Toruń 31.08.2019
41. Memoriał Grzegorza Duneckiego
100 m K
1 s 1 11.90 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +0.9 I KOSENDIAK Wojciech B.D. Z/4039/11 2019
2 s 1 11.94 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +0.9 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
3 s 1 12.33 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.9 II B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
4 s 1 12.33 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +0.9 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
5 s 1 12.67 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +0.9 II B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
6 s 1 12.92 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP +0.9 III STEFAŃSKA Malwina Z/0894/18 2019 3
7 s 1 12.94 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.9 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2019 2 LDK!
8 s 1 13.12 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP +0.9 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2019 3
1 s 2 12.09 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.1 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 s 2 12.13 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
3 s 2 12.49 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -0.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2
4 s 2 12.59 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -0.1 II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
5 s 2 12.77 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2
6 s 2 13.05 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 III LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
7 s 2 13.15 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
8 s 2 13.16 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
1 s 3 12.04 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.0 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
2 s 3 12.39 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM +1.0 II HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
3 s 3 12.62 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +1.0 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
4 s 3 12.81 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
5 s 3 12.85 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
6 s 3 12.90 PIETROŃ Monika niestowarzyszona 02 U18 +1.0 III B.D. Z/2850/16 2019 LDK!
7 s 3 13.02 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP +1.0 III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
8 s 3 13.36 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK!
1 s 4 13.12 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN 0.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
2 s 4 13.40 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2019
3 s 4 13.47 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2019 3
4 s 4 13.54 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP 0.0 IV STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2019 LDK!
5 s 4 13.59 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 95 Sen WP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0394/13 , 2019 3
6 s 4 13.94 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 02 U18 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0482/18 2019 IV
7 s 4 14.04 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3089/16 2019 3 LDK!
8 s 4 14.53 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
1 s 5 13.62 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 04 U16 PM -1.2 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4987/19 2019 LDK!
2 s 5 13.76 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -1.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2019 5 LDK!
3 s 5 14.09 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 06 U14 KP -1.2 V ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2019
4 s 5 14.19 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -1.2 V LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2019 5 LDK!
5 s 5 14.20 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -1.2 V KENSIK Jan Z/0125/18 2019 BEZ
6 s 5 14.32 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -1.2 -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2019 4 LDK!
7 s 5 14.53 KOWALSKA Urszula CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -1.2 -- STEFAŃSKA Malwina Z/0896/18 2019 4 LDK!
1 s 6 13.83 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U14 KP -0.8 V ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
2 s 6 14.02 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP -0.8 V WOŹNIAK Jacek # Z/2305/18 2019 5
3 s 6 14.14 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -0.8 V KENSIK Jan Z/0131/18 2019 5 LDK!
4 s 6 14.51 PESTA Natalia MUKL Brodnica 06 U14 KP -0.8 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2019 5
5 s 6 14.68 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -0.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2019 LDK!
6 s 6 15.58 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -0.8 -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0251/19 2019 LDK!
1 s 7 14.45 SKRZYŃSKA Ewa niestowarzyszona 68 Masters -0.3 --
2 s 7 14.57 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP -0.3 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
3 s 7 15.55 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ -0.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
4 s 7 16.34 OPAK Beata niest. Olsztyn 65 Masters WN -0.3 -- B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/0176/19 , 2019 BEZ
1 e 1 12.78 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
2 e 1 13.15 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.1 III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
3 e 1 13.42 LEŚNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP +0.1 IV SZUBRING Zbigniew Z/0699/18 2019 4
4 e 1 13.49 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +0.1 IV PODOLAK Michał PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/3460/17 , 2019 5 LDK!
5 e 1 13.59 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP +0.1 IV BAUMGART Iwona Z/2301/18 2019 5
6 e 1 14.14 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP +0.1 V WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2019 3 LDK!
7 e 1 14.96 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN +0.1 -- PODOLAK Michał PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/4981/19 , 2019 BEZ LDK!
  e 1 DNF CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 05 U16 KP +0.1 -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2019 3
1 e 2 13.61 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP -1.3 IV JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2019 BEZ LDK!
2 e 2 14.09 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U14 KP -1.3 V KSOBIECH Bartosz Z/0122/18 2019 BEZ LDK!
3 e 2 14.90 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -1.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2019 LDK!
200 m K
1 s 1 24.03 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -0.2 I KOSENDIAK Wojciech B.D. Z/4039/11 2019
2 s 1 24.12 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -0.2 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
3 s 1 24.18 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -0.2 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2019 1
4 s 1 24.28 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.2 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
5 s 1 24.67 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
6 s 1 24.88 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -0.2 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
1 s 2 25.24 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -1.2 II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
2 s 2 25.51 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -1.2 II HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
3 s 2 26.19 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -1.2 II B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
4 s 2 26.36 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -1.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
5 s 2 26.79 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -1.2 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
1 s 3 26.31 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -1.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
2 s 3 26.49 PIETROŃ Monika niestowarzyszona 02 U18 -1.3 III B.D. Z/2850/16 2019 LDK!
3 s 3 26.52 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP -1.3 III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
4 s 3 27.05 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.3 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2019 2 LDK!
5 s 3 27.09 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -1.3 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK!
6 s 3 27.33 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -1.3 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
1 s 4 27.54 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -2.1 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
2 s 4 27.59 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -2.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
3 s 4 28.10 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -2.1 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2019
4 s 4 28.49 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -2.1 -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0394/13 , 2019 3
5 s 4 29.08 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2019 3
1 s 5 27.30 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -1.3 III STEFAŃSKA Malwina Z/0894/18 2019 3
2 s 5 27.40 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 04 U16 PM -1.3 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4987/19 2019 LDK!
3 s 5 28.29 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U14 KP -1.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
4 s 5 28.84 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 02 U18 WN -1.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0482/18 2019 IV
5 s 5 29.08 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -1.3 -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2019 4 LDK!
6 s 5 30.91 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -1.3 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
1 s 6 28.22 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -1.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2019 5 LDK!
2 s 6 28.34 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -1.5 IV STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2019 LDK!
3 s 6 29.09 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -1.5 V LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2019 5 LDK!
4 s 6 29.43 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP -1.5 V WOŹNIAK Jacek # Z/2305/18 2019 5
5 s 6 30.06 KOWALSKA Urszula CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -1.5 V STEFAŃSKA Malwina Z/0896/18 2019 4 LDK!
6 s 6 30.10 PESTA Natalia MUKL Brodnica 06 U14 KP -1.5 V ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2019 5
7 s 6 33.05 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -1.5 -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0251/19 2019 LDK!
1 s 7 29.46 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -0.4 V KENSIK Jan Z/0131/18 2019 5 LDK!
2 s 7 29.60 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -0.4 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2019 LDK!
3 s 7 29.71 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -0.4 V KENSIK Jan Z/0125/18 2019 BEZ
4 s 7 29.90 SKRZYŃSKA Ewa niestowarzyszona 68 Masters -0.4 --
5 s 7 30.30 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 06 U14 KP -0.4 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2019
6 s 7 30.43 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP -0.4 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
7 s 7 34.05 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ -0.4 -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
8 s 7 34.64 OPAK Beata niest. Olsztyn 65 Masters WN -0.4 -- B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/0176/19 , 2019 BEZ
1 e 1 27.78 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -2.6 IV REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
2 e 1 28.00 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -2.6 IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2019 3
3 e 1 28.46 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -2.6 IV BAUMGART Iwona Z/2301/18 2019 5
4 e 1 29.53 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP -2.6 V ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2019 4
5 e 1 31.69 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 06 U14 KP -2.6 -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2019
300 m K
1 s 1 38.53 SAGANIAK Justyna AZS Łódź 95 Sen LD -- B.D. BLAUSZ Henryka , Z/0108/11 , 2019
2 s 1 46.42 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2019 3 LDK!
3 s 1 48.39 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2019 4
1 s 2 43.19 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
2 s 2 43.92 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2580/17 , 2019 3 LDK!
3 s 2 44.61 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2019 5 LDK!
4 s 2 45.09 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV STEFAŃSKA Malwina Z/0168/18 2019 4 LDK!
5 s 2 45.82 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2019 BEZ LDK!
6 s 2 68.68 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2019 3 LDK!
1 s 3 45.07 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/4400/18 2019 4
2 s 3 46.38 HINC Julia KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV PODOLAK Irena PODOLAK Michał Z/2449/19 2019 LDK!
3 s 3 47.40 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2019 BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:40.82 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK!
2 s 1 1:45.27 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP IV SCHULZ Stanisław B.D. Z/2671/15 2019 3 LDK!
3 s 1 1:45.59 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1560/18 2019 5 LDK!
4 s 1 1:48.28 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2019 5
5 s 1 1:49.13 KAMIŃSKA Julia BKS Bydgoszcz 04 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0680/19 2019
6 s 1 1:49.40 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2019 4
7 s 1 1:54.04 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/4076/18 2019 BEZ
8 s 1 1:57.53 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/3901/16 , 2019 5 LDK!
1 s 2 1:48.88 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 04 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/5061/19 2019
2 s 2 1:49.55 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 07 U14 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1198/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 2 1:50.09 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4967/18 , 2019 5 LDK!
4 s 2 1:52.27 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
5 s 2 1:54.30 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 1:54.43 KAŹMIERCZAK Sylwia LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1105/19 2019
7 s 2 1:54.66 TUSZYŃSKA Nikola KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2717/19 2019
8 s 2 1:58.93 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2019 5
9 s 2 1:59.86 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5676/18 2019 BEZ
1 s 3 1:43.38 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
2 s 3 1:50.26 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0160/19 2019 BEZ
3 s 3 1:53.78 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2019 LDK!
4 s 3 1:55.13 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2367/19 2019 LDK!
5 s 3 1:58.50 JAROCH Judyta LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2019 BEZ
1000 m K
1 s 1 3:10.66 IGLEWSKA Żaneta LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 03 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/1531/18 2019 BEZ
2 s 1 3:11.70 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2019 BEZ
3 s 1 3:12.27 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2019 5 LDK!
4 s 1 3:16.85 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2019 LDK!
5 s 1 3:17.94 KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0572/18 , 2019 5 LDK!
6 s 1 3:18.22 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2019 BEZ LDK!
7 s 1 3:22.13 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP IV DOBROSIELSKA Martyna NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/5323/18 2019 5 LDK!
8 s 1 3:59.59 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.11 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -1.3 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
2 s 1 17.79 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -1.3 -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2019 4
3 s 1 17.84 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 03 U18 KP -1.3 -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2019 5 LDK!
100 m pł K
1 s 2 14.00 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -1.3 I HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
2 s 2 14.16 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 Sen LD -1.3 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2019 1
3 s 2 14.21 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.3 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
200 m pł K
1 s 1 31.24 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -0.6 II ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
2 s 1 31.63 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -0.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
3 s 1 31.70 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP -0.6 III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2019 4 LDK!
4 s 1 34.52 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -0.6 V KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2019 5 LDK!
5 s 1 36.84 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 05 U16 KP -0.6 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 1 38.35 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -0.6 -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2019 BEZ LDK!
7 s 1 38.59 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -0.6 -- KARNAS Kinga Z/3143/18 2019 BEZ LDK!
1 s 2 32.17 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP -1.7 III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
2 s 2 34.75 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07 U14 KP -1.7 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2019 BEZ LDK!
3 s 2 37.50 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -1.7 -- KARNAS Kinga Z/3122/18 2019 BEZ LDK!
4 s 2 38.26 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -1.7 -- B.D. Z/1042/19 2019
5 s 2 45.88 PIENIAK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -1.7 -- KENSIK Jan Z/1592/19 2019 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2019 3 LDK!
2 f 1 1.45 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP IV KALINOWSKA Katarzyna Z/0586/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0352/18 2019 5
W dal K
1 f 1 5.75 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +0.7 II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 5.17 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP +2.3 III B.D. Z/4012/17 2019 4 LDK!
3 f 1 5.07 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP +3.8 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
4 f 1 5.06 ZAWODNIK Maja MUKL Brodnica 04 U16 KP 0.0 IV AFELTOWICZ Karol Z/0241/19 2019 4
5 f 1 4.96 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
6 f 1 4.88 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ 0.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
7 f 1 4.81 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP +2.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2019 3
8 f 1 4.58 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP +4.3 V JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.52 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +5.3 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
10 f 1 4.47 LEŚNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP +1.4 -- SZUBRING Zbigniew Z/0699/18 2019 4
11 f 1 4.19 WÓJCIK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP 0.0 -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/1404/19 2019
12 f 1 4.02 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 04 U16 WN 0.0 -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3330/17 2019 BEZ LDK!
  4.49 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ +0.2 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.19 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0947/18 2019 5 LDK!
2 f 1 23.76 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2019
3 f 1 17.67 DURCZAK Nina MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4454/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 49.66 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2019 M
2 f 1 49.43 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019
3 f 1 49.22 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP I HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2019 M
4 f 1 38.33 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2019 2
1 f 2 22.39 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/1320/18 2019 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 45.62 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2019 2 LDK!
2 f 1 35.32 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2019 BEZ LDK!
3 f 1 32.88 OPASIAK Anna LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/5590/19 2019 LDK!
4 f 1 31.85 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2019 LDK!
5 f 1 28.07 PRZYBYSZ-MAŁEK Beata niest. Warszawa 65 Masters MZ --
6 f 1 22.27 BESZCZYŃSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz BEZ LDK!
  f 1 NM KORZENECKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0050/15 2019 5 LDK!
1 f 2 49.91 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2019 2
2 f 2 43.01 AUGUSTYNIAK Kinga GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/3886/18 2019 5
3 f 2 42.55 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III KENSIK Jan Z/1593/19 2019
4 f 2 34.22 WÓJCIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- B.D. Z/5431/18 2019 5
Młot (4) K
1 f 1 45.42 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2019 1
2 f 1 41.04 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 27.64 ZEH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/3454/19 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 43.98 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK!
60 m M
1 s 1 6.85 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -1.0 -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 s 1 6.98 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -1.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
3 s 1 7.08 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -1.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
4 s 1 7.14 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -1.0 -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
5 s 1 7.39 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -1.0 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
6 s 1 7.44 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -1.0 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
7 s 1 7.51 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.0 -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
8 s 1 7.59 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP -1.0 -- ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
1 s 2 6.90 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -2.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 s 2 7.05 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -2.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
3 s 2 7.19 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -2.0 -- B.D. B.D. Z/0103/14 2019
4 s 2 7.32 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN -2.0 -- B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
5 s 2 7.38 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD -2.0 -- ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
6 s 2 7.40 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -2.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3
7 s 2 7.43 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -2.0 -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
8 s 2 7.58 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -2.0 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
1 s 3 6.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.4 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
2 s 3 6.96 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.4 -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
3 s 3 7.13 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -0.4 -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
4 s 3 7.21 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -0.4 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
5 s 3 7.22 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.4 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
6 s 3 7.36 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -0.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
  s 3 DQ ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.4 -- KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2019 4 LDK!
1 s 4 7.57 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -1.8 -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
2 s 4 7.60 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -1.8 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
3 s 4 7.72 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -1.8 -- B.D. Z/0132/19 2019
4 s 4 7.72 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -1.8 -- B.D. Z/2340/19 2019
5 s 4 7.72 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -1.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
6 s 4 7.73 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -1.8 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
7 s 4 7.99 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP -1.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
8 s 4 8.01 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -1.8 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
1 s 5 7.33 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP -0.7 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
2 s 5 7.47 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -0.7 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3
3 s 5 7.56 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK!
4 s 5 7.62 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
5 s 5 7.78 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
6 s 5 8.03 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.7 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
1 s 6 7.93 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2019 LDK!
2 s 6 8.02 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -0.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2019 LDK!
1 s 7 8.28 SKRZYŃSKI Piotr niestowarzyszony 67 Masters -2.7 --
2 s 7 8.47 JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Masters KP -2.7 -- B.D. Z/0152/19 2019 BEZ
3 s 7 8.49 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA -2.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0147/19 2019 BEZ
4 s 7 8.50 KRAWCZYK Robert niest. Warszawa 73 Masters MZ -2.7 --
5 s 7 10.03 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -2.7 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 10.53 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -0.2 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 s 1 10.80 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
3 s 1 10.89 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -0.2 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
4 s 1 10.97 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.2 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
5 s 1 11.42 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
6 s 1 11.66 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -0.2 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
7 s 1 11.73 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.2 III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
1 s 2 10.55 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.4 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 s 2 11.00 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -0.4 II B.D. B.D. Z/0103/14 2019
3 s 2 11.03 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -0.4 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
4 s 2 11.29 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN -0.4 II B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
5 s 2 11.42 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD -0.4 III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
6 s 2 11.53 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -0.4 III WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
7 s 2 11.59 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.4 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3
8 s 2 11.78 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -0.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
1 s 3 10.81 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.2 I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
2 s 3 10.97 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 s 3 11.08 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -0.2 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
4 s 3 11.12 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -0.2 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
5 s 3 11.46 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -0.2 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
6 s 3 11.48 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
7 s 3 12.07 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.2 IV KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2019 4 LDK!
1 s 4 11.22 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +2.2 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
2 s 4 11.42 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP +2.2 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3
3 s 4 11.63 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +2.2 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
4 s 4 11.64 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +2.2 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK!
5 s 4 11.75 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM +2.2 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
6 s 4 11.83 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +2.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
7 s 4 11.89 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +2.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
8 s 4 12.32 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP +2.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
1 s 5 12.24 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -0.3 V B.D. Z/0132/19 2019
2 s 5 12.28 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -0.3 V B.D. Z/2340/19 2019
3 s 5 12.30 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -0.3 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
4 s 5 12.53 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.3 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
5 s 5 12.68 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -0.3 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
6 s 5 12.86 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.3 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
7 s 5 13.15 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -0.3 -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2019 LDK!
1 s 6 13.09 SKRZYŃSKI Piotr niestowarzyszony 67 Masters -2.2 --
2 s 6 13.46 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA -2.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0147/19 2019 BEZ
3 s 6 15.86 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -2.2 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
1 e 1 12.09 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -3.1 IV B.D. Z/5614/18 2019 5 LDK!
2 e 1 12.09 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -3.1 IV MAGDOWSKI Michał Z/3484/17 2019 3 LDK!
3 e 1 12.31 RESZKA Mieszko GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -3.1 V B.D. Z/0495/19 2019 LDK!
4 e 1 12.46 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -3.1 -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK!
5 e 1 13.68 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -3.1 -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
1 e 2 12.22 PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -3.0 V B.D. Z/0148/18 2019 3
2 e 2 12.44 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -3.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2019 4 LDK!
3 e 2 12.64 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -3.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
4 e 2 12.89 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -3.0 -- LICZNERSKI Jacek Z/4063/19 2019
5 e 2 13.48 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -3.0 -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2019 BEZ
6 e 2 14.07 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06 U14 KP -3.0 -- AFELTOWICZ Karol Z/0238/19 2019 BEZ
200 m M
1 s 1 21.33 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -0.2 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 s 1 21.72 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.2 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 s 1 21.82 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.2 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
4 s 1 21.84 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
5 s 1 21.86 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.2 I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
6 s 1 21.95 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -0.2 II B.D. B.D. Z/0103/14 2019
7 s 1 22.16 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.2 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
1 s 2 22.38 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -1.2 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 s 2 22.51 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN -1.2 II B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
3 s 2 22.79 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -1.2 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
4 s 2 22.84 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP -1.2 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
5 s 2 22.89 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -1.2 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
6 s 2 23.37 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD -1.2 III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
7 s 2 23.86 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.2 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
1 s 3 23.09 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -1.4 III KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
2 s 3 23.19 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -1.4 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3
3 s 3 23.69 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3
4 s 3 23.84 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP -1.4 IV ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2019 2
5 s 3 24.12 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -1.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK!
6 s 3 24.36 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -1.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
7 s 3 24.53 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -1.4 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
1 s 4 22.63 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -1.4 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
2 s 4 23.21 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -1.4 III WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
3 s 4 23.34 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -1.4 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
4 s 4 24.01 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -1.4 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
  s 4 DNF TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -1.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
1 s 5 22.18 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -1.9 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
2 s 5 23.75 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -1.9 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
3 s 5 23.97 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -1.9 IV B.D. Z/2340/19 2019
4 s 5 24.45 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -1.9 V B.D. Z/0132/19 2019
5 s 5 24.57 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -1.9 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
1 s 6 23.67 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -0.5 IV WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
2 s 6 24.99 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -0.5 V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2019 LDK!
3 s 6 25.26 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
4 s 6 26.06 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.5 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
5 s 6 26.12 CIĄPAŁA Artur UKS GOK Zduny 02 U18 LD -0.5 -- ZNYK Stanisław Z/3982/18 2019 BEZ
6 s 6 27.22 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2019 LDK!
1 s 7 26.83 SKRZYŃSKI Piotr niestowarzyszony 67 Masters -0.1 --
2 s 7 27.49 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Masters MA -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0147/19 2019 BEZ
3 s 7 31.90 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -0.1 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 34.95 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM -- HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
2 s 1 36.52 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
3 s 1 37.77 PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP III B.D. Z/0148/18 2019 3
4 s 1 42.21 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP V KENSIK Jan KENSIK Jan Z/0525/19 2019 LDK!
5 s 1 42.76 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2019 BEZ
6 s 1 43.66 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2019 LDK!
7 s 1 44.62 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
8 s 1 45.61 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U14 WN -- B.D. Z/0179/19 2019
600 m M
1 s 1 1:24.45 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2019 3
2 s 1 1:25.97 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2019 3 LDK!
3 s 1 1:26.13 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP II DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław B.D. , Z/3491/17 , 2019 3 LDK!
4 s 1 1:26.81 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
5 s 1 1:31.41 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05 U16 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2019
6 s 1 1:31.98 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2019 LDK!
7 s 1 1:32.33 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 04 U16 KP IV KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2019 4 LDK!
8 s 1 1:32.61 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3016/17 2019 4 LDK!
9 s 1 1:32.65 PARADOWSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/3024/17 2019 4
1 s 2 1:22.94 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2019 2
2 s 2 1:25.28 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
3 s 2 1:32.13 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
4 s 2 1:32.62 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 05 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2019 LDK!
5 s 2 1:35.55 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3888/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 2 1:36.41 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3171/17 2019 4 LDK!
7 s 2 1:37.13 BĄK Kacper MKS Truso Elbląg 05 U16 WN V NAGY Czesław Z/5673/18 2019 BEZ
8 s 2 1:38.22 CISZEK Mariusz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0606/19 2019
9 s 2 1:46.05 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:50.84 ZAKRZEWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- WISZ Dariusz B.D. , Z/4281/19 , 2019 LDK!
2 s 1 2:50.99 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/3294/17 2019 4
3 s 1 3:01.51 DROZDALSKI Evan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/0679/19 2019
4 s 1 3:02.12 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/5022/19 2019
5 s 1 3:30.67 JABŁOŃSKI Błażej UKS GOK Zduny 04 U16 LD -- ZNYK Stanisław Z/4278/18 2019 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:11.50 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2019 3
2 s 1 4:17.58 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2019 4 LDK!
3 s 1 4:22.80 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2019 BEZ
4 s 1 4:24.57 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna , Z/1737/16 , 2019 BEZ LDK!
5 s 1 4:25.28 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U23 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2019 BEZ
6 s 1 4:33.12 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.54 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -0.7 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
2 s 1 16.27 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -0.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
  s 1 DNF OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -0.7 -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
200 m pł M
1 s 1 26.57 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -1.2 II KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek Z/0760/16 2019 LDK!
2 s 1 26.92 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -1.2 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2019 4 LDK!
3 s 1 30.20 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U18 KP -1.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2019 BEZ LDK!
4 s 1 32.31 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -1.2 -- KENSIK Jan Z/3453/19 2019
Wzwyż M
1 f 1 2.17 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2
3 f 1 2.00 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK!
5 f 1 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2019 3 LDK!
6 f 1 1.80 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP IV DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2019 5 LDK!
7 f 1 1.75 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP IV B.D. Z/4854/19 2019
  f 1 NM DYBCIAK Jarosław LUKS Serock # 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2205/17 2019 4
Dysk (1) M
1 f 1 40.57 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP IV KENSIK Jan Z/4963/18 2019 5
2 f 1 32.95 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/0590/18 2019 BEZ
Młot (4) M
1 f 1 51.19 JABŁOŃSKI Jerzy PZWLA Toruń 45 Masters KP -- B.D. BEZ
2 f 1 36.40 JARMUSZKIEWICZ Andrzej niest. Poznań 48 Masters WP --
3 f 1 35.14 JABŁOŃSKI Sławomir PZWLA Toruń 47 Masters KP -- B.D. BEZ
4 f 1 34.48 KAPTURSKI Andrzej OŚ AZS Poznań 49 Masters WP -- B.D. B.D. BEZ
5 f 1 25.71 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 43 Masters KP -- B.D. BEZ
6 f 1 22.28 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP -- KENSIK Jan
Młot (5) M
1 f 1 50.15 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP III KENSIK Jan Z/4965/18 2019 5
2 f 1 45.07 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2019 BEZ
3 f 1 42.56 KRANKOWSKI Wacław MKL Toruń 51 Masters KP -- B.D. BEZ
4 f 1 41.53 KAMIONKA Marek RKS Skra Warszawa 55 Masters MZ --
5 f 1 40.08 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/5137/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 38.34 WOLNY Jarosław PZWLA Toruń 51 Masters KP -- B.D. BEZ
7 f 1 35.48 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP V DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2019 5 LDK!
8 f 1 34.09 SZYLBERT Maciej LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/3908/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 31.45 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/0590/18 2019 BEZ
10 f 1 30.02 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2019 LDK!
1 f 2 47.98 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2019 5 LDK!
2 f 2 36.55 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2019 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 46.28 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP IV KENSIK Jan Z/4963/18 2019 5
2 f 1 33.41 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 58.34 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3044/16 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.7677228450775 sekund