Białystok 08.09.2019
Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 (LUB-PDL)
100 m K
1 s 1 12.84 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU -0.5 III STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 s 1 13.11 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 s 1 13.12 ŁYSKOWKA Maja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.5 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4909/19 2019 LDK!
4 s 1 13.35 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -0.5 IV BOROWIK Włodzimierz ZALEWSKI Jan , Z/4815/19 , 2019 LDK!
5 s 1 13.38 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD -0.5 IV GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0433/18 , 2019 4 LDK!
6 s 1 13.39 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -0.5 IV B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
7 s 1 13.71 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
8 s 1 13.90 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.5 V BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
1 s 2 13.67 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU 0.0 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
2 s 2 13.77 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU 0.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
3 s 2 13.79 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 IV SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
4 s 2 13.95 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU 0.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
5 s 2 14.07 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2019 5 LDK!
6 s 2 15.16 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3184/19 , 2019 LDK!
1 s 3 14.10 POSKROBKO Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -0.2 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/1965/19 2019 LDK!
2 s 3 14.37 KARWOWSKA Anastazja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.2 V KORYTKOWSKA Justyna # Z/5289/18 2019 5
3 s 3 14.83 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU -0.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2019
4 s 3 14.90 SUSZYŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.2 -- KALINOWSKI Paweł Z/4300/19 2019 LDK!
5 s 3 15.04 OSTAPOWICZ Zuzanna KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -0.2 -- SUPROŃ Jaroslaw Z/5037/19 2019
6 s 3 15.07 CZARECKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -0.2 -- B.D. TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3953/18 , 2019 5 LDK!
7 s 3 15.09 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 05 U16 LU -0.2 -- MAZUREK Marek # Z/4404/19 2019 LDK!
1 s 4 12.52 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
2 s 4 13.77 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.4 IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2019 BEZ LDK!
3 s 4 13.87 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK!
4 s 4 14.04 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK!
5 s 4 14.14 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.4 -- SUPROŃ Jaroslaw Z/5742/18 2019 LDK!
300 m K
1 s 1 40.63 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 s 1 42.38 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 43.77 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU III B.D. Z/3169/19 2019
4 s 1 43.94 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
5 s 1 46.38 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 1 53.64 GRABOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2019
1 s 2 43.86 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD III GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0433/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 47.22 PEZOWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V DUBICKI Piotr Z/0518/19 2019
3 s 2 47.44 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
4 s 2 47.97 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD V GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0434/18 , 2019 5 LDK!
5 s 2 48.78 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
1 s 3 48.23 CZARECKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V B.D. TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3953/18 , 2019 5 LDK!
2 s 3 48.65 SZAŁAŃSKA Maja MKS Juvenia Białystok 04 U16 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. , Z/5274/19 , 2019 LDK!
3 s 3 49.54 KONKAŁO Weronika UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/1240/19 2019 LDK!
4 s 3 51.06 TUREL Amelia LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1685/19 2019 LDK!
5 s 3 51.65 ALACHAMOWICZ Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej KORYTKOWSKA Justyna # , Z/1956/18 , 2019 5 LDK!
6 s 3 53.29 ŻUKOWSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/5242/19 2019 LDK!
600 m K
1 s 1 1:44.00 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
2 s 1 1:44.87 NOSKOWICZ Maja KS Parkiet Hajnówka 05 U16 PD IV SACHARCZUK Roman Z/0445/19 2019
3 s 1 1:46.82 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2019 4 LDK!
4 s 1 1:47.26 CZUPRYN Agata AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4782/18 2019 5 LDK!
5 s 1 1:48.29 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:49.18 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2019 4 LDK!
7 s 1 1:50.95 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 1:52.44 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0678/19 , 2019 LDK!
9 s 1 1:52.47 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/4894/19 2019
10 s 1 1:53.93 PRZYCZYNA Magdalena KS Agros Zamość 04 U16 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/0993/18 2019 5 LDK!
11 s 1 2:11.31 ZGIET Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/5307/19 2019
12 s 1 2:17.33 KLIMIUK Patrycja MKS Juvenia Białystok 05 U16 PD -- B.D. Z/5339/19 2019
1000 m K
1 f 1 3:04.67 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
2 f 1 3:11.95 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 3:14.61 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
4 f 1 3:22.19 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
5 f 1 3:22.78 DRAPCZUK Karolina UKS Technik Augustów 05 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3862/19 , 2019 LDK!
6 f 1 3:25.52 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna # Z/4299/19 2019
7 f 1 3:25.73 BANAŚ Wiktoria UKS Technik Augustów 05 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5660/18 , 2019 LDK!
8 f 1 3:27.58 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2019 LDK!
9 f 1 3:55.45 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
2000 m K
1 f 1 6:57.08 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU II JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 7:12.86 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
3 f 1 7:38.17 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU V WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
4 f 1 7:52.13 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor ZALEWSKI Jan , Z/1967/19 , 2019 LDK!
5 f 1 7:57.35 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/3325/19 2019 LDK!
6 f 1 8:20.94 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/2386/19 2019
7 f 1 8:25.42 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
8 f 1 8:27.57 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.29 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
2 s 1 12.51 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.1 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
3 s 1 12.90 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.1 III SUPROŃ Jaroslaw Z/0450/19 2019
4 s 1 13.07 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.1 IV ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
5 s 1 13.13 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +0.1 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0448/19 2019 LDK!
6 s 1 13.81 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +0.1 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0447/19 2019 LDK!
1 s 2 14.46 PLUSZCZEWICZ Kamila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 V KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/1547/18 , 2019 LDK!
2 s 2 14.57 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD 0.0 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/5392/18 2019 BEZ
3 s 2 15.62 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD 0.0 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/1966/19 2019 LDK!
4 s 2 15.78 BIERDZIO Weronika LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD 0.0 -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/4948/19 , 2019 LDK!
5 s 2 17.18 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3184/19 , 2019 LDK!
6 s 2 17.40 ŻUKOWSKA Julia LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD 0.0 -- POŚPIECH Anna # Z/1556/19 2019 LDK!
200 m pł K
1 s 1 30.54 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.5 II NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 s 1 32.34 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +0.5 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0448/19 2019 LDK!
3 s 1 33.14 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +0.5 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0447/19 2019 LDK!
4 s 1 34.27 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.5 V SUPROŃ Jaroslaw Z/0450/19 2019
5 s 1 36.54 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.5 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
6 s 1 36.76 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5392/18 2019 BEZ
1 s 2 31.58 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.2 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
2 s 2 32.32 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.2 III GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
3 s 2 36.39 PLUSZCZEWICZ Kamila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.2 -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/1547/18 , 2019 LDK!
4 s 2 44.13 ADAMCZUK Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.2 -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5246/19 , 2019 LDK!
5 s 2 44.73 ENDZEL Dagmara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/5295/19 2019
6 s 2 48.72 MARCZYKOWSKA Oliwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.2 -- B.D. DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/2458/19 , 2019 LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.58 ŁYSKOWKA Maja
KRAWCZYŃSKA Martyna
GRABOWSKA Wiktoria
KARWOWSKA Anastazja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04
04
05
04
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKA Justyna
Z/4909/19
Z/4033/18
Z/4612/19
Z/5289/18
2019
2019
2019
2019

3

5
2 s 1 53.62 WDOWIAK Wiktoria
CHARĘŻA Karolina
KOGUT Nikola
PSZCZOŁA Weronika
MKS Agros Chełm 05
05
04
04
U16 LBE -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/4350/18
, Z/4271/18
Z/4923/18
Z/5069/19
, 2019
, 2019
2019
2019
5
5
5

3 s 1 54.84 SUSZYŃSKA Patrycja
BOGUSZEWSKA Klaudia
MACHELSKA Weronika
POSKROBKO Dominika
KS Podlasie Białystok 04
05
05
05
U16 POD -- KALINOWSKI Paweł
BOROWIK Włodzimierz ZALEWSKI Jan
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
Z/4300/19
, Z/4815/19
Z/1966/19
Z/1965/19
2019
, 2019
2019
2019




4 s 1 56.33 CHOJNOWSKA Paulina
MODZELEWSKA Wiktoria
SZUMOWSKA Monika
CYCHOL Katarzyna
LKS Narew Kurpiewski Łomża 05
04
04
04
U16 POD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
, Z/0670/19
Z/5002/18
Z/1337/18
Z/1341/18
, 2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ
3
5 s 1 62.60 GMYZ Dominika
KUKIEŁKA Sandra
BEŃKO Aleksandra
KUŹNIARZ Amelia
KS Agros Zamość 04
04
05
05
U16 LBE -- BIKOWSKI Wojciech
KUCHARSKI Marek
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/4053/19
Z/5214/19
Z/5229/19
Z/5230/19
2019
2019
2019
2019




1 s 2 53.82 CIOS Angelika
RAROT Roksana
WALCZUK Samanta
MOZOŁA Małgorzata
KS Agros Zamość 04
04
05
04
U16 LBE -- BIKOWSKI Wojciech
GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech
STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz
STRYJEWSKI Janusz BIKOWSKI Wojciech
Z/1225/19
, Z/3396/17
, Z/0514/19
, Z/5047/18
2019
, 2019
, 2019
, 2019

4
BEZ
BEZ
2 s 2 59.24 ALACHAMOWICZ Kamila
CEKAŁA Dominika
ENDZEL Dagmara
NAPIÓRKOWSKA Agnieszka
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04
04
04
05
U16 POD -- ŁUKIANIUK Andrzej KORYTKOWSKA Justyna
KORYTKOWSKA Justyna
KORYTKOWSKA Justyna
KORYTKOWSKA Justyna
, Z/1956/18
Z/4299/19
Z/5295/19
Z/4558/19
, 2019
2019
2019
2019
5



3 s 2 59.69 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra
CHARCZUK Eliza
SZPINDOWSKA Julia
TARNOWSKA Dominika
MKS Agros Chełm 05
05
04
05
U16 LBE -- MAZUREK Marek
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
MAZUREK Marek
MAZUREK Marek MAZUREK Marek
Z/4404/19
Z/5692/18
Z/3325/19
Z/1161/19
2019
2019
2019
2019




4 s 2 66.11 ŻOCHOWSKA Zuzanna
JÓRSKA Wiktoria
WYSOCKA Aleksandra
WYGNAŁ Marta
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05
05
05
04
U16 POD -- WARDASZKA Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław
DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKA Justyna
Z/5178/19
, Z/5313/19
, Z/5314/19
Z/5312/19
2019
, 2019
, 2019
2019




Wzwyż K
1 f 1 1.55 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2019 4
2 f 1 1.50 ŁAPSZYS Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5393/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 1.50 BIERDZIO Weronika LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/4948/19 , 2019 LDK!
4 f 1 1.40 JOHANIUK Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz Z/4910/19 2019 LDK!
4 f 1 1.40 BUKS Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5244/19 2019
6 f 1 1.40 NIEWIAROWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/5038/19 , 2019 4 LDK!
7 f 1 1.35 JAMIOŁKOWSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5232/19 2019
8 f 1 1.30 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/4351/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1.30 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 1.30 NAPIÓRKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/4558/19 2019
11 f 1 1.25 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
  f 1 NM WOJTKOWSKA Kamila UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1481/19 2019
W dal K
1 f 1 5.33 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.7 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 5.13 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -0.8 III B.D. Z/3169/19 2019
3 f 1 5.08 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.3 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2019 3 LDK!
4 f 1 4.87 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.1 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 4.64 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.5 V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 4.57 MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.2 V KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2019 BEZ
7 f 1 4.29 MOZOŁA Małgorzata KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.2 -- STRYJEWSKI Janusz BIKOWSKI Wojciech # , Z/5047/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 4.26 SZAŁAŃSKA Maja MKS Juvenia Białystok 04 U16 PD -0.4 -- MYDLARZ Adrian B.D. , Z/5274/19 , 2019 LDK!
9 f 1 3.85 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
10 f 1 3.82 ŻOCHOWSKA Zuzanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.1 -- WARDASZKA Andrzej Z/5178/19 2019
11 f 1 3.81 BUKS Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -1.1 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5244/19 2019
12 f 1 3.76 SZUMOWSKA Monika LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -1.3 -- KOTOWSKI Jan Z/1337/18 2019 BEZ
13 f 1 3.68 KUKIEŁKA Sandra KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.1 -- KUCHARSKI Marek Z/5214/19 2019
14 f 1 3.67 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 05 U16 LU -0.6 -- MAZUREK Marek # Z/4351/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 3.50 WOJTKOWSKA Kamila UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -0.1 -- KOZIARSKI Cezary Z/1481/19 2019
16 f 1 3.40 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU +0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 11.22 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK!
2 f 1 10.62 TYMIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/0985/19 , 2019 5 LDK!
3 f 1 10.15 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
4 f 1 9.82 CWALINA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD IV GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej Z/1339/18 2019 5 LDK!
5 f 1 9.70 WYGNAŁ Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/5312/19 2019
6 f 1 9.68 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
7 f 1 9.53 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1492/18 2019 5 LDK!
8 f 1 9.21 SUDAK Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V WARDASZKA Andrzej Z/5185/19 2019
9 f 1 8.90 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1466/19 2019 LDK!
10 f 1 8.56 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
11 f 1 8.51 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
12 f 1 7.98 BORAWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5375/18 2019 BEZ
13 f 1 7.86 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
14 f 1 7.21 CZYŻEWSKA Magdalena UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1588/18 2019 BEZ
15 f 1 7.15 RADZAJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5293/19 2019
16 f 1 7.00 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2019 5
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.26 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
2 f 1 29.84 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
3 f 1 28.48 TYMIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/0985/19 , 2019 5 LDK!
4 f 1 28.26 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1492/18 2019 5 LDK!
5 f 1 26.36 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
6 f 1 25.38 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
7 f 1 24.71 CHODZIUTKO Aniela KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V B.D. Z/4908/19 2019
8 f 1 24.36 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
9 f 1 24.23 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
10 f 1 21.90 MOCZULSKA Angelika UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4301/19 2019
11 f 1 21.40 CZYŻEWSKA Magdalena UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1588/18 2019 BEZ
12 f 1 20.96 CWALINA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej Z/1339/18 2019 5 LDK!
13 f 1 20.48 BORAWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5375/18 2019 BEZ
14 f 1 19.21 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
15 f 1 19.12 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK!
16 f 1 18.89 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
17 f 1 17.59 FIEDORCZYK Ewa LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1551/19 2019 LDK!
18 f 1 16.99 FRANCISZKOWICZ Ewelina LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1552/19 2019 LDK!
19 f 1 15.37 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
20 f 1 14.96 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
21 f 1 12.44 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Młot (3) K
1 f 1 46.30 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 42.93 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
3 f 1 42.40 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
4 f 1 40.67 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
5 f 1 39.43 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
6 f 1 27.19 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V SIERBA Bogdan Z/5206/19 2019
7 f 1 26.50 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
8 f 1 26.27 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
9 f 1 23.28 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1466/19 2019 LDK!
10 f 1 23.19 SZYDŁOWSKA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5233/19 2019
11 f 1 21.35 RADZAJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5293/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 28.53 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
2 f 1 28.51 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2019 5
3 f 1 28.27 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
4 f 1 28.04 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
5 f 1 25.48 NIEWIAROWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/5038/19 , 2019 4 LDK!
6 f 1 24.75 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
7 f 1 24.45 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 23.58 IWANOW Amelia UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław , Z/0675/19 , 2019 LDK!
9 f 1 21.84 CHODZIUTKO Aniela KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- B.D. Z/4908/19 2019
10 f 1 21.07 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
11 f 1 20.12 ADAMCZUK Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5246/19 , 2019 LDK!
12 f 1 18.54 TRZONKOWSKA Daria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej , Z/5399/18 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 16.76 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
14 f 1 7.03 MOCZULSKA Angelika UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4301/19 2019
Chód 3 km K
1 f 1 21:10.9 r GROCHOWSKA Zuzanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/5388/18 2019 BEZ
2 f 1 25:16.2 r JÓRSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5313/19 , 2019 LDK!
3 f 1 25:16.3 r WYSOCKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5314/19 , 2019 LDK!
4 f 1 25:47.4 r SWATKO Agata MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- B.D. Z/4980/19 2019
100 m M
1 s 1 11.90 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +1.2 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
2 s 1 11.91 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +1.2 IV KORYTKOWSKA Justyna # Z/4615/19 2019
3 s 1 11.92 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.2 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
4 s 1 12.00 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +1.2 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
5 s 1 12.10 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.2 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
6 s 1 12.38 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.2 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
7 s 1 12.56 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +1.2 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
1 s 2 11.99 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.0 IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
2 s 2 12.55 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU +1.0 V JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
3 s 2 12.69 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +1.0 V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
4 s 2 12.80 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +1.0 -- TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3181/19 , 2019 LDK!
5 s 2 12.89 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.0 -- KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2019 4 LDK!
6 s 2 12.94 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD +1.0 -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2019 LDK!
1 s 3 11.98 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU 0.0 IV B.D. Z/4999/19 2019
2 s 3 12.66 MAŁYSKA Bartłomiej AZS UMCS Lublin 04 U16 LU 0.0 V B.D. Z/5000/19 2019
3 s 3 12.87 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD 0.0 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2019 LDK!
4 s 3 13.55 KUNACH Filip AZS UMCS Lublin 05 U16 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3186/19 2019 LDK!
300 m M
1 s 1 37.38 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II B.D. Z/4999/19 2019
2 s 1 37.70 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKA Justyna # Z/4615/19 2019
3 s 1 38.24 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2019 4 LDK!
4 s 1 38.58 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III B.D. Z/2116/18 2019
5 s 1 38.81 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
6 s 1 39.17 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
7 s 1 39.24 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
1 s 2 40.95 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2019 LDK!
2 s 2 41.24 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
3 s 2 41.44 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/4561/19 , 2019 LDK!
4 s 2 41.44 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
5 s 2 44.21 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4055/19 2019
600 m M
1 s 1 1:27.73 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD II SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2019 3
2 s 1 1:28.67 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05 U16 PD III POŚPIECH Anna POŚPIECH Anna # , Z/4893/19 , 2019 LDK!
3 s 1 1:29.03 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU III BIKOWSKI Wojciech # Z/2476/19 2019
4 s 1 1:29.42 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU III B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
5 s 1 1:31.17 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0983/19 2019
6 s 1 1:31.87 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU III MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
7 s 1 1:33.47 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU IV B.D. Z/3227/19 2019
8 s 1 1:34.04 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/2387/19 2019
9 s 1 1:35.97 PRUSINOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD V GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0673/19 , 2019 LDK!
10 s 1 1:37.03 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2019 BEZ LDK!
11 s 1 1:38.93 WLAŹ Marcin TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/2323/19 2019
12 s 1 1:39.03 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech # Z/1765/19 2019
13 s 1 1:40.21 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław , Z/1034/19 , 2019 LDK!
14 s 1 1:46.15 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/2470/19 2019
1000 m M
1 f 1 2:57.26 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 2:59.20 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4154/18 2019 5 LDK!
3 f 1 3:02.25 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
4 f 1 3:04.37 JANCZAK Kacper KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4911/19 2019
5 f 1 3:05.67 BUZUN Adam KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej Z/2447/19 2019 LDK!
6 f 1 3:06.75 HANKOWSKI Tomasz MKS Juvenia Białystok 04 U16 PD -- B.D. Z/5273/19 2019
7 f 1 3:07.18 OLSZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw ROGUCKA Magdalena Z/4288/18 2019 5 LDK!
8 f 1 3:07.20 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna POŚPIECH Anna # , Z/4891/19 , 2019 LDK!
9 f 1 3:07.61 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2019 BEZ
10 f 1 3:07.76 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0677/19 2019 LDK!
11 f 1 3:09.85 KUCHARSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2471/19 2019
12 f 1 3:13.21 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/2322/19 2019
13 f 1 3:18.06 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2019
14 f 1 3:18.16 WISNIEWSKI Michal LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1554/19 2019 LDK!
15 f 1 3:18.91 CIELNIAK Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0626/18 2019 BEZ
2000 m M
1 f 1 6:14.59 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech # Z/1240/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 6:20.71 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
3 f 1 6:32.01 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/2311/19 , 2019 LDK!
4 f 1 6:32.03 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V WARDASZKA Andrzej Z/5352/18 2019 BEZ
5 f 1 6:38.97 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4283/18 2019 LDK!
6 f 1 6:41.71 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5319/18 2019 5
7 f 1 6:54.89 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/5336/19 2019 LDK!
8 f 1 7:05.70 BZINKIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/0986/19 , 2019 LDK!
9 f 1 7:10.33 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5342/18 2019 BEZ
10 f 1 7:18.65 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1226/19 2019
11 f 1 7:28.21 BAKIER Michał KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/4780/19 , 2019 LDK!
12 f 1 7:58.37 KALINOWSKI Jakub MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4056/19 2019
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.33 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.1 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1459/19 2019 LDK!
2 s 1 16.94 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.1 III CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2019 5 LDK!
3 s 1 17.34 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +0.1 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
4 s 1 18.51 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +0.1 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
5 s 1 20.57 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +0.1 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5400/18 2019 BEZ
6 s 1 24.43 KROPIEWNICKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +0.1 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5184/19 2019
1 s 2 20.73 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.2 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5006/19 2019
2 s 2 20.77 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -0.2 -- B.D. Z/4054/19 2019
200 m pł M
1 s 1 28.09 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.3 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
2 s 1 30.04 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -0.3 V KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2019 5
3 s 1 30.50 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -0.3 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
4 s 1 31.52 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD -0.3 -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2019 LDK!
5 s 1 31.57 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
6 s 1 33.29 TOMCZAK Stanisław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.3 -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/2459/19 , 2019 LDK!
1 s 2 31.98 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0452/19 2019 LDK!
2 s 2 34.21 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD 0.0 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5006/19 2019
3 s 2 34.50 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU 0.0 -- B.D. Z/4054/19 2019
4 s 2 34.54 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD 0.0 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5400/18 2019 BEZ
4x100 m M
1 f 1 50.59 KUNACH Filip
MAŁYSKA Bartłomiej
KOS Jakub
TOMASZEWSKI Olaf
AZS UMCS Lublin 05
04
04
05
U16 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta
B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta
Z/3186/19
Z/5000/19
Z/4456/17
, Z/3181/19
2019
2019
2019
, 2019


BEZ

2 f 1 50.92 MAKSYMIUK Piotr
DUCHNOWSKI Sebastian
PIETRASZKO Szymon
KONOPKA Dawid
KS Podlasie Białystok 04
04
05
04
U16 POD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw
NAZARKIEWICZ Robert
Z/0452/19
, Z/4561/19
Z/4613/19
Z/4947/19
2019
, 2019
2019
2019




3 f 1 51.78 JAROSZ Dawid
SKORUPA Bartłomiej
KALINOWSKI Jakub
ŚMIETANKA Jan
MKS Unia Hrubieszów 05
04
05
05
U16 LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4055/19
Z/5372/18
Z/4056/19
Z/3227/19
2019
2019
2019
2019

BEZ


4 f 1 54.57 STROJCZYK Kacper
ANTONIAK Maciej
KONOPKA Adam
KRYSTOWCZYK Mateusz
LKS Narew Kurpiewski Łomża 04
04
05
05
U16 POD -- KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
Z/5001/18
Z/1334/18
, Z/0671/19
, Z/0672/19
2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
BEZ


Wzwyż M
1 f 1 1.90 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1459/19 2019 LDK!
2 f 1 1.65 JARY Oliwier LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna KOTOWSKI Jan # Z/5389/18 2019
3 f 1 1.60 NIEMYJSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5245/19 2019
3 f 1 1.60 KURZYNA Maciej KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- KULESZA Agnieszka GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1963/19 , 2019 LDK!
5 f 1 1.50 KROPIEWNICKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5184/19 2019
6 f 1 1.50 MAZUREK Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/4577/19 2019 LDK!
7 f 1 1.50 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0451/19 2019 LDK!
8 f 1 1.50 MOCARSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/4782/19 2019
  f 1 NM KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2019
W dal M
1 f 1 5.77 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -1.8 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 f 1 5.74 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.4 V KOTOWSKI Jan Z/1334/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 5.49 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD +1.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2019 5
4 f 1 5.40 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.8 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2019
5 f 1 5.37 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2019 4 LDK!
6 f 1 5.26 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
7 f 1 5.22 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -1.2 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
8 f 1 4.93 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -1.1 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2019
9 f 1 4.88 NIEMYJSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -1.4 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5245/19 2019
10 f 1 4.50 KRYSTOWCZYK Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -1.8 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0672/19 , 2019 LDK!
11 f 1 3.93 MOCARSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -0.7 -- GÓRSKI Andrzej Z/4782/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 11.65 OLEKSIEWICZ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V WARDASZKA Andrzej Z/5008/19 2019
2 f 1 10.45 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
3 f 1 10.05 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/4560/19 2019
4 f 1 10.01 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
5 f 1 9.95 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2019 5
6 f 1 9.87 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
7 f 1 9.45 ADAMSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/5294/19 2019
8 f 1 9.35 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5243/19 2019
9 f 1 9.15 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
10 f 1 8.47 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 39.93 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2019 BEZ
2 f 1 39.78 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD IV POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
3 f 1 38.13 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
4 f 1 35.11 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V DĄBKOWSKI Przemysław Z/5007/19 2019
5 f 1 34.89 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
6 f 1 34.80 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V ROSZKOWSKI Mariusz Z/4560/19 2019
7 f 1 34.14 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
8 f 1 31.91 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 31.25 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2019 5
10 f 1 29.15 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019
11 f 1 26.80 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
12 f 1 26.39 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5001/19 2019
13 f 1 26.29 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/4613/19 2019
14 f 1 24.05 CZAJKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5240/19 2019
15 f 1 19.71 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 44.71 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
2 f 1 36.91 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
3 f 1 28.45 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 28.18 OLEKSIEWICZ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/5008/19 2019
5 f 1 25.95 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5243/19 2019
6 f 1 23.93 ADAMSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/5294/19 2019
7 f 1 23.48 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 17.44 CZAJKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5240/19 2019
9 f 1 16.38 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 43.98 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/5007/19 2019
2 f 1 43.69 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
3 f 1 35.26 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019
4 f 1 32.55 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 31.94 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
6 f 1 26.71 KARGUL Jakub MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5134/19 2019 LDK!
7 f 1 25.35 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5001/19 2019
8 f 1 21.54 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6331479549408 sekund