Lublin 06.09.2019
Grand Prix Lublina
100 m K
1 2 e 1 12.29 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.7 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 5 e 1 12.55 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +1.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
3 6 e 1 12.78 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.7 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 7 e 1 12.82 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.7 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
5 9 e 1 13.19 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +1.7 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
6 11 e 1 13.60 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +1.7 IV WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019
7 12 e 1 14.22 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.7 V B.D. Z/2377/19 2019
1 1 e 2 12.17 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.9 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
2 3 e 2 12.29 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA +1.9 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 4 e 2 12.34 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.9 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
4 8 e 2 12.91 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.9 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019
5 10 e 2 13.46 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +1.9 IV B.D. Z/3169/19 2019
6 13 e 2 14.52 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.9 -- B.D. Z/2380/19 2019
1 f 1 12.25 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.2 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 f 1 12.30 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA +1.2 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 f 1 12.30 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.2 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
4 f 1 12.69 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +1.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
5 f 1 12.75 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.2 II MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
6 f 1 12.81 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.2 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.73 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM I B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 2 s 1 59.90 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 3 s 1 60.30 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III B.D. Z/3526/19 2019
4 4 s 1 60.56 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
5 8 s 1 67.25 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
1 5 s 2 61.41 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 6 s 2 62.95 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4250/19 2019
3 7 s 2 64.64 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 9 s 2 70.34 IGNACIUK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU --
5 10 s 2 71.49 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2019 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:19.05 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:19.16 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2019 3
3 3 s 1 2:20.01 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:21.64 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
5 5 s 1 2:21.99 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3
6 6 s 1 2:23.37 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
7 7 s 1 2:23.41 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/1037/18 2019 3
8 8 s 1 2:24.17 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
9 9 s 1 2:24.66 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
10 10 s 1 2:25.90 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
11 11 s 1 2:26.79 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/0351/16 , 2019 3 LDK!
12 12 s 1 2:32.21 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
13 13 s 1 2:43.86 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.77 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +1.1 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.58 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.1 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2
2 2 s 1 15.61 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.1 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2
400 m pł K K
1 1 s 1 63.51 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
2 2 s 1 67.65 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.92 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +2.2 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
2 2 f 1 5.59 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.7 II KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019
3 3 f 1 5.08 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.3 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 4 f 1 5.04 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.0 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
5 5 f 1 4.78 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +0.4 -- WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019
Kula (3) K
1 1 f 1 14.20 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
2 2 f 1 10.86 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
3 3 f 1 10.53 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
4 4 f 1 9.81 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
1 1 f 2 9.05 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
2 2 f 2 8.92 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
3 3 f 2 7.25 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
Kula (4) K
1 1 f 1 17.87 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
Młot (3) K
1 1 f 1 45.89 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
2 2 f 1 44.43 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 1 40.07 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
4 4 f 1 38.37 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
5 5 f 1 37.78 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
6 6 f 1 28.70 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
7 7 f 1 28.22 DOBOSZ Antonina AZS UMCS Lublin 06 U14 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4073/19 2019
8 8 f 1 27.84 WASIECZKO Barbara AZS UMCS Lublin 06 U14 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4072/19 2019
1 1 f 2 46.75 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK!
2 2 f 2 42.03 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
3 3 f 2 29.33 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
  f 2 NM WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.56 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU +2.3 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 2 e 1 10.72 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +2.3 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
3 7 e 1 11.25 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +2.3 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 10 e 1 11.71 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin # 93 Sen LU +2.3 III WOJCIECHOWSKI Leszek
5 13 e 1 11.92 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +2.3 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK!
6 17 e 1 12.09 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +2.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
7 20 e 1 12.19 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +2.3 IV B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK!
1 5 e 2 11.08 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.9 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
2 6 e 2 11.24 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.9 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK!
3 8 e 2 11.57 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.9 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
4 12 e 2 11.84 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.9 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
5 15 e 2 12.01 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.9 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
6 16 e 2 12.01 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.9 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
7 21 e 2 12.26 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.9 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
8 23 e 2 12.60 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU +0.9 -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
1 3 e 3 10.73 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.6 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 4 e 3 10.74 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.6 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
3 9 e 3 11.63 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 III GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2019 3
4 11 e 3 11.72 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.6 III B.D. Z/5265/18 2019 5
5 14 e 3 11.97 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +1.6 IV MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
6 18 e 3 12.15 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06 U14 LU +1.6 IV GDAŃSKA Małgorzata LDK!
7 19 e 3 12.18 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.6 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
8 22 e 3 12.55 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
1 1 f 1 10.48 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU +0.8 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 2 f 1 10.78 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.8 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
3 3 f 1 10.78 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU +0.8 I B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M
4 4 f 1 10.78 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.8 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
5 5 f 1 11.14 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.8 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
6 6 f 1 11.26 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
200 m M
1 1 s 1 22.14 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +1.0 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
2 2 s 1 22.46 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +1.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
3 3 s 1 23.09 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.0 III JAROS Marek Z/6045/15 2019 2
4 4 s 1 23.37 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +1.0 III B.D. Z/5265/18 2019 5
1 5 s 2 23.87 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.6 IV B.D. Z/4248/19 2019 4
2 6 s 2 24.32 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
3 7 s 2 24.41 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.6 -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/2096/17 , 2019 BEZ LDK!
4 8 s 2 24.76 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
5 9 s 2 24.80 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +1.6 -- MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
6 10 s 2 25.26 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.6 -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK!
7 11 s 2 25.96 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
400 m M
1 1 s 1 46.68 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2019 MM
2 2 s 1 46.79 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
3 3 s 1 46.80 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M ADAMEK Marek Z/1948/11 2019 M
4 4 s 1 49.44 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
5 5 s 1 51.87 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
  s 1 DNF DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3
1 6 s 2 52.15 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1718/17 2019 4
2 7 s 2 52.69 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 99 U23 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2019
3 8 s 2 52.74 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD III FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0032/17 , 2019 LDK!
4 9 s 2 53.46 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2019 BEZ LDK!
5 10 s 2 53.69 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
6 14 s 2 57.22 CEGIEŁKO Maciej AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D. Z/0485/17 2018 5 LDK!
1 11 s 3 54.10 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
2 12 s 3 55.50 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
3 13 s 3 56.12 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4307/19 2019
4 15 s 3 57.48 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
5 16 s 3 57.72 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
6 17 s 3 58.43 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:47.24 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
2 2 s 1 1:50.99 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
3 3 s 1 1:51.27 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019
4 4 s 1 1:52.06 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1
5 5 s 1 1:52.44 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
6 6 s 1 1:52.49 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
7 7 s 1 1:55.12 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2
8 9 s 1 1:57.92 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
  s 1 DNF KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
1 8 s 2 1:56.11 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
2 10 s 2 1:58.67 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2019
3 11 s 2 1:59.14 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
4 12 s 2 2:03.07 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2019
5 13 s 2 2:03.27 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
6 19 s 2 2:06.71 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3
7 22 s 2 2:24.89 DRABIK Oskar KS Agros Zamość 93 Sen LU -- KUCHARSKI Marek BEZ
1 14 s 3 2:03.94 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ
2 15 s 3 2:04.33 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
3 16 s 3 2:05.64 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2019 3
4 17 s 3 2:06.02 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
5 18 s 3 2:06.14 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D.
6 20 s 3 2:06.73 ROGALA Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/2881/16 2019 BEZ
7 21 s 3 2:08.55 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
8 23 s 3 2:25.04 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.60 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.2 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.32 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.2 II JAROS Marek Z/2537/16 2019 2
110 m pł M
1 1 e 1 13.79 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.2 M LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 2 e 1 13.82 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +1.2 M B.D. Z/4065/11 2019 MM
3 3 e 1 13.97 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.2 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
4 4 e 1 14.62 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +1.2 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
1 1 f 1 13.78 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +0.6 M B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 2 f 1 13.86 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.6 M LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
3 3 f 1 13.98 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.6 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
4 4 f 1 14.30 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.6 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.93 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 53.99 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1
2 2 s 1 55.16 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
3 3 s 1 58.21 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
  s 1 DNF GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- JAROS Marek Z/6045/15 2019 2
W dal M
1 1 f 1 6.63 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.4 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK!
2 2 f 1 6.24 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK +1.2 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
3 3 f 1 6.10 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.3 IV CHMIELEWSKI Marek
4 4 f 1 6.01 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.9 IV MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ
Kula (6) M
1 1 f 1 14.44 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2
2 2 f 1 11.18 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
3 3 f 1 10.80 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.84 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 2 f 1 18.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
Młot (5) M
1 1 f 1 58.97 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
2 2 f 1 45.60 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
3 3 f 1 39.43 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
Młot (6) M
1 1 f 1 54.31 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 2 f 1 53.34 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
3 3 f 1 49.53 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2
Młot (7.26) M
1 1 f 1 62.62 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8131678104401 sekund