Warszawa 08.09.2019
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019
100 m K
1 2 e 1 12.2 r LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 1 e 1 12.2 r BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.5 -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
3 3 e 1 12.4 r MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
4 4 e 1 12.6 r ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.5 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
5 5 e 1 12.7 r NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
6 6 e 1 13.2 r WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD -0.5 -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
7 11 e 1 13.3 r SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
8 9 e 1 13.3 r LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
9 12 e 1 13.4 r ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
1 7 e 2 13.2 r CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.3 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK!
2 8 e 2 13.3 r KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.3 -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
3 10 e 2 13.3 r RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -0.3 -- GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
4 13 e 2 13.4 r SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2019 3
5 15 e 2 13.5 r POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.3 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
6 16 e 2 13.6 r KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- B.D. Z/0757/15 2019 2
7 17 e 2 13.7 r GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -0.3 -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
8 20 e 2 13.8 r NEUMANN Sophia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.3 -- GAWENDA Andrzej # Z/4187/19 2019 LDK!
1 19 e 3 13.7 r DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -0.8 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
2 18 e 3 13.7 r SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -0.8 -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
3 22 e 3 14.1 r GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -0.8 -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2019 BEZ
4 21 e 3 14.1 r WARSICKA Martyna OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -0.8 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2014/19 2019
5 23 e 3 14.2 r PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
6 27 e 3 14.4 r WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.8 -- B.D. B.D. Z/5563/19 2019
7 28 e 3 14.4 r IWANICKA Anna AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- B.D. Z/0702/19 2019
8 31 e 3 14.8 r LAUFER Jagoda UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -0.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5434/18 2019 BEZ
1 14 e 4 13.5 r KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.9 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
2 24 e 4 14.3 r DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 06 U14 MZ -0.9 -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2019 5 LDK!
3 26 e 4 14.4 r BŁACHNIO Klaudia SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -0.9 -- PARADOWSKI Wiesław LDK!
4 25 e 4 14.4 r MAKUCH Joanna SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -0.9 --
5 29 e 4 14.8 r MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 07 U14 MZ -0.9 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
6 30 e 4 14.8 r DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -0.9 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3742/19 , 2019 LDK!
7 32 e 4 15.0 r STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ -0.9 -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2019 4 LDK!
8 33 e 4 15.8 r ŚWIERCZ Kamila KS Czempion Warszawa 05 U16 MZ -0.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4421/19 2019
9 34 e 4 16.1 r KOSSON Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -0.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2071/19 2019
1 f 1 12.1 r LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 f 1 12.5 r ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.7 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
3 f 1 12.8 r NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
4 f 1 13.2 r RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -0.7 -- GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
5 f 1 13.3 r KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
6 f 1 13.3 r SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
7 f 1 13.4 r CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.7 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.8 r MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.8 -- OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
2 2 s 1 25.9 r NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.8 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
3 4 s 1 26.5 r SAMORDAK Magdalena UKS Młodzik Warszawa # 98 U23 MZ -0.8 -- B.D. KĘDZIORA Robert , Z/1604/19 , 2019
4 6 s 1 27.4 r SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.8 -- OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2019 3
5 7 s 1 27.7 r RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -0.8 -- GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
1 3 s 2 26.3 r SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
2 5 s 2 27.3 r SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -0.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2019 3
3 9 s 2 27.9 r SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -0.3 -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2019 3
4 8 s 2 27.9 r DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -0.3 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
  s 2 DNF WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.3 -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
1 10 s 3 28.0 r POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2019 4 LDK!
2 11 s 3 29.1 r GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK!
3 12 s 3 29.5 r GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -0.5 -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
4 13 s 3 29.8 r WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- B.D. B.D. Z/5563/19 2019
5 14 s 3 30.3 r SZCZERBA Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -0.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0391/19 2019 BEZ LDK!
6 15 s 3 30.5 r OLEKSIAK Aleksandra OKS Start Otwock 03 U18 MZ -0.5 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2271/18 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 58.6 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 61.5 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2019 2
3 4 s 1 62.1 r GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
4 7 s 1 62.8 r KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
1 3 s 2 61.8 r ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
2 5 s 2 62.4 r KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- B.D. Z/3546/19 2019
3 6 s 2 62.4 r RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
4 10 s 2 64.5 r KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2019 BEZ
5 11 s 2 64.8 r PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
1 8 s 3 62.8 r KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
2 9 s 3 64.1 r DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1873/18 2019 5 LDK!
3 12 s 3 66.8 r LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2019
4 13 s 3 67.8 r RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
5 14 s 3 67.8 r ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4111/18 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:21.0 r LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/2293/19 2019
2 2 s 1 2:22.5 r CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2019 3
3 3 s 1 2:28.2 r GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
4 4 s 1 2:30.3 r DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1866/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 2:30.5 r MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2019 4
6 6 s 1 2:32.9 r WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 2:35.7 r SZOSTAK Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3934/19 2019
8 8 s 1 2:36.5 r GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2019 4
80 pł K
1 1 s 1 12.0 r GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 12.4 r SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.8 r BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.1 -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
2 2 e 1 14.9 r NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.1 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
3 3 e 1 16.2 r KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.1 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 f 1 14.5 r NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.4 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
2 f 1 16.0 r KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.4 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
2 f 1 1.55 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 1.55 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
4 f 1 1.55 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
5 f 1 1.50 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 f 1 1.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
5 f 1 1.50 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2019 2
8 f 1 1.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
9 f 1 1.45 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U18 MZ IV GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2019 3
Tyczka K
1 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2019 2 LDK!
2 f 1 2.80 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III ŻEWŁAKOW Kamil Z/0336/18 2019 3
3 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
4 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2019 4
5 f 1 2.40 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
  f 1 NM SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1
W dal K
1 f 1 5.41 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -0.1 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
2 f 1 5.14 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
3 f 1 4.65 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U18 MZ +0.6 -- GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2019 3
4 f 1 4.63 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 4.56 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
6 f 1 4.43 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.3 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
1 f 2 3.46 ŚWIERCZ Kamila KS Czempion Warszawa 05 U16 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4421/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 13.88 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 11.44 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
3 f 1 9.56 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
Kula (4) K
1 f 1 10.37 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
2 f 1 10.36 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
3 f 1 10.06 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
Dysk (1) K
1 f 1 34.84 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III NISZTOR Kinga B.D. Z/1428/13 2019 3
2 f 1 32.75 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
Młot (3) K
1 f 1 43.06 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4
2 f 1 42.40 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.49 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
2 f 1 28.19 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
1 f 2 25.20 GRONKIEWICZ Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3486/19 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 38.61 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
2 f 1 30.39 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
100 m M
1 1 e 1 11.0 r GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.4 -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
2 4 e 1 11.1 r CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -1.4 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2019 3
3 3 e 1 11.1 r WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -1.4 -- WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
4 6 e 1 11.2 r BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -1.4 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
5 5 e 1 11.2 r LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -1.4 -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
6 7 e 1 11.3 r JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
7 9 e 1 11.5 r FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
1 2 e 2 11.0 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -1.0 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
2 8 e 2 11.5 r GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
3 10 e 2 11.6 r MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -1.0 -- B.D. Z/5554/18 2018 4
4 13 e 2 11.7 r BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -1.0 -- KARPETA Beata BŁASIŃSKI Artur # , Z/2998/16 , 2019 4 LDK!
5 12 e 2 11.7 r WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
6 15 e 2 11.8 r KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2019
7 19 e 2 12.0 r SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
8 22 e 2 12.2 r KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.0 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
1 14 e 3 11.7 r OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -2.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3 LDK!
2 16 e 3 11.9 r GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -2.0 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK!
3 18 e 3 12.0 r MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -2.0 -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2019
4 20 e 3 12.0 r WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 03 U18 MZ -2.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3933/19 2019
5 21 e 3 12.1 r WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 07 U14 MZ -2.0 -- PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2019 LDK!
6 24 e 3 12.3 r PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -2.0 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
7 25 e 3 12.4 r PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -2.0 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
1 26 e 4 12.4 r SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
2 27 e 4 12.5 r RUTA Miłosz KS Czempion Warszawa 05 U16 MZ -0.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5124/19 2019
3 30 e 4 13.0 r WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2019 BEZ
4 31 e 4 13.2 r JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- B.D. Z/2516/19 2019
5 33 e 4 13.4 r GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2019 BEZ
6 34 e 4 14.5 r MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -0.4 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3519/19 , 2019 LDK!
7 35 e 4 15.0 r BIELEŃ Stanisław UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2080/19 2019
8 36 e 4 15.6 r KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2019
1 11 e 5 11.6 r FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.8 -- TRZOS Leszek TRZOS Leszek
2 17 e 5 12.0 r DURKA Franciszek SSA Legia 1926 Warszawa # 03 U18 MZ -0.8 -- B.D.
3 23 e 5 12.3 r WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 06 U14 MZ -0.8 -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2019 5
4 28 e 5 12.6 r CZARNOCKI Igor UKS Herkules Sulejówek 06 U14 MZ -0.8 -- CZYŻ Maciej Z/0083/18 2019 BEZ
5 29 e 5 12.8 r POPIS Kamil UKS Technik Radom 06 U14 MZ -0.8 -- BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2019
6 32 e 5 13.2 r CYGLER Damian KS Orzeł Warszawa # 00 U20 MZ -0.8 --
7 37 e 5 16.8 r DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ -0.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4306/19 2019
1 f 1 10.9 r CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2019 3
2 f 1 11.0 r GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.7 -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 f 1 11.4 r FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
4 f 1 11.7 r MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -0.7 -- B.D. Z/5554/18 2018 4
5 f 1 11.8 r KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 03 U18 MZ -0.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2019
200 m M
1 1 s 1 22.3 r CHYŁA Dawid LKS Osuchów 01 U20 MZ -0.1 -- ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2019 3
2 3 s 1 22.6 r WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.1 -- WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
3 4 s 1 22.7 r BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -0.1 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
4 5 s 1 22.8 r JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
5 7 s 1 23.2 r JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -0.1 -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
  s 1 DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.1 -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
1 2 s 2 22.5 r MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
2 8 s 2 23.3 r FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 9 s 2 23.4 r SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ -0.3 -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2019 3
4 12 s 2 23.8 r DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- TARASIUK Paweł Z/0633/17 2019 4
5 14 s 2 25.1 r SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
1 6 s 3 22.9 r PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
2 10 s 3 23.4 r FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.7 -- TRZOS Leszek TRZOS Leszek
3 11 s 3 23.5 r UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.7 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
4 13 s 3 24.0 r GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.7 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK!
5 15 s 3 25.1 r BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa # 93 Sen MZ +0.7 -- B.D.
6 17 s 3 25.9 r KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
7 16 s 3 25.9 r RUTA Miłosz KS Czempion Warszawa 05 U16 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5124/19 2019
8 18 s 3 26.1 r BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.7 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.2 r MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
2 2 s 1 51.0 r POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
3 3 s 1 51.4 r BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- B.D. Z/0546/19 2019
4 4 s 1 51.9 r SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
5 7 s 1 53.9 r PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
6 8 s 1 54.3 r PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
1 5 s 2 53.0 r ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
2 6 s 2 53.1 r MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
3 12 s 2 56.7 r PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
4 13 s 2 57.2 r KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
5 14 s 2 59.7 r MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2019 BEZ
1 9 s 3 54.9 r PAWSKI Wawrzyniec KS Cracovia 1906 Kraków 84 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2019
2 10 s 3 55.3 r SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2019
3 11 s 3 56.1 r PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/1776/19 , 2019 LDK!
4 15 s 3 60.8 r BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
5 16 s 3 66.0 r OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ -- B.D. ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0393/19 , 2019 BEZ LDK!
6 17 s 3 76.3 r OLEJNIK Filip BKS Wataha Warszawa 10 U12 MZ -- B.D. GALICZ Karol , Z/4457/18 , 2019
800 m M
1 s 1 2:02.6 r FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
2 s 1 2:08.3 r BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
3 s 1 2:10.8 r CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
4 s 1 2:12.1 r JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
5 s 1 2:18.7 r NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 05 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2019
  s 1 DNF DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2019 4
1500 m M
1 s 1 4:00.4 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
2 s 1 4:03.9 r RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 s 1 4:04.2 r KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
4 s 1 4:11.3 r KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/0283/19 2019
5 s 1 4:12.6 r BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
6 s 1 4:13.2 r ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów # 87 Sen LU -- B.D. Z/5039/19 2019
7 s 1 4:17.7 r ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
8 s 1 4:19.5 r SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
9 s 1 4:20.4 r PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
10 s 1 4:20.9 r TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
11 s 1 4:29.1 r SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
12 s 1 4:30.1 r ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
13 s 1 4:50.5 r BOROWSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ --
14 s 1 4:50.6 r STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
3000 m M
1 1 s 1 8:39.1 r MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
2 2 s 1 8:50.2 r ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2
3 3 s 1 8:52.0 r MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2019 2
4 4 s 1 8:52.3 r STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 8:54.8 r KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 93 Sen MZ -- CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
6 6 s 1 9:17.0 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
7 7 s 1 9:38.2 r SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.4 r KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -2.5 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 17.3 r UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -2.5 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
Wzwyż M
2 f 1 1.76 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 1 1.60 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
4 f 1 1.60 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
5 f 1 1.55 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019
  f 1 NM DĄBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 Sen MZ -- PODRAŻKO Marian SZYMCZUK Dariusz Z/0487/17 2017
  f 1 NM UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2019 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.46 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2019 2 LDK!
2 f 1 3.40 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
3 f 1 3.40 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019
4 f 1 2.60 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 06 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2019
4 f 1 2.60 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2019 BEZ
6 f 1 2.20 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 05 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2019
W dal M
1 f 1 6.64 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.4 III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4
2 f 1 6.62 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.0 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
3 f 1 6.44 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.9 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
4 f 1 6.38 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ +1.0 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
5 f 1 5.70 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
6 f 1 5.38 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +1.0 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
7 f 1 5.30 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
8 f 1 3.19 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ +1.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4306/19 2019
1 f 2 4.66 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 13.61 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
2 f 1 11.72 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019
3 f 1 10.84 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4784/19 2019
4 f 1 10.67 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
1 f 2 12.74 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 12.15 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 11.94 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 30.34 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
2 f 1 27.92 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 30.91 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2019 4
2 f 1 24.61 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 50.91 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1
2 f 1 40.83 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
Młot (5) M
1 f 1 51.40 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
2 f 1 32.33 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 47.36 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 56.77 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2247/16 2019 2
2 f 1 44.29 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
Oszczep (500) M
3 f 1 24.39 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4306/19 2019
Oszczep (700) M
1 f 1 44.63 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
2 f 1 44.07 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK!
3 f 1 40.71 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 39.18 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK!
5 f 1 37.64 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019
5 f 1 38.35 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
7 f 1 33.37 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
8 f 1 26.26 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
9 f 1 22.97 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4784/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 65.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1
2 f 1 51.91 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
3 f 1 47.93 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
4 f 1 45.30 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
5 f 1 44.93 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8554830551147 sekund