Tarnów 21 - 22.09.2019 PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.27 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -0.6 | II | RATAJCZAK Maciej B.D. | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 5 | e | 1 | 12.54 | GUT Oliwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | -0.6 | II | KŁOSOWSKA Monika # | 2 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | e | 1 | 12.70 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra # | 2004 | U16 | LB | -0.6 | II | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 12 | e | 1 | 12.83 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U16 | MZ | -0.6 | III | MAJEWSKI Zbigniew B.D. | Z/2345/19 | 2024 | ||||||
5 | 13 | e | 1 | 12.83 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -0.6 | III | # | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 19 | e | 1 | 13.02 | MAKUŁA Adrianna | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | -0.6 | III | JANUCHTA Krzysztof # | 3 | LDK! | ||||||
7 | 21 | e | 1 | 13.12 | KOZAR Roksana | KS Parkiet Hajnówka | 2004 | U16 | PD | -0.6 | III | GRYGORUK Andrzej | LDK! | |||||||
8 | 30 | e | 1 | 13.56 | OSIPIUK Klaudia | MKS Agros Chełm # | 2005 | U16 | LU | -0.6 | IV | B.D. # | Z/3169/19 | 2024 | ||||||
1 | 2 | e | 2 | 12.32 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | +0.1 | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 11 | e | 2 | 12.82 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.1 | III | MANTYK Łukasz B.D. # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 15 | e | 2 | 12.91 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | +0.1 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/3311/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 18 | e | 2 | 13.01 | ŚLIWIŃSKA Emilia | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2005 | U16 | SL | +0.1 | III | MORKA Piotr # | Z/0210/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 25 | e | 2 | 13.21 | ZIMOLĄG Oliwia | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | +0.1 | IV | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/0457/18 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 27 | e | 2 | 13.25 | BĄBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | +0.1 | IV | CHRIST Marek CHRIST Marek | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
1 | 3 | e | 3 | 12.41 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | -2.1 | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 7 | e | 3 | 12.66 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -2.1 | II | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 14 | e | 3 | 12.86 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | -2.1 | III | PILAREK Sławomir B.D. # | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 17 | e | 3 | 13.00 | ŁYSKOWKA Maja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -2.1 | III | MARUSZEWSKI Piotr | Z/4909/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 20 | e | 3 | 13.06 | CZAJKA Olga | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -2.1 | III | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # | Z/4198/18 | 2022 | LDK! | |||||
6 | 22 | e | 3 | 13.13 | DOKSA Maja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -2.1 | III | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/2304/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||
7 | 26 | e | 3 | 13.23 | KRÓL Zofia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -2.1 | IV | |||||||||
8 | 29 | e | 3 | 13.47 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -2.1 | IV | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 4 | e | 4 | 12.49 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -0.2 | II | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 6 | e | 4 | 12.63 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -0.2 | II | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
3 | 8 | e | 4 | 12.68 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | -0.2 | II | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/3720/17 | 2024 | ||||||
4 | 10 | e | 4 | 12.81 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -0.2 | III | BALCERZAK Piotr # | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
5 | 16 | e | 4 | 12.95 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -0.2 | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/3826/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
6 | 23 | e | 4 | 13.16 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -0.2 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 24 | e | 4 | 13.20 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -0.2 | III | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 28 | e | 4 | 13.31 | BINIEK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.2 | IV | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0272/18 | , 2020 | LDK! | ROSU | ||||
1 | f | 1 | 12.03 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | +0.5 | I | RATAJCZAK Maciej B.D. | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 12.22 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | +0.5 | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 12.31 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | +0.5 | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 12.39 | MATYŚKIEWICZ Maja | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.5 | II | RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. # | , Z/0895/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 12.52 | GUT Oliwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | +0.5 | II | KŁOSOWSKA Monika # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 12.55 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +0.5 | II | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 1 | 12.58 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | +0.5 | II | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
8 | f | 1 | 12.70 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | +0.5 | II | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/3720/17 | 2024 | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:35.43 | SUCHOWOLAK Lena | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur | , Z/3276/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:35.86 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | II | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 1:36.15 | THAMM Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U16 | SL | II | DUDAŁA Piotr B.D. | Z/3486/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:36.98 | MAGDOŃ Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U16 | PK | II | ŁACHETA Grażyna | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:37.23 | KONERA Wiktoria | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | II | KARNAS Zbigniew | Z/2658/16 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 1:38.11 | MIKOŁAJEWSKA Julia | GKS Żukowo | 2004 | U16 | PM | II | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/0772/18 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:38.25 | LEWANDOWSKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U16 | LD | II | ||||||||||
8 | 10 | s | 1 | 1:39.27 | PIENIEK Vanessa | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U16 | SL | III | LDK! | |||||||||
9 | 26 | s | 1 | 1:42.05 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 2004 | U16 | LB | III | B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 8 | s | 2 | 1:38.83 | CYBULSKA Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | II | PODOLAK Michał PODOLAK Michał # | Z/3463/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 9 | s | 2 | 1:39.04 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 13 | s | 2 | 1:40.23 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/2580/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 16 | s | 2 | 1:40.44 | GŁĄBEK Sabina | LKS Pszczyna | 2004 | U16 | SL | III | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/1185/18 | , 2022 | 3 | LDK! | |||||
5 | 18 | s | 2 | 1:40.76 | GAMROT Zuzanna | WLKS Wrocław # | 2005 | U16 | DS | III | B.D. KOBIAŁKA Kamil # | , Z/0051/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | s | 2 | 1:40.87 | DĄBRÓWKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 21 | s | 2 | 1:41.37 | KUCHNIA Karolina | UKS Chromik Mysłowice | 2004 | U16 | SL | III | ||||||||||
s | 2 | DQ | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 11 | s | 3 | 1:39.31 | LOCKER Demi | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2005 | U16 | SL | III | PASZTA Wiesław # | Z/3697/19 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 3 | 1:39.50 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 14 | s | 3 | 1:40.27 | KOPEĆ Sylwia | WLKS Wrocław # | 2005 | U16 | DS | III | LDK! | |||||||||
4 | 15 | s | 3 | 1:40.35 | JAKUBOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom # | 2005 | U16 | SL | III | SIEMIEŃSKA Barbara # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 17 | s | 3 | 1:40.66 | DYBALAK Marita | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U16 | LD | III | RYBARCZYK Dariusz | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 20 | s | 3 | 1:40.93 | ŚWIĘTEK Aleksandra | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | III | TORBA Agnieszka # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 22 | s | 3 | 1:41.56 | JANICKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U16 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0054/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 27 | s | 3 | 1:42.77 | CIEŚLIŃSKA Hanna | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | III | B.D. | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 23 | s | 4 | 1:41.57 | MARKIEWICZ Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | III | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 24 | s | 4 | 1:41.66 | SIEDLECKA Hanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U16 | KP | III | CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 25 | s | 4 | 1:41.87 | CYGAN Natalia | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U16 | PK | III | KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # | , Z/3651/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 28 | s | 4 | 1:42.92 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | III | WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof B.D. # | , Z/4413/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 29 | s | 4 | 1:43.05 | WOŹNIAK Barbara | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2005 | U16 | LD | IV | WASIAK Jarosław | Z/5148/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
6 | 30 | s | 4 | 1:47.07 | BROŻEK Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U16 | MA | V | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 31 | s | 4 | 1:50.50 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
8 | 32 | s | 4 | 1:51.75 | KLATKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2005 | U16 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna # | Z/2231/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:33.51 | RĘBISZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U16 | SL | II | SZYJKA Beata MORKA Piotr # | , Z/1013/18 | , 2023 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 6:34.75 | NAGIĘĆ Nikola | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U16 | MA | II | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/2156/20 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 6:38.33 | SOT Aleksandra | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U16 | MZ | II | MISZTAL Janusz B.D. | Z/2894/18 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 6:43.90 | HAŁKA Oliwia | GKS Piast Gliwice # | 2004 | U16 | SL | II | ŚNIEGÓRSKI Adam | Z/0395/18 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:46.99 | BARSZCZ Alicja | LKS Vectra Włocławek # | 2004 | U16 | KP | II | B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/2671/15 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 6:47.05 | NAPIÓRKOWSKA Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | II | ŁUNIEWSKI Grzegorz | Z/5076/18 | 2024 | 3 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:47.45 | MAKUCH Julia | LKS Kłos Olkusz # | 2004 | U16 | MA | II | # | LDK! | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:48.52 | URBAŃSKA Gabriela | MKS Stal Nowa Dęba | 2004 | U16 | PK | II | ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian | , Z/0633/18 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
9 | 9 | s | 1 | 6:50.00 | KOKOSZKA Zofia | MKS Iskra Pszczyna | 2004 | U16 | SL | II | BIELA Marek | Z/0803/18 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
10 | 10 | s | 1 | 6:57.54 | DUDEK Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | II | MIREK Wacław B.D. # | Z/1853/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
11 | 11 | s | 1 | 7:01.76 | ULIŃSKA Otylia | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U16 | WN | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1692/18 | 2022 | 3 | ||||||
12 | 13 | s | 1 | 7:03.01 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | III | MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. | , Z/1433/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
13 | 15 | s | 1 | 7:04.09 | CHOROSTKOWSKA Zofia | MKST Astra Nowa Sól | 2004 | U16 | LB | III | MARYSIAK Adam # | Z/0804/18 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
14 | 24 | s | 1 | 7:12.17 | SKROBANEK Hanna | MKP Szczecinek | 2005 | U16 | ZP | III | B.D. | Z/1560/19 | 2022 | |||||||
s | 1 | DNF | SZONDELMAJER Zuzanna | MKP Myślibórz | 2005 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 12 | s | 2 | 7:02.43 | CHOCIANOWSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2004 | U16 | WP | III | B.D. PTAK Krzysztof | , Z/2453/17 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
2 | 14 | s | 2 | 7:03.96 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 16 | s | 2 | 7:04.09 | SĘCZEK Martyna | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U16 | LD | III | WASIAK Jarosław | Z/5149/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 17 | s | 2 | 7:04.18 | NITSCH Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | MIREK Wacław B.D. # | Z/3284/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 2 | 7:04.42 | MALINOWSKA Oliwia | UKS Czempion Bełchatów | 2005 | U16 | LD | III | RYBARCZYK Dariusz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 19 | s | 2 | 7:07.35 | DZIERWA Martyna | MLUKS Tarnów | 2004 | U16 | MA | III | LDK! | |||||||||
7 | 20 | s | 2 | 7:07.41 | KRUPA Urszula | SMKS Parasol Wrocław # | 2004 | U16 | DS | III | WOSIEK Jacek # | Z/1302/19 | 2023 | 2 | ||||||
8 | 21 | s | 2 | 7:09.29 | CATI Lidia | UKS 48 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | III | MIŁKOWSKI Karol B.D. # | Z/2180/19 | 2024 | |||||||
9 | 22 | s | 2 | 7:09.52 | LESKA Antonina | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U16 | LD | III | SKARBA Andrzej | 5 | LDK! | |||||||
10 | 23 | s | 2 | 7:10.50 | ANHALT Anna | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # | Z/3112/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
11 | 25 | s | 2 | 7:14.41 | KOŁODZIEJ Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U16 | OP | III | SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz | , Z/1858/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
12 | 26 | s | 2 | 7:16.70 | CIUPIŃSKA Magdalena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2004 | U16 | PK | IV | B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
13 | 27 | s | 2 | 7:16.89 | ORYL Weronika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | LEWANDOWSKI Michał # | Z/0024/18 | 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
14 | 28 | s | 2 | 7:27.71 | ABRAMOWICZ Róża | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
15 | 29 | s | 2 | 7:39.50 | GÓRECKA Alicja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/2393/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
16 | 30 | s | 2 | 7:43.28 | BĘSIUK Sandra | MKS Unia Hrubieszów | 2004 | U16 | LU | V | KAMIEŃ Mirosław | Z/0396/18 | 2022 | 4 | ||||||
s | 2 | DNF | KOWALEWSKA Amelia | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 10 | s | 1 | 30.63 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL GGG Radom # | 2004 | U16 | MZ | 0.0 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||
2 | 16 | s | 1 | 31.11 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | 0.0 | II | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | |||||
3 | 17 | s | 1 | 31.21 | KRAWCZYK Wiktoria | MKL Jarocin | 2004 | U16 | WP | 0.0 | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/3509/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||
4 | 19 | s | 1 | 31.31 | CHODKOWSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2005 | U16 | MZ | 0.0 | II | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2341/19 | 2024 | ||||||
5 | 27 | s | 1 | 31.97 | ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | 0.0 | III | WOŹNIAK Jacek | Z/2396/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
6 | 28 | s | 1 | 32.05 | CICHOCKA Anastazja | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | 0.0 | III | MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # | Z/2921/18 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||
1 | 5 | s | 2 | 30.13 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | +1.0 | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 13 | s | 2 | 30.97 | BROŻYNA Nikola | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | +1.0 | II | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 13 | s | 2 | 30.97 | SZOPNIEWSKA Zofia | TL ROW Rybnik | 2005 | U16 | SL | +1.0 | II | LDK! | ||||||||
4 | 22 | s | 2 | 31.35 | SŁABIŃSKA Julia | KS Podlasie Białystok # | 2004 | U16 | PD | +1.0 | II | STACHURSKA Agnieszka # | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 26 | s | 2 | 31.79 | MAJCHRZAK Maja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U16 | MA | +1.0 | III | LDK! | ||||||||
6 | 29 | s | 2 | 32.56 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | +1.0 | IV | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 11 | s | 3 | 30.68 | NICPOŃ Paulina | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U16 | OP | -1.7 | II | ZOK Roman | Z/0394/19 | 2021 | 5 | LDK! | ||||
2 | 12 | s | 3 | 30.93 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -1.7 | II | # | ||||||||
3 | 20 | s | 3 | 31.32 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -1.7 | II | KASZUBA Tomasz | Z/4770/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 21 | s | 3 | 31.35 | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | -1.7 | II | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona | , Z/0755/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 24 | s | 3 | 31.61 | KRZESZEWSKA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U16 | MA | -1.7 | III | SZKOŁA Sebastian # | Z/2155/20 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 25 | s | 3 | 31.74 | MIELCZAREK Martyna | UKS Czempion Bełchatów | 2005 | U16 | LD | -1.7 | III | RYBARCZYK Dariusz | 5 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 4 | 30.26 | JACHYMEK Sabina | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | -0.6 | II | GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # | Z/0988/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 8 | s | 4 | 30.29 | KONIECZNA Joanna | MKS Siechnice # | 2004 | U16 | DS | -0.6 | II | ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # | , Z/0840/16 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 15 | s | 4 | 31.01 | SZCZEPANIK Julia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | -0.6 | II | SUGIER Maria | Z/0324/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 18 | s | 4 | 31.29 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -0.6 | II | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | ROSU | |||
5 | 23 | s | 4 | 31.57 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -0.6 | III | KOBIAŁKA Kamil B.D. | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 5 | 29.08 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | +0.6 | II | JANUCHTA Krzysztof # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 5 | 29.12 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +0.6 | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 5 | 29.95 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U16 | MZ | +0.6 | II | BALCERZAK Piotr # | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||
4 | 4 | s | 5 | 30.12 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | +0.6 | II | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # | , Z/0711/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 6 | s | 5 | 30.23 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +0.6 | II | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 9 | s | 5 | 30.62 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U16 | MA | +0.6 | II | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | ||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.57 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +1.2 | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 5.48 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.2 | II | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 5.45 | ADAMCZYK Julia | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -1.9 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
4 | f | 1 | 5.36 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U16 | WP | -0.7 | III | JAGACIAK Jarosław B.D. # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 5.30 | SŁABIŃSKA Julia | KS Podlasie Białystok # | 2004 | U16 | PD | +1.6 | III | STACHURSKA Agnieszka # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 5.27 | STERENGA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | U16 | DS | -0.9 | III | BANASZEK Grzegorz | Z/5733/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
7 | f | 1 | 5.09 | JUSZCZAK Gabriela | AZS Łódź # | 2004 | U16 | LD | -2.1 | IV | PALISZEWSKI Maciej | 2 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 5.07 | SALA Izabela | KS Słoneczko Busko Zdrój | 2004 | U16 | SK | -0.5 | IV | PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław | , Z/3285/17 | , 2022 | 4 | LDK! | |||||
9 | f | 1 | 5.04 | BOREK Alicja | KKL Kielce | 2005 | U16 | SK | +0.7 | IV | JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. | , Z/5280/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 5.01 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | +0.9 | IV | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
11 | f | 1 | 4.96 | WITKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2004 | U16 | WP | -1.1 | IV | LDK! | |||||||||
12 | f | 1 | 4.94 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.5 | IV | GIZA Maciej B.D. | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
13 | f | 1 | 4.92 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U16 | MA | -0.1 | IV | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
14 | f | 1 | 4.91 | OSIPIUK Klaudia | MKS Agros Chełm # | 2005 | U16 | LU | -1.8 | IV | B.D. # | Z/3169/19 | 2024 | |||||||
15 | f | 1 | 4.82 | SZEMPLIŃSKA Aleksandra | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U16 | MZ | -0.7 | IV | MAJEWSKI Zbigniew B.D. | Z/2355/19 | 2024 | |||||||
16 | f | 1 | 4.81 | ŚLIWIAK Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | +0.2 | IV | SKOCZEŃ Marcin # | Z/2126/18 | 2023 | 3 | ||||||
17 | f | 1 | 4.81 | PODRUCZNA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -3.0 | IV | WALCZAK Michał | Z/4988/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
18 | f | 1 | 4.76 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -2.2 | V | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
19 | f | 1 | 4.66 | ORZŁOWSKA Katarzyna | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | +2.2 | V | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.94 | PRZYBYŚ Julia | WKS Wawel Kraków | 2004 | U16 | MA | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 41.39 | WILCZEWSKA Natalia | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 39.65 | GRZESZCZYK Karolina | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | II | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 37.28 | KICIŃSKA Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | III | WOJCIECHOWSKI Leszek | Z/5738/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 37.21 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | MICHNIAK Jan B.D. # | Z/2410/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 36.82 | JĘDRZEJCZAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | III | JOACHIMIAK Robert B.D. | Z/2777/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | f | 1 | 36.62 | GNIDA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | III | KOTWICA Czesław B.D. | Z/3736/18 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 34.49 | LEWANDOWSKA Oliwia | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | III | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 34.14 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U16 | MA | III | B.D. | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 34.01 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | U16 | DS | III | KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # | , Z/0641/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
11 | f | 1 | 33.94 | MALISZEWSKA Marika | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 33.91 | WOLDT Sandra | STS Pomerania Szczecinek # | 2004 | U16 | ZP | III | JUNIEWICZ Jakub | Z/3386/17 | 2022 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 32.95 | SZAFRAN Marcelina | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz | Z/2636/17 | 2021 | 3 | |||||||
14 | f | 1 | 31.11 | WRZESIŃSKA Natalia | UKS Rotmistrz Ciechanowiec # | 2004 | U16 | PD | IV | KOZIARSKI Cezary B.D. | Z/1484/18 | 2022 | ||||||||
15 | f | 1 | 30.54 | PECYNA Kinga | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | IV | KORSAK Przemysław WISZ Dariusz | Z/4729/17 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 27.07 | ANDRYSZCZYK Inga | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | , Z/0372/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
17 | f | 1 | 24.04 | DUDZIŃSKA Klaudia | MKL Toruń # | 2005 | U16 | KP | V | HULISZ Robert | Z/4635/19 | 2024 | ||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.67 | KANIOWSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U16 | LB | I | KOWALSKI Zenon B.D. | Z/0220/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 52.87 | DUSZKIEWICZ Maria | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | II | JAKUBOWSKI Ryszard | Z/5254/18 | 2024 | 5 | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 51.53 | SZADY Julia | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | II | ROSU | ||||||||||
4 | f | 1 | 45.46 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | III | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
5 | f | 1 | 44.85 | POSTÓJ Julia | KS Wisła Puławy | 2005 | U16 | LU | III | ZDYBEL Aleksander | Z/2927/18 | 2024 | 4 | |||||||
6 | f | 1 | 43.31 | GRULA Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | III | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 43.04 | KORZENECKA Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | III | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 41.89 | MAJEK Weronika | KS Wisła Puławy | 2005 | U16 | LU | III | ZDYBEL Aleksander | Z/2926/18 | 2024 | 4 | |||||||
9 | f | 1 | 41.35 | CZERWIŃSKA Maria | AZS UMCS Lublin | 2004 | U16 | LU | III | TUSTANOWSKA Jolanta | 4 | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 40.57 | GEMBALCZYK Emilia | RMKS Rybnik | 2004 | U16 | SL | IV | WYPIÓR Aleksander # | Z/5482/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
11 | f | 1 | 40.09 | WRÓBLEWSKA Laura | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | IV | WIERZBICKI Dariusz | Z/4711/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
12 | f | 1 | 40.06 | JANIAK Patrycja | MUKS Park Zduńska Wola | 2004 | U16 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/4385/18 | 2020 | 4 | |||||||
13 | f | 1 | 39.01 | MAZUR Natalia | AZS UMCS Lublin | 2005 | U16 | LU | IV | TUSTANOWSKA Jolanta | 5 | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 38.99 | MARCZEWSKA Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | IV | GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # | , Z/4534/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 38.79 | SZAFRAN Marcelina | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz | Z/2636/17 | 2021 | 3 | |||||||
16 | f | 1 | 38.03 | KOŹLAREK Julia | OŚ AZS Poznań | 2005 | U16 | WP | IV | BIERNACKI Jacek | Z/1657/19 | 2024 | ||||||||
17 | f | 1 | 36.97 | MIERZWA Kinga | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
18 | f | 1 | 35.87 | DYL Katarzyna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2004 | U16 | OP | IV | ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław # | , Z/5458/18 | , 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
19 | f | 1 | 34.15 | KOWALCZYK Zuzanna | MUKS Park Zduńska Wola | 2004 | U16 | LD | V | SZEWCZYK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||||
20 | f | 1 | 34.04 | DUDA Izabela | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | V | WIERZBICKI Dariusz | Z/0341/18 | 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14:48.39 | ŻELAZNA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U16 | LB | II | WOŹNIAK Agnieszka | Z/2001/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 14:56.23 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | II | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:13.40 | MAŁASZEWICZ Julita | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 15:33.60 | BIESZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | II | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. | Z/3763/17 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 15:36.60 | CYMBALIŃSKA Ewelina | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | II | CHOJECKI Daniel B.D. # | Z/4555/18 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 15:50.74 | TOMASIK Kinga | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U16 | SL | II | MARMUR Stanisław # | Z/0905/18 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 16:00.39 | WIŚNIEWSKA Emilia | UKS 12 Kalisz | 2005 | U16 | WP | III | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/1053/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 16:39.98 | ILKOWSKA-KULWAS Patrycja | KL Lechia Gdańsk | 2004 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/2549/18 | 2022 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 17:24.81 | LUCHCIŃSKA Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | III | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 17:33.15 | JASTRZĘBSKA Małgorzata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U16 | LB | IV | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 17:40.34 | SZPARA Martyna | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | U16 | SL | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 18:07.69 | SERAFIN Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 18:30.64 | ZAKRZEWSKA Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
14 | 14 | s | 1 | 19:35.65 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.01 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | +0.7 | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
2 | 2 | e | 1 | 11.26 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | +0.7 | II | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | |||||
3 | 3 | e | 1 | 11.47 | SŁOWIK Maciej | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | +0.7 | III | WÓJCIK Teodor | Z/0086/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||
4 | 4 | e | 1 | 11.47 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | +0.7 | III | # | ||||||||
5 | 10 | e | 1 | 11.65 | PŁOSZAJSKI Norbert | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | +0.7 | III | HOFFMAN Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 12 | e | 1 | 11.67 | GÓRSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | +0.7 | III | SZYMCZAK Edward # | Z/4184/19 | 2023 | ||||||
7 | 14 | e | 1 | 11.75 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | +0.7 | III | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 21 | e | 1 | 11.82 | WIĄCEK Tomasz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2004 | U16 | SL | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||
1 | 11 | e | 2 | 11.66 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -2.0 | III | RZEPKA Marek B.D. | Z/0064/18 | 2024 | ||||||
2 | 13 | e | 2 | 11.68 | HAJDUK Seweryn | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U16 | SL | -2.0 | III | PASZTA Wiesław # | Z/3733/17 | 2024 | 4 | |||||
3 | 17 | e | 2 | 11.76 | ŚLIWA Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 2004 | U16 | WN | -2.0 | IV | NIESTATEK Szymon B.D. # | Z/0226/18 | 2024 | ||||||
4 | 22 | e | 2 | 11.84 | GONKIEWICZ Jan | GKS Start Długołęka | 2005 | U16 | DS | -2.0 | IV | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk | , Z/5731/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||
5 | 24 | e | 2 | 11.86 | KOCHMAŃSKI Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | U16 | PK | -2.0 | IV | TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz | , Z/2671/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
6 | 25 | e | 2 | 11.90 | PILAWA Błażej | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | -2.0 | IV | SUGIER Krzysztof | 5 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 26 | e | 2 | 11.90 | ŁASOCHA Szymon | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2004 | U16 | LU | -2.0 | IV | # | ||||||||
8 | 30 | e | 2 | 12.05 | GOSTOMCZYK Jan | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -2.0 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 5 | e | 3 | 11.50 | KISIL Kamil | WLKS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -1.8 | III | # | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 7 | e | 3 | 11.55 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -1.8 | III | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 16 | e | 3 | 11.76 | SZCZERBA Kacper | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | -1.8 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 18 | e | 3 | 11.77 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -1.8 | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
5 | 27 | e | 3 | 11.91 | DEPTA Szymon | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -1.8 | IV | CZUBAK Tomasz # | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 28 | e | 3 | 11.94 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -1.8 | IV | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | |||||
7 | 29 | e | 3 | 11.96 | RUMIŃSKI Mikołaj | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -1.8 | IV | LDK! | ||||||||
8 | 31 | e | 3 | 12.10 | SZWED Maksymilian | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -1.8 | IV | WĘGLARSKI Krzysztof # | Z/0459/19 | 2024 | ||||||
1 | 6 | e | 4 | 11.54 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -1.8 | III | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ROSU | |||
2 | 8 | e | 4 | 11.61 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -1.8 | III | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 9 | e | 4 | 11.63 | PIEJKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U16 | ZP | -1.8 | III | JACEWICZ Edward | Z/4850/18 | 2023 | 4 | |||||
4 | 15 | e | 4 | 11.75 | SIERPNIEWSKI Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U16 | KP | -1.8 | III | MARCINIAK Roman # | Z/5614/18 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 19 | e | 4 | 11.79 | MOLEK Mateusz | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | -1.8 | IV | TORBA Agnieszka # | 4 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 20 | e | 4 | 11.80 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U16 | SL | -1.8 | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 23 | e | 4 | 11.84 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -1.8 | IV | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
1 | f | 1 | 11.25 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -2.4 | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | f | 1 | 11.44 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -2.4 | III | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
3 | f | 1 | 11.51 | KISIL Kamil | WLKS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -2.4 | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | f | 1 | 11.59 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -2.4 | III | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 11.64 | SŁOWIK Maciej | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U16 | MA | -2.4 | III | WÓJCIK Teodor | Z/0086/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
6 | f | 1 | 11.76 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -2.4 | IV | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 11.76 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -2.4 | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 11.99 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -2.4 | IV | # | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:25.92 | KITLIŃSKI Bartosz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U16 | LU | II | KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. | , Z/0630/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:26.03 | HAWEŁKO Igor | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | II | DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # | , Z/3491/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 6 | s | 1 | 1:27.79 | WAWRZYNIAK Alan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | II | ||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 1:28.54 | CHRUŚCIEL Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 2004 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 13 | s | 1 | 1:28.63 | GRABARCZYK Aleksander | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 17 | s | 1 | 1:29.10 | FRANCZAK Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U16 | DS | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 21 | s | 1 | 1:30.06 | KAROW Damian | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew | , Z/4508/17 | , 2024 | 3 | LDK! | |||||
s | 1 | DQ | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 1:26.51 | GRABSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2004 | U16 | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław # | Z/1466/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | s | 2 | 1:27.40 | ORLIKOWSKI Kamil | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | , Z/0373/17 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 7 | s | 2 | 1:27.82 | CHUDZIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U16 | PK | II | KOWAL Piotr # | Z/0440/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 2 | 1:28.29 | SEREMAK Marcel | UKS Olimp Kozienice | 2005 | U16 | MZ | III | MISZTAL Janusz | Z/2893/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 12 | s | 2 | 1:28.63 | KLIMIUK Łukasz | KS Parkiet Hajnówka | 2004 | U16 | PD | III | ||||||||||
6 | 16 | s | 2 | 1:29.10 | GĘSIAK Ignacy | KKB MOSiR Krosno | 2004 | U16 | PK | III | KATAN Wacław SOCHA Tomasz | Z/2454/18 | 2020 | 4 | LDK! | |||||
7 | 20 | s | 2 | 1:29.60 | ZAPART Michał | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | III | STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # | Z/2477/17 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 22 | s | 2 | 1:30.06 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | III | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 5 | s | 3 | 1:27.52 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | II | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
2 | 10 | s | 3 | 1:28.55 | WRÓBEL Dominik | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | III | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 11 | s | 3 | 1:28.56 | BRODALA Maksym | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # | Z/1069/19 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 3 | 1:28.99 | SZWAJKA Aleksander | KKS Victoria Stalowa Wola | 2005 | U16 | PK | III | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 15 | s | 3 | 1:29.03 | HRYNIEWICKI Łukasz | KS Podlasie Białystok | 2005 | U16 | PD | III | POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # | , Z/4893/19 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 18 | s | 3 | 1:29.13 | SOCHA Tymon | TL Pogoń Ruda Śląska | 2005 | U16 | SL | III | CZYŻ Katarzyna B.D. | Z/3278/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 19 | s | 3 | 1:29.23 | SAMULSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | III | ||||||||||
8 | 23 | s | 3 | 1:30.68 | PARADOWSKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | III | # | LDK! | ||||||||
1 | 24 | s | 4 | 1:31.43 | MAŁASIŃSKI Dastin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2004 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 25 | s | 4 | 1:32.69 | PESTKA Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U16 | WP | IV | PAPUGA Sebastian # | Z/4985/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 26 | s | 4 | 1:32.76 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2004 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 27 | s | 4 | 1:32.79 | SKORUPA Bartłomiej | MKS Unia Hrubieszów | 2004 | U16 | LU | IV | ||||||||||
5 | 28 | s | 4 | 1:33.02 | ZEGADŁOWICZ Jerzy | KKS Victoria Stalowa Wola | 2004 | U16 | PK | IV | BARSZCZ Ewa | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 29 | s | 4 | 1:33.23 | WRZAŁEK Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 2004 | U16 | SK | IV | SZYDŁOWSKI Sławomir | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 30 | s | 4 | 1:36.60 | KRĘPIŃSKI Artur | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | V | KUCHARSKI Marek # | Z/2476/19 | 2020 | |||||||
8 | 31 | s | 4 | 1:36.62 | SOKOŁOWSKI Karol | RKS Łódź # | 2005 | U16 | LD | V | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:52.31 | MAJEWSKI Adam | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U16 | DS | II | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:58.28 | KASPROWICZ Krzysztof | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U16 | PM | II | KUTEŁŁO Dariusz # | Z/4739/17 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 6:01.10 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | III | B.D. GIZA Maciej # | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 6:03.28 | JABŁOŃSKI Michał | MKP Myślibórz | 2004 | U16 | ZP | III | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:03.52 | LACHOWSKI Maciej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U16 | SL | III | RUŚNIAK Stefan | Z/2994/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 6:07.22 | GÓRCZYŃSKI Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | III | PODOLAK Michał | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 9 | s | 1 | 6:11.63 | RODZIEWICZ Michał | MKS Truso Elbląg | 2005 | U16 | WN | IV | NAGY Czesław | Z/0161/19 | 2024 | |||||||
8 | 12 | s | 1 | 6:13.08 | JAKUBOWSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U16 | ZP | IV | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/4942/18 | 2022 | 5 | ||||||
9 | 14 | s | 1 | 6:14.21 | RUSOŃ Bartosz | ULKS Talex Borzytuchom # | 2004 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | Z/0667/19 | 2024 | |||||||
10 | 15 | s | 1 | 6:14.90 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | IV | WOŁKOWYCKI Andrzej # | Z/4152/19 | 2024 | |||||||
11 | 18 | s | 1 | 6:15.45 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom # | 2004 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | Z/1370/18 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 21 | s | 1 | 6:18.36 | ĆWIKLIŃSKI Adrian | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | IV | KUZDRA Dariusz # | Z/1240/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
13 | 24 | s | 1 | 6:20.74 | TRZCIŃSKI Bartłomiej | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1716/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
14 | 27 | s | 1 | 6:28.96 | JONAS Beniamin | TL Pogoń Ruda Śląska | 2004 | U16 | SL | V | ROSU | |||||||||
s | 1 | DQ | FIJAK Tomasz | MKS Żywiec | 2004 | U16 | SL | -- | FIJAK Krystyna | Z/3749/17 | 2024 | 5 | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 6:09.25 | KIL Tymoteusz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | III | MARGULEWICZ Wojciech | Z/1366/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 2 | 6:10.44 | KOZŁOWSKI Wojciech | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U16 | WP | IV | NALEPA Marek # | Z/1829/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 6:12.66 | ZIĘBA Wiktor | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2004 | U16 | PK | IV | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan | Z/0610/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
4 | 11 | s | 2 | 6:12.84 | PEMPUŚ Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | IV | SUGIER Maria | Z/0320/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 13 | s | 2 | 6:13.84 | ZIELIŃSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 2005 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/1812/18 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 6:15.11 | CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | ||||||||||
7 | 17 | s | 2 | 6:15.43 | KUBIAK Kacper | MKL Jarocin | 2004 | U16 | WP | IV | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1776/18 | , 2021 | 5 | LDK! | |||||
8 | 19 | s | 2 | 6:16.32 | DZIECIĄTKOWSKI Filip | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U16 | LD | IV | URBANIAK Mateusz | Z/0303/18 | 2023 | 5 | ||||||
9 | 20 | s | 2 | 6:18.09 | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | U16 | MZ | IV | MIŁKOWSKI Karol # | Z/2183/19 | 2024 | |||||||
10 | 22 | s | 2 | 6:18.89 | SOBSTEL Rafał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U16 | LD | IV | LDK! | |||||||||
11 | 23 | s | 2 | 6:19.69 | ŚWIĄTEK Fabian | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/1158/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
12 | 25 | s | 2 | 6:22.13 | CIERECH Filip | MKS Unia Hrubieszów | 2004 | U16 | LU | V | KAMIEŃ Mirosław | Z/3004/18 | 2022 | BEZ | ||||||
13 | 26 | s | 2 | 6:27.17 | HADASZ Adam | UKS Olimpia Zabrze | 2004 | U16 | SL | V | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/2067/18 | 2023 | |||||||
14 | 28 | s | 2 | 6:33.05 | DRZAZGA Dawid | LKS Omega Kleszczów | 2005 | U16 | LD | V | ||||||||||
15 | 29 | s | 2 | 6:53.47 | OGONOWSKI Filip | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/1717/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
s | 2 | DNF | MARKOWIAK Mateusz | LKS Omega Kleszczów # | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 20 | s | 1 | 28.27 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | -0.5 | IV | |||||||||
2 | 21 | s | 1 | 28.35 | DONIEC Szymon | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.5 | IV | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 25 | s | 1 | 28.81 | MROK Radosław | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U16 | DS | -0.5 | IV | # | ROSU | |||||||
4 | 27 | s | 1 | 29.54 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U16 | LD | -0.5 | V | BARSKA Jolanta | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||
5 | 28 | s | 1 | 30.10 | SKONIECZNY Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | -0.5 | V | ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # | , Z/4126/17 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
1 | 16 | s | 2 | 27.98 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -1.2 | III | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
2 | 22 | s | 2 | 28.36 | WILIŃSKI Jakub | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -1.2 | IV | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # | Z/0660/18 | 2024 | ||||||
3 | 23 | s | 2 | 28.42 | SZYMANEK Aleksy | KS Wisła Puławy | 2005 | U16 | LU | -1.2 | IV | |||||||||
4 | 24 | s | 2 | 28.78 | WIECZOREK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -1.2 | IV | PLASKOTA Krzysztof # | Z/4201/18 | 2024 | ||||||
5 | 26 | s | 2 | 29.08 | JEDYNAK Kacper | RLTL GGG Radom # | 2004 | U16 | MZ | -1.2 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 29 | s | 2 | 30.11 | GÓRNY Dawid | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | -1.2 | V | |||||||||
1 | 10 | s | 3 | 27.44 | MAJER Mikołaj | KSLZS Kruszwica # | 2004 | U16 | KP | -0.8 | II | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/4557/17 | , 2022 | LDK! | |||||
2 | 13 | s | 3 | 27.68 | GULBIERZ Paweł | LUKS Hańcza Suwałki | 2004 | U16 | PD | -0.8 | III | STACHURSKA Agnieszka | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 15 | s | 3 | 27.80 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -0.8 | III | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
4 | 17 | s | 3 | 28.03 | SZYLER Tymon | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | -0.8 | III | TORBA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 18 | s | 3 | 28.22 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U16 | ZP | -0.8 | III | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 19 | s | 3 | 28.23 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.8 | III | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 4 | 26.11 | MATERA Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U16 | LD | -1.1 | II | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # | , Z/0658/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||
2 | 6 | s | 4 | 26.71 | BARTŁOMIEJCZYK Radosław | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | -1.1 | II | MICHALSKA Alicja # | 2 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | s | 4 | 27.25 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -1.1 | II | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||
4 | 11 | s | 4 | 27.56 | MACIOŁEK Kamil | MLLKS BiegamBoLubię Gubin | 2004 | U16 | LB | -1.1 | III | KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # | , Z/1436/19 | , 2021 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 12 | s | 4 | 27.58 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -1.1 | III | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 14 | s | 4 | 27.70 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | -1.1 | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 1 | s | 5 | 25.60 | FILAR Igor | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -0.3 | II | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/3111/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 5 | 25.87 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.3 | II | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 5 | 25.97 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | -0.3 | II | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 5 | s | 5 | 26.19 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -0.3 | II | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 7 | s | 5 | 26.86 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -0.3 | II | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | |||||
6 | 8 | s | 5 | 27.04 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -0.3 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.93 | KONOPKO Piotr | LUKS Hańcza Suwałki | 2004 | U16 | PD | III | STACHURSKA Agnieszka # | Z/1459/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.89 | ZAKRZEWSKI Damian | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | III | WITKOWSKI Bartosz | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | 1 | 1.82 | JAROSZKIEWICZ Piotr | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.79 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | SIERADZKI Andrzej B.D. # | Z/0732/18 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.79 | SIDYA Cezar | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U16 | KP | IV | KAŃSKI Ryszard B.D. # | Z/4854/19 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 1.79 | MAŁEK Kewin | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | IV | KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # | , Z/0018/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
7 | f | 1 | 1.75 | GLINKOWSKI Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2005 | U16 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/4374/18 | , 2021 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 1.75 | GĄSIOR Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | B.D. # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
9 | f | 1 | 1.75 | KULON Kacper | WLKS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | # | LDK! | |||||||||
10 | f | 1 | 1.75 | SROKA Gracjan | MKS Święc Sławno | 2004 | U16 | ZP | IV | KAPAŁA Leszek | Z/0511/18 | 2022 | 5 | |||||||
11 | f | 1 | 1.70 | WIŚNIEWSKI Dominik | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | V | MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
11 | f | 1 | 1.70 | PELC Patryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | U16 | PK | V | RADOCHOŃSKI Marek # | Z/0323/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
13 | f | 1 | 1.70 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | V | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
13 | f | 1 | 1.70 | BUTRA Tobiasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | V | KAŃSKI Ryszard B.D. # | Z/3035/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
15 | f | 1 | 1.70 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U16 | ZP | V | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 1.65 | KRASOWSKI Jakub | KKL Stal Stalowa Wola # | 2005 | U16 | PK | V | MOMOT Krzysztof # | Z/3183/18 | 2024 | BEZ | |||||||
17 | f | 1 | 1.65 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | V | MUNIAK Michał GUJA Marta # | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | |||||||
18 | f | 1 | 1.65 | KOWALIK Mikołaj | MKS Żak Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | V | CHMIELARZ Mirosław | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
19 | f | 1 | 1.65 | HARASIUK Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek | , Z/0050/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
20 | f | 1 | 1.60 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
21 | f | 1 | 1.60 | DUMAŃSKI Krzysztof | KL Ziemia Kłodzka | 2004 | U16 | DS | -- | WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.50 | GAWENDA Michał | KS Warszawianka W-wa # | 2005 | U16 | MZ | I | GAWENDA Andrzej B.D. | Z/1119/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 3.70 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław B.D. | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 3.55 | KUNC Michał | MKS Ustroń | 2005 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.50 | POCHOPIEŃ Nikodem | KKL Kielce | 2004 | U16 | SK | IV | WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof | Z/0146/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 3.40 | ŁABSZ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # | Z/0704/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 3.40 | SMURA Wiktor | SL Olimpia Poznań | 2005 | U16 | WP | IV | CZERNIAK Przemysław # | Z/3723/19 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | KAMIŃSKI Mateusz | MKS Osa Zgorzelec | 2005 | U16 | DS | -- | B.D. MARCINÓW Józef # | , Z/3559/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.18 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/5117/18 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 14.83 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 13.90 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U16 | OP | III | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 13.73 | OŚKIEWICZ Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U16 | LD | III | JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert | Z/0296/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 13.72 | PILARSKI Noel | MKS-MOS Katowice | 2004 | U16 | SL | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 13.50 | WOJCIECHOWSKI Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U16 | DS | III | ULIASZ Małgorzata # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
7 | f | 1 | 12.76 | SALDAT Jakub | UKS Duo-Set Świecie | 2004 | U16 | KP | IV | WYSOCKI Waldemar | Z/1003/19 | 2021 | ||||||||
8 | f | 1 | 12.76 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | IV | CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 12.40 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
10 | f | 1 | 12.30 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | V | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 12.28 | KIJEWSKI Karol | MKL Jurand Szczytno # | 2005 | U16 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/3348/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 12.26 | MAKURAT Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | V | ZBLEWSKI Leszek | Z/1816/18 | 2022 | 4 | |||||||
13 | f | 1 | 12.15 | WÓJCICKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 12.04 | ADAMCZYK Emil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
15 | f | 1 | 11.72 | WNĘTRZAK Wiktor | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2004 | U16 | LD | V | GOŹDZIK Beata | Z/0767/18 | 2021 | 3 | |||||||
16 | f | 1 | 11.09 | RODZIAK Karol | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | KOBIERSKI Andrzej # | Z/4804/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
f | 1 | NM | GAJEWSKI Przemysław | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.33 | DZWONKOWSKI Andrzej | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 52.90 | ŻUCHOWSKI Daniel | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3498/17 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 52.49 | TARASZKIEWICZ Bartosz | LUKS Hańcza Suwałki | 2004 | U16 | PD | III | B.D. STACHURSKA Agnieszka # | Z/1232/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 50.80 | TRZÓSŁO Michał | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2004 | U16 | MA | III | B.D. # | Z/4451/18 | 2022 | BEZ | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 50.31 | STASIOŁEK Jan | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/5626/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 1 | 49.16 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo # | 2004 | U16 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 45.31 | KULAS Gracjan | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | IV | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | Z/3592/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 45.00 | GNACIŃSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | IV | PIĄTEK Mirosław # | Z/2703/19 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 42.04 | WOŁYNIEC Dawid | KS Prefbet-Sonarol # | 2005 | U16 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej # | Z/5007/19 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 42.02 | DĘBOWSKI Marcel | MUKS Park Zduńska Wola | 2004 | U16 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/3606/19 | 2021 | ||||||||
11 | f | 1 | 42.00 | BRZOZOWSKI Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U16 | SL | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 41.31 | JANCIK Gustaw | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/5570/18 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 39.34 | DOMAGALSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | |||||||||||
14 | f | 1 | 38.18 | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
15 | f | 1 | 37.56 | LISAK Jakub | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2004 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 36.06 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 35.75 | SZOPNIEWSKI Rafał | MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka | 2005 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/3404/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
18 | f | 1 | 28.97 | CHORZĘPA Paweł | SL GKS Olsza Olszyna | 2004 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/3921/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25:49.71 | IELO Cristian | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | II | KULIG Marzena | Z/0411/18 | 2023 | 3 | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 26:38.66 | GRUBECKI Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa # | 2004 | U16 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/4976/18 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 27:54.72 | GOŁĄBEK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | U16 | PK | IV | ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/4687/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 28:08.01 | ŻMUDA Wiktor | LKS Stal Mielec | 2004 | U16 | PK | IV | ROSU | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 29:24.32 | CZARTOSZEWSKI Karol | WLKS Nowe Iganie | 2005 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 29:25.63 | ADAMCZYK Maciej | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U16 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 30:25.49 | MENDEL Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | V | WALCZAK Piotr # | Z/1666/19 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 31:56.03 | PORYZIŃSKI Mateusz | MKS Bank BS Płońsk | 2005 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 33:15.38 | WALENDZIK Seweryn | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 10 | s | 1 | 33:16.05 | LISZKA Konrad | MLKS Rakowice | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
s | 1 | DQ | ROSIEWICZ Jan | UKS 12 Kalisz | 2004 | U16 | WP | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/1598/18 | 2023 | 3 | ||||||||
s | 1 | DQ | BARBUŻYŃSKI Dominik | KL Lechia Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław # | Z/2702/19 | 2024 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.5867869853973 sekund |