Katowice 26.05.2010
Mityng 40-lecia AWF Katowice
100 m K
1 s 1 12.17 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.6 II
2 s 1 12.56 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.6 II
3 s 1 12.57 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -0.6 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
4 s 1 12.59 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.6 II
5 s 1 12.81 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.6 III
6 s 1 12.97 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL -0.6 III B.D. B.D. BEZ
400 m K
1 s 1 54.99 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL I #
2 s 1 55.78 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
3 s 1 57.13 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL II
1 s 2 57.03 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 s 2 57.04 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
3 s 2 57.82 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
4 s 2 58.68 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL II
1 s 3 58.99 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II #
2 s 3 61.93 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
3 s 3 63.74 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV #
800 m K
1 2:08.56 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL I
2 2:08.84 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
3 2:13.59 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
4 2:15.65 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
5 2:27.40 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL IV
6 2:35.02 CIEŚLAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
W dal K
1 5.97 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.7 I
2 5.72 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.3 II
3 5.52 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL -0.6 II B.D. B.D. BEZ
4 4.96 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL -0.9 IV
5 4.81 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -0.4 IV B.D. 3
6 4.77 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.1 --
7 4.47 ZYGUŁA Barbara MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -0.7 --
8 4.17 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -1.1 --
Oszczep (600) K
1 39.55 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice 90 U23 SL II B.D. 2
2 36.54 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL III GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
3 33.07 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV
4 32.83 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL --
5 32.01 BOĆKO Sylwia MKS-MOS Katowice 92 U20 SL IV
100 m M
1 e 1 10.94 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -0.8 II
2 e 1 10.99 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.8 II #
3 e 1 11.22 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.8 II
4 e 1 11.37 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.8 III #
1 e 2 11.10 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.8 II B.D. B.D. # 3
2 e 2 11.21 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL -0.8 II
3 e 2 11.37 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.8 III #
4 e 2 11.39 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -0.8 III GRABOLUS Marek BEZ
5 e 2 11.76 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL -0.8 IV
1 e 3 11.59 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.9 III
2 e 3 11.65 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.9 III
3 e 3 11.89 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL -0.9 IV ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
4 e 3 12.58 CZUPRYNA Arnold MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -0.9 --
1 f 1 10.62 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.3 M #
2 f 1 10.77 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.3 I
3 f 1 10.88 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.3 I #
4 f 1 10.97 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -0.3 II
5 f 1 11.10 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.3 II B.D. B.D. # 3
6 f 1 11.24 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.3 II #
7 f 1 11.26 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL -0.3 II
300 m M
1 s 1 35.31 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -- STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
2 s 1 35.61 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA --
3 s 1 36.16 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL --
1 s 2 35.86 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
2 s 2 41.11 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
1500 m M
1 1 3:51.36 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 1 3:56.01 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
3 1 4:04.53 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
4 1 4:24.42 HARĘŻA Marek LUKS Zabrzeg 88 U23 SL --
5 1 4:27.00 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL --
110 m pł J MŁ M
3 e 2 15.90 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.9 IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 f 1 15.63 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.1 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.49 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.7 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 e 1 14.64 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.7 II
3 e 1 14.65 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.7 II B.D. # BEZ
4 e 1 15.66 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.7 II
1 f 1 14.64 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.1 II B.D. # BEZ
2 f 1 14.75 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.1 II
3 f 1 14.77 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.1 II #
4 f 1 15.27 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.1 II
110 m pł M
1 e 2 14.85 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.9 I
2 e 2 15.05 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.9 II
4 e 2 16.13 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -0.9 III B.D. BEZ
1 f 1 14.58 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.1 I
2 f 1 15.04 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.1 II
4 f 1 16.09 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -0.1 III B.D. BEZ
Wzwyż M
1 2.20 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I #
2 2.15 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I #
3 1.75 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL --
W dal M
1 7.31 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL 0.0 I B.D. Z/2974/11 2019
3 6.87 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ 0.0 II GRABOLUS Marek BEZ
4 6.05 WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz MKS-MOS Katowice 92 U20 SL +1.9 IV
Dysk (2) M
1 56.33 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 50.10 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
3 44.72 KWAŚNIEWSKI Piotr AZS-AWF Katowice 85 Sen SL II
4 43.65 KALINKA Radosław AZS-AWF Katowice 85 Sen SL II
5 41.68 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL II BONK Stanisław # 3
6 41.37 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
7 33.34 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
8 26.56 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ
Chód 3 km M
1 + 11:21 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
2 + 11:24 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU -- MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
3 + 11:23 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0001/11 2019 MM
4 + 11:41 r NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- #
5 + 12:27 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3653779029846 sekund