Gdańsk 07.09.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.16 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.12 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
1 | 43.19 | ODYA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1 | 43.44 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 43.09 | SKWERES Anna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 43.25 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U14 | PM | III | |||||||||||||
4 | 45.97 | WIKRANDT Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1989 | U14 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 50.55 | OKRÓJ Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1989 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:40.40 | KOŚKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 1:40.85 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 1:42.87 | ŚCIĄGAJ Monika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | III | KRASIŃSKI Jędrzej | ||||||||||||
4 | 1:43.71 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U14 | PM | IV | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:59.66 | FEDUS Sylwia | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | -- | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
2 | 3:02.70 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3:03.34 | ALEKSANDROWICZ Agnieszka | MSKS Technik Malbork # | 1987 | U16 | PM | III | MAZERSKI Ryszard | ||||||||||||
4 | 3:03.81 | LASOTA Weronika | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
5 | 3:04.72 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
6 | 3:08.05 | JANCZ Aneta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
7 | 3:13.97 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1989 | U14 | PM | IV | # | ||||||||||||
8 | 3:25.60 | KUKLIŃSKA Karolina | KUKS Remus Kościerzyna # | 1989 | U14 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.09 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | +0.9 | II | ||||||||||||
2 | 15.87 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | +0.9 | III | ||||||||||||
3 | 15.92 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | +0.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | 16.04 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | +0.9 | III | # | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.61 | SZARZYŃSKA Katarzyna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 50.38 | LEWANDOWSKA Anita | MLKS Baszta Bytów # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 51.86 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.66 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.52 | ANTOSIK Karina | KL Gdynia | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.10 | ZIÓŁKOWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 1988 | U16 | PM | II | |||||||||||||
1 | 3.91 | WIELGUS Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | M | |||||||||||||
2 | 2.90 | GŁOWACKA Urszula | KL Gdynia | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 3.71 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin # | 1984 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||||
3 | 2.80 | TOPCZYŃSKA Natalia | SKLA Sopot | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3.20 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.32 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | +0.6 | III | ||||||||||||
2 | 5.13 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | +0.3 | III | ||||||||||||
3 | 5.08 | TOMCZYK Agnieszka | RKS Rumia | 1987 | U16 | PM | +1.0 | IV | ||||||||||||
4 | 4.78 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U14 | PM | +1.0 | V | ||||||||||||
5 | 4.46 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U14 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.51 | CZAJA Marta | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 10.86 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 27.35 | CZAJA Marta | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 22.00 | BLASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.70 | OSOWSKA Hanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | ZAJĄC Arkadiusz | ||||||||||||
2 | 30.91 | RÓŻYCKA Agnieszka | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1988 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
3 | 28.05 | PIERNICKA Monika | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.14 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U16 | LB | III | |||||||||||||
2 | 34.45 | LEWANDOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 33.63 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
4 | 32.53 | RUSIN Ewelina | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 30.17 | WOJTASIK Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 29.89 | MARCIUCH Agnieszka | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 27:28.5 r | PERŁOWSKA Katarzyna | KS Wejher Wejherowo # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 30:25.7 r | PLEGER Karolina | KS Wejher Wejherowo # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 30:55.5 r | BIELAK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 33:15.7 r | KROCZYK Monika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.35 | WOLSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | +0.6 | III | ||||||||||||
2 | 12.08 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U16 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.82 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 38.79 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 38.95 | SŁOTA Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 1:29.97 | ZAKRZEWSKI Maciej | MSKS Technik Malbork # | 1987 | U16 | PM | III | MAZERSKI Ryszard | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:41.65 | DENIS Arkadiusz | MSKS Technik Malbork # | 1987 | U16 | PM | III | MAZERSKI Ryszard | ||||||||||||
4 | 2:45.67 | MIELEWCZYK Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/2187/22 | 2023 | ||||||||||
5 | 2:46.93 | ROLBIECKI Robert | KS Wejher Wejherowo # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 5:51.80 | ZŁOTEK Dariusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 5:56.50 | SOKOŁOWSKI Ryszard | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U16 | PM | II | B.D. | Z/4670/19 | 2024 | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.20 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 16.82 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 17.57 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | 0.0 | IV | # | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.40 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 42.54 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 43.05 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 43.63 | A S | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 49.11 | MAZUREK Sebastian | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.72 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 1.72 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | GRUBECKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | II | |||||||||||||
2 | 3.80 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 2.60 | KLUSIŃSKI Jakub | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 2.40 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.76 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.15 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 12.91 | FIKUS Andrzej | GKS Luzino | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 12.58 | KOPACZ Tomasz | GKS Luzino | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
2 | 41.87 | LEWANDOWSKI Łukasz | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 40.01 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 34.44 | SMARDZEWSKI Artur | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
2 | 31.78 | KUJOT Krzysztof | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1988 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.45 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 50.99 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 41.95 | GROCHOCKI Daniel | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U16 | PM | V | |||||||||||||
4 | 32.90 | STACHECKI Adrian | SKLA Słupsk | 1989 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.97351002693176 sekund |