 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU IV B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
5 13 s 3 41.92 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU V B.D. Z/3227/19 2019
400 m M
1 1 s 1 50.48 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
2 2 s 1 51.65 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU III B.D. Z/5265/18 2019 5
3 3 s 1 51.96 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III B.D. Z/4249/19 2019
4 4 s 1 52.06 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
5 6 s 1 53.07 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
1 5 s 2 52.26 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
2 7 s 2 54.85 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ
3 8 s 2 56.48 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- B.D. Z/4248/19 2019 4
4 9 s 2 57.75 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
5 10 s 2 59.81 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2019 5 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.08 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
2 2 s 1 1:29.58 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
3 3 s 1 1:32.77 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU IV MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 1:33.30 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech # Z/2476/19 2019
5 5 s 1 1:34.30 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU IV MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 1:38.49 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/2322/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:47.52 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech # Z/1240/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:49.04 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
3 3 s 1 2:51.83 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4307/19 2019
4 4 s 1 2:58.36 JANCZAK Kacper KS Agros Zamość 05 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech # Z/4911/19 2019
5 5 s 1 3:03.27 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4829/19 2019
6 6 s 1 3:07.97 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:15.83 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1765/19 2019
8 8 s 1 3:20.93 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2019
9 9 s 1 3:22.82 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj # 06 U14 LU -- BERNAŚ Dorota
10 10 s 1 3:30.17 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1226/19 2019
11 11 s 1 3:53.04 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2019 LDK!
12 12 s 1 3:55.26 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 07 U14 LU --
1 1 s 2 2:50.11 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
2 2 s 2 2:50.36 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 80 Masters LU -- KERN Artur Z/4762/11 2019 2
3 3 s 2 2:57.50 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D.
4 4 s 2 3:01.05 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
5 5 s 2 3:07.83 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1727/18 2019 BEZ
6 6 s 2 4:16.19 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU -- GDAŃSKA Małgorzata LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 28.83 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +1.1 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
2 2 s 1 30.04 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.1 V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 30.44 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.1 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88 Sen LU --
W dal M
1 1 f 1 6.42 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.1 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
2 2 f 1 6.03 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88 Sen LU +1.3 --
Kula (5) M
1 1 f 1 8.87 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 8.46 PLESKACZ Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU -- FUS Mirosław # Z/4860/19 2019
3 3 f 1 8.10 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 12.09 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 10.72 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 35.71 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47 Masters LU -- B.D. BEZ
2 2 f 1 33.68 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
3 3 f 1 32.55 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 23.37 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5001/19 2019
Dysk (2) M
1 1 f 1 31.87 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
2 2 f 1 27.77 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47 Masters LU -- B.D. BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 62.72 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
2 2 f 1 41.10 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU IV BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 35.30 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
2 2 f 2 26.86 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.00 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 24.21 KARGUL Jakub MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5134/19 2019 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 56.73 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
2 2 f 1 32.93 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU -- WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
Oszczep (800) M
1 1 f 1 49.32 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
2 2 f 1 32.06 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU -- WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7477090358734 sekund